4. oldal, összesen: 4 ElsőElső ... 234
61-63, összesen: 63

  1. #61
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.066

    Alap

    Hát annál zsidrákabb vagyok hogy azért a pár kg mínuszért 5 vagy több akkumulátornyi pénzt adjak.

    A köridőm szempontjából nem releváns a különbség.
    Abból a szempontból jó, hogy nem távozik belőle semmi, a Quad-ba vettem is, de pont annyiba került mint az AGM, és azért ott van masszív igénybevétel.

    Maradt a Bosch, ha jól emlékszem pont 54Ah-st vettem. Megjött a gyári akksi burkolat úgy választottam hogy a max ami abba belefér. (Bár nem tudom hova tűntek a régi "zselésnek" csúfolt akksik, azok jó zártak voltak.)

    A saruval megszívtam, mert a 2 cikkszám közül fej vagy írással választottam a nem jót. Persze a másikkal se jártam volna jobban, mert az pozitív, így nagyobb mint kellene. Most is pozitívos van a negatív oldalon ezért nem bírta a meghúzást. Gyakorlatilag nincs cikkszáma a negatív sarunak. Amolyan nem létező tárgy. Ami jött az a japán akksis vékony piliszka saru, de azzal nem jutok messze így ha valaki vékony sarus akksival operál van egy felesleges gyári sarum.

    Holnap megyek az improvizátor kft-hez és főzünk valamit a polcon lévő tételekből. Úgyis be akartam már építeni az áramtalanítót úgyhogy kábelezni is kell.
    Ha kész van majd lövők pár képet róla.




    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Nekem egy 290A-es lítium akksi hibátlanul működteti az egész autót. És csak 1 kg.
    Azt hiszem a gyári az 54Ah. Véleményem szerint ezek feleslegesen nagyok ... - és nehezek...

  2. #62
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet SomaG: Hozzászólás megtekintése
    Hát annál zsidrákabb vagyok hogy azért a pár kg mínuszért 5 vagy több akkumulátornyi pénzt adjak.

    A köridőm szempontjából nem releváns a különbség.
    Abból a szempontból jó, hogy nem távozik belőle semmi, a Quad-ba vettem is, de pont annyiba került mint az AGM, és azért ott van masszív igénybevétel.

    Maradt a Bosch, ha jól emlékszem pont 54Ah-st vettem. Megjött a gyári akksi burkolat úgy választottam hogy a max ami abba belefér. (Bár nem tudom hova tűntek a régi "zselésnek" csúfolt akksik, azok jó zártak voltak.)

    A saruval megszívtam, mert a 2 cikkszám közül fej vagy írással választottam a nem jót. Persze a másikkal se jártam volna jobban, mert az pozitív, így nagyobb mint kellene. Most is pozitívos van a negatív oldalon ezért nem bírta a meghúzást. Gyakorlatilag nincs cikkszáma a negatív sarunak. Amolyan nem létező tárgy. Ami jött az a japán akksis vékony piliszka saru, de azzal nem jutok messze így ha valaki vékony sarus akksival operál van egy felesleges gyári sarum.

    Holnap megyek az improvizátor kft-hez és főzünk valamit a polcon lévő tételekből. Úgyis be akartam már építeni az áramtalanítót úgyhogy kábelezni is kell.
    Ha kész van majd lövők pár képet róla.
    Az a pár kiló konkrétan 16 tálcával . Az ára meg pont 100 euró. Volt tavaly

  3. #63
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.066

    Alap

    A súly nem, de az ár meglep.
    Erre azért majd küldj valami linket, mert ugyan már benne van a Bosch a járműben, de nem lesz örök életű.



    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Az a pár kiló konkrétan 16 tálcával . Az ára meg pont 100 euró. Volt tavaly

4. oldal, összesen: 4 ElsőElső ... 234

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Vezérműszij csere
    By Krisz in forum Motor
    Hsz-ok: 17
    Utolsó hozzászólás: 2022. 01. 03., 14:10
  2. R18 Slickek eladók vagy csere R17 re :)
    By kincsesb in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2012. 09. 20., 19:54
  3. Evo 8 fűtőradiátor csere
    By Stunczer in forum Karosszéria
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2012. 02. 05., 18:04
  4. Tein monoflex+edfc-motorra, hengerfejre csere
    By aronmatic in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2010. 05. 20., 17:01
  5. Evo 6 sebességes váltó csere 5-ösre
    By Miki in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 19
    Utolsó hozzászólás: 2008. 02. 19., 20:07

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva