2. oldal, összesen: 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 124

  1. #21
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    280

    Alap

    Nem mondható butának, de semmi "extra" nincs benne, mert az még MIVEC nélküli .

  2. #22
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Nem vagyok valami jó angolos. Nagyon röviden összetudja valaki ezt foglalni??

    "Kis fordulaton kisebbet és rövideb időt nyitnak a szelepek , magasabban pedig nagyot és hosszabban.
    Ez érthető! De ez egy bizonyos fordulat fölött történik meg? Vagy egy számítógép állandóan változtatja a mértékét?? Mert a VTEC-ben ha jól tudom van egy fordulat. És ha nem tévedek(de valószínűleg tévedek) Akkor az 4800 fordulat/másodperc!
    Utoljára szerkesztette: Roland; 2010. 06. 08. 20:50-kor

  3. #23
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Köszi Jordan. Tévedtem!! Azért érdekel ez a téma, mert kíváncsi vagyok arra, hogy egy 9-es EVO, és egy 8-as EVO között mekkora a különbség ezen a téren!! Feltételezem egy 8-as EVO-nak se mondható butának a szelepvezérlése!
    szívesen! ezt majd a tudorok megmondják. a Honda-é pld. a VTI-nél vagy a Type-R-eknél nagyon jól érezhető, amikor vált a VTEC.

  4. #24
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Mert a VTEC-ben ha jól tudom van egy fordulat. És ha nem tévedek(de valószínűleg tévedek) Akkor az 4800 fordulat/másodperc!

    Igen, fordulatszám függő(és megfelelő mennyiségű, minőségű és megfelelő hőmérsékletű olaj kell, mert ha ezek nincsenek meg, akkor nem nyit), de minden modellnél más ez a fordulatszám.

  5. #25
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    280

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok valami jó angolos. Nagyon röviden összetudja valaki ezt foglalni??

    "Kis fordulaton kisebbet és rövideb időt nyitnak a szelepek , magasabban pedig nagyot és hosszabban.
    Ez érthető! De ez egy bizonyos fordulat fölött történik meg? Vagy egy számítógép állandóan változtatja a mértékét?? Mert a VTEC-ben ha jól tudom van egy fordulat. És ha nem tévedek(de valószínűleg tévedek) Akkor az 4800 fordulat/másodperc!
    Nem változtatja mert hasonlóan a VTEC-hez két bütyök profil van ami közt választ az ECU .

    Szerk : legalábbis szerintem ... meg a wiki szerint is .
    Utoljára szerkesztette: SoAk; 2010. 06. 08. 21:10-kor

  6. #26
    Rezidens Roland avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Budapest XVI.
    Hsz-ok
    861

    Alap

    Köszönöm az eddigi infókat!!! És akinek még van, az ne tartsa magában!

  7. #27
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet SoAk: Hozzászólás megtekintése
    Ha tudsz angolul : http://en.wikipedia.org/wiki/MIVEC

    Amugy igen, a szelepvezérlés neve . Kis fordulaton kisebbet és rövideb időt nyitnak a szelepek , magasabban pedig nagyot és hosszabban .
    Mintha nem teljesen így lenne, tehát állítható a szelep nyitási pontja a 0 ponthoz képest (jelen a tengely) és ezt kölönböző fordulat és terhelés értékekhez lehet rendelni. A IX-esben csak a szívó szelepeknél a X-esben már kipufogó is. A nyitvatartási idő és a nyitás mérete csak a vezérműtengelytől függ a mivec nem tudja állítani.

    Remélem jó így, de ha nem a nálam jobban hozzá értők kijavítanak.

  8. #28
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet SoAk: Hozzászólás megtekintése
    az még MIVEC nélküli .
    Akkor jól tévedtem

  9. #29
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    A nyitvatartási idő és a nyitás mérete csak a vezérműtengelytől függ

  10. #30
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    kurva egyszerű, ha konyha nyelven fogalmazzuk:

    a Mivec a vasat (vezérműtengelyt) tudja fokolni. Gyakorlatilag csak annyit tud csinálni, mint amit mi a régebbi modelleken egyszeri beálítással a fokolókerékkel tudunk megtenni. Advance/retard állásra lehet elfokolni attól függően, hogy mit szeretnél. Ezt a Mivec helyetted megteszi. Azt, hogy mennyit emel a tengely, csúnya szóval mennyire bütykös, illetve azt, hogy mennyi a nyitási idő (azaz a tengely száma mekkora (főtengely fokhoz relatívan)) azt NEM tudja ez a primitív rendszer megcsinálni. A fiat konszern már rég elkészült a teljesen adaptívan változó szelepvezérléssel, ahol a nyitás mélységet, hosszt is tudja állítani a rendszert, na és persze a nyitási időzítést, illetve talán még a nyitási karaktert is.

    Tehát pl egy 272-es tengely rövidebb ideig tartja nyitva a szelepet mint egy 280-as. De az, hogy mennyit emel az ebből nem derül ki, ezt külön írják, pl 11mm. Sokszor sokkal fontosabb az emelési magasság mint a nyitvatartás ideje, de egy agresszív magasat emelő tengelyzet nyílván olyan szeleprugó is kell ami ezt tudja kezelni- aztán persze olyan szelep ami elviseli a kemény "racing" rugókat... Na, szóval ezt a tengelyt aztán a nulla ponthoz képest bárhová tekerheted egész addig amíg ügyesen bele nem ver a dugó a szelepbe- hehe A Mivec ezt a tekergetést csinálja folyamatosan fordulathoz és gázpedál álláshoz mérten.
    Kell egy jó program

  11. #31
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    280

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Mintha nem teljesen így lenne, tehát állítható a szelep nyitási pontja a 0 ponthoz képest (jelen a tengely) és ezt kölönböző fordulat és terhelés értékekhez lehet rendelni. A IX-esben csak a szívó szelepeknél a X-esben már kipufogó is. A nyitvatartási idő és a nyitás mérete csak a vezérműtengelytől függ a mivec nem tudja állítani.

    Remélem jó így, de ha nem a nálam jobban hozzá értők kijavítanak.
    A nyítási idő az logikusan következik abból, hogy ha nagyobbat nyit akkor tovább van nyitva .



    Itt lehet látni ,hogy szabályozza a működést, mondjuk én személy szerint ahány képet megnézek róla annál kevésbé van a szemem elött .

  12. #32
    Bennfentes Mivec Tomi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hsz-ok
    51

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Mert a VTEC-ben ha jól tudom van egy fordulat. És ha nem tévedek(de valószínűleg tévedek) Akkor az 4800 fordulat/másodperc!
    A VTi-ben 5500 RPM-nél vált a vtec,az ITR-ben meg a többi typer-ben 6000-től!
    Utoljára szerkesztette: Mivec Tomi; 2010. 06. 10. 10:05-kor

  13. #33
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet Mivec Tomi: Hozzászólás megtekintése
    A VTi-ben 5500 RPM-nél vált a vtec,az ITR-ben meg a többi typer-ben 6000-től!
    15 éve a Hondámban is 5500-nél váltott, még a hangja is más lett, szuperjó kis kocsi volt, és jól működött benne a szerkezet. 5500 alatt tökjól fogyasztott és volt nyomaték is (persze a maga szintjén), felette meg mint egy versenymotor.

  14. #34
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Idézet Roland: Hozzászólás megtekintése
    Akkor az 4800 fordulat/másodperc!
    Másodperc... hmm az kicsit húzós lenne, nem nagyon tudok olyan motort ami közel 300.000-ret pörögne percenként
    Amúgy az Accord-ban (Type-R) 5700-nál nyit de van amikor 6200-nál. Attól függ, hogy mennyire küldöd.... Hang meg ultra De ezt már mutattam neked párszor.
    Just for Fun

  15. #35
    Bennfentes Mivec Tomi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hsz-ok
    51

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    15 éve a Hondámban is 5500-nél váltott, még a hangja is más lett, szuperjó kis kocsi volt, és jól működött benne a szerkezet. 5500 alatt tökjól fogyasztott és volt nyomaték is (persze a maga szintjén), felette meg mint egy versenymotor.
    Nekem is volt VTi-m én is szerettem a hangját meg persze magát az autót is,ráadásul az alatt full nyitott rendszer volt 4-1-es leömlővel meg mindenféle nyalánksággal és nagyon hangos volt!De persze ez engem 1 cseppet sem zavart!

  16. #36
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    13.043

    Alap

    Idézet Mivec Tomi: Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volt VTi-m én is szerettem a hangját meg persze magát az autót is,ráadásul az alatt full nyitott rendszer volt 4-1-es leömlővel meg mindenféle nyalánksággal és nagyon hangos volt!De persze ez engem 1 cseppet sem zavart!
    ilyen az enyém is! még mindig imádom, szombaton minirallyn megyek is vele

  17. #37
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet SoAk: Hozzászólás megtekintése
    A nyítási idő az logikusan következik abból, hogy ha nagyobbat nyit akkor tovább van nyitva .



    Itt lehet látni ,hogy szabályozza a működést, mondjuk én személy szerint ahány képet megnézek róla annál kevésbé van a szemem elött .
    A következtetés logikus, csak ez nem MIVEC rendszer.
    A mivec csak 1db olajnyomás által szabályzott fokolókerékből áll.
    Tehát nincs kisebb-nagyobb nyitás csak elöbb-késöbb, leginkább a motor fordulat függő feltöltésére és öblítésére alkalmas.

  18. #38
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    280

    Alap

    http://www.mitsubishi-motors.com/cor...e/e/mivec.html

    Innen linkeltem a képet . Akkor ezek szerint az EVO MIVEC és a kevésbé sportos MIVEC-es autok között különbség van?

    Extending the injection valve opening time and expanding the valve lift range increases intake air mass and achieves output close to best in class.

    Ez pedig azt mondja ,hogy növeli a nyitást és az időtartamát . Persze lehet, hogy valamit nagyon benézek

  19. #39
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet SoAk: Hozzászólás megtekintése
    http://www.mitsubishi-motors.com/cor...e/e/mivec.html

    Innen linkeltem a képet . Akkor ezek szerint az EVO MIVEC és a kevésbé sportos MIVEC-es autok között különbség van?

    Extending the injection valve opening time and expanding the valve lift range increases intake air mass and achieves output close to best in class.

    Ez pedig azt mondja ,hogy növeli a nyitást és az időtartamát . Persze lehet, hogy valamit nagyon benézek
    Hát mindjárt kimegyek és szétszedem a kocsit.
    Viccet félretéve az EVO X motorjában semmi ilyesmi nincs, azért még 1x megnéztem a service manualt, de a tengely és a szelep közt csak egy hézag állítására szolgáló korong van.
    A 2.4L 4g69 motorról nem tudok nyilatkozni, de mintha a képen nem is dupla vezéműtengelyes lenne, azon lehet máshogy müxik a mivec. 1 tengelyel nem annyira lenne jó a fokolás.

  20. #40
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 07.
    Hsz-ok
    280

    Alap

    Jaja, igazad van az SOHC . Akkor úgy tünik a micuék nem pontosan beszélnek az oldalukon .

2. oldal, összesen: 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva