1-14, összesen: 14

  1. #1
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hsz-ok
    34

    Alap Egyszerre világit az ACD három lámpája

    Tudom,hogy már volt szó róla,de annyira szétesett a hozzászólások tömegében,hogy nem "áll össze a fejemben",hogy mitévő is legyek.

    Tehát a jelenség az,hogy időnként egyszerre világít az ACD mindhárom lámpája. (EVO VIII GSR).
    A kocsin nem érezni semmit,ugyanúgy megy,stb.
    Az idén volt diffi olaj csere(?) is,tehát az olaj nem öreg.(nem voltam jelen.)
    A cserénél nem voltam ott,tehát nem tudom,hogy lelégtelenítették-e vagy sem.
    A kérdéseim a következők:
    1:hogyan is kell pontosan lelégteleníteni?(mivel hegylakó vagyok,nem megoldás ,hogy felugrom a Kspeed-be
    2:milyen típusu diffiolaj kell bele(merthogy utána kéne tölteni) és kb.mennyi mennyiség(fél-1 liter vagy több).
    3:honnan fogom tudni,hogy valóban ez volt-e a baja?

    (A nehézséget az adja,hogy ahol olajcsere volt,ott TILOS benn lenni a szervizben idegen-nek!)

    Bármilyen konkrét információ jöhet!
    Segítségeteket előre is köszönöm!

  2. #2
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Alap .....

    Idézet evo gsr8: Hozzászólás megtekintése
    Tudom,hogy már volt szó róla,de annyira szétesett a hozzászólások tömegében,hogy nem "áll össze a fejemben",hogy mitévő is legyek.

    Tehát a jelenség az,hogy időnként egyszerre világít az ACD mindhárom lámpája. (EVO VIII GSR).
    A kocsin nem érezni semmit,ugyanúgy megy,stb.
    Az idén volt diffi olaj csere(?) is,tehát az olaj nem öreg.(nem voltam jelen.)
    A cserénél nem voltam ott,tehát nem tudom,hogy lelégtelenítették-e vagy sem.
    A kérdéseim a következők:
    1:hogyan is kell pontosan lelégteleníteni?(mivel hegylakó vagyok,nem megoldás ,hogy felugrom a Kspeed-be
    2:milyen típusu diffiolaj kell bele(merthogy utána kéne tölteni) és kb.mennyi mennyiség(fél-1 liter vagy több).
    3:honnan fogom tudni,hogy valóban ez volt-e a baja?

    (A nehézséget az adja,hogy ahol olajcsere volt,ott TILOS benn lenni a szervizben idegen-nek!)

    Bármilyen konkrét információ jöhet!
    Segítségeteket előre is köszönöm!
    Szia! Én most cseréltem le az enyémet motul van benne de hogy milyet raktam az egy jó kérdés.... erre Miki tudna neked konkrét választ adni ! Légtelenités 1 emberke az aknában egy a fülkében gyújtás ráad padlógázt kell nyomni és egyben a féket is be kell nyomni...ekkor elkezd majd zúgni a pumpa. ezt meg kell ismételni párszor és mikor már nem jön levegő akkor kész ...csak a tartályt figyeld legyen benne olaj!!

  3. #3
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hsz-ok
    34

    Alap

    Idézet sms31: Hozzászólás megtekintése
    Szia! Én most cseréltem le az enyémet motul van benne de hogy milyet raktam az egy jó kérdés.... erre Miki tudna neked konkrét választ adni ! Légtelenités 1 emberke az aknában egy a fülkében gyújtás ráad padlógázt kell nyomni és egyben a féket is be kell nyomni...ekkor elkezd majd zúgni a pumpa. ezt meg kell ismételni párszor és mikor már nem jön levegő akkor kész ...csak a tartályt figyeld legyen benne olaj!!
    Álló kocsi padlógáz+padlófék egyszerre?
    Jól értettem?

  4. #4
    Törzsvendég sms31 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 12.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    157

    Király .....

    Idézet evo gsr8: Hozzászólás megtekintése
    Álló kocsi padlógáz+padlófék egyszerre?
    Jól értettem?
    Igen!! De lent ki kell nyitni a légtelenítőt, míg megy a pumpa,utána elzár!
    Áll az autó, gyújtás rá, nyomsz egy padlógázt, és egy féket, elindul a pumpa ekkor kinyit a légtelenítő mikor a pumpa leáll akkor elzár!!!
    0630 833 92 33 ha nem megy inkább csörögj és mondom!!!!!!

  5. #5
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hsz-ok
    34

    Alap

    Idézet sms31: Hozzászólás megtekintése
    Igen!! De lent ki kell nyitni a légtelenítőt, míg megy a pumpa,utána elzár!
    Áll az autó, gyújtás rá, nyomsz egy padlógázt, és egy féket, elindul a pumpa ekkor kinyit a légtelenítő mikor a pumpa leáll akkor elzár!!!
    Oké! Holnap megyek szervízbe,ha nagy a fejekben az értetlenség,akkor hívlak.
    Előre is kösz!

  6. #6
    Rezidens SXV450 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 12.
    Hely
    GyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*ngyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*s
    Hsz-ok
    446

    Alap

    Nem rég csináltam én is meg az enyémen. Nekem piszkos volt a szivattyú. Ezért világítottak a lámpák. Akkor nekem nem világítottak amikor levegős volt.

  7. #7
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hsz-ok
    34

    Alap

    Idézet SXV450: Hozzászólás megtekintése
    Nem rég csináltam én is meg az enyémen. Nekem piszkos volt a szivattyú. Ezért világítottak a lámpák. Akkor nekem nem világítottak amikor levegős volt.
    Na,voltam a szervízben.Lelégtelenítették(nem volt levegős!),az olaj még piros,tehát valóban nem öreg.
    Mondták,hogy járjak vele és figyeljem meg,mi a helyzet.Már másnap,megint világított az összes egyszerre.
    A piszkos szivattyút,hogy lehet kitisztitani?

    Ebben a "piszkos volt a szivattyú"-ban lehet valami,mert a check engine lámpám is a pillangószelepben lerakódott olajsár miatt világított...

  8. #8
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Idézet evo gsr8: Hozzászólás megtekintése
    Na,voltam a szervízben.Lelégtelenítették(nem volt levegős!),az olaj még piros,tehát valóban nem öreg.
    Mondták,hogy járjak vele és figyeljem meg,mi a helyzet.Már másnap,megint világított az összes egyszerre.
    A piszkos szivattyút,hogy lehet kitisztitani?

    Ebben a "piszkos volt a szivattyú"-ban lehet valami,mert a check engine lámpám is a pillangószelepben lerakódott olajsár miatt világított...
    Amikor ráadod a gyújtást, a hajtáspumpa hangját sokáig hallani?

  9. #9
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hsz-ok
    34

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Amikor ráadod a gyújtást, a hajtáspumpa hangját sokáig hallani?
    HUH,micsoda kérdés...
    Hát,mikor indulok,már jó ideje szoktam hallani valami halk "ciripelést",úgy 20 másodpercig.Hogy ez a hang a hatáspumpból jön-e,azt nem tudom.

  10. #10
    Baliho
    Vendég

    Alap

    Hali
    Egy hete nekem is egnek, de en azt figyeltem meg hogy ha giga meleg van vilagit, most, hogy ket napja hideg az ido, most minden ok.
    Olajfaradas? Pupmafaradas? 74000 van a kocsiban. Akosek az ACD pumpaval riogattak telefonon, de a heten megyek be, es kideritjuk mi a hiba...

  11. #11
    Rezidens SXV450 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 12.
    Hely
    GyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*ngyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*s
    Hsz-ok
    446

    Alap

    20/3667463 hívjatok és segítek.

  12. #12
    Rezidens SXV450 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 12.
    Hely
    GyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*ngyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*s
    Hsz-ok
    446

    Alap

    Idézet Baliho: Hozzászólás megtekintése
    Hali
    Egy hete nekem is egnek, de en azt figyeltem meg hogy ha giga meleg van vilagit, most, hogy ket napja hideg az ido, most minden ok.
    Olajfaradas? Pupmafaradas? 74000 van a kocsiban. Akosek az ACD pumpaval riogattak telefonon, de a heten megyek be, es kideritjuk mi a hiba...
    Nekem 98e km volt mikor előjött a hiba. És csak melegen csinálta. A tisztítás elég volt. Az olaj amit leengedtem belőle szép tiszta volt.

  13. #13
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet Baliho: Hozzászólás megtekintése
    Hali
    Egy hete nekem is egnek, de en azt figyeltem meg hogy ha giga meleg van vilagit, most, hogy ket napja hideg az ido, most minden ok.
    Olajfaradas? Pupmafaradas? 74000 van a kocsiban. Akosek az ACD pumpaval riogattak telefonon, de a heten megyek be, es kideritjuk mi a hiba...
    Nálam a pumpa volt,nem volt javítható,az alu-pumpaház korrodálódott (valszeg)át.

  14. #14
    Rezidens SXV450 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 12.
    Hely
    GyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*ngyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*s
    Hsz-ok
    446

    Alap

    Nekem is határeset volt. Mert alig bírtuk szétszedni a pumpát. De szerencsére a szaki értette a dolgát.

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva