2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-26, összesen: 26

  1. #21
    Bennfentes FQ-360 #044 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 05.
    Hely
    Miskolc
    Hsz-ok
    64

    Alap

    Nekem is ilyen van benne. Állítólag a gyári box- os megoldás jobb.(?)

    35055]


    Nekem ilyen van benne,szívó hang nagyon tetszik,de a gyakorlottabbak biztos jobban ismerik.[/QUOTE]

  2. #22
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet FQ-360 #044: Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ilyen van benne. Állítólag a gyári box- os megoldás jobb.(?)

    35055]


    Nekem ilyen van benne,szívó hang nagyon tetszik,de a gyakorlottabbak biztos jobban ismerik.
    [/QUOTE]



    Én nem vagyok gyakorlott, de ha nem a motortéren lévő, forró levegőt szívja, azt biztos hogy jobban szereti
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  3. #23
    Bennfentes FQ-360 #044 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 05.
    Hely
    Miskolc
    Hsz-ok
    64

    Alap

    Én nem vagyok gyakorlott, de ha nem a motortéren lévő, forró levegőt szívja, azt biztos hogy jobban szereti[/QUOTE]



    Kíváncsi lennék arra, ha mondjuk akár 40 km/h nál mérnénk hőmérsékletet a direkt légszűrő előtt, mennyivel mutatna más (magasabb) hőmérsékletei értéket, mint a kinti levegő hőmérséklete.
    Nyilván télen más a helyzet (talán télen nem is kell az a plusz erő ami ebből adódik), de tavasztól őszig, amikor száraz az út és meleg van szerintem elenyésző lenne a különbség (van ott légmozgás, ha más miatt nem is, de a kivágott motorháztető fölött kialakuló vákuum miatt is). Ráadásul elméletben a direkt szűrőnek jobb a levegő áteresztő képessége is.

  4. #24
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet FQ-360 #044: Hozzászólás megtekintése
    Én nem vagyok gyakorlott, de ha nem a motortéren lévő, forró levegőt szívja, azt biztos hogy jobban szereti


    Kíváncsi lennék arra, ha mondjuk akár 40 km/h nál mérnénk hőmérsékletet a direkt légszűrő előtt, mennyivel mutatna más (magasabb) hőmérsékletei értéket, mint a kinti levegő hőmérséklete.
    Nyilván télen más a helyzet (talán télen nem is kell az a plusz erő ami ebből adódik), de tavasztól őszig, amikor száraz az út és meleg van szerintem elenyésző lenne a különbség (van ott légmozgás, ha más miatt nem is, de a kivágott motorháztető fölött kialakuló vákuum miatt is). Ráadásul elméletben a direkt szűrőnek jobb a levegő áteresztő képessége is.[/QUOTE]

    Igen igen, az evoval pont 40km/ó val kell közlekedni Ha van kedved méregesd, Én hiszek a tuneremnek
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  5. Az alábbiaknak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  6. #25
    Bennfentes FQ-360 #044 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 05.
    Hely
    Miskolc
    Hsz-ok
    64

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsi lennék arra, ha mondjuk akár 40 km/h nál mérnénk hőmérsékletet a direkt légszűrő előtt, mennyivel mutatna más (magasabb) hőmérsékletei értéket, mint a kinti levegő hőmérséklete.
    Nyilván télen más a helyzet (talán télen nem is kell az a plusz erő ami ebből adódik), de tavasztól őszig, amikor száraz az út és meleg van szerintem elenyésző lenne a különbség (van ott légmozgás, ha más miatt nem is, de a kivágott motorháztető fölött kialakuló vákuum miatt is). Ráadásul elméletben a direkt szűrőnek jobb a levegő áteresztő képessége is.
    Igen igen, az evoval pont 40km/ó val kell közlekedni Ha van kedved méregesd, Én hiszek a tuneremnek[/QUOTE]


    Értelemszerűen nagyobb sebességnél még jobb a motortérben a "huzat", mivel nem egy zárt teret kell elképzelni.

  7. #26
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet FQ-360 #044: Hozzászólás megtekintése
    Igen igen, az evoval pont 40km/ó val kell közlekedni Ha van kedved méregesd, Én hiszek a tuneremnek

    Értelemszerűen nagyobb sebességnél még jobb a motortérben a "huzat", mivel nem egy zárt teret kell elképzelni.[/QUOTE]

    Nagyobb sebessegnel (ha betolt) sokkal tobb ho is keletkezik. Hiba van az evon egy jol kitalalt szellozteto. A viz levego es kondihuto annyi hot juttat a motor terbe azt nem is szamitva ha nyomod a szemet cseresznye pirossan izzik a leomlo a turbo ezenfelul a motor meg annyi hot termrl onmagaban... na ehhez reaktor huto kene. Hidd el h jo kis meleg levegot sziv... Ez van. Egy jo carbon air box benne egy jo szurovel. Hang is van meg hideg levego is.szerintem. De ha nem csinalsz endurance csapatast akkor jo az is ami most van.

  8. 3 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Felni: ki milyet, súly, design, adatok...
    By kicsievo in forum Futómű
    Hsz-ok: 61
    Utolsó hozzászólás: 2019. 01. 21., 11:47
  2. Hsz-ok: 11
    Utolsó hozzászólás: 2016. 01. 13., 09:50

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva