2. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 66

  1. #21
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Akkor time-attack és kész majd ott eldől, bár szerintem nem lesz gtr most sem .
    Viszont a többi FRANKÓ idő kiderül és majd lehet pezsgőzni vagy mégsem?
    (Ricsi remélem már fogyasztasz keményen meg te is György)

  2. #22
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Esztergom
    Hsz-ok
    117

    Alap

    Immike biztos,hogy jön a GT-R el :-)) de csak a saját tempójában fog menni !!!



    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Akkor time-attack és kész majd ott eldől, bár szerintem nem lesz gtr most sem .
    Viszont a többi FRANKÓ idő kiderül és majd lehet pezsgőzni vagy mégsem?
    (Ricsi remélem már fogyasztasz keményen meg te is György)

  3. #23
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet dance10: Hozzászólás megtekintése
    Immike biztos,hogy jön a GT-R el :-)) de csak a saját tempójában fog menni !!!
    Ha lesz gumi az elég lesz

  4. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  5. #24
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Esztergom
    Hsz-ok
    117

    Alap

    ha nem sikerül venni akkor jön a gyárival,time attack versenyeket nagyon megszerette,tavaly a porscheval volt :-)



    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Ha lesz gumi az elég lesz

  6. #25
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Esztergom
    Hsz-ok
    117

    Alap

    bunker:most néztem meg (sok év után) TIMESLIP-et kicsit lecsúsztunk én a 106 ik vagyok te a 115-dik :-))

  7. #26
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Itt arról van szó, hogy eddig nem láttunk nyíltnapon egyetlen egy porkét, ferkát, gtr-t, lambót, stb... ami úgy igazán odabaszott volna, hogy tátott szájjal bámulva csak annyit mondjunk aztakurva! Máshol meg megy a vetítés.

    Nem magát az autót degradáljuk le, mert azt nem is lehetne, hanem azt a helyzetet ami számtalanszor megismétlődött már: kijön janizni aztán a pályán meg kopp van. Tisztelet a kívételnek, mert sok ilyen is van!
    Utcán többször találkoztam egy E92 M3-al, mondhatni ő volt a basszájba, mert ahogy vezetett azt képzelhette magáról. Egyszer kijött ringre, megismertem messziről az autót. Ahogy sétálok el mellettük pont meghallottam a beszélgetést ami így hangzott: "és bazzmeg képzeld akkor jött egy civic". Az a civik Vogelsinger Sanya v.melyik gépe volt pont.
    És rengeteg ilyet tudnék még mesélni.
    Én CSAK teknikai oldalról próbáltam ezt megközelíteni!!! Vannak normális, és suttyó emberek, de az élet minden téren. EVO-sok is vannak jó nagy madarak! És Porschés, Ferraris, GT-R-es között is vannak normális emberek! Most pont egy réteget választottál ki, akikkel szerintem nem is igazán érdemes foglalkozni. Én egyáltalán nem ide akartam kilyukadni!
    Én emlékszem még arra, mikor a Minirallyra kijött egy srác a GT-R-el és rommá vert kint mindenkit! Úgy emlékszem "Bob" volt a neve, vagy a beceneve talán. Persze előnyös volt számára a pálya, mert volt benne egy hosszú egyenes, amit igazán csak Ő tudott kihasználni az autójával. De akkor most mondhatjuk azt, hogy volt olyan ember, aki megmutatta, hogy mit tudott a gépe?? Mert ott azért voltak kint normális EVO-k, és Subaruk is(Klubbosok közül is).
    De mégegyszer mondom. Én csak annyit szerettem volna kifejteni, hogy szerintem 2 teljesen más világ a GT-R, és az EVO! A GT-R-ek szerintem nagyon precíz kis szerkezetek, és közel állnak a szívemhez annak ellenére, hogy gyerekkori szerelmem az EVO!
    Peace!

  8. #27
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet dance10: Hozzászólás megtekintése
    bunker:most néztem meg (sok év után) TIMESLIP-et kicsit lecsúsztunk én a 106 ik vagyok te a 115-dik :-))
    Ne az S4-et nézd, 23. vagyok a S2-vel.

  9. #28
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Én CSAK teknikai oldalról próbáltam ezt megközelíteni!!! Vannak normális, és suttyó emberek, de az élet minden téren. EVO-sok is vannak jó nagy madarak! És Porschés, Ferraris, GT-R-es között is vannak normális emberek! Most pont egy réteget választottál ki, akikkel szerintem nem is igazán érdemes foglalkozni. Én egyáltalán nem ide akartam kilyukadni!
    Én emlékszem még arra, mikor a Minirallyra kijött egy srác a GT-R-el és rommá vert kint mindenkit! Úgy emlékszem "Bob" volt a neve, vagy a beceneve talán. Persze előnyös volt számára a pálya, mert volt benne egy hosszú egyenes, amit igazán csak Ő tudott kihasználni az autójával. De akkor most mondhatjuk azt, hogy volt olyan ember, aki megmutatta, hogy mit tudott a gépe?? Mert ott azért voltak kint normális EVO-k, és Subaruk is(Klubbosok közül is).
    De mégegyszer mondom. Én csak annyit szerettem volna kifejteni, hogy szerintem 2 teljesen más világ a GT-R, és az EVO! A GT-R-ek szerintem nagyon precíz kis szerkezetek, és közel állnak a szívemhez annak ellenére, hogy gyerekkori szerelmem az EVO!
    Peace!
    De ha csak technikai oldalról nézzük, akkor egyszerűbb elővenni az autóskártyát!

  10. 3 tagnak tetszik bunker hozzászólása:


  11. #29
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Itt arról van szó, hogy eddig nem láttunk nyíltnapon egyetlen egy porkét, ferkát, gtr-t, lambót, stb... ami úgy igazán odabaszott volna, hogy tátott szájjal bámulva csak annyit mondjunk aztakurva! Máshol meg megy a vetítés.

    Nem magát az autót degradáljuk le, mert azt nem is lehetne, hanem azt a helyzetet ami számtalanszor megismétlődött már: kijön janizni aztán a pályán meg kopp van. Tisztelet a kívételnek, mert sok ilyen is van!
    Utcán többször találkoztam egy E92 M3-al, mondhatni ő volt a basszájba, mert ahogy vezetett azt képzelhette magáról. Egyszer kijött ringre, megismertem messziről az autót. Ahogy sétálok el mellettük pont meghallottam a beszélgetést ami így hangzott: "és bazzmeg képzeld akkor jött egy civic". Az a civik Vogelsinger Sanya v.melyik gépe volt pont.
    És rengeteg ilyet tudnék még mesélni.
    sajnos tökéletesen így van, tisztelet a kivételnek.

    @Roland: igen egy gyári GTR-t hasonlítottam az évek alatt épített autóinkhoz, hiszen pont ez a tuning célja: egyre gyorsabbnak lenni, mindig egy kicsit valahol fejleszteni. Én büszke vagyok arra, hogy innen a klubból számos autó van aki mellett nem megy el a ringen egy széria, utcáról beszédült "ki ha én nem Jancsi vagyok" Ferka, egy porke turbó vagy egy lambó illetve GTR

    Mai napig emlegetik azt a napot amikor kb 80 ember egy hétig sokkban volt mert esős volt a pálya és egy szaros piros rízsrakéta olyat mutatott a népnek hogy nem értette senki.

    És pont azért lehet nagyon büszke bármely evo vagy szubcsi tulaj magára és a kocsijára teljes joggal mert a gyári GTR egy iszonyatosan nagyon jó autó!!! Azt lenyomni nagy öröm

    Egyébként a lacházi "iszonyatosan elverte" az egy másodperc volt, ha azt a kétes időt le vonjuk... ugye...
    Kell egy jó program

  12. Az alábbiaknak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  13. #30
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Esztergom
    Hsz-ok
    117

    Alap

    mán a 28dik :-)) te is öregsze má nem úgy megy az S2 se :-)))


    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Ne az S4-et nézd, 23. vagyok a S2-vel.

  14. #31
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet dance10: Hozzászólás megtekintése
    mán a 28dik :-)) te is öregsze má nem úgy megy az S2 se :-)))
    A motorosokat azért szedd ki!

  15. #32
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    sajnos tökéletesen így van, tisztelet a kivételnek.

    @Roland: igen egy gyári GTR-t hasonlítottam az évek alatt épített autóinkhoz, hiszen pont ez a tuning célja: egyre gyorsabbnak lenni, mindig egy kicsit valahol fejleszteni. Én büszke vagyok arra, hogy innen a klubból számos autó van aki mellett nem megy el a ringen egy széria, utcáról beszédült "ki ha én nem Jancsi vagyok" Ferka, egy porke turbó vagy egy lambó illetve GTR

    Mai napig emlegetik azt a napot amikor kb 80 ember egy hétig sokkban volt mert esős volt a pálya és egy szaros piros rízsrakéta olyat mutatott a népnek hogy nem értette senki.

    És pont azért lehet nagyon büszke bármely evo vagy szubcsi tulaj magára és a kocsijára teljes joggal mert a gyári GTR egy iszonyatosan nagyon jó autó!!! Azt lenyomni nagy öröm

    "Egyébként a lacházi "iszonyatosan elverte" az egy másodperc volt, ha azt a kétes időt le vonjuk... ugye..."
    Érthető! Részemről is teljes elismerés azoknak, akik olyan gépeket tudnak csinálni, amivel feltudják venni a versenyt egy GT-R-el! És köszönöm, hogy ezt kifejtetted!!(-:

    "Egyébként a lacházi "iszonyatosan elverte" az egy másodperc volt, ha azt a kétes időt le vonjuk... ugye..." --->
    Én arról az alkalomról beszélek, mikor Miki WRC-vel ment a Minirallyn. Egyről beszélünk?? Mert ha jól emlékszem az nem 1 másodperc volt!

  16. #33
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Esztergom
    Hsz-ok
    117

    Alap

    no-no én az audit néztem mármint a S4-est (a régit -azzal mi van??) :-)
    basszus tegnap néztem meg és 2005-ben volt a mérés ,megy az idő rendesen :-(
    halványan rémlik,hogy valami szemétégetőnél voltunk???



    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    A motorosokat azért szedd ki!

  17. #34
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Van rendes 20"-as slick, éspedig épp a GT-R-re: Yokohama A005, 290/710-20 méretben. Európában nem forgalmazzák, de Svájcba hoztak tavaly egy szállítmányt, utánanézzek?

  18. #35
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet dance10: Hozzászólás megtekintése
    no-no én az audit néztem mármint a S4-est (a régit -azzal mi van??) :-)
    basszus tegnap néztem meg és 2005-ben volt a mérés ,megy az idő rendesen :-(
    halványan rémlik,hogy valami szemétégetőnél voltunk???
    Az már rég nincs, utána lett az evo 8.

  19. #36
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Van rendes 20"-as slick, éspedig épp a GT-R-re: Yokohama A005, 290/710-20 méretben. Európában nem forgalmazzák, de Svájcba hoztak tavaly egy szállítmányt, utánanézzek?
    Erröl tudtam én is, láttam is egy GTR kereskedésben amikor teszteltem a 2012es mostanában....

  20. #37
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Erröl tudtam én is, láttam is egy GTR kereskedésben amikor teszteltem a 2012es mostanában....
    Mennyi volt az ára?

  21. #38
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2011. 04.
    Hsz-ok
    4

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Tudok hozni külföldröl R888ast, ha érdekes ez is PÜ

    üdv

    Kristóf
    Szia engem érdekelne az r888 ! Valami kb árat tudnál? Viszont van elado 295 680 r19 10kör van benne

  22. #39
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Esztergom
    Hsz-ok
    117

    Alap

    Imikét is érdekelné az R888 mennyiért lenne?




    Idézet zsolti570: Hozzászólás megtekintése
    Szia engem érdekelne az r888 ! Valami kb árat tudnál? Viszont van elado 295 680 r19 10kör van benne

  23. #40
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Mekkora a GT-R gyári abroncsmérete? Elöl-hátul egyforma?

2. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Evo4 motyókat keresünk
    By Coppermine in forum Keres
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2019. 01. 08., 20:01
  2. 305/690R19 slicket keresünk
    By gtr in forum Keres
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2014. 04. 24., 19:13
  3. 305/690/19 slicket vennék
    By dance10 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 9
    Utolsó hozzászólás: 2012. 09. 21., 06:14
  4. 18-as slicket keresek
    By RSTom in forum Keres
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2011. 06. 17., 15:28
  5. használt 17-es slicket keresek
    By jordan6 in forum Keres
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2010. 04. 16., 15:21

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva