2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-35, összesen: 35

  1. #21
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet husky: Hozzászólás megtekintése
    Full gyárit szeretnék, ahogy azt a gyufaszemü annak idején megálmodta és megkreálta...
    A sok finomság engem nem vonz... Nehogy má a gyufaszemnél okosabb legyen itt bárki is...
    Nem fog kijönni a full gyári sem ennyiből! Mégha találsz is makulátlan gyári jobbost, annak a végösszege is több lesz! Hidd el nekem! Vagy kérdezd Bunkit!

  2. Az alábbiaknak tetszik D16V hozzászólása:


  3. #22
    Törzsvendég husky avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Bp és SzFV
    Hsz-ok
    208

    Alap

    Idézet D16V: Hozzászólás megtekintése
    Nem fog kijönni a full gyári sem ennyiből! Mégha találsz is makulátlan gyári jobbost, annak a végösszege is több lesz! Hidd el nekem! Vagy kérdezd Bunkit!
    Beszéltem Bunkival, szedegetem össze az infokat minden felől. (gyakorlatilag évek óta)
    Számomra az a hihetetlen csak, hogy Magyarországon egyetlen 6os van jelenleg eladó, és pont az lenne a legjobb vétel Európában???
    Lehet, hogy így van, de előbb megnéznék pár másikat is, eu piacon rengeteg van.
    (a jobbos nekem nem plusz költség, mert úgy hagynám)

  4. #23
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Nem rábeszélés, de Nerd perverz mód precizen épittette meg az autót, s akár alkatrész, akár szakmunka, csak a legjobbakat használta fel. Nem véletlen fut űr időket mindenhol, még a fakezű sofőrrel is

  5. 2 tagnak tetszik simigeri hozzászólása:


  6. #24
    Törzsvendég husky avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Bp és SzFV
    Hsz-ok
    208

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Nem rábeszélés...
    Nincs szükség fényezésre, abból amennyit beszéltem vele, és láttam, ezt le tudtam szűrni, hogy nem tákolt talicskáról van szó! Tényleg nem tudok belekötni semmibe, ezért nem is alkudozok!
    Az autó értéke biztos van 3,99M, de JELENLEG - hogy még másikat nem láttam élőben - nekem ennyit nem ér.

    Egyszerűen arról van szó, hogy van "felesleges" 140-160.000 forintom kirándulni anglia felé, és megnézni saját szemmel azokat, amiket épnek hirdetnek.
    Betegágyat nem hozok haza az tök biztos!

  7. #25
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Sztem előbb kérdezd kőrbe azokat, akik az angoloktól hoztak autót, mi a véleményük a piacról.
    Amit én kifogtam jó állapotúnak mondható, de amihez hozzányúlt a Brit, na az szánalom.

  8. Az alábbiaknak tetszik simigeri hozzászólása:


  9. #26

    Alap

    Idézet husky: Hozzászólás megtekintése
    Nincs szükség fényezésre, abból amennyit beszéltem vele, és láttam, ezt le tudtam szűrni, hogy nem tákolt talicskáról van szó! Tényleg nem tudok belekötni semmibe, ezért nem is alkudozok!
    Az autó értéke biztos van 3,99M, de JELENLEG - hogy még másikat nem láttam élőben - nekem ennyit nem ér.

    Egyszerűen arról van szó, hogy van "felesleges" 140-160.000 forintom kirándulni anglia felé, és megnézni saját szemmel azokat, amiket épnek hirdetnek.
    Betegágyat nem hozok haza az tök biztos!
    Szerintem ha utcára kell csak és érezni egy ilyet kicsit akkor jó ha kifogsz 2-2,5-ért valamit ami gyári közeli.

    Ha szeretnél pályázni, minirallyzni és utcán menni akkor meg ezt kell megvenned.
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  10. #27
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha utcára kell csak és érezni egy ilyet kicsit akkor jó ha kifogsz 2-2,5-ért valamit ami gyári közeli.

    Ha szeretnél pályázni, minirallyzni és utcán menni akkor meg ezt kell megvenned.
    2-2,5-ért olyanok vannak, hogy rá kell költeni közel egy millát, ha patent autót akar (hosszútávra magának). Persze most nem romhalmazokról beszélek, hanem egy 10-12éves autóról, ami ott rohad a sós levegőn és a fakezű angolok még "szerelik" is.
    Az enyémnek végig vezetett szervizkönyve volt számlákkal és vizsgalapokkal, mégis volt vele meló bőven, pedig a szebbek közül választottuk. 2.3M-be jött haza mindennel együtt, viszonylag olcsón vettem ráadásul akkor 310huf volt a font. Amik gyönyörű állapotban vannak, azokért 8-9ezer fontot kérnek és "friss" japó import mind. Ráadásul még nagyon alkudni sem lehet.

    Ja még annyi, hogy v.mit hallottam a rövid alvázszámú autók bereggeléséről 2012-től, mintha már nem lehetne??? De lehet nem igaz.
    Utoljára szerkesztette: bunker; 2012. 08. 07. 15:28-kor

  11. 2 tagnak tetszik bunker hozzászólása:


  12. #28
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    nemtom, de talán Nerd még igény esetén, kedvezően rendszámosithatná magának, s igy jutna a vevőhöz...

  13. #29
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Ja még annyi, hogy v.mit hallottam a rövid alvázszámú autók bereggeléséről 2012-től, mintha már nem lehetne??? De lehet nem igaz.
    lehet, csak van egy kis ping-pong a BM és az okmányiroda közt, mire lemeccselik a rövid alvázszámos dolgot. Nekem is az van a négyesen, és gond nélkül beregisztráltam.

    -C0pp3rM!n3-
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  14. #30
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    lehet, csak van egy kis ping-pong a BM és az okmányiroda közt, mire lemeccselik a rövid alvázszámos dolgot. Nekem is az van a négyesen, és gond nélkül beregisztráltam.

    -C0pp3rM!n3-
    Az enyém, még tavaly intéződött és most hallottam ezt, de akkor nincs gond vele ezek szerint.

  15. #31
    Törzsvendég husky avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Bp és SzFV
    Hsz-ok
    208

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha utcára kell csak...
    Csak utca, no race, no streetrace!

  16. #32

    Alap

    Idézet husky: Hozzászólás megtekintése
    Csak utca, no race, no streetrace!
    Nekem is így kezdődött :-D
    Quality in Financial Planning
    www.qfp.hu
    Független pénzügyi tervezés, befektetések külföldi alapokba

  17. 4 tagnak tetszik Fapuma8 hozzászólása:


  18. #33
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Srácok ne offoljuk szét ez a topic nem erről szól.......

    ( az ízléstelenül ide linkelt jobbost átraktam a játszó autók topicba)

    Köszi

  19. #34
    Törzsvendég husky avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Bp és SzFV
    Hsz-ok
    208

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    nemtom, de talán Nerd még igény esetén, kedvezően rendszámosithatná magának, s igy jutna a vevőhöz...

    úgy még az államot is megajándékoznánk plusz egy eredet vizsgával...

  20. #35
    Törzsvendég nerd avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    146

    Alap

    Zárható, elkelt.
    “Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting."

2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva