2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 46

  1. #21
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    amíg nem csapágyasodik meg addig nem igazán érdekel, hogy hány bár a nyomás. Eredmények kellenek nem kifogások
    Azért ez kicsit drága játék, nemde?!

  2. 3 tagnak tetszik Corro hozzászólása:


  3. #22
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Mester úr, neked nincs olajnyomás mérő a kocsiban ugye?
    Attiék logoták a nyomást és kigyorsításkor meg éles kanyarban nagy fordulaton is leesik a nyomás 1,6 Barra. Szóval csak elliben, de annyi nyomás van, hogy alámpa nem villan be.
    Kspeedben még a legelején rákérdeztem erre, azt mondták felesleges cserélni, mert annyira jó. A Herter féle pálya Evo is gyári karterral ment.

  4. #23
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Kspeedben még a legelején rákérdeztem erre, azt mondták felesleges cserélni, mert annyira jó. A Herter féle pálya Evo is gyári karterral ment.
    A X-esben gyárilag is elég komoly a terelőlemez. Arra a néhány másodpercre meg bőven van tartalék. Ha pedig tovább tart a G, akkor meg már úgy is mind1.

  5. #24

    Alap

    Loggolom az olajnyomást is,és van bent egy HKS olajnyomás mérő is. Ha a hungaroringen nem töltöttem max fölé 1 centivel ellibent,nem is kicsit. De ha két nívó között van akkor is elliben nagy féknél.Tehát nem túl jó a karter,az a szerencse hogy az evo főtengely a hajtókarcsapnál két helyen kap kenést(egymással szemben van a két furat),így gyorsabban felépül az olajfilm réteg.

  6. 2 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  7. #25

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    A X-esben gyárilag is elég komoly a terelőlemez. Arra a néhány másodpercre meg bőven van tartalék. Ha pedig tovább tart a G, akkor meg már úgy is mind1.
    Nincs tartalék,az a baj hogyha elliben akkor levegőt szív a pumpa amit ki is kell dolgoznia,tehát meg fog szakadni a kenés. Ha ez sokáig tart gáz van.

  8. 5 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  9. #26
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Aki esetleg tervezi, hogy jön/megy majd a Slovakiaringre, az szerintem erre az ellibbenés dologra fokozottan ügyeljen majd, mert olyan hosszú kanyarok (meg egyenesek is... ) vannak a pályán, mint a vonatfütty.

    Írtam az ae86.hu-ra egy kis szubjektívet a TC pályanapról, ha a szerkesztő nem teszi belátható időn belül és volna rá érdeklődés, akkor majd bemásolom ide..

  10. Az alábbiaknak tetszik TéZé hozzászólása:


  11. #27
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    amíg nem csapágyasodik meg addig nem igazán érdekel, hogy hány bár a nyomás. Eredmények kellenek nem kifogások
    nem véletlenül javasoltam, hogy tegyél majd be az új setup-hoz olaj-, benzinnyomás jeladót, s amikor baj van, akkor majd megoldja az ecu a védelmet, persze ha nem érdekel, hogy csapágyas lesz motor, akkor nem kell.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  12. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  13. #28
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    nem véletlenül javasoltam, hogy tegyél majd be az új setup-hoz olaj-, benzinnyomás jeladót, s amikor baj van, akkor majd megoldja az ecu a védelmet, persze ha nem érdekel, hogy csapágyas lesz motor, akkor nem kell.
    nem teljesen értem hogy oldja meg az ecu azt a helyzetet, hogy 7000rpm-el pörög a stroker egy élet halál kanyar közepén és ekkor hirtelen nincs olajzás?? Kinyomja helyettem a kuplungot?
    Kell egy jó program

  14. #29
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    nem teljesen értem hogy oldja meg az ecu azt a helyzetet, hogy 7000rpm-el pörög a stroker egy élet halál kanyar közepén és ekkor hirtelen nincs olajzás?? Kinyomja helyettem a kuplungot?
    Ha esetleg baj van (egy előre beállított érték alá esik az olajnyomás, terhelésen), akkor elveszi a gyújtást/benzint. Ez sem tökéletes védelem, de 1000x jobban kíméli a technikát, mint, ha nyélgázon mennél tovább 1 baros olajnyomás mellett!

  15. #30
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    nem teljesen értem hogy oldja meg az ecu azt a helyzetet, hogy 7000rpm-el pörög a stroker egy élet halál kanyar közepén és ekkor hirtelen nincs olajzás?? Kinyomja helyettem a kuplungot?
    a múltkor ezt megbeszéltük és akkor értetted, sőt Te magad mondtad, hogy szeretnéd beszenzoroztatni a kocsit, hogy olajhőfokra, olajnyomásra, benzinnyomásra, EGT-re lehessen kompenzációt írni az ecu-ba...
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  16. #31
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Corro: Hozzászólás megtekintése
    Ha esetleg baj van (egy előre beállított érték alá esik az olajnyomás, terhelésen), akkor elveszi a gyújtást/benzint. Ez sem tökéletes védelem, de 1000x jobban kíméli a technikát, mint, ha nyélgázon mennél tovább 1 baros olajnyomás mellett!
    Van, aki érti
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  17. #32
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Corro: Hozzászólás megtekintése
    Ha esetleg baj van (egy előre beállított érték alá esik az olajnyomás, terhelésen), akkor elveszi a gyújtást/benzint. Ez sem tökéletes védelem, de 1000x jobban kíméli a technikát, mint, ha nyélgázon mennél tovább 1 baros olajnyomás mellett!
    vagy esetleg felvillant egy minden esetben észrevehető fényt a műszerfalon, hogy baj van ne menj tovább.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  18. #33
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    a múltkor ezt megbeszéltük és akkor értetted, sőt Te magad mondtad, hogy szeretnéd beszenzoroztatni a kocsit, hogy olajhőfokra, olajnyomásra, benzinnyomásra, EGT-re lehessen kompenzációt írni az ecu-ba...
    a többi oké, de az olaj esetében tutti, hogy csak valami hardware-es megoldás jön nálam számításba. Terelő lemez, magas olajszint - én inkább ezekben hiszek. De mint valaki Herter úr esetét írta, az a gép isten tudja hány versenyt ment el és soha nem kotlott meg széria karterral...
    Kell egy jó program

  19. #34
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    a múltkor ezt megbeszéltük és akkor értetted, sőt Te magad mondtad, hogy szeretnéd beszenzoroztatni a kocsit, hogy olajhőfokra, olajnyomásra, benzinnyomásra, EGT-re lehessen kompenzációt írni az ecu-ba...
    így van, védelmek szenzorok nagyon is fontosak ! Főleg ha már van egy verseny ecu-d, méreg drága motorod !

  20. #35
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Hány fokos szokott lenni üzemmelegen az olajotok? Olajleeresztő csavarba raktuk a hőmérőt és nem akar 70 fok fölé menni az olaj...Pedig mentünk egy próbakört pályán is, ott ráaásul visszahült 50-60 fok közé. Normális ez így? Motul 300v 15w50-t használok.

  21. #36
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    Hány fokos szokott lenni üzemmelegen az olajotok? Olajleeresztő csavarba raktuk a hőmérőt és nem akar 70 fok fölé menni az olaj...Pedig mentünk egy próbakört pályán is, ott ráaásul visszahült 50-60 fok közé. Normális ez így? Motul 300v 15w50-t használok.
    Ha jól emlékszem Streetfighter 450-nek volt hasonló problémája, neki is oda volt téve a jeladó, de nem emlékszem már a pontos sztorira.

    Nem normális, mert nem a valósat mutatja.

  22. Az alábbiaknak tetszik bunker hozzászólása:


  23. #37
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem Streetfighter 450-nek volt hasonló problémája, neki is oda volt téve a jeladó, de nem emlékszem már a pontos sztorira.

    Nem normális, mert nem a valósat mutatja.
    Kösz a választ! Fura volt nekem is, igaz hogy a subarukon nem volt olajhütő, de azért ennek melegebbnek kellene lennie... Valószínű melegebb is, csak rossz helyen mérem. Hová lehet rakni amúgy a szenzort? A szűrőhöz csináltassak egy adaptert?

  24. #38
    Bennfentes pzs00 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    79

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    Kösz a választ! Fura volt nekem is, igaz hogy a subarukon nem volt olajhütő, de azért ennek melegebbnek kellene lennie... Valószínű melegebb is, csak rossz helyen mérem. Hová lehet rakni amúgy a szenzort? A szűrőhöz csináltassak egy adaptert?
    Adaptert olcsobb venni mint csinaltatni.

  25. #39
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Richie: Hozzászólás megtekintése
    Kösz a választ! Fura volt nekem is, igaz hogy a subarukon nem volt olajhütő, de azért ennek melegebbnek kellene lennie... Valószínű melegebb is, csak rossz helyen mérem. Hová lehet rakni amúgy a szenzort? A szűrőhöz csináltassak egy adaptert?
    Enyémben itt van a szenzor, az előző evomon is itt volt és mikor néztem Mikiét, ott is ide volt téve, teljesen korrektül mér:


  26. 3 tagnak tetszik bunker hozzászólása:


  27. #40
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.068

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Enyémben itt van a szenzor, az előző evomon is itt volt és mikor néztem Mikiét, ott is ide volt téve, teljesen korrektül mér:
    Honnan való ez a konzol?
    Az enyémből folyik az olaj.. :-/

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Hűtő ventilátor probléma.
    By Silva in forum Ha baj van...
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2014. 06. 03., 20:54
  2. Benzinnyomás szabályozó probléma
    By KiCsi in forum Motor
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2009. 10. 05., 21:56
  3. Benzinpumpa biztosíték probléma
    By KiCsi in forum Elektromosság
    Hsz-ok: 12
    Utolsó hozzászólás: 2009. 10. 02., 17:46

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva