1. oldal, összesen: 2 12 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 27

  1. #1
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap KTM X-BOW bérlés

    Sziasztok. Lehetőség nyílt arra, hogy egy KTM X-BOW-ot bérelhessen akárki, itt at országban. Ez a dolog most az Euroringen, és a Hungaroringen működik! 15 percért 40 ezer forintot kérnek el. És lehetőség van 2 órás bérlésre is, ami 700 euro! Akit érdekel, az nálam tud jelentkezni. Az autó 750 Kg. Az "autóban" egy 2.0-es TSI Audi motor dolgozik, ami kb 300 lóerő. De mérés után lesznek pontosabb adatok róla!

  2. Az alábbiaknak tetszik Roland hozzászólása:


  3. #2
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap


  4. #3
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Nem hangzik rosszul, milyen gumi van rajta, és mi van ha törik?

  5. #4
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Nem hangzik rosszul, milyen gumi van rajta, és mi van ha törik?
    Ha törik az 5000 Euró. Az autón van biztosítás, de ez motiváció azoknak az embereknek, akik úgy gondolják, hogy 105%-on mehetnek egy olyan autóval, amit még nem ismernek! Hungaroring nyílt napon nem tudom milyen gumi lesz rajta! Mert az még odébb van, és arra gyűjtenék egy csapatot. De Euroring is van, ha az valakit érdekel, akkor szerzek információt a gumiról!

  6. #5
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Érdemes vele óvatosabban kezdeni, és szépen lassan kihasználni az autó 90%-át. Ha ezt valaki betartja, akkor semmi baj nem lehet úgy gondolom! Nekem sincs 5000 Euróm SAJNOS. De én is szeretnék vele majd menni Ring nyílt napon.

  7. #6
    Törzsvendég sz!lard avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 02.
    Hely
    Budapest XIII. XVI. X. Diósd
    Hsz-ok
    120

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Lehetőség nyílt arra, hogy egy KTM X-BOW-ot bérelhessen akárki, itt at országban. Ez a dolog most az Euroringen, és a Hungaroringen működik! 15 percért 40 ezer forintot kérnek el. És lehetőség van 2 órás bérlésre is, ami 700 euro! Akit érdekel, az nálam tud jelentkezni. Az autó 750 Kg. Az "autóban" egy 2.0-es TSI Audi motor dolgozik, ami kb 300 lóerő. De mérés után lesznek pontosabb adatok róla!
    Ezexerint ez egy "R" verzió...? Grat!
    Bátyám nemrég ment a "Clubsport" verzióval a Red Bull Ring-en Ausztriában, és az is besza-behu...akkor ez meg...(?)
    Én az Ariel Atom-ot próbáltam Dodorral (500 kg / 300 LE), hát az se semmi...!
    Mindenkinek ajánlom az élményt - még akkor is, ha nemócó...
    sz!

  8. #7
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet sz!lard: Hozzászólás megtekintése
    Ezexerint ez egy "R" verzió...? Grat!
    Bátyám nemrég ment a "Clubsport" verzióval a Red Bull Ring-en Ausztriában, és az is besza-behu...akkor ez meg...(?)
    Én az Ariel Atom-ot próbáltam Dodorral (500 kg / 300 LE), hát az se semmi...!
    Mindenkinek ajánlom az élményt - még akkor is, ha nemócó...
    sz!
    Nem R verzió, csak van benne 1-2 ügyeskedés. Gyárilag ez 240 lóerő! De majd mondok pontos adatot róla, ha le lesz mérve! Tényleg jó buli nagyon!

  9. #8
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Pring MTA kapcsán megint felmerült, hogy 500 Euro/30 perc.

    Hogy van ez?

  10. #9

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Pring MTA kapcsán megint felmerült, hogy 500 Euro/30 perc.

    Hogy van ez?
    Nem mindegy!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  11. #10

    Alap

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Pring MTA kapcsán megint felmerült, hogy 500 Euro/30 perc.

    Hogy van ez?
    Nem mindegy!
    Bár ha belegondolok szerintem én többet laknék le rajta 15 perc alatt mint 40e!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  12. #11
    Rezidens Leon avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    772

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Lehetőség nyílt arra, hogy egy KTM X-BOW-ot bérelhessen akárki, itt at országban. Ez a dolog most az Euroringen, és a Hungaroringen működik! 15 percért 40 ezer forintot kérnek el. És lehetőség van 2 órás bérlésre is, ami 700 euro! Akit érdekel, az nálam tud jelentkezni. Az autó 750 Kg. Az "autóban" egy 2.0-es TSI Audi motor dolgozik, ami kb 300 lóerő. De mérés után lesznek pontosabb adatok róla!
    Ez baromi érdekes, mert MTA-n múltkor nagyon nagy jóindulattal mentem 30 percet 500 EUR-ért, az egész szét volt szedve 4-5 körös etapokra ami konkrétan az egész élmény nagy részét tönkretette. Erre most jön ez, úgy gondolom érdekesen működik az árazás... Ezek szerint most ugyanazért a pénzért EGY órát mehetnék, hát nem tudom, kedvem lenne, csak megint olyan savanyú a szőlő érzés...
    Ex - Lancer Evo VIII

  13. #12
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ettől eltekintve, Leon mesélj már hogy milyen???

  14. #13
    Rezidens Leon avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    772

    Alap

    Nagyon nagy feeling! Ahogy 150 felett elkezdi letépni a bukót a menetszél a fejedről az kicsit para, de ki nem szálltam volna belőle a 2 óra alatt!
    Nagyon precízen vezethető, oldaldőlés szinte nulla, színtiszta adrenalin. Ez tényleg pályára való gép, a fék birja, a motor erős de kiszámítható, az élmény hatalmas. Sok gyakorlással és jó sofőrrel nagyon erős kombó egy pályanapon, határon autózni nem volt vele alkalmam, de úgy érzem kezelhető még ott is.
    Ami nem teccett: A váltó az EVO után szerintem botrányosan rossz, alig érezni a fokozatokat. A 300LE-től is sokkal többet vártam egy 750 kg-os autóban, de lehet hogy csak a VW motort sikerült a végtelenségig kezesbáránnyá alakítani. A versenygokart még mindig az ultra feeling.

    Összességében nagyon jó játékszer, de 12-13 mill.-ért sajnos nem sokan engedhetik meg. Pedig mennyire jó lenne 4-5 db-al meccselni egyet!
    Ex - Lancer Evo VIII

  15. #14
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet Leon: Hozzászólás megtekintése
    Nagyon nagy feeling! Ahogy 150 felett elkezdi letépni a bukót a menetszél a fejedről az kicsit para, de ki nem szálltam volna belőle a 2 óra alatt!
    Nagyon precízen vezethető, oldaldőlés szinte nulla, színtiszta adrenalin. Ez tényleg pályára való gép, a fék birja, a motor erős de kiszámítható, az élmény hatalmas. Sok gyakorlással és jó sofőrrel nagyon erős kombó egy pályanapon, határon autózni nem volt vele alkalmam, de úgy érzem kezelhető még ott is.
    Ami nem teccett: A váltó az EVO után szerintem botrányosan rossz, alig érezni a fokozatokat. A 300LE-től is sokkal többet vártam egy 750 kg-os autóban, de lehet hogy csak a VW motort sikerült a végtelenségig kezesbáránnyá alakítani. A versenygokart még mindig az ultra feeling.

    Összességében nagyon jó játékszer, de 12-13 mill.-ért sajnos nem sokan engedhetik meg. Pedig mennyire jó lenne 4-5 db-al meccselni egyet!

    Beszéltem én is a sráccal és van lehetőség arra is hogy akár 20 db-t is idehoznak egy versenyre!
    Pont arról volt szó milyen nagy élmény lenne egy márkakupás versenyt összedobni.
    Amiben viszont én szkeptikus vagyok az a házi belepiszkálás és hogy egyforma erősek-e és a futómű beállítás.... Kívülről és idő alapján nagyon messze volt a 300 pacitól... de ultra nagy flash az tutti!

  16. #15
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Nem mindegy!
    Bár ha belegondolok szerintem én többet laknék le rajta 15 perc alatt mint 40e!
    Jogos én is azt számoltam hogy nálunk 15 perc az ennek a sokszorosa (fék, gumi, motor.. kopás)

  17. #16
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Beszéltem én is a sráccal és van lehetőség arra is hogy akár 20 db-t is idehoznak egy versenyre!
    Pont arról volt szó milyen nagy élmény lenne egy márkakupás versenyt összedobni.
    Amiben viszont én szkeptikus vagyok az a házi belepiszkálás és hogy egyforma erősek-e és a futómű beállítás.... Kívülről és idő alapján nagyon messze volt a 300 pacitól... de ultra nagy flash az tutti!
    Igen szerintem is messze nem 300 ló a kocsi.
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  18. #17
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    A KTM honlapján háromféle X-Bow modell van:

    Street - Audi 2.0 TFSI motor, 240 LE
    Clubsport - Audi 2.0 TFSI motor, 240 LE, komolyabb futómű stb.
    R - Audi 2.0 TFSI motor, 300 LE, még komolyabb futómű, szénszál, stb.

    Most ez melyik?

  19. #18
    Rezidens manumission avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Bp-Stockholm
    Hsz-ok
    1.835

    Alap

    Itt a római parton szokott állni egy, ami a Vettelé volt a Race Of Championon. Ez szénszál, és 300 lo.
    Man On A Mission

  20. #19
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    A KTM honlapján háromféle X-Bow modell van:

    Street - Audi 2.0 TFSI motor, 240 LE
    Clubsport - Audi 2.0 TFSI motor, 240 LE, komolyabb futómű stb.
    R - Audi 2.0 TFSI motor, 300 LE, még komolyabb futómű, szénszál, stb.

    Most ez melyik?
    Szerintem mindegyik szénszálas de ami kint volt az tutti az!

  21. #20
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    A monocoque mindegyiken szénszál, de van olyan változat ahol az egész x-bow az, az összes kiegészító, légterelő, minden.

1. oldal, összesen: 2 12 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. BMW 325i bérlés - FRT
    By Attila M3 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 9
    Utolsó hozzászólás: 2013. 03. 07., 17:27
  2. Evo bérlés, esetleg kölcsön?
    By k.tomee in forum Keres
    Hsz-ok: 18
    Utolsó hozzászólás: 2012. 02. 24., 19:13

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva