3. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
41-60, összesen: 61

  1. #41
    Rezidens jlaci74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 01.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    630

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Szia Doky24!
    itt van az utángyártott lámpád:
    http://www.depo.com.tw/depo_pro_qry_...hi&make=Lancer

    +36húsz9153163 Norbit keresd


    Ezek a gyárit hivatottak kiváltani, semmi extra, de jó minőségűek és jóval olcsóbbak.
    Ha van bátorságod, akkor érdemes neki állni a gyárit szétszedni, de a foncsor tuningot felejtsd el. Csak az elején fog tetszeni a "tuti újrafoncsorozás" és még pénzbe is kerül. Inkább komplett xenon egységed rakjál bele, azzal fogsz látni rendesen. A gyári fényszóró szétszerelést azért persze nem eröltetném, de mindenképen nagy kihívás.
    A fentiekkel abszolút nem értek egyet...
    Ha szar a foncsor ( kicsit visszább linkeltem képet ) semmit sem ér a xenon vagy bármely más csoda izzó .
    A Depo ( taiwan ) meg pózolni jó, szépen csillog, de a fényvetése általában olyan, hogy szart se látni vele sötétben, bár cserébe olcsó, az tény...

  2. Az alábbiaknak tetszik jlaci74 hozzászólása:


  3. #42
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Lámpasort rá, azzal tuti jól fogsz látni
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  4. 6 tagnak tetszik Papírtigris hozzászólása:


  5. #43
    Bennfentes Doky24 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 11.
    Hely
    Budapet
    Hsz-ok
    50

    Alap

    [QUOTE=Papírtigris;133306]Lámpasort rá, azzal tuti jól fogsz látni[/QUOTE

    Teeeeeee!Papertiger!

    Ha vicceskedel velem felteszem a lámpasort, van vagy 3.db rallys múltamból,de Te itt kötelezed Magad,hogy ha szembe jössz velem nem kell levennem.Megegyeztünk?
    Doky24

  6. Az alábbiaknak tetszik Doky24 hozzászólása:


  7. #44
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    [QUOTE=Doky24;133308]
    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Lámpasort rá, azzal tuti jól fogsz látni[/QUOTE

    Teeeeeee!Papertiger!

    Ha vicceskedel velem felteszem a lámpasort, van vagy 3.db rallys múltamból,de Te itt kötelezed Magad,hogy ha szembe jössz velem nem kell levennem.Megegyeztünk?

    És még van polcon is? Hát akkor tedd csak fel és csapasd, részemről meg ha szemben, ha elöl, ha oldalt megyek, nem kell levenned
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  8. #45
    Bennfentes Doky24 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 11.
    Hely
    Budapet
    Hsz-ok
    50

    Alap

    [QUOTE=Papírtigris;133309]
    Idézet Doky24: Hozzászólás megtekintése


    És még van polcon is? Hát akkor tedd csak fel és csapasd, részemről meg ha szemben, ha elöl, ha oldalt megyek, nem kell levenned
    Van a polcon. az a rallys énem.
    Normál konszolidált családapaként az mondom, a bableves legyen bableves,a gyári lámpa meg legyen alkalmas közlekedésre.
    Idegesít ha vlami nem működik.
    Doky24

  9. Az alábbiaknak tetszik Doky24 hozzászólása:


  10. #46
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    [QUOTE=Doky24;133308]
    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Lámpasort rá, azzal tuti jól fogsz látni[/QUOTE

    Teeeeeee!Papertiger!

    Ha vicceskedel velem felteszem a lámpasort, van vagy 3.db rallys múltamból,de Te itt kötelezed Magad,hogy ha szembe jössz velem nem kell levennem.Megegyeztünk?
    Ha van polcon felesleges lámpasorod engem lehet érdekelne, foglalkoztat a gondolat hogy pár retinát lenullázzak
    EVO VIII GSR

  11. #47
    Bennfentes Doky24 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 11.
    Hely
    Budapet
    Hsz-ok
    50

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Szia Doky24!
    itt van az utángyártott lámpád:
    http://www.depo.com.tw/depo_pro_qry_...hi&make=Lancer

    +36húsz9153163 Norbit keresd


    Ezek a gyárit hivatottak kiváltani, semmi extra, de jó minőségűek és jóval olcsóbbak.
    Ha van bátorságod, akkor érdemes neki állni a gyárit szétszedni, de a foncsor tuningot felejtsd el. Csak az elején fog tetszeni a "tuti újrafoncsorozás" és még pénzbe is kerül. Inkább komplett xenon egységed rakjál bele, azzal fogsz látni rendesen. A gyári fényszóró szétszerelést azért persze nem eröltetném, de mindenképen nagy kihívás.
    Költségben időben,hogy néz ki a dolog?Köszönöm a segítséged.
    Doky24

  12. #48
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Idézet jlaci74: Hozzászólás megtekintése
    A fentiekkel abszolút nem értek egyet...
    Ha szar a foncsor ( kicsit visszább linkeltem képet ) semmit sem ér a xenon vagy bármely más csoda izzó .
    A Depo ( taiwan ) meg pózolni jó, szépen csillog, de a fényvetése általában olyan, hogy szart se látni vele sötétben, bár cserébe olcsó, az tény...
    Kedves jlaci74, nyilván félre értettél, mert Doky24-nek még véletlenül sem ajánlottam olyat, hogy "xenon vagy bármely más csoda izzó"-t tegyen fel. Kérlek, hogy olvasd el mégegyszer a hozzászólásomat. Amiről én írtam, az utólagosan beépíthető xenon egység. Ilyenről még kép is van a belinkelt cikkben. Amire Te gondolhattál, az a hagyományos izzó helyére (a fényszóróegység megbontása nélkül, viszonylag egyszerűen) beszerelhető xenon ízzó. Ennek a bődületes hatásával szerintem már sokan találkoztunk az utakon. A hagyományos foncsorban a xenon izzó nem tud rendese világítani, mert nem xenonhoz tervezték, ezért az utólagos xenonizzó a tompított fokozatban is reflektorként fog világítani.

    http://www.origo.hu/auto/20131106-az...ztvakitas.html

    elég alapos írás, tanulságokkal
    Kinek a pap, kinek a papné a Depo elsősorban az ár/érték aránya miatt lett népszerű világszerte (pl.1 db evo X gyári új 400 ezres eladhatatlan ára mellett a Depo 44 ezres ára elég beszédes, persze a használt gyárit ennek a duplájáért sem adnám oda)

  13. #49
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Idézet Doky24: Hozzászólás megtekintése
    Költségben időben,hogy néz ki a dolog?Köszönöm a segítséged.
    Az Evo 7-8-9 fényszórók szerintem méretre azonosak, de javítsatok ki ha nem így van. Egy gyári X-es fényszórót kb. két óra alatt lehet szétszedni és összerakni, persze csak akkor, ha a plexi nincs fixre (műgyantával) beragasztva, csak tömítőmasszával rögzítették. Először fel kell melegíteni a ragacsot, mert különben törik a plexi. Utána lehet eldönteni, hogy mit szeretnél/érdemes tenni. A komplett xenon egység nem feltétlenül olcsó, viszont akár jó is lehet a koncentrált fénye miatt. Csupán az egység rögzítése lehet körülményes.

  14. #50
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hsz-ok
    97

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Amiről én írtam, az utólagosan beépíthető xenon egység.
    Teljesen korrektül be lehet építeni, de lámpamosó illetve az automata állítást a rendőrök előszeretettel kérték. Főleg, hogy még pénz hajkúrászás is megy. Szerelőm egy olyan technikát talált ki, ami indításnál egyszer le majd fel állítja a lámpát, mint az új gyári xenonos autók, de ez is csak fél megoldást nyújthat. Szerintem az a legjobb, amit a Miki írt, gyári az, amibe nem lehet belekötni.(egyenlőre)

  15. Az alábbiaknak tetszik lendrax hozzászólása:


  16. #51
    Rezidens jlaci74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 01.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    630

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Kedves jlaci74, nyilván félre értettél, mert Doky24-nek még véletlenül sem ajánlottam olyat, hogy "xenon vagy bármely más csoda izzó"-t tegyen fel. Kérlek, hogy olvasd el mégegyszer a hozzászólásomat. Amiről én írtam, az utólagosan beépíthető xenon egység. Ilyenről még kép is van a belinkelt cikkben. Amire Te gondolhattál, az a hagyományos izzó helyére (a fényszóróegység megbontása nélkül, viszonylag egyszerűen) beszerelhető xenon ízzó. Ennek a bődületes hatásával szerintem már sokan találkoztunk az utakon. A hagyományos foncsorban a xenon izzó nem tud rendese világítani, mert nem xenonhoz tervezték, ezért az utólagos xenonizzó a tompított fokozatban is reflektorként fog világítani.

    http://www.origo.hu/auto/20131106-az...ztvakitas.html

    elég alapos írás, tanulságokkal
    Kinek a pap, kinek a papné a Depo elsősorban az ár/érték aránya miatt lett népszerű világszerte (pl.1 db evo X gyári új 400 ezres eladhatatlan ára mellett a Depo 44 ezres ára elég beszédes, persze a használt gyárit ennek a duplájáért sem adnám oda)
    Igen, félre értettelek . Ha a xenon " egységet " komplett lámpának vagy fényszórónak nevezed talán elsőre is értem...
    Az utólagos xenon izzók témában teljesen egyet értünk, ha figyelted én sem ajánlottam csak utaltam rá mint szokásos alkalmazásra...
    A Depo kérdésben viszont továbbra is más a véleményem, népszerű inkább csak az ára miatt lett.
    Ha már népszerű egyáltalán. .. ( Nálam nem. )
    Kíváncsi lennék hányan választanák újra, saját tapasztalat után.
    Én továbbra is a gyári lámpa renoválására szavazok , persze ha szerelhető.

  17. #52
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    A hatosba depo lámpákat vettem, mert az angol "fordítva" világított. Bazi olcsón megkaptam a fórumos kontaktnak hála, de a vetítési képe botrányos és pont annyit ér, mint amennyibe kerül. Még jó, hogy van két piaa a lökösben, mert néha semmit nem látok. Ha sokszor használnám utcán, biztos más megoldást keresnék.

  18. #53
    Rezidens jlaci74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 01.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    630

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    A hatosba depo lámpákat vettem, mert az angol "fordítva" világított. Bazi olcsón megkaptam a fórumos kontaktnak hála, de a vetítési képe botrányos és pont annyit ér, mint amennyibe kerül. Még jó, hogy van két piaa a lökösben, mert néha semmit nem látok. Ha sokszor használnám utcán, biztos más megoldást keresnék.
    Pont erről beszéltem én is ...
    ( nem véletlenül írtam lentebb amit írtam, közel 20 éves alkatrész-forgalmazói tapasztalattal a hátam mögött már láttam/tapasztaltam egy-két dolgot... )

  19. #54
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Mi is vettünk egy teherbe Depo lámpát, tök vacak volt és még a magasságállító is kimaradt...

    Idézet jlaci74: Hozzászólás megtekintése
    Pont erről beszéltem én is ...
    ( nem véletlenül írtam lentebb amit írtam, közel 20 éves alkatrész-forgalmazói tapasztalattal a hátam mögött már láttam/tapasztaltam egy-két dolgot... )

  20. #55
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Eladásra szánt autókhoz "tökéletes"
    a depo

    Egyébként utángyártott fényszórót ki gyárt még?

  21. #56
    Bennfentes Doky24 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 11.
    Hely
    Budapet
    Hsz-ok
    50

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Eladásra szánt autókhoz "tökéletes"
    a depo

    Egyébként utángyártott fényszórót ki gyárt még?
    Nem eladásra készülök,ha így lenne sem tannék ócskát,szóval,kivel és hol csináltassam,és cca mennyibe kerülne?/Husky Úrrr!Hol vagy?/
    Doky24

  22. #57
    Rezidens jlaci74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 01.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    630

    Alap

    Idézet Doky24: Hozzászólás megtekintése
    Nem eladásra készülök,ha így lenne sem tannék ócskát,szóval,kivel és hol csináltassam,és cca mennyibe kerülne?/Husky Úrrr!Hol vagy?/
    Ha nem boldogulsz adok egy pesti kontaktot, igaz off márkával foglalkozik, de egy kérdést megér...

  23. Az alábbiaknak tetszik jlaci74 hozzászólása:


  24. #58
    Bennfentes Doky24 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 11.
    Hely
    Budapet
    Hsz-ok
    50

    Alap

    Idézet jlaci74: Hozzászólás megtekintése
    Ha nem boldogulsz adok egy pesti kontaktot, igaz off márkával foglalkozik, de egy kérdést megér...
    Köszönöm.Kérem a címet.
    Doky24

  25. #59
    Rezidens jlaci74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 01.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    630

    Alap

    Idézet Doky24: Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm.Kérem a címet.

    Dani, száma az oldalon : mobilgumi.hu

  26. Az alábbiaknak tetszik jlaci74 hozzászólása:


  27. #60
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap első lámpa

    Nemrég volt téma az első lámpa.
    Az öcsém Mazda6-ban a xenonok már régóta szarkodak (hol égtek- hol nem, össze-vissza sokszor közvetlenül a kocsi elé világítottak, ha elvileg jó volt akkor sem lehetett már velük jól látni), pedig pár éve cseréltette őket. Talált egy srácot aki profin megcsinálta. Volt szintező javítás, trafócsere, új izzók, polírozás, lakkozás és most tökéletes. Rakott bele egy-egy H3-ast is "ködlámpának", amit ha legközelebb meghalna a xenon be lehet kapcsolni, mert olyan a foncsora, hogy igazából nem ködlámpáé. Mindent profin meg tud csinálni, szerintem keressétek meg, hátha az evoval is tud kezdeni valamit.
    Ez a weblapja: http://autouveg4.hu/fenyszorok/

  28. 6 tagnak tetszik Erikaviking77 hozzászólása:


3. oldal, összesen: 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva