2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 50

  1. #21
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap ....

    Idézet HKSTOMEVO9: Hozzászólás megtekintése
    Két verzió van most megállsz és megúszod pár százasért vagy az ég sem ment meg utána.
    A HKS cucc nem utcai barát,csomó dolog kell a cseréjéhez,hogy ne a földről szedd össze az erőátviteled.
    De szóltam előre.
    Értem! letettem a vasat persze nem gyimakolom tovább.....de ebbe 350 paripa van papíron akkor milyen kuplungot tegyek bele? gyárit nem szeretnék..max 200-. eft ig elmegyek de tovább nem bírja a zseb..

  2. #22
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    1 tárcsás karbon vagy kevlár tárcsa a gyári szerkezetbe.
    Bőven elég lesz,a rajtrogis cucc pedig igényelné az átszilentezést,legfőképp a diffitartóknál.

  3. #23
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap ...

    Idézet HKSTOMEVO9: Hozzászólás megtekintése
    1 tárcsás karbon vagy kevlár tárcsa a gyári szerkezetbe.
    Bőven elég lesz,a rajtrogis cucc pedig igényelné az átszilentezést,legfőképp a diffitartóknál.
    Ezeket már rendeltem a POWERFLEX oldalról...
    Ami viszont most benne van kuplung ebbe mi rezegtetheti a pedált? A szerkezet?
    Valami normálisat szeretnék bele rakni mert vannak terveim még az autóval . B.A.Z Megyei Rally Sprinteken szoktam indulni vele nem akarom azt hogy pár hónap és cseréljem megint..

  4. #24
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Akkor HKS,nincs mese.
    Utcán szivattyú,versenyre a legjobb,hamar meg lehet szokni.
    Kérem kapcsolja ki.

  5. #25
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap ...

    Idézet HKSTOMEVO9: Hozzászólás megtekintése
    Akkor HKS,nincs mese.
    Utcán szivattyú,versenyre a legjobb,hamar meg lehet szokni.
    Kérem kapcsolja ki.
    Merre lehet ezt beszerezni? És kb menyibe kerül? Ja és írtad az előbb hogy más dolgok is kellenek , mik lennének ezek a dolgok még pluszban?

  6. #26

    Alap

    Idézet HKSTOMEVO9: Hozzászólás megtekintése
    De szóltam előre.



  7. #27
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2011. 08.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    9

    Alap

    Sziasztok!

    Van egy EVO X.-em ami kb. 400LE van felhúzva és folyamatosan szenvedek a kuplungommal. Jelenleg 1tárcsás EXEDY RACE szett van benne, de ez sem vált be. Nem szereti a városi csoszogást és a parkolásokat, így 6000Km alatt elfogy. Nem tud valaki ajánlani egy köztes megoldást, ami a városi és sportos használatra egyaránt jó?!
    Állítólag az EXEDY SD 2tárcsás szett - könnyített lendkerékkel- lenne a megfelelő! Van valakinek tapasztalata erről illetve hogy kitől tudnék ilyet relatív olcsón rendelni, mert 400.000 alatt nem találtam sehol.
    Előre is kösz a segítséget!

  8. #28
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    A 3 ágú Exedy szinter van benne ? Egy Exedy stage 1 HD elég lett volna és az bírja a napi városi használatot is ! Ha komolyabb kell akkor a Exedy duplatárcsás szinter jó választás, de mivel a SD és a HD is ugyan annyi ezért a HD-t kell választani !

    Kuplung munka hengert cseréltél már ? Elfog törni ha a gyárinál erősebb a szerkezett nyomólapja ! Műanyag szar gyárilag..

  9. #29
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    ....Egy Exedy stage 1 HD elég lett volna és az bírja a napi városi használatot is !....Kuplung munka hengert cseréltél már ? Elfog törni ha a gyárinál erősebb a szerkezett nyomólapja ! Műanyag szar gyárilag..

  10. #30
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2011. 08.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    9

    Alap

    Jelenleg kevlár erősítésű "hagyományos" 1 tárcsás van benne, ami a leírás szerint 500Nm-ig jó. Padon 530Nm mértünk, ennek ellenére nem csúszik terhelésen sem, csak szegecsig megeszi 6000km alatt. Kuplung munkahenger cserélve végre, mert mindíg elpukkant.

  11. #31
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet Richmond69: Hozzászólás megtekintése
    Jelenleg kevlár erősítésű "hagyományos" 1 tárcsás van benne, ami a leírás szerint 500Nm-ig jó. Padon 530Nm mértünk, ennek ellenére nem csúszik terhelésen sem, csak szegecsig megeszi 6000km alatt. Kuplung munkahenger cserélve végre, mert mindíg elpukkant.
    A leírtak alapján nem a készülékben van a hiba Egyébként az első 10000 km-nél nekem is megcsúszott. Viszont a mostani szerkezet valami parádés, annak ellenére, hogy gyári tárcsával járok.

  12. #32
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2011. 08.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    9

    Alap

    Ma voltam a Dyno-soknál (Mátraiék) és azt az infót kaptam, hogy HKS szett már nincs EVO X.-hez. Az EXEDY SD és HD között meg az a különbség, hogy az SD inkább "felhasználóbarát" utcai harcosoknak mint én , mert rugós a közepe. Az ára is barátibb 390e. mondtak, míg a HD közel 500e. úgy hogy meg is rendeltem az SD-t!
    Remélem ez már be fog válni [-o< és valóban jóbban veszi majd a lapot a motor a könnyített lenkerék miatt! 1-2 hét múlva kiderül. Egyébként köszi a segítségeteket!

  13. #33
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2011. 08.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    9

    Alap

    Kész lett a verda. A régi EXEDY kuplung úgy nézett ki, mint ami 40ekm-t ment, hullámos volt, lila és már megint NULLÁN volt a tárcsa! Tizenezer km. alatt 3 tárcsa fogyott el! Na mind1. Az új eddig egész jónak tűnik! Valóban kultúráltabban működik az utcán és még "csúsztatni" is lehet Kiváncsi vagyok meddig marad ilyen. Ami fura, hogy kinyomott kuplungnál (főleg hidegen) olyan a hangja, mint egy lendkerekes játékautónak!

  14. #34
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Jobb témát nem találtam, lehet hogy off itt, előre is bocs. Na szóval, mit jelent az a hiba ha ég az ANTI LOCK és a hajtás mellett mindhárom zöld pötty egyszerre? Semmi különöset nem vettem észre a kocsin, az első fékbetét kicsit nyikorog... Lehet elkopott a betét?

  15. #35
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    Jobb témát nem találtam, lehet hogy off itt, előre is bocs. Na szóval, mit jelent az a hiba ha ég az ANTI LOCK és a hajtás mellett mindhárom zöld pötty egyszerre? Semmi különöset nem vettem észre a kocsin, az első fékbetét kicsit nyikorog... Lehet elkopott a betét?
    Valami gebasz van a hajtás pumpával. Első körben légtelenítés javasolt.

  16. #36
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Valami gebasz van a hajtás pumpával. Első körben légtelenítés javasolt.
    Egy "átlagos" szervízben meg tudják ezt csinálni? Értem hogy nem Mitsubishi szervíz és az enyémen kivül még nem nagyon láttak evot.

  17. #37
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    Egy "átlagos" szervízben meg tudják ezt csinálni? Értem hogy nem Mitsubishi szervíz és az enyémen kivül még nem nagyon láttak evot.
    Én tuti nem próbálnám, elég fontos és kényes alkatrész ez.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  18. #38
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    Egy "átlagos" szervízben meg tudják ezt csinálni? Értem hogy nem Mitsubishi szervíz és az enyémen kivül még nem nagyon láttak evot.
    Esélytelen.

  19. #39
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Tud valaki valami gyors kuplungbeszerzési lehetöséget,gyári egyenlöre tökéletesen elég lenne,kicsit korábban kell cserélni mint terveztem... illetve tudja valaki Kspeed nyitva van szombaton?
    EVO VIII GSR

  20. #40
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Tud valaki valami gyors kuplungbeszerzési lehetöséget,gyári egyenlöre tökéletesen elég lenne,kicsit korábban kell cserélni mint terveztem... illetve tudja valaki Kspeed nyitva van szombaton?

    Gyári kuplungot ne eröltesd,tegyél bele vmi jobbat mert nem fog sokáig müködni.

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. ATC kuplung
    By DéDé in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 6
    Utolsó hozzászólás: 2013. 01. 26., 10:24
  2. kuplung
    By FQ-500 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 07., 14:10
  3. Duplatárcsás kuplung
    By Miki in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 38
    Utolsó hozzászólás: 2010. 06. 25., 22:09
  4. Milyen kuplung ez?
    By visitor in forum Hajtás
    Hsz-ok: 6
    Utolsó hozzászólás: 2009. 04. 03., 07:55
  5. HKS kuplung
    By hunevo6 in forum Hajtás
    Hsz-ok: 44
    Utolsó hozzászólás: 2008. 10. 14., 08:56

Téma címkéi

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva