1. oldal, összesen: 4 123 ... UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 66

  1. #1
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Esztergom
    Hsz-ok
    117

    Alap GT-R 20-as slicket keresünk

    gt-r hez keres az egyik barátom 20as slickeket 4db-ot, toyo r888 ,stb... lehet használt is .
    torma.laszlo@citromail.hu-ra légyszives az árajánlatot+tel.számot

    előre is köszönöm

  2. #2
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet dance10: Hozzászólás megtekintése
    gt-r hez keres az egyik barátom 20as slickeket 4db-ot, toyo r888 ,stb... lehet használt is .
    torma.laszlo@citromail.hu-ra légyszives az árajánlatot+tel.számot

    előre is köszönöm
    Tudok hozni külföldröl R888ast, ha érdekes ez is PÜ

    üdv

    Kristóf

  3. #3
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Esetleg pontos méret?

  4. Az alábbiaknak tetszik Tomó hozzászólása:


  5. #4
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    20-as slick nem létezik csak a yokohama aminek több mint 1000$ usd darabja.
    Az R888 meg nem slick csak race compound utcai gumi bár tény hogy jobb mint a sima gumiés elég tartós is bár sokak szerint ami fórumon miután már nem új sokat veszt a tapadásából azt írják zsíros lesz.
    Nekem van viszont eladó potenza 6db gyári gtr gumi 4db hátsó 2db első 6mm körüliek 50e ft/db ha kell.
    Mivel van még 6db toyo r888-am ezért nem hiszem hogy felrakom ezeket valaha is, meg aztán nem is tapadnak annyira 800Le-nél mint az r888.

  6. #5
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Esztergom
    Hsz-ok
    117

    Alap

    majd megkérdezem mi van most fent neki!

    Idézet Tomó: Hozzászólás megtekintése
    Esetleg pontos méret?

  7. #6
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet dance10: Hozzászólás megtekintése
    gt-r hez keres az egyik barátom 20as slickeket 4db-ot, toyo r888 ,stb... lehet használt is .
    torma.laszlo@citromail.hu-ra légyszives az árajánlatot+tel.számot

    előre is köszönöm
    Cobb Ap-t nem akar venni hogy legyen némi erő is benne?

  8. #7
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    20-as slick nem létezik csak a yokohama aminek több mint 1000$ usd darabja.
    Az R888 meg nem slick csak race compound utcai gumi bár tény hogy jobb mint a sima gumiés elég tartós is bár sokak szerint ami fórumon miután már nem új sokat veszt a tapadásából azt írják zsíros lesz.
    Nekem van viszont eladó potenza 6db gyári gtr gumi 4db hátsó 2db első 6mm körüliek 50e ft/db ha kell.
    Mivel van még 6db toyo r888-am ezért nem hiszem hogy felrakom ezeket valaha is, meg aztán nem is tapadnak annyira 800Le-nél mint az r888.
    én mintha ugyan erre céloztam volna múlt héten és mindenki hülyének nézett... a gtr-re nincs slick, mert ami van azt senki nem veszi meg- ennyi. evosok ezért mindig gyorsabbak lesznek a ringen
    Kell egy jó program

  9. #8
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    én mintha ugyan erre céloztam volna múlt héten és mindenki hülyének nézett... a gtr-re nincs slick, mert ami van azt senki nem veszi meg- ennyi. evosok ezért mindig gyorsabbak lesznek a ringen
    Szerintem meg még slick nélkül is egy tuning gtr egy jó pilótával(nem én) agyon verhet mindenkit. Legalább egy r888-al ami új, vagy 18-as 19-es slick-el.

  10. #9
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg még slick nélkül is egy tuning gtr egy jó pilótával(nem én) agyon verhet mindenkit. Legalább egy r888-al ami új, vagy 18-as 19-es slick-el.

    Hujuj Gyuri ez kihívás .
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  11. #10
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Hujuj Gyuri ez kihívás .
    pedig nem én tudok menni 2:03-at poros pályán, forgalomban, gtr hez képes fele lóerővel, +40kg testsúllyal - szóval itt most majd szerintem neked kell megmutatnod
    Kell egy jó program

  12. #11
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hsz-ok
    1.232

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    pedig nem én tudok menni 2:03-at poros pályán, forgalomban, gtr hez képes fele lóerővel, +40kg testsúllyal - szóval itt most majd szerintem neked kell megmutatnod
    Én csak azt tudom hogy a hal. laci amikor még gyári közeli volt a kocsim gyári gumikkal gyári fék futóművel úgy hogy én is bent ültem(+110kg) és nem vezetett előtte gtr-t egyből 2. körön ment egy 2:09-et bekapcsolt vdc-vel ami igen visszafogja az autót, forgalom is volt rendesen. Max 510-520Le-s lehetett a kocsi, a gumi nagyon nem bírta már a 2. körön, pár kör után elég gázul nézett ki.

  13. #12
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Esztergom
    Hsz-ok
    117

    Alap

    látom ez a gumi téma kezd kirobbantani némi parázs vitát itt a fórumosok között

    engem csak megkért Immike,hogy ha tudok " olcsón" gumit akkor szóljak --ő nem versenyző típus csak a gyári 20 as gumikat félti nem az idő a lényeg számára hanem a részvétel :-))

    nem akarom azt,hogy mindenki vele akarjon majd versenyezni. ő meg azt sem tudja miről van szó(nem olvassa ezt a fórumot!)

  14. Az alábbiaknak tetszik dance10 hozzászólása:


  15. #13
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet gtr: Hozzászólás megtekintése
    Én csak azt tudom hogy a hal. laci amikor még gyári közeli volt a kocsim gyári gumikkal gyári fék futóművel úgy hogy én is bent ültem(+110kg) és nem vezetett előtte gtr-t egyből 2. körön ment egy 2:09-et bekapcsolt vdc-vel ami igen visszafogja az autót, forgalom is volt rendesen. Max 510-520Le-s lehetett a kocsi, a gumi nagyon nem bírta már a 2. körön, pár kör után elég gázul nézett ki.
    ez így akkor stimmel is, mert 2,09-nél azért a megcsinált evok zöme jobbat megy.
    Kell egy jó program

  16. #14
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet dance10: Hozzászólás megtekintése
    látom ez a gumi téma kezd kirobbantani némi parázs vitát itt a fórumosok között

    engem csak megkért Immike,hogy ha tudok " olcsón" gumit akkor szóljak --ő nem versenyző típus csak a gyári 20 as gumikat félti nem az idő a lényeg számára hanem a részvétel :-))

    nem akarom azt,hogy mindenki vele akarjon majd versenyezni. ő meg azt sem tudja miről van szó(nem olvassa ezt a fórumot!)
    pedig nagyon rá repülünk majd
    Kell egy jó program

  17. #15
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet dance10: Hozzászólás megtekintése
    látom ez a gumi téma kezd kirobbantani némi parázs vitát itt a fórumosok között

    engem csak megkért Immike,hogy ha tudok " olcsón" gumit akkor szóljak --ő nem versenyző típus csak a gyári 20 as gumikat félti nem az idő a lényeg számára hanem a részvétel :-))

    nem akarom azt,hogy mindenki vele akarjon majd versenyezni. ő meg azt sem tudja miről van szó(nem olvassa ezt a fórumot!)
    Amire Ő akarja használni, arra a Toyo R888 a legjobb választás. Felesleges variálni, ráadásul rácuppan a gyári felnire!

  18. Az alábbiaknak tetszik bunker hozzászólása:


  19. #16
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet dance10: Hozzászólás megtekintése
    látom ez a gumi téma kezd kirobbantani némi parázs vitát itt a fórumosok között

    engem csak megkért Immike,hogy ha tudok " olcsón" gumit akkor szóljak --ő nem versenyző típus csak a gyári 20 as gumikat félti nem az idő a lényeg számára hanem a részvétel :-))

    nem akarom azt,hogy mindenki vele akarjon majd versenyezni. ő meg azt sem tudja miről van szó(nem olvassa ezt a fórumot!)

    A srác jól ment a GTR rel !
    Innen is grat neki , mondjad meg neki légyszives (a biliszinü STi üzeni)
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  20. #17
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    ez így akkor stimmel is, mert 2,09-nél azért a megcsinált evok zöme jobbat megy.
    Egy full gyári GT-R-el, amiben 2 ember ül, azt hasonlítjuk össze egy "megcsinált"(épített) akár slick gumis EVO-val? Mert akkor egy "megcsinált" civic is lehet jobb, mint egy gyári EVO! Kicsit irreális a hasonlat szerintem!

  21. Az alábbiaknak tetszik Roland hozzászólása:


  22. #18
    Martin 87
    Vendég

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Egy full gyári GT-R-el, amiben 2 ember ül, azt hasonlítjuk össze egy "megcsinált"(épített) akár slick gumis EVO-val? Mert akkor egy "megcsinált" civic is lehet jobb, mint egy gyári EVO! Kicsit irreális a hasonlat szerintem!
    egy 3.6 biturbos autot felesleges hasonlitgatni egy Evo-hoz eppen majdnem 2-er akkora motorja van plusz egy csigaval... ha tuning ha nem alapba is baszott erös

  23. #19
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Esztergom
    Hsz-ok
    117

    Alap

    és még tuningon gondolkozott,de lebeszéltük róla (egyenlőre)

    viszont van egy másik cimbim tegnap előtt taliztam vele és elfelejtettem neki szólni,hogy ő is jöhetne neki-nekik van egy aston martin DB-S ük meg 2db cabrio ferráriuk :-)) ha összefutok vele megkérdezem van-e kedvük kijönni :-) astonra kíváncsi lennék mit megy :-)) imádom a hangját :-)

  24. Az alábbiaknak tetszik dance10 hozzászólása:


  25. #20
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Egy full gyári GT-R-el, amiben 2 ember ül, azt hasonlítjuk össze egy "megcsinált"(épített) akár slick gumis EVO-val? Mert akkor egy "megcsinált" civic is lehet jobb, mint egy gyári EVO! Kicsit irreális a hasonlat szerintem!
    Itt arról van szó, hogy eddig nem láttunk nyíltnapon egyetlen egy porkét, ferkát, gtr-t, lambót, stb... ami úgy igazán odabaszott volna, hogy tátott szájjal bámulva csak annyit mondjunk aztakurva! Máshol meg megy a vetítés.

    Nem magát az autót degradáljuk le, mert azt nem is lehetne, hanem azt a helyzetet ami számtalanszor megismétlődött már: kijön janizni aztán a pályán meg kopp van. Tisztelet a kívételnek, mert sok ilyen is van!
    Utcán többször találkoztam egy E92 M3-al, mondhatni ő volt a basszájba, mert ahogy vezetett azt képzelhette magáról. Egyszer kijött ringre, megismertem messziről az autót. Ahogy sétálok el mellettük pont meghallottam a beszélgetést ami így hangzott: "és bazzmeg képzeld akkor jött egy civic". Az a civik Vogelsinger Sanya v.melyik gépe volt pont.
    És rengeteg ilyet tudnék még mesélni.

  26. 3 tagnak tetszik bunker hozzászólása:


1. oldal, összesen: 4 123 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Evo4 motyókat keresünk
    By Coppermine in forum Keres
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2019. 01. 08., 20:01
  2. 305/690R19 slicket keresünk
    By gtr in forum Keres
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2014. 04. 24., 19:13
  3. 305/690/19 slicket vennék
    By dance10 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 9
    Utolsó hozzászólás: 2012. 09. 21., 06:14
  4. 18-as slicket keresek
    By RSTom in forum Keres
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2011. 06. 17., 15:28
  5. használt 17-es slicket keresek
    By jordan6 in forum Keres
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2010. 04. 16., 15:21

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva