5. oldal, összesen: 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó
81-100, összesen: 124

  1. #81
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volt Brian Crowerem, az 530lovas padom mérésnél az volt benne.
    Sosem volt gond vele.

    Ha utcai vagy pálya autót akarsz akkor nem kell halálig forgatni, mert nem lesz rajta óriási turbó aminél 6000rpm-nél jön meg csak a nyomás és mondjuk kitolnátok 9000-ig a tiltást mint nekem.

    Gyorsulásnál ez jó mert kell egy 2-3000rpm es tartomány ahol az autó megy...én 5500-8500 ig használom mostanában, de gyorsulásra.

    De te nem gyorsulni fogsz vele, neked jók azok a konfigok amikkel it a topikon futnak az autók kis átalakítással utcán, vagy nagyobbal pályaversenyen.

    Majd elmondják nekik mi van benne, de a Brian Crower bírja a terhelést amúgy, ha névtelenebb is mint a többi....
    A mérés szerint csak pont nem arra való volt, amire Te szeretted volna használni.....


    6600-tól folyamatosan esik a teljesítmény, ez a beállítás drag-ra pont nem megfelelő szerintem.

    A BC tengelynek meg nem a terhelhetőségével és a nevével van a baja, hanem a tengely kialakításával.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  2. #82

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    A mérés szerint csak pont nem arra való volt, amire Te szeretted volna használni.....


    6600-tól folyamatosan esik a teljesítmény, ez a beállítás drag-ra pont nem megfelelő szerintem.

    A BC tengelynek meg nem a terhelhetőségével és a nevével van a baja, hanem a tengely kialakításával.
    pontosan igy van,alul sokat buksz vele viszont fent nem hoz semmit. Én nem tenném be semmilyen felálláshoz.

  3. #83

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    A mérés szerint csak pont nem arra való volt, amire Te szeretted volna használni.....


    6600-tól folyamatosan esik a teljesítmény, ez a beállítás drag-ra pont nem megfelelő szerintem.

    A BC tengelynek meg nem a terhelhetőségével és a nevével van a baja, hanem a tengely kialakításával.
    Akkor az volt a cél hogy megnyerjek mindent az évben és arra jó volt.Nyertem a kategóriát mindenhol ahol elindultam.
    Akkor még 11.3-at mentem "csa"k.Ezzel a "szarral" is vertem a kategóriás 997 biturbókat :-)

    Utána lett E85, dupla benzinpumpa, kovácsolt főtengely, mégnagyobb csúcsok, új programok...stb.

    Az eredmények szerint csak arra volt jó amire szerettem volna használni, mert ekkor még utcán is jártam és nehezen lehetett összeegyeztetni hogy lent is azért elinduljon és fent is....

    Az eredmény nekem felülírja azt amit elképzelek, hogy mi lenne a jó.

    Másrészt meg ez egy kísérleti stádium volt amit én elértem, más meg nem.Úttörők nélkül nincs eredmény és nincs itthon senki másnak referenciája gyorsulásban egész szezonos nyertes, folyamatosan teljesítő.

    Tehát az én mást használnék után, tessék mást használni gyorsulásra és örülni fogok ha a más használattal jobbat lehet majd elérni, mint amin mi kísérletezgetünk folyamatos fejlesztésekkel.

    Kíváncsi lennék arra hogy az elméletben én mást használnék, mennyire működik 1 szezonon keresztül.

    Az enyém sosincs kihegyezve a keret miatt, mert nincs rá pénz és a Crowerekből amikor ez kijött sem volt keret cserére, és ha jöttek az eredmények akkor nem is érdekelt, mert örültem hogy megy éjjel-nappal.

    nekem egy ilyen döntés hogy tegyünk még bele 100 lovat meg toljuk ki az rpm-et újraprogramozva hogy nagyobb tartományban húzzon, mindig rizikós döntéskör volt régen is, mert a mérleg másik felére oda kellett tenni azt is hogy mi a haszna.....ha épp nem kell én nem gyorsítom az autómat mert nincs rá pénzem.

    tehát ez a jut is marad is, sóher, próbálkozunk mindennel ami olcsó, mert senki nem megy gyorsabban itthon mint én evóval drag versenyen....így hozza az eredményeket.....ez ugynaaz a hegesztett blokk ami egyszer elrepedt....stb...minden ahhoz képest a legolcsóbb amekkora terhelést kell bírnia.
    Ehhez képest parádés az autó évek óta....

    Tehát csak arra jó az autó amire akartam, maradjunk annyiban....ha annyi időm és pénzem lenne erre amennyi nincsen, akkor már régen tökéletesre lenne optimalizálva minden.De így is szépen haladunk.

    Ilyen ez a konfig pont arra nem volt jó....mondatok.....erre futotta főni :-) De legalább nekem megy folymatosan és kihoztuk a maxot a szarból :-)
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  4. #84
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Azért egy pályanap ,egy szezonnal felér a dragban szvsz. (motorra értem természetesen)
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  5. #85
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    A mérés szerint csak pont nem arra való volt, amire Te szeretted volna használni.....


    6600-tól folyamatosan esik a teljesítmény, ez a beállítás drag-ra pont nem megfelelő szerintem.

    A BC tengelynek meg nem a terhelhetőségével és a nevével van a baja, hanem a tengely kialakításával.

    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  6. #86
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    pontosan igy van,alul sokat buksz vele viszont fent nem hoz semmit. Én nem tenném be semmilyen felálláshoz.

    Igy van sokkal jobb tengelyeket lehet kapni kicsivek tobb penzert !

  7. #87

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Azért egy pályanap ,egy szezonnal felér a dragban szvsz. (motorra értem természetesen)
    Az is egy mas igenybevetel, durva.Tapasztalhatjatok az elpusztulo motorjaitokon es turboitokon....draga jatek az...dragabb mint gyorsulni...gumik, fekek, motor, valto...minden kap rendesen....en is szeretnek majd palyan menni meg time attackon kesobb, mas konfiggal.

    Nekem is fel van ajanlva mindig 2-3 konfig a legdragabbtol a legolcsobbig es valasztok amire van keret.

    Idovel ezert lett a valtom is Hks egyenesfogu....meguntam az olcsobb gyengebbet, ami folyton eltort.

    Tennek en is mindenhova egyszerre minoseget....ha lenne mibol.
    De ameddig nincs addig jo az olcsobb, gyengebb.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  8. #88
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Az is egy mas igenybevetel, durva.Tapasztalhatjatok az elpusztulo motorjaitokon es turboitokon....draga jatek az...dragabb mint gyorsulni...gumik, fekek, motor, valto...minden kap rendesen....en is szeretnek majd palyan menni meg time attackon kesobb, mas konfiggal.

    Nekem is fel van ajanlva mindig 2-3 konfig a legdragabbtol a legolcsobbig es valasztok amire van keret.

    Idovel ezert lett a valtom is Hks egyenesfogu....meguntam az olcsobb gyengebbet, ami folyton eltort.

    Tennek en is mindenhova egyszerre minoseget....ha lenne mibol.
    De ameddig nincs addig jo az olcsobb, gyengebb.
    Szerintem nincs semmi baj ezzel,nem mindenki sz.rja a pénzt...én csak gratulálok a kitartáshoz,és az eredményeidhez.
    EVO VIII GSR

  9. 2 tagnak tetszik bajno hozzászólása:


  10. #89

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nincs semmi baj ezzel,nem mindenki sz.rja a pénzt...én csak gratulálok a kitartáshoz,és az eredményeidhez.
    Nincs semmi gond, csak sokan beszelnek az evoval gyorsulasrol hogy hogyan kellene, meg mivel, csak nem latom az eredmenyt hogy az igaz.

    Dragban is jonnek neha gyors autoval ami 2 versenyt megy valoban gyorsan aztan meg osszeszedik a darabjait es 2 evig nem jonnek vagy soha tobbet de megy a villogas hogy milyen eros es amikor ment ilyen meg olyan VOLT....ja volt.Meg igy kellene dragra epiteni meg ugy...aztan tenyleg jo az elgondolas 3x402m-en es csak kinez a hajtokar mert valami gebasz van...

    Na akkor inkabb csokkenjen 8000 korul a loerom, de ne kelljen 5.et valtani ha beertem akkor meg 4 padlon, mert tobbet rontott, ha attettem az utolso 20 meterre 5.ben...az 5.fokozatom szinkronos volt meg akkor...lassu szar.Tehat mas miatt is ennyit kellett kiforognia, ha fogyott az ero, ha nem demigy bement 199-el 4.-ben kiporgetve :-) Idomegtakaritas volt, megha kevesebb loval is, mintha atvaltom arra a kis tavra.

    Most 220 ap beerve mar reg levaltom az 5.-et, most nem is forog ki 9-ig.8-8
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  11. #90
    Törzsvendég dedra8v avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 10.
    Hsz-ok
    253

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    ....

    Másrészt meg ez egy kísérleti stádium volt amit én elértem, más meg nem.Úttörők nélkül nincs eredmény és nincs itthon senki másnak referenciája gyorsulásban egész szezonos nyertes, folyamatosan teljesítő.

    Tehát az én mást használnék után, tessék mást használni gyorsulásra és örülni fogok ha a más használattal jobbat lehet majd elérni, mint amin mi kísérletezgetünk folyamatos fejlesztésekkel.

    Kíváncsi lennék arra hogy az elméletben én mást használnék, mennyire működik 1 szezonon keresztül.

    Az enyém sosincs kihegyezve a keret miatt, mert nincs rá pénz és a Crowerekből amikor ez kijött sem volt keret cserére, és ha jöttek az eredmények akkor nem is érdekelt, mert örültem hogy megy éjjel-nappal. ....
    )

    Nagyjából-egészében egyetértve a teljes hozzászólással, azt külön kiemelném, hogy Fapuma úr legalább megosztja a tapasztalatok egy részét, a tisztelt nagyérdemű közönséggel. Nyilvánvaló, hogy nem kell és nem is szabad minden eredményt, saját fejlesztést, tapasztalatot stb...'kirakni ingyen a nagy közösbe' .... de mintha? az összes többi nagy fejlesztő mágus csodadoktor (nem kívánt törlendő) még ennyit sem osztana meg....

    no offense


  12. #91

    Alap

    Idézet dedra8v: Hozzászólás megtekintése
    Nagyjából-egészében egyetértve a teljes hozzászólással, azt külön kiemelném, hogy Fapuma úr legalább megosztja a tapasztalatok egy részét, a tisztelt nagyérdemű közönséggel. Nyilvánvaló, hogy nem kell és nem is szabad minden eredményt, saját fejlesztést, tapasztalatot stb...'kirakni ingyen a nagy közösbe' .... de mintha? az összes többi nagy fejlesztő mágus csodadoktor (nem kívánt törlendő) még ennyit sem osztana meg....

    no offense

    Tegnap gondolkoztam ezen.

    Nem nehéz kitalálni hogy az itt ismert kb 4-5 autóépító, programozó ember mit csinál a piacon.
    DCs kitalált valamit annó az Evójával....tudott és most is tud neki kéziváltóval 11.3-at a pirosa.

    Én odamentem, akartam gyorsulásra egy gyors evót, megépített nekem egy majdnem ugyanolyat mint neki volt akkor, mivel tudta hogy az mit tud.Enyém is annyit tudott nem kipakolva, azaz sikerült.
    Utána az fejlődött tovább E85-össé és vonta magával az üzemanyagrendszer fejlesztést...átprogramozásokat, kipufogó átalakítást....stb.

    Jelenleg tud a Csaba saját apasztolatokból 10.0-ás evót építeni dragra, amiben még van, lassan 9 lesz ha sikerül.

    Tehát ha most odamegy valaki akkor van egy referencia autó 10.0 versenyre neki és egy 11.3-as amivel utcán is megy kéziváltóval, ezek strokeres verziók.

    Tehát nyilván ő ilyet ajánlana most és ezt lehet nála x összegért venni.

    A Buschur, meg AMS is a saját tapasztalait rögzíti le stage 1.2.34....verziókra és tudja mennyiért mit ad.....azaz minden csak kellő számú próbálkozó és tuningot kérő emberen múlik.......amelyik országban több a tuner és a pénz ott már régen 7-es időt pörgetnek ki tartósan 4G63-ból, mert van nekik tapasztalatuk.


    Namost Janika pl most megépítette az autóját.ha beválik neki pályán, utcán....stb....akkor egy ehhez hasonló konfigot tud építeni majd bárkinek....és ugyanígy a többiek akik subarut stb építettek pályára és elégedett vele a kuncsaft....


    Tehát szerintem minden szerelő-tuningoló mester csak azt nyújtja amit már kitalált és tudja mi lesz + ha már odáig elértek és ell még plussz, akkor jön a kísérletezgetés aminek sokszor sok pénz a vége mert ami ment 2 báron az szétment 2.4-en, de onnantól már az is meglesz tapasztalatban....

    KB ennyi a történet.....az hogy pontosan ki milyen programot ír meg és mit mekkora fokosat teszbele, mekkora lökettel....stb az más kérdés.

    De ha van referencia autó ami tetszik valakinek vagy meggyőző egy adott tereoen, akkor lehet ugyanolyat kérni és ez egy egyzserű dolog....

    Az úttörőnek leni egy adott országban az nehéz és időigényes keret nélkül....

    A külföldi rendelek egy AMS motort meg nem jön be.....mert azt bárki építi el is lehet dutrrantani attól programozás közen....stb.

    Én sosem szerettem azt a verziót hogy valaki megépíti, más beprogramozza aztán ha gebasz van lehet mutogatni verziót....
    Ez nekem mindig nagy előnye volt Csabának, de Janika is pontosan tudja a mostaninál mit és hogyan csinált és mit írt rá programot....innentől klónozható ami beválik.

    KB Ennyi :-)
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  13. #92
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Nem DCS volt az úttörő Fapuma, 10 éve volt már 600++ lóerős evo Magyarországon!
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  14. #93
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet VGergo: Hozzászólás megtekintése
    Szia,


    BrianCrower tengelyt biztosan nem vennék bele...
    Kelford GSC vagy Cosworth ! szelep tányér-rugóból szintén vegyél rendes minőségit !
    Milyen turbód van ?
    Kelleni fog injektor, illetve benzin pumpa is.
    Az hogy egy Evo motor felül vagy lent megy csak turbó tengely program kérdése.. tud az annyit vagy többet is forogni mint egy Vti. Evo = nem egyenlő szükitős N-es autóval
    Néztem a GSC R2 274-es szettet is - jókat is írogatnak róla csak kicsit drágábbak is. Gondoltam én- rúgó elég lesz. Gyári szeleptányér nem bírja? A turbó gyári- nem szeretnék rá sokkal nagyobbat azért azt sem szeretném,h 4500-nál kezdjen el tölteni. Max idővel fp-red-re váltanék. Benzinpumpa walbro. Injektor még kérdés. Úgy gondoltam, hogy a gyári éppen de kiszolgálja ezt a szettet. Bár még nem nétem hány %-on dolgozik a gyári szettben padlón. De kiérzem az írásodból,hogy ez kötelező lépés lesz. Pedig nem váltanék etanolra.
    Kb mekkora injektorral kell számolnom? 850? 1000? A gyári 500 - 550-es?

  15. #94

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Néztem a GSC R2 274-es szettet is - jókat is írogatnak róla csak kicsit drágábbak is. Gondoltam én- rúgó elég lesz. Gyári szeleptányér nem bírja? A turbó gyári- nem szeretnék rá sokkal nagyobbat azért azt sem szeretném,h 4500-nál kezdjen el tölteni. Max idővel fp-red-re váltanék. Benzinpumpa walbro. Injektor még kérdés. Úgy gondoltam, hogy a gyári éppen de kiszolgálja ezt a szettet. Bár még nem nétem hány %-on dolgozik a gyári szettben padlón. De kiérzem az írásodból,hogy ez kötelező lépés lesz. Pedig nem váltanék etanolra.
    Kb mekkora injektorral kell számolnom? 850? 1000? A gyári 500 - 550-es?
    Egy lényeges dolgot azért majd nefelejcs el megnézni mielőtt nekiállsz ennek a remek konfignak amit kitaláltál, hogy a fizikát valószínűleg te sem fogod tudni átbaszni!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  16. #95
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Egy lényeges dolgot azért majd nefelejcs el megnézni mielőtt nekiállsz ennek a remek konfignak amit kitaláltál, hogy a fizikát valószínűleg te sem fogod tudni átbaszni!
    Nem áll szándékomban átbaszni a fizikát, de sok motort- motorelemet komoly túlméretezéssel terveznek (Pl. English Racing - Paul Nelson 1014 le-s evo-ja melyben a gyári főtengely dolgozik...). Csak az evo IX-el még nincs tapasztalatom, hogy mit bír és mit nem és főleg melyik motorelem... És csak "hangosan" gondolkodom, hogy mi lehet a helyes út és mihez nyúlhatok és mihez nem... SZtem pont erre való a fórum(Még ha ostobaságot kérdezek vagy írok is de legalább meg merem kérdezni). Amúgy a konfig kisebb hibákat leszámítva hidd el működő képes lesz(sztem nem is akárhogy)!
    Utoljára szerkesztette: kicsievo; 2013. 08. 15. 22:03-kor

  17. #96
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Nem áll szándékomban átbaszni a fizikát, de sok motort- motorelemet komoly túlméretezéssel terveznek (Pl. English Racing - Paul Nelson 1014 le-s evo-ja melyben a gyári főtengely dolgozik...). Csak az evo IX-el még nincs tapasztalatom, hogy mit bír és mit nem és főleg melyik motorelem... És csak "hangosan" gondolkodom, hogy mi lehet a helyes út és mihez nyúlhatok és mihez nem... SZtem pont erre való a fórum(Még ha ostobaságot kérdezek vagy írok is de legalább meg merem kérdezni). Amúgy a konfig kisebb hibákat leszámítva hidd el működő képes lesz(sztem nem is akárhogy)!
    En nem ertek hozza, de szerintem ha bontva van a motor erdemesebb rogton mindent cserelni, ha csak azt nezed hogy szetszedeted 3x a motort aprankent mar megvan a kovacsolt belso ara belole szinte...plussz en lattam mar elszabadult szelep utan szetkapott motort de ez csak az en nezetem.
    EVO VIII GSR

  18. #97

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Nem DCS volt az úttörő Fapuma, 10 éve volt már 600++ lóerős evo Magyarországon!
    Gyorsulasban?
    Most nem az eros rally vagy palya autorol beszelek.

    Mit ment 402-n?
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  19. #98

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Nem áll szándékomban átbaszni a fizikát, de sok motort- motorelemet komoly túlméretezéssel terveznek (Pl. English Racing - Paul Nelson 1014 le-s evo-ja melyben a gyári főtengely dolgozik...). Csak az evo IX-el még nincs tapasztalatom, hogy mit bír és mit nem és főleg melyik motorelem... És csak "hangosan" gondolkodom, hogy mi lehet a helyes út és mihez nyúlhatok és mihez nem... SZtem pont erre való a fórum(Még ha ostobaságot kérdezek vagy írok is de legalább meg merem kérdezni). Amúgy a konfig kisebb hibákat leszámítva hidd el működő képes lesz(sztem nem is akárhogy)!
    Sajat tapasztalat, kb 600LE-nel eltorik 2.3-as strokernel ami el van kuldve 8500-ig.E85 2 bar Gt35R 1850cc befecs.
    En ekkor vettem kovacsolt fotengelyt, es azota hegesztett a blokk.

    Csakhogy adjak atapasztalatbol.

    Janika, neked mi van a mostani 550 lovasban?Milyen fotengely?
    Az mi?2liter?
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  20. #99

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Nem áll szándékomban átbaszni a fizikát, de sok motort- motorelemet komoly túlméretezéssel terveznek (Pl. English Racing - Paul Nelson 1014 le-s evo-ja melyben a gyári főtengely dolgozik...). Csak az evo IX-el még nincs tapasztalatom, hogy mit bír és mit nem és főleg melyik motorelem... És csak "hangosan" gondolkodom, hogy mi lehet a helyes út és mihez nyúlhatok és mihez nem... SZtem pont erre való a fórum(Még ha ostobaságot kérdezek vagy írok is de legalább meg merem kérdezni). Amúgy a konfig kisebb hibákat leszámítva hidd el működő képes lesz(sztem nem is akárhogy)!
    Sajat tapasztalat, kb 600LE-nel eltorik 2.3-as strokernel ami el van kuldve 8500-ig.E85 2 bar Gt35R 1850cc befecs.
    En ekkor vettem kovacsolt fotengelyt, es azota hegesztett a blokk.

    Csakhogy adjak atapasztalatbol.

    Janika, neked mi van a mostani 550 lovasban?Milyen fotengely?

    Paul Nelson 1014le
    Az mi?2liter?
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  21. #100

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Nem áll szándékomban átbaszni a fizikát, de sok motort- motorelemet komoly túlméretezéssel terveznek (Pl. English Racing - Paul Nelson 1014 le-s evo-ja melyben a gyári főtengely dolgozik...).
    Ez a fő baj hogy amit kint leírnak azt ti szentírásnak veszitek pedig hiddjétek el hogy kint is büdöset szarnak nem csak itthon!

    U.i: Legyen szerencséd a konfigodhoz mert akkor úttörő leszel ezzel a konfiggal!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

5. oldal, összesen: 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva