4. oldal, összesen: 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
61-80, összesen: 82

  1. #61
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Minél keskenyebb annál jobb. Csökken az orr túrás,növekszik a tapadás!! A Vredestein szerintem eggyel gyengébb kategória a felsoroltaknál!

  2. #62
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!Segítség kéne... Most állok téli gumi vásárlás előtt.Utcai használatra kellene,a mostani Pirelli sottozero (asszem 240?)8ÉVES!!235/45r17 gyári evo8-as felnin.Amíg új volt jó volt,az előző szezonvégi h.ringi vezetéstechnikai tréningen Miki láthatta mit tud egy öreg még 6mm profillal rendelkező gumi(inkább már műanyag).
    Kérdésem volna,maradjak a gyári235ös méretnél,vagy váltóméret legyen 225/45r17 vagy esetleg 215/50r17.A keskenynél félek hogy sűrűn lepadkázom.
    Amit néztem: Conti TS850,Michelin Alpin4,Michelin Pilot Alpin4 (ezzel szemezek leginkább),Bridgestone LM32S.A gumisom Vredesteint wintrac xtremet ajánlott.Goodyear UG8-at is néztem.
    Előre is köszönöm:Joci
    Szia

    Ha tudsz esetleg még szerezni uj LM25 Bridgestonet akkor mindenképpen azt javaslom. NAGYON meggyözött a gumi minden kocsin amin eddig volt. Szerintem jobb gumit télre nem gyàrtottak még, nem véletlenül a GTR gyàri téli gumija...

    üdv
    Kristof

  3. 2 tagnak tetszik HUN337 hozzászólása:


  4. #63
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Hóban valóban a keskenyebb a jobb, sokkal. Szarazon a szelesebb (tapad) jobban, sokkal

    Szerintem telire a gyari felnin es futomuvon 205/50R17 a legjobb valasztas. Conti TS850-bol ugy tudom nincs ilyen meret, tehat az kiesett. Alpin Alpin A4 nagyon jo valasztas, de az UG8 is jo.
    (+info: sajat tapasztaltom szerint a Pirellinek borzalmas a teligumija, bar azt nem is irtad.)

    http://www.gumidirekt.hu/hir/0000000...eszt-2013.html (bar nem tudom mennyire lehet erre alapozni, a legjobb a szemelyes tapasztalat )

  5. Az alábbiaknak tetszik Ceofang hozzászólása:


  6. #64
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Ismerek gumitesztet iró emberkét hagyjuk már érzésre készülnek legtöbbször.......
    (vagy a gyártó kérésére )
    Bizonyos kategóriában már minimális a különbség szerintem, aki meg a legolcsóbbat veszi az nem olvas ilyet de még az is jobb mint egy használt ötéves.
    A hankook sokkal jobb a céges autóinkon mint a conti mi sem értjük, pedig csak rosszat írnak róla

  7. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  8. #65
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Nekem ceges auton Conti TS810 van es atom jo.

  9. #66
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap



    http://www.gumidirekt.hu/hir/0000000...eszt-2013.html (bar nem tudom mennyire lehet erre alapozni, a legjobb a szemelyes tapasztalat )[/QUOTE]

    Innen puskáztam én is,csak evón nincs tapasztalatom velük.Annó mikor a Pirelliket vettem tesztgyőztes gumik voltak ebben a méretben valamelyik német szaklapban(lehet hogy pont a SportAutóban).Egy teszt is volt összkerekessel,azzal is nagyon jól szerepelt.Megvettem,de nagyon nem nyűgözött le!Most ezért próbálok itt tapasztalatokhoz jutni.

  10. #67
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Szia

    Ha tudsz esetleg még szerezni uj LM25 Bridgestonet akkor mindenképpen azt javaslom. NAGYON meggyözött a gumi minden kocsin amin eddig volt. Szerintem jobb gumit télre nem gyàrtottak még, nem véletlenül a GTR gyàri téli gumija...

    üdv
    Kristof
    Ha jól emlékszem az Integrámon ezt használtam,jó volt.

  11. Az alábbiaknak tetszik car-hifi-bogner hozzászólása:


  12. #68
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Nekem ceges auton Conti TS810 van es atom jo.
    nem fogok vitatkozni ha azért írtad.

  13. #69
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem az Integrámon ezt használtam,jó volt.
    Nekem eddig Civic VTi, ML55AMG, Avensis DCAT meg az utolson is ez volt, bár azt eladtam mielőtt kipróbálhattam volna hóban...
    Mindegyik autón hihetetlenül jó volt és az döbbenetet meg mindig a legjobban hogy nem csak nagy hóban ultra hanem simán bírja az autópályás utazásokat is.

    Érdemes amugy XLt (erősített oldalfal) venni szerintem, Avensisen volt mindkettő és az XL jobban teljesített utcán, s hóban nem volt rosszabb...

    üdv
    Kristóf

  14. #70
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése


    http://www.gumidirekt.hu/hir/0000000...eszt-2013.html (bar nem tudom mennyire lehet erre alapozni, a legjobb a szemelyes tapasztalat )
    Innen puskáztam én is,csak evón nincs tapasztalatom velük.Annó mikor a Pirelliket vettem tesztgyőztes gumik voltak ebben a méretben valamelyik német szaklapban(lehet hogy pont a SportAutóban).Egy teszt is volt összkerekessel,azzal is nagyon jól szerepelt.Megvettem,de nagyon nem nyűgözött le!Most ezért próbálok itt tapasztalatokhoz jutni.[/QUOTE]


    Nokian? Nekem az van. Szerintem evora való,főleg ha hóba is szeretnél valamit. De ez csak az én véleményem nem vagyok fanatikus. Utcain Dunlop van.

  15. #71
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Nekem is Bridgestone Blizzak LM?? van az egyik kocsimon, szuper. A legjobb ami eddig volt. Van Dunlop wintersport 3d-m is, újan nagyon jó volt, de már 3 évesen jóval gyengébbnek érzem. Régen volt Vredesteinem nagyon szerettem, most is több cégesen van, nincs rájuk panasz.
    Ami semmit nem ér szerintem Barum Polaris, Conti ???,Kléber Krisalp. A Conti gyári szerelésű volt vadi új autón 1000 km alatt mind a 4 szálszakadásos lett, a nevére szerencsére nem emlékszem már. De a Sport Contactjuk sem jött be nekem.

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Nekem eddig Civic VTi, ML55AMG, Avensis DCAT meg az utolson is ez volt, bár azt eladtam mielőtt kipróbálhattam volna hóban...
    Mindegyik autón hihetetlenül jó volt és az döbbenetet meg mindig a legjobban hogy nem csak nagy hóban ultra hanem simán bírja az autópályás utazásokat is.

    Érdemes amugy XLt (erősített oldalfal) venni szerintem, Avensisen volt mindkettő és az XL jobban teljesített utcán, s hóban nem volt rosszabb...

    üdv
    Kristóf

  16. 2 tagnak tetszik Erikaviking77 hozzászólása:


  17. #72
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Èn most az EVOra Michelin Alpinokat vettem 225széleset, a Fordra Contikat. De lehet az evora lesz egy másik garnitúra hóba az viszont Nokian Hakkapelita vagy Lappi Spikes lesz minnél keskenyebb méretben
    EVO VIII GSR

  18. 2 tagnak tetszik bajno hozzászólása:


  19. #73
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Èn most az EVOra Michelin Alpinokat vettem 225széleset, a Fordra Contikat. De lehet az evora lesz egy másik garnitúra hóba az viszont Nokian Hakkapelita vagy Lappi Spikes lesz minnél keskenyebb méretben
    Nálam is a Hakkapelita a favorit

  20. 2 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


  21. #74
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Hakkapeliitta

  22. Az alábbiaknak tetszik Tomó hozzászólása:


  23. #75
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Èn most az EVOra Michelin Alpinokat vettem 225széleset, a Fordra Contikat. De lehet az evora lesz egy másik garnitúra hóba az viszont Nokian Hakkapelita vagy Lappi Spikes lesz minnél keskenyebb méretben
    Na mesélj már,milyen az Alpin 4 !?!

  24. #76
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Na mesélj már,milyen az Alpin 4 !?!
    Eddig eleg jo, bar csak par km t sikerult vele menni, havon egesz jol fog, kicsit meg mindig orrtolos nekem, de fenyevekkel jobb mint tavaly.Szerintem jobb lenne tenyleg a keskenyebb gumi hora, de mivel sokat megyek tiszta utakon oda jobb ez a 225os.
    EVO VIII GSR

  25. Az alábbiaknak tetszik bajno hozzászólása:


  26. #77
    Haladó loschi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2015. 05.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    37

    Alap

    Sziasztok!


    Most lettem Boldog tulaja egy EVO V-nek. De itt a Tél és itt a Mecsek nekem és gondba vagyok hogy milyen gumi/felni párosítás lenne jó nekem?
    Tud valaki tapasztalat alapján ajánlani nekem valamit? Elöző évbe a GC8 Subarun nagyon jó müködöt a 205/55R16 méret de gondom az hogy hát az EVO-ra elvileg 17"-nél kisebb felni nem megy fel. Tud valaki erre valami megoldást? létezik netán olyan felni ami 16" és még is fel megy az EVO-ra?

  27. Az alábbiaknak tetszik loschi hozzászólása:


  28. #78
    Rezidens Musitz laci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 06.
    Hely
    Kapospula
    Hsz-ok
    905

    Alap

    Idézet loschi: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!


    Most lettem Boldog tulaja egy EVO V-nek. De itt a Tél és itt a Mecsek nekem és gondba vagyok hogy milyen gumi/felni párosítás lenne jó nekem?
    Tud valaki tapasztalat alapján ajánlani nekem valamit? Elöző évbe a GC8 Subarun nagyon jó müködöt a 205/55R16 méret de gondom az hogy hát az EVO-ra elvileg 17"-nél kisebb felni nem megy fel. Tud valaki erre valami megoldást? létezik netán olyan felni ami 16" és még is fel megy az EVO-ra?
    Grat a kocsihoz!
    Ami a jó az evora télen az a kis fék fel és a 195/65r15 ha a Mecseket akarod autózni nekem ez jött be a legjobban ott!

  29. #79
    Haladó loschi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2015. 05.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    37

    Alap

    Idézet Musitz laci: Hozzászólás megtekintése
    Grat a kocsihoz!
    Ami a jó az evora télen az a kis fék fel és a 195/65r15 ha a Mecseket akarod autózni nekem ez jött be a legjobban ott!
    netán nem te volt mult télen itt egy fehér lámpasoros EVO4-el amikor az autózhatatlan nagyhó volt?

    kis fék mit jelent mi az a kis fék ami fel megy a kocsira? milyen Mitsunak a fék lenne jó csak hogy tudjam mit keresek

  30. #80
    Rezidens Musitz laci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 06.
    Hely
    Kapospula
    Hsz-ok
    905

    Alap

    Idézet loschi: Hozzászólás megtekintése
    netán nem te volt mult télen itt egy fehér lámpasoros EVO4-el amikor az autózhatatlan nagyhó volt?

    kis fék mit jelent mi az a kis fék ami fel megy a kocsira? milyen Mitsunak a fék lenne jó csak hogy tudjam mit keresek
    De én voltam mikor az a kurva nagy hó volt tavaly! Hol találkoztunk? A kis fék az azt jelenti az hogy az rs-nek a féke nekem is az volt akkor fent lemez felnivel! Van egy szett téli cuccom én többet nem megyek télen nem fogom használni megmutatom szívesen!

  31. Az alábbiaknak tetszik Musitz laci hozzászólása:


4. oldal, összesen: 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Téligumi
    By HKSTOMEVO9 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 14
    Utolsó hozzászólás: 2010. 11. 07., 15:50
  2. Téligumi
    By Laci in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2010. 07. 10., 18:39
  3. Téligumi
    By steve in forum Keres
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2008. 11. 08., 21:29
  4. Téligumi + Felni
    By steve in forum Keres
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2008. 09. 15., 13:11
  5. Téligumi
    By Lonni in forum Keres
    Hsz-ok: 11
    Utolsó hozzászólás: 2006. 11. 04., 07:03

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva