2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 53

  1. #21
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    Hahó Fanok!

    Nem tudom , de úgy érzem nincs minden rendben a hátsó hajtásommal.
    Egy Evo IX GSR-ről van szó, hidrós hátsó difi. Normális elindulásnál , főleg hidegen elkezd rángatni, de nem mindíg. (Lehet a kuplung is közrejátszik a dologban).De mindenkép hátúlról érzem a rángatást .Nincs semmi fellazulva, olajszint rendben. Azt szeretném megtudni, hogy létezik e valami teszt módszer ahol kiderül , hogy jól működik-e a a hajtáslánc.
    Volt már valakinek hasonló gondja?

    előre is köszi

  2. #22
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    Hahó Fanok!

    Nem tudom , de úgy érzem nincs minden rendben a hátsó hajtásommal.
    Egy Evo IX GSR-ről van szó, hidrós hátsó difi. Normális elindulásnál , főleg hidegen elkezd rángatni, de nem mindíg. (Lehet a kuplung is közrejátszik a dologban).De mindenkép hátúlról érzem a rángatást .Nincs semmi fellazulva, olajszint rendben. Azt szeretném megtudni, hogy létezik e valami teszt módszer ahol kiderül , hogy jól működik-e a a hajtáslánc.
    Volt már valakinek hasonló gondja?

    előre is köszi
    Diffitartó szilent bólogat oldalra,akkor volt nekem ilyen.

  3. #23
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Ha már bemelegedett a szilent és még mindig csinálja, akkor érdemes MUT-III -ra rádugni. Nem hiszem, hogy levegős lenne, de szerintem ennyit megér.
    Utoljára szerkesztette: EVO-010; 2009. 10. 21. 20:57-kor

  4. #24
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    Idézet HKSTOMEVO8: Hozzászólás megtekintése
    Diffitartó szilent bólogat oldalra,akkor volt nekem ilyen.
    Megnéztem ma tüzetesebben elég sokat mozog, nagyon puhának tünnek a szilentek.
    Gondolom nem gyárit tettél bele.Kinél tudok valami jó kemény szilenteket beszerezni, gyorsan és jó áron?
    remélem ettől megszűnik a rángatás.....

    köszi

  5. #25
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Ha már bemelegedett a szilent és még mindig csinálja, akkor érdemes MUT-III -ra rádugni. Nem hiszem, hogy levegős lenne, de szerintem ennyit megér.
    az lesz a következő , ha nem oldódik meg

    köszi

  6. #26
    HKSTOMEVO9
    Vendég

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem ma tüzetesebben elég sokat mozog, nagyon puhának tünnek a szilentek.
    Gondolom nem gyárit tettél bele.Kinél tudok valami jó kemény szilenteket beszerezni, gyorsan és jó áron?
    remélem ettől megszűnik a rángatás.....

    köszi
    Csináltatattam az enyémet polizöldből.

  7. #27
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem ma tüzetesebben elég sokat mozog, nagyon puhának tünnek a szilentek.
    Gondolom nem gyárit tettél bele.Kinél tudok valami jó kemény szilenteket beszerezni, gyorsan és jó áron?
    remélem ettől megszűnik a rángatás.....

    köszi
    Outlanderbe Bálna feltuningolta az evo 9ét azóta jóó de van Ralliartos is .

  8. #28
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Mx Roli: Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem ma tüzetesebben elég sokat mozog, nagyon puhának tünnek a szilentek.
    Gondolom nem gyárit tettél bele.Kinél tudok valami jó kemény szilenteket beszerezni, gyorsan és jó áron?
    remélem ettől megszűnik a rángatás.....

    köszi
    Nekem a gyári olyanokat koppant váltáskor, hogy azt hittem kiszakad az egész, Kspeedben kicserélték ralliartosra azóta faxa.

  9. #29
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Mosoly

    Japán Yahoo-n árulnak műgyantával kiöntött gyári szilentet is. Elég durva nem

  10. #30
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 08.
    Hsz-ok
    13

    Alap ACD-be 5-ös kézibe milyen olaja

    Milyen olajat használtok ACD-be és 5-ös kéziváltóba? Melyikből mennyi kell kb.

    Köszi

  11. #31
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet blant: Hozzászólás megtekintése
    Milyen olajat használtok ACD-be és 5-ös kéziváltóba? Melyikből mennyi kell kb.

    Köszi

    Ez lehet segít másnak is olaj motul szerintem.
    Csatolt képek Csatolt képek
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  12. #32
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 08.
    Hsz-ok
    13

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Ez lehet segít másnak is olaj motul szerintem.

    Ez jóság! Köszi.
    Vettem váltóba 75w80 motult acdbe meg LSD Motult. csak jó lesz...

  13. #33
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    olyan kérdésem lenne, hogy ami az evo 4-5-6 előtt volt a 97-es Lancer 1.8 turbo dohc 16V 4wd annak a hajtása gondolom ugyanaz mint a 4-5-6 é nem? abban is már ha szemből nézted bal oldal volt a motor ás jobb oldalt a váltó...

    csak az a kérdés osztómű stb ilyesmi ugyanaz-e?! cikszám alapján elvileg igen...
    valaki esetleg tud többet?
    Utoljára szerkesztette: Krissz; 2012. 12. 29. 13:26-kor

  14. #34
    Haladó loschi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2015. 05.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    37

    Alap

    Sziasztok!
    (1998 EVO5)
    Gondoltam nem nyitok egy új topikot és itt megkérdezem olyan jött fel ma a kocsin hogy AYC lámpa, olvastam utána amit tudtam de egyelőre vannak kételyeim hogy mi a gond. Hagytam állni a kocsit egy két órát és utána nem világított (plusz a KM/H óra és a fordulatszámmérő se megy ahogy a KM számláló se/volt hogy előtte is le állt de vissza jött egy kis idő múlva/)

    Na most hogy ment a km óra és nem jött fel az AYC el mentem a helyi Tesco parkolóba megnézni hogy mi történik ha egy két gyorsabb szük kanyart csinálok. És hát megint fel jött az AYC lámpa és a KM óra is le állt nem hiszem hogy a két dolog össze függ de azért le írtam.

    Első gyanúm hogy csak cserélni kell az AYC olajat, mivel hidegbe (az elmúlt napokba max15fok alatt volt itt Pécsen) nem csinálta pedig meg lett hajtva esőbe a Mecseken , ma meg 25fok volt és előjött és nem volt hajtva.

    Lenne valami tippetek?

    (és igen tudom dobjam ki a picsába és rakjak be egy mechanikust de egy hete van meg a kocsi csak ki próbálnám hogy mit is tud a gyári hajtás )

  15. #35
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Sztem első körben olaj. Az V-ösben még elég buta az AYC, a IX-esben lett jo igazán. Sok sikert hozzá

  16. #36
    Haladó loschi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2015. 05.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    37

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Sztem első körben olaj. Az V-ösben még elég buta az AYC, a IX-esben lett jo igazán. Sok sikert hozzá

    kíváncsiságból el mentem a helyi Mitsu kereskedőhöz és a 82-es hibát írja ki most a workshop manuál sokat ír hogy mi lehet első körbe lecserélem az olajat mert azt se tudom mikori csak kell találjak valakit itt baranyába aki csinált már ilyet mert elsőre nem ugronék neki

  17. #37
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet loschi: Hozzászólás megtekintése
    kíváncsiságból el mentem a helyi Mitsu kereskedőhöz és a 82-es hibát írja ki most a workshop manuál sokat ír hogy mi lehet első körbe lecserélem az olajat mert azt se tudom mikori csak kell találjak valakit itt baranyába aki csinált már ilyet mert elsőre nem ugronék neki
    Ha pécsi vagy, akkor Katica

  18. 2 tagnak tetszik Miki hozzászólása:


  19. #38
    Haladó loschi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2015. 05.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    37

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Ha pécsi vagy, akkor Katica

    és öt hogyan érem el? vagy meg találom itt a forumon?

  20. #39
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet loschi: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    (1998 EVO5)
    Gondoltam nem nyitok egy új topikot és itt megkérdezem olyan jött fel ma a kocsin hogy AYC lámpa, olvastam utána amit tudtam de egyelőre vannak kételyeim hogy mi a gond. Hagytam állni a kocsit egy két órát és utána nem világított (plusz a KM/H óra és a fordulatszámmérő se megy ahogy a KM számláló se/volt hogy előtte is le állt de vissza jött egy kis idő múlva/)

    Na most hogy ment a km óra és nem jött fel az AYC el mentem a helyi Tesco parkolóba megnézni hogy mi történik ha egy két gyorsabb szük kanyart csinálok. És hát megint fel jött az AYC lámpa és a KM óra is le állt nem hiszem hogy a két dolog össze függ de azért le írtam.

    Első gyanúm hogy csak cserélni kell az AYC olajat, mivel hidegbe (az elmúlt napokba max15fok alatt volt itt Pécsen) nem csinálta pedig meg lett hajtva esőbe a Mecseken , ma meg 25fok volt és előjött és nem volt hajtva.

    Lenne valami tippetek?

    (és igen tudom dobjam ki a picsába és rakjak be egy mechanikust de egy hete van meg a kocsi csak ki próbálnám hogy mit is tud a gyári hajtás )
    első körben olaj, aztán ha az nem segít, akkor pumpa csere (esetleg). van vezérlése, de az többnyire nem szokott rendetlenkedni.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  21. #40
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Km/h hiba: Ha átalakították, hogy MPH ba mérjen KM/H helyett, akkor simán lehet, hogy csak rossz a forrasztás. Gyári autón lebontod a légszűrő + légtömegmérő hóbelevancot a váltó tetején a tűzfalnál szokták elvágni a jel vezetéket, és egy csalós elektronikát bele tenni. (sima jel módosító). Nehéz észrevenni, ha találok képet róla feltöltöm.

    http://www.kepfeltoltes.hu/view/1510...toltes.hu_.jpg http://www.kepfeltoltes.hu/view/1510...toltes.hu_.jpg
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2015. 10. 03. 17:25-kor

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. MAf szenzor problema.
    By Robevo in forum Motor
    Hsz-ok: 21
    Utolsó hozzászólás: 2008. 12. 19., 11:30

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva