Hát annál zsidrákabb vagyok hogy azért a pár kg mínuszért 5 vagy több akkumulátornyi pénzt adjak.

A köridőm szempontjából nem releváns a különbség.
Abból a szempontból jó, hogy nem távozik belőle semmi, a Quad-ba vettem is, de pont annyiba került mint az AGM, és azért ott van masszív igénybevétel.

Maradt a Bosch, ha jól emlékszem pont 54Ah-st vettem. Megjött a gyári akksi burkolat úgy választottam hogy a max ami abba belefér. (Bár nem tudom hova tűntek a régi "zselésnek" csúfolt akksik, azok jó zártak voltak.)

A saruval megszívtam, mert a 2 cikkszám közül fej vagy írással választottam a nem jót. Persze a másikkal se jártam volna jobban, mert az pozitív, így nagyobb mint kellene. Most is pozitívos van a negatív oldalon ezért nem bírta a meghúzást. Gyakorlatilag nincs cikkszáma a negatív sarunak. Amolyan nem létező tárgy. Ami jött az a japán akksis vékony piliszka saru, de azzal nem jutok messze így ha valaki vékony sarus akksival operál van egy felesleges gyári sarum.

Holnap megyek az improvizátor kft-hez és főzünk valamit a polcon lévő tételekből. Úgyis be akartam már építeni az áramtalanítót úgyhogy kábelezni is kell.
Ha kész van majd lövők pár képet róla.




Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
Nekem egy 290A-es lítium akksi hibátlanul működteti az egész autót. És csak 1 kg.
Azt hiszem a gyári az 54Ah. Véleményem szerint ezek feleslegesen nagyok ... - és nehezek...