2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-25, összesen: 25

  1. #21
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Köszi Srácok a gyors válaszokat! Ugyan ezeket a leírásokat olvastam el én is. (coordsport) AYC s házból/féltengelyből rengeteg van, emiatt jutott eszembe ez a gondolat. Olcsóbb és könnyebben fenntarthatónak tűnik. Ha elreped a ház "fillérek" másikat talállni. Féltengelyeket dettó. 7kg szerintem utcai autóban nem érezhető (pótkerék).

    http://www.ebay.ie/itm/CUSCO-LSD-typ...MAAOSwDcpZuf9A

    Ezt találltam hála a linkednek! Azért árban sem mindegy. Jó RS diffi konzolokkal, kihajtással, jó belsővel 600 000.- nem?
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2017. 10. 09. 18:00-kor

  2. #22
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Köszi Srácok a gyors válaszokat! Ugyan ezeket a leírásokat olvastam el én is. (coordsport) AYC s házból/féltengelyből rengeteg van, emiatt jutott eszembe ez a gondolat. Olcsóbb és könnyebben fenntarthatónak tűnik. Ha elreped a ház "fillérek" másikat talállni. Féltengelyeket dettó. 7kg szerintem utcai autóban nem érezhető (pótkerék).

    http://www.ebay.ie/itm/CUSCO-LSD-typ...MAAOSwDcpZuf9A

    Ezt találltam hála a linkednek! Azért árban sem mindegy. Jó RS diffi konzolokkal, kihajtással, jó belsővel 600 000.- nem?
    Addig a pillanatig jobban fenntarthato amig nem fogazza le magat.
    Persze egy komplett alu difi is olcsobb. Csak egy pont felett allandoan nyug lesz vele. Es a nyug az sok ido/penz.
    Vas difivel nincs gond sokaig. Es a karbantartasa/ esetleges hiba feltaras is sokkal gyorsabb.

    En a Kaaz speres vas difi settet lenyegesen olcsobban vettem. Figyelni kell. Elobb utobb jon a jo vasar.
    Amigy meg gyari belsovel is tokeletes tud lenni. Kicsit megfeszited esetleg csiszoltatsz a rampan es ott a majdnem masfel utas feszitett sper.
    Rengeteg opcio van.
    Utoljára szerkesztette: kicsievo; 2017. 10. 09. 18:52-kor

  3. #23
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Köszi Srácok a gyors válaszokat! Ugyan ezeket a leírásokat olvastam el én is. (coordsport) AYC s házból/féltengelyből rengeteg van, emiatt jutott eszembe ez a gondolat. Olcsóbb és könnyebben fenntarthatónak tűnik. Ha elreped a ház "fillérek" másikat talállni. Féltengelyeket dettó. 7kg szerintem utcai autóban nem érezhető (pótkerék).

    http://www.ebay.ie/itm/CUSCO-LSD-typ...MAAOSwDcpZuf9A

    Ezt találltam hála a linkednek! Azért árban sem mindegy. Jó RS diffi konzolokkal, kihajtással, jó belsővel 600 000.- nem?
    Ahogy kopnak ki a IX-esek a hazai mezőnyből úgy lesznek egyre olcsóbbak ezek a cuccok szerintem, mert mindenkinek van belőle tartalék a polcon. A 600e amúgy is túlzás szerint, reálisan 400-500e az ára a szettnek (ahogy én tudom). Azért egy ilyen 1100-1200 EUR cucc mire hazaér és beépítésre kerül simán ott lesz mintha vennél egy vasdiffi szettet, persze azt is revízióztatni kellene beépítés előtt. Itt megtalálsz minden alkatrészt hozzá ami kellhet:

    http://www.ralliart.com/content/dam/...RA534828K1.pdf

    Amúgy meg ha nem 18-as full slickel rajtolgatsz, vagy tolod keresztbe reggeltől-estig akkor bírnia kellene az AYC-nek is egy jó darabig.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  4. #24
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Köszi Szépen!

    Lehet nem voltam egyértelmű, nekem tökéletesen megfelel és imádom is az AYC met ! Kedves barátom szeretné ha az EVO ja zsiguli módra keresztbe kasba menne a körforgóba. Személy szerinte nekem ez az AYC vel sem gond. Csak nem vatta új R888 akon kell próbálkozni, vagy rally slick eken...

    Gázzal azonnal fordul ívbelső felé az autóm orra. Könnyű a jobb pedállal irányítani. Az övé lehet nem ilyen jó álalpotú, vagy valami nem klappol benne. Annak ellenére, hogy nemrég költött rá ~ 300.000 Huft...

  5. #25
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Szevasztok!

    Valakinek EVO X hátsó diffiből nincs véletlenül jó diffi része? ( nem az AYC része kell, hanem a túloldali mechanikus)

    Csak az X jó!

    Köszi!

2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. LSD hátsó diffi.
    By visitor in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2015. 05. 01., 18:34
  2. EVO VIII hátsó fék
    By evoVIIIapu in forum Keres
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2013. 07. 12., 17:08
  3. Evo9 hátsó fék
    By Krissz in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2013. 06. 28., 11:19
  4. Evo IX hátsó lökös
    By Mesty.a in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 01. 16., 14:58
  5. Evo 9-be Ralliart diffi
    By Jeff_TM in forum Keres
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2009. 03. 31., 01:35

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva