1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 53

  1. #1
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap AYC-ACD problema

    A pumpammal vannak gondok,mert allandoan vilagit mind a harom zold kis lampa.Kezdetben meg mukodott,de lassan meghalt.Mi a teendo vele,mert igy nagyon furcsa az auto.Sajnos nalunk -SK-ban eleg gyengek hozza,mert meg lelegteleniteni sem tudtak.Amugy meg volt bontva a rendszer mar nalam,de az elozo tulajnal mukodott rendesen.Kit vagy mit tanacsolnatok.Igaz,hogy mar nagy hidegekben nem biztos,hogy mukodok rendesen?Gondolok en a -15,-10C hidegekre.

  2. #2
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Milyen olaj van benne, volt már cserélve?

  3. #3
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Casrol Dextron harmas van benne,az a piros.Meg volt bontva azert,mert mar volt kuplung cserelve es a bal hatulja utve volt egy kicsit.

  4. #4
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    200

    Alap

    Idézet wrcfrenky: Hozzászólás megtekintése
    Casrol Dextron harmas van benne,az a piros.Meg volt bontva azert,mert mar volt kuplung cserelve es a bal hatulja utve volt egy kicsit.
    bal hátul van a pumpa, nem jó hír...

  5. #5
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Nem akarok vészmadár lenni, de egyszer 2 vagy 3 éve hóban odavágtam a padkához a bal hátulját, oldalról kapta a kerék a pofont. Első lépésben lengőkar meg a felni kuka, de a kocsi azért hazament lábon, de az AYC lámpa kigyulladt. Aztán a futóművet helyrehozták a srácok, majd pár nap múlva felrobbant a hátsó difi.

    Mindenképp érdemes lenne szétszedni, megnézni, mielőtt nagyobb baj lesz, és olyannak, aki már látott ilyet! Szerencsére errefelé vannak ilyen helyek

    Aztán ha javítható, akkor jó, ha nem, akkor ki kell dobni a difi belét és belerakni az AYC-mentes Cusco belet

  6. #6
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Nekem mar igy megy kb majustol.Elegge betojtam attol,amit irtal,hogy szetrobbant.Valakinek elvinnem,mert igy nem a legjobb.Tudnatok valakit ajanlani?

  7. #7
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    PÜ, de persze januárig mostmár a fű se nő...

  8. #8
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Koszi szepen,addig meg persze birok varni,es majd jelentkezek.

  9. #9
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Akarhogy is szorzok-osztok nem tudok elore jutni ez ugyben.Elegge melyen elgondolkoztam azon,hogy atcsinalnam az egeszet egy mechanikus rendszerre,mert nem vagyok oda az elektronikaert.Sokszor jarunk amator versenyekre es ott elegge nyuzom a dolgot.Egyaltalan ki lehet cserelni mechanikusra?Kb mennyire jonni ki?Barmilyen megoldas erdekel.Kicserelnem mechanikusra a difiket,rafizetne valaki,vag barmi.Sok forumon olvastam,hogy a VIII-as AYC nem nagyon a legjobb.Lehet,hogy atlagos evo turara jo,de nem josolok neki sok jovot durvabb korulmenyek kozott.Egy mechanikus rendszert gondolom ossze lehet allitani ugy,hogy jobban megfeleljen a stilusomnak.Segitsetek,mert nem kell AYC.Inkabb atszokok arra,eddig sem volt.

  10. #10
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ki kell belezni a difit, lehet bele kapni mechanikus belet, ami sokkal erősebb és jobb Ez a legjobb megoldás, így megmaradhat kardán, féltengelyek, meg a difiház. A drágábbik megoldásnál (ha komplett mechanikus hátsó difit szerzel) mindezeket is cserélni kell.
    Pü ha érdekel a dolog

  11. #11
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    A K-speed oladalan latni a kocsit alulrol egy A-s bolcsovel.Sajna a kepet nem tudom betenni.Valahogy igy kepzelnem el a bolcsovel együtt,hogy minnel egyszerubb legyen.

  12. #12
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap



    Ez?

  13. #13
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ja igen, áthelyeztem az egészet a "hajtás" részlegbe.

    Szóval az AYC (a VIII-asban) csak hátul van, középen ACD, elöl meg valamilyen difi, de ez tökfüggetlen a hátuljától. Időközben Bálna mondott okos és tapasztalati dolgokat a VIII-as ACY-s hátsó difijével kapcsolatban, remélem beírja majd ide is, mindannyiunk hasznára válhat!

  14. #14
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    igen,ez az.A bolcsom is el van hajolva egy kicsit,ugyhogy mar ilyet tennek be.

  15. #15
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2007. 08.
    Hely
    Érd
    Hsz-ok
    47

    Alap Ayc

    Hello

    Nekünk van ilyen átalakított difis versenyautónk / EVo 8 MR / és nem egy szerencsés dolog.
    Évente elfogyaszt 2-3 difiházat!
    Amit a MIKI ajánlott az egy nagyon jó cucc, csak az aluminium difiház nem szereti.Főleg a rajtokat. Ha pumpa bajod van / hisz innen indultunk / akkor ez nem oldja meg a problémát.
    Mert a közepét akkor mi fogja vinni? Ráadásul ha a pumpát is megcsinálod, akkor a széria hajtáscompi fog megbolondulni. Akkor meg kell valami hajtás compi / Ralliart, Motec, Pectel / és ez így már egy vagyon !

  16. #16
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Akkor jon a pumpa javitas.Azt hiszem,hogy meg kell latogatnom a K-speed-et.Koszi mindenkinek a valaszokert.

  17. #17
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Es majd elfelejtettem,hogy az A-s bolcso jo a VIII-asba?Kellene nekem egy olyan,meg bal hatso agy csapaggyal.Kb mennyi az A-s bolcso,mert kb 60e-tudok eredeti hasznaltat.

  18. #18
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap diffiolajcsere

    A 8-asomban télen 45e km-nél "márkaszervizben"kicseréltek minden olajat.Ahogy melegedett az idő pl.+25C felett,meleg EVO leállít,majd pl1/2 óra múlva újra elindulás után pár száz méter után kigyulladt az ominózus három zöld lámpa.Ha a motort leállítottam majd újraindítottam minden megjavult.A szerviz persze nem tudott segíteni.Felhívtam 1St Drivert,aki már máskor is segített,első kérdése az volt hogy kilevegőztették-e a rendszert.Mivel ott voltam az olajcserénél biztos voltam benne hogy nem,csak leeresztették a régit,majd a csomagtartóban levő tartályt felöntötték.Ismét hívtam a szervizt,adtam a tippet.Másnapra előkerült egy leírás az olajcseréről,behívtak MUTII műszert rádugták 5perces levegőztető programot elindították,a motortér környékén alul levegőztették,hátul közben piros oil utántölt,persze a rendszer tele volt levegővel.Az EVO megjavult.....,pár hétre,most újra 30C fok van,három zöld lámpácska újra virít!A szervizvezető újra viszahívott.Vissza merjem vinni?Hallottam már olyat is (de lehet hogy itt a fórumon olvastam)hogy a hátsó diffi környékén is van még egy levegőztető csavar???Esetleg a Mitsu gyári MUTII műszer nélkül megoldható-e a levegőztetés???A műszert persze nem adják kölcsön.1St Driver azt javasolta vigyem a kedvencem olyan helyre ahol már láttak ilyet,pl K-Speed.A gondom csak az, K-Speed BP-n van,én meg Kecskeméten,és reggeltől estig dolgozom.Pesze ha másképp nem tudom megoldani...Meddig járhatok így bűntetlenül?A pumpának még nincs hangja.Vkinek esetleg tapasztalat?
    Előre is köszi.joci

  19. #19
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Nálam is ez volt a probléma.
    Elöl-hátul le kell légteleníteni, az "Aktív hajtás" topikban leírtam, hogy csinálták.
    http://forum.evoklub.hu/showthread.php?t=130

  20. #20
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Nálam is ez volt a probléma.
    Elöl-hátul le kell légteleníteni, az "Aktív hajtás" topikban leírtam, hogy csinálták.
    http://forum.evoklub.hu/showthread.php?t=130
    Neked amcsi EVOd van?Az enyém EU,ugyanúgy kell-e légteleníteni?

1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. MAf szenzor problema.
    By Robevo in forum Motor
    Hsz-ok: 21
    Utolsó hozzászólás: 2008. 12. 19., 11:30

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva