4. oldal, összesen: 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
61-80, összesen: 124

  1. #61
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    200

    Alap

    Tudjuk, és minél tutibb karbon-kevlár kutyafüle szíjjat teszel fel annál hamarabb szarrá megy. HKS...
    Olyan nincs, hogy egy márkából minden termék jó. Ez pl. szép de szar.
    Elég sok HKS termékre illik az előbbi jelző de van amiből ők gyártják a legjobbat.
    Utoljára szerkesztette: 1stDriver; 2012. 02. 10. 12:16-kor

  2. Az alábbiaknak tetszik 1stDriver hozzászólása:


  3. #62
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    én úgy látom ez is az első generációs fokoló kerék, pont olyan mint M. Zolié volt- na az is így nézett ki. Az enyém második gen és 20e km után kopásnak nyoma sincs.
    Kell egy jó program

  4. #63
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    volna egy kerdesem.... remelem nem off topic.

    Szoval ujra epitettuk a motoromat. Minden gyari benne csak 3 dolog nem. a dugok - a hajto kar , hogy elerje a 9:5:1 kompressziot es birja a meg novekedett nyomast kb 2 bar csucs. (29 psi). Persze minden csavar ARP.
    Na a kerdesem az hogy a harmadik dolog ami nem gyari azok a vezermu tengelyek. Cosworth MX1 ami 266-nak felel meg, es ezek vannak mind a ket oldalon. Egy 4B11T motorrol van szo.

    A kerdes;
    a tunerem azt mondta hogy a gyari vezermu tengely sokkal jobb lenne nekem mivel a kocsi 34 mm szukitovel van ellatva. En meg nem ertem miert, amikor a Cosworthnal azt mondtak hogy ez pont jo ahhoz.

    Tudna nekem valaki valaszolni arra hogy ezert most miert van? Most jo vagy nem es ha nem miert jobb a gyari?

    Koszi

    Robi

    UI: nehany segito adat
    "Advertised duration is 266° with intake lift at 10.8mm and exhaust lift at 10.4mm. These cams can be used with the stock valve springs"
    itt van a MX1 tesztje:
    http://www.socalevo.net/forum/index.php?topic=67057.0

    Utoljára szerkesztette: Robevo; 2012. 02. 19. 14:24-kor

  5. #64

    Alap

    Szerintem jobb az mint a gyári bár én még nagyobb fokszámút raktam volna bele hogy igazán jól szóljon fent is!
    Ha azt szeretnétek hogy ultra nyomatékos legyen akkor jobb a gyári viszont felül jó buta lesz tőle!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  6. Az alábbiaknak tetszik nferi hozzászólása:


  7. #65
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem jobb az mint a gyári bár én még nagyobb fokszámút raktam volna bele hogy igazán jól szóljon fent is!
    Ha azt szeretnétek hogy ultra nyomatékos legyen akkor jobb a gyári viszont felül jó buta lesz tőle!
    szoval ez gyengebb alul mint a gyari , de erosebb felul mint a gyari? Akkor most nagy kepben jobb mint a gyari nem? Mivel alul amugy is eros az ALS meg a kompresszio miatt nem?
    Hat megorulok itt...

  8. #66
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    szoval ez gyengebb alul mint a gyari , de erosebb felul mint a gyari? Akkor most nagy kepben jobb mint a gyari nem? Mivel alul amugy is eros az ALS meg a kompresszio miatt nem?
    Hat megorulok itt...
    Robi, ilyen nincs amit írsz- Egy vezműtengely száma a nyitás hosszát adja meg, az emelést meg külön megadják mm-ben. Na innen fogva, hogy ha egy 272-es tengelyt oda fokolsz, mint ahol egy széria van, akkor csak annyi történik, hogy a nagyobb emelés és a hosszabb nyitás miatt jobb a gázáramlás. Maga a fokolás adja meg, hogy alulra akarsz nyomatékot vagy felülre lóerőt. A gyári tengelynél megfelelő fokolással minden jobb.
    Kell egy jó program

  9. #67
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Robi, ilyen nincs amit írsz- Egy vezműtengely száma a nyitás hosszát adja meg, az emelést meg külön megadják mm-ben. Na innen fogva, hogy ha egy 272-es tengelyt oda fokolsz, mint ahol egy széria van, akkor csak annyi történik, hogy a nagyobb emelés és a hosszabb nyitás miatt jobb a gázáramlás. Maga a fokolás adja meg, hogy alulra akarsz nyomatékot vagy felülre lóerőt. A gyári tengelynél megfelelő fokolással minden jobb.

    Koszi , mar majdnem meg bolondultam , mert sokan mondtak hogy a szukito miatt meg hogy gyari turbot hasznalok felesleges a Cossie tengely. En meg nem ertettem. Szoval toletek akartam hallani hogy ti mit gonoltok errol.

    Koszi !!! most mar tudok aludni

  10. #68
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Robevo: Hozzászólás megtekintése
    Koszi , mar majdnem meg bolondultam , mert sokan mondtak hogy a szukito miatt meg hogy gyari turbot hasznalok felesleges a Cossie tengely. En meg nem ertettem. Szoval toletek akartam hallani hogy ti mit gonoltok errol.

    Koszi !!! most mar tudok aludni
    nem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy túl le egyszerűsítettem a dolgot az előző pontomban ezért egy kicsit engedd meg, hogy hozzá tegyek.

    Szóval a dolog három fő paraméter körül forog.

    1- emelés
    2- nyitás hossz
    3- fokolás, illetve ide veszem az LSA értéket is

    Az emelést kell a legkevésbé magyarázni, minél nagyobb, annál jobban menyit a szelep, amit ugye tudni kell követni szeleprugóval, hiszen nagy fordulaton egy magasat emelő tengely extrém esetben szelep lebegést okozhat. Ilyenkor racing rugó kell, mert az még nagy emelésnél és nagy fordulatnál is vissza fogja tudni tolni a szelepet a zárt pozicióba. Persze az erős rugóhoz olyan szelep kell ami bírja azt....

    A nyitás hossza már egy kicsit trükkösebb. Alapvetően a szám a főtengely elfordulásának fokában van kifejezve. Minél nagyobb ez a szám, annál hosszabban van nyitva a tengelyhez tartozó szelep. Nyilván mást érsz el, ha pl nem egyforma tengelyeket teszel be, Mitsu szereti, ha egy kicsit nagyobb a szívó tengely, mint a kipuff, mivel nagyon sokat eszik

    3- fokolás. Ez azt mondja meg, hogy az alap beállításhoz képest te hová tekered a tengelyeidet. Az LSA azt adja meg, hogy a kipuff illetve a szívó tengely csúcspontjait egymáshoz képest merre tekered el. Így beszélhetünk "össze" tekert tengelyekről, illetve "szét tekert" tengelyekről. Tipikus szét tekerés, amikor a kipuff tengelyt advance-ba tekered, míg a szívót retard-ba, azaz a munka ciklushoz nézve a kipufogó tengely kicsit hamarabb engedi el az égésterméket, míg a szívó oldalon már később nyitnak a szelepek. Ez a jelleg főleg nagy fordulatos, nagy lóerős alkalmazásoknál jellemző. Alul viszont kevesebb a nyomaték.

    Mivel mi történik ha szét tekered a tengelyeket?

    szívó szelepe nyitás: később
    szívó szelep zárás: később
    kipuff szelep nyitás: hamarabb
    átfedés: kevesebb
    henger nyomás: csökken
    nyomaték görbe: laposabb
    csúcs nyomaték: kevesebb
    magas fordulaton a nyomaték: kevésbé esik

    persze még ezer apró dolog változik, pl alapjárat, meg ilyenek, de ezt leszarjuk

    nagyjából ennyi a dolog dióhéjban!

    Aludj jól!
    Kell egy jó program

  11. 4 tagnak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  12. #69
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    na most mar vilagos Nagyon koszonom!!!!

    Robi

  13. #70
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Csak, hogy meg legyen itt is:

    Advancing Intake and Exhaust
    : This will provide the car with more bottom end power, and will decrease top end. Advancing both cam gears will move overlap earlier but will not increase it.
    Retarding Intake and Exhaust : This will increase the cars top end, but will decrease low end. Retarding both cam gears will move the overlap later and but will not change the amount of overlap.
    Advance Exhaust Only : This will help the cars top end, and it reduces overlap.
    Retard Exhaust only : This will help the cars mid range power, very useful for cars with big turbos / big cams. By increasing overlap, It decreases lag significantly. Doing this will bring the boost on all at once. Very common DSM modification.
    Advance Intake only : This will increase overlap and helps the cars bottom end and mid range power. This mod will bring the turbo on all at once, although isnt a very common mod for DSMS.

    http://forums.evolutionm.net/evo-eng...-settings.html
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  14. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  15. #71
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy mi annó tekergettük a tengelyeket, előre, hátra, de nem nagyon változik ám a dolog, szóval nem kell tengelytől +20 lovat várni felül, ha oda tekered. Kis nyomaték beeséseket lehet kikorrigálni, illetve egy nüansznyival hamarabb be lehet töltetni a turbót, de csodát nem lehet tenni. Az más tészta, hogy a nyitás hossz és az emelés igen is nagyon számít! Főleg alap igazság, hogy nagy tengely kell növelt kompresszióhoz!
    Kell egy jó program

  16. Az alábbiaknak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  17. #72
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    + annyi a 10-esnél a fokolást mind a kipufogó és szívó oldalon tudod állítani 3D-be fordulatszám és terhelés függvényében

  18. Az alábbiaknak tetszik VGergo hozzászólása:


  19. #73
    Rezidens Robevo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 09.
    Hsz-ok
    1.611

    Alap

    koszi fiuk!! szoval nekem emelt kompresziom van es a =tengelyem nem annyira agressziv , szoval jo hogy van

    Koszi !!!

  20. #74
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Sziasztok!

    Nézegetem a komponenseket a kocsimba és a lancershop.com-on beleakadtam ebbe: https://www.lancershop.com/customer/...cat=210&page=1 Brian Crower 280

    Van valakinek valami tapasztalata ezzel a típussal(konfig mindegy)? Mert tudom hogy, a hks az jó de csak 272/278-as szettet láttam de az drágább ennél... Hogy a Cosworth-ról ne is beszéljek...

    (Amúgy a konfig ami elsőre elérhető számomra vagyis terv: üres rendszer, leömlő, tengelyek-rugók, szűrő csövezéssel, egy frankó program 8000-8200-as fordulat környéke, 1,4-1,5 bar, és inkább picit pörgősre hangolva - ez lenne a motor része)

    Választ előre is köszönöm! (Akár a konfigot is boncolhatjátok, ötletek, tapasztalatok - miből mit...)

    Üdv

  21. #75
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nézegetem a komponenseket a kocsimba és a lancershop.com-on beleakadtam ebbe: https://www.lancershop.com/customer/...cat=210&page=1 Brian Crower 280

    Van valakinek valami tapasztalata ezzel a típussal(konfig mindegy)? Mert tudom hogy, a hks az jó de csak 272/278-as szettet láttam de az drágább ennél... Hogy a Cosworth-ról ne is beszéljek...

    (Amúgy a konfig ami elsőre elérhető számomra vagyis terv: üres rendszer, leömlő, tengelyek-rugók, szűrő csövezéssel, egy frankó program 8000-8200-as fordulat környéke, 1,4-1,5 bar, és inkább picit pörgősre hangolva - ez lenne a motor része)

    Választ előre is köszönöm! (Akár a konfigot is boncolhatjátok, ötletek, tapasztalatok - miből mit...)

    Üdv
    Nekem pont ez a tengely volt az autómba. Bajom nem volt vele
    De majd a nagyok megmondják a tutit, de ha jól sejtem ahhoz az alap konfighoz amit írsz, teljesen felesleges.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  22. #76
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Nekem pont ez a tengely volt az autómba. Bajom nem volt vele
    De majd a nagyok megmondják a tutit, de ha jól sejtem ahhoz az alap konfighoz amit írsz, teljesen felesleges.
    Én is gondoltam rá, de az adott gépből a "legjobb" teljesítményt szeretném kihozni. Tengely így is úgy is kell, árban meg nem vészes. és a konfig később változni fog. Sajna világ életemben fordulat függő voltam csak most kaptam hozzá egy turbót is.
    És ha fent jön meg minden paripa az -nekem- csak jó.

  23. #77
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Én is gondoltam rá, de az adott gépből a "legjobb" teljesítményt szeretném kihozni. Tengely így is úgy is kell, árban meg nem vészes. és a konfig később változni fog. Sajna világ életemben fordulat függő voltam csak most kaptam hozzá egy turbót is.
    És ha fent jön meg minden paripa az -nekem- csak jó.
    Hát az evo nem a magas fordulatrol híres. Magas fordulathoz Honda kell.

  24. #78
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet peterz81: Hozzászólás megtekintése
    Hát az evo nem a magas fordulatrol híres. Magas fordulathoz Honda kell.
    Volt az is. De azért evoból is van pár magas fordulati példány. Vagyis ami magasabb fordulaton megy igazán jól.
    kinek mi...

  25. #79
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nézegetem a komponenseket a kocsimba és a lancershop.com-on beleakadtam ebbe: https://www.lancershop.com/customer/...cat=210&page=1 Brian Crower 280

    Van valakinek valami tapasztalata ezzel a típussal(konfig mindegy)? Mert tudom hogy, a hks az jó de csak 272/278-as szettet láttam de az drágább ennél... Hogy a Cosworth-ról ne is beszéljek...

    (Amúgy a konfig ami elsőre elérhető számomra vagyis terv: üres rendszer, leömlő, tengelyek-rugók, szűrő csövezéssel, egy frankó program 8000-8200-as fordulat környéke, 1,4-1,5 bar, és inkább picit pörgősre hangolva - ez lenne a motor része)

    Választ előre is köszönöm! (Akár a konfigot is boncolhatjátok, ötletek, tapasztalatok - miből mit...)

    Üdv

    Szia,


    BrianCrower tengelyt biztosan nem vennék bele...
    Kelford GSC vagy Cosworth ! szelep tányér-rugóból szintén vegyél rendes minőségit !
    Milyen turbód van ?
    Kelleni fog injektor, illetve benzin pumpa is.
    Az hogy egy Evo motor felül vagy lent megy csak turbó tengely program kérdése.. tud az annyit vagy többet is forogni mint egy Vti. Evo = nem egyenlő szükitős N-es autóval

  26. #80

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nézegetem a komponenseket a kocsimba és a lancershop.com-on beleakadtam ebbe: https://www.lancershop.com/customer/...cat=210&page=1 Brian Crower 280

    Van valakinek valami tapasztalata ezzel a típussal(konfig mindegy)? Mert tudom hogy, a hks az jó de csak 272/278-as szettet láttam de az drágább ennél... Hogy a Cosworth-ról ne is beszéljek...

    (Amúgy a konfig ami elsőre elérhető számomra vagyis terv: üres rendszer, leömlő, tengelyek-rugók, szűrő csövezéssel, egy frankó program 8000-8200-as fordulat környéke, 1,4-1,5 bar, és inkább picit pörgősre hangolva - ez lenne a motor része)

    Választ előre is köszönöm! (Akár a konfigot is boncolhatjátok, ötletek, tapasztalatok - miből mit...)

    Üdv
    Nekem is volt Brian Crowerem, az 530lovas padom mérésnél az volt benne.
    Sosem volt gond vele.

    Ha utcai vagy pálya autót akarsz akkor nem kell halálig forgatni, mert nem lesz rajta óriási turbó aminél 6000rpm-nél jön meg csak a nyomás és mondjuk kitolnátok 9000-ig a tiltást mint nekem.

    Gyorsulásnál ez jó mert kell egy 2-3000rpm es tartomány ahol az autó megy...én 5500-8500 ig használom mostanában, de gyorsulásra.

    De te nem gyorsulni fogsz vele, neked jók azok a konfigok amikkel it a topikon futnak az autók kis átalakítással utcán, vagy nagyobbal pályaversenyen.

    Majd elmondják nekik mi van benne, de a Brian Crower bírja a terhelést amúgy, ha névtelenebb is mint a többi....
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

4. oldal, összesen: 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva