1-18, összesen: 18

  1. #1
    Bennfentes pzs00 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    79

    Alap Sárvédő peremezés

    Tud valaki esetleg olyan szakit ajánlani (Budapesten vagy környékén), aki sárvédő peremezéssel foglalkozik és szép munkát végez? Gugliba beírva sok találat nincs...

  2. #2

    Alap

    Mi a szép munka?

    Ha arra gondolsz hogy nem kell utána fényezni akkor arról tegyél le mert 90%ban mindig elreped a festék rajta akármit csinálsz!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  3. 2 tagnak tetszik nferi hozzászólása:


  4. #3
    Bennfentes pzs00 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    79

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Mi a szép munka?

    Ha arra gondolsz hogy nem kell utána fényezni akkor arról tegyél le mert 90%ban mindig elreped a festék rajta akármit csinálsz!
    Igen, arra gondoltam, de ha 90%-ban elreped akkor igazábol mind1 . Amúgyis szükség van fényezésre a legutóbbi Kakucsos mókán szerzett "sebek" miatt.

    Konkrétan oldalanként 15mm-es szélesítés lesz és amiatt kellene, mert jelenleg a slickek éppenhogy nem érnek bele.

  5. #4
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet pzs00: Hozzászólás megtekintése
    Igen, arra gondoltam, de ha 90%-ban elreped akkor igazábol mind1 . Amúgyis szükség van fényezésre a legutóbbi Kakucsos mókán szerzett "sebek" miatt.

    Konkrétan oldalanként 15mm-es szélesítés lesz és amiatt kellene, mert jelenleg a slickek éppenhogy nem érnek bele.
    Ha elfér és csak annyira ér bele hogy nem sérül a gumi akkor nem nyúlnék hozzá!
    A sárvédő belseje mindig kiáll ha csak azt a részt szedik le és nem peremezik akkor csak le kell kezelni és maradt gyári az autód!

  6. Az alábbiaknak tetszik ttop hozzászólása:


  7. #5
    Bennfentes pzs00 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    79

    Alap

    Sajnos nem fog elférni. Jelenleg is csak azért nem ér bele sehol mert pont úgy lett beállítva a magasság, hogy jó legyen. Ha felkerülnek a 15mm-es pogácsák akkor nem fogom megúszni. Azt, hogy mennyire ér bele egy-egy kisebb módosítás után utcán nem tudom kipróbálni, 3x meg nem akarok szakihoz visszamenni. Ez az autó már úgysem lesz soha gyári, ez a része nem izgat.

  8. #6
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet pzs00: Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nem fog elférni. Jelenleg is csak azért nem ér bele sehol mert pont úgy lett beállítva a magasság, hogy jó legyen. Ha felkerülnek a 15mm-es pogácsák akkor nem fogom megúszni. Azt, hogy mennyire ér bele egy-egy kisebb módosítás után utcán nem tudom kipróbálni, 3x meg nem akarok szakihoz visszamenni. Ez az autó már úgysem lesz soha gyári, ez a része nem izgat.
    Ha Yarisrol van szó tudok adni egy számot. A Legjobb barátomnak 3 Yarisa volt (1.3, 2x TS) és mindegyik meg volt csinálva, egyik se rohadt. Saját mühelye van, ö csináöta mind.

    Ha érdekel szólj.

    üdv
    K

  9. #7
    Bennfentes pzs00 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    79

    Alap

    Ha arról a srácról van szó akinek hírdetted másik forumon az autóját és Ottó keresztnévre hallgat Őt ismerem .
    Nekem nem tűnt úgy, hogy peremezve lennének a sárvédői, arra viszont emlékszem, hogy nagy kerekek voltak rajta mielőtt eladta.
    Amúgy is meg akartam keresni más dolog miatt.
    Köszönöm a tippet!

  10. Az alábbiaknak tetszik pzs00 hozzászólása:


  11. #8
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet pzs00: Hozzászólás megtekintése
    Ha arról a srácról van szó akinek hírdetted másik forumon az autóját és Ottó keresztnévre hallgat Őt ismerem .
    Nekem nem tűnt úgy, hogy peremezve lennének a sárvédői, arra viszont emlékszem, hogy nagy kerekek voltak rajta mielőtt eladta.
    Amúgy is meg akartam keresni más dolog miatt.
    Köszönöm a tippet!
    Ö az, küldjem priviben a számát vagy megvan még? Nem nálad kötött ki a TEINje?

  12. #9
    Bennfentes pzs00 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    79

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Ö az, küldjem priviben a számát vagy megvan még? Nem nálad kötött ki a TEINje?
    De, és megvan a száma. Köszi!

  13. #10

    Alap

    Most néztem meg Anyum "bevásárlókocsiján" csak a hátsókat kell peremezni mert elől nincs rajta csak kis perem.
    Valamikor meg tudom csinálni neked ha végre visszakerűl a peremező gépem!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  14. #11
    Bennfentes pzs00 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    79

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Most néztem meg Anyum "bevásárlókocsiján" csak a hátsókat kell peremezni mert elől nincs rajta csak kis perem.
    Valamikor meg tudom csinálni neked ha végre visszakerűl a peremező gépem!
    Elsővel mit lehet kezdeni? Szólj ha visszakerült a gép. Köszönöm!

  15. #12

    Alap

    Idézet pzs00: Hozzászólás megtekintése
    Elsővel mit lehet kezdeni? Szólj ha visszakerült a gép. Köszönöm!
    Elől szerintem nem fog hozzá érni!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  16. #13
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet pzs00: Hozzászólás megtekintése
    Elsővel mit lehet kezdeni?
    1:57-2:06


  17. 4 tagnak tetszik Tomó hozzászólása:


  18. #14
    Bennfentes pzs00 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    79

    Felkiáltójel

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Elől szerintem nem fog hozzá érni!
    Hetvegen megtortent a szelesites:


    Hatuljat feljebb kellett emelni 1 centivel de igy is szigoruan 2 szemelyes az auto. Ezen talan segit a peremezes.

    Elol viszont csunyan kilog a kerek, raadasul a palya felni kisebb ET szamu mint a kepen lathato es a slick gumi szele sincs ilyens szep gombolyure kopva. Ezzel igy nem vallalnam be Euroringen a hatso sikant. Rossz uton nagyobb sebessegnel minden beleer mindenbe...

  19. Az alábbiaknak tetszik pzs00 hozzászólása:


  20. #15
    Törzsvendég mukkos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 05.
    Hely
    Eger
    Hsz-ok
    134

    Alap

    Jól néz ez a kis méregzsák , de az mx-5 se rossz a háttérbe. Futómű hogy állítható? Keménység? Ha kopp kemény lenne lehet nem érne bele, vagy egy keményebb rugó?
    Vagy fogod és a dőlésen állítasz. Osztom itt az észt pedig nem is értek hozzá

  21. #16
    Bennfentes pzs00 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    79

    Alap

    Idézet mukkos: Hozzászólás megtekintése
    Jól néz ez a kis méregzsák , de az mx-5 se rossz a háttérbe. Futómű hogy állítható? Keménység? Ha kopp kemény lenne lehet nem érne bele, vagy egy keményebb rugó?
    Vagy fogod és a dőlésen állítasz. Osztom itt az észt pedig nem is értek hozzá
    Sajnos csak magassag es kemenyseg allithato, doles nem. Mivel alapbol jott egy massziv toronycsapagy az elso futomuhoz azt nem is szivesen cserelnem le allithatora. Az a keves doles meg ugysem segitene.
    Rugo es gatlok is egymashoz vannak meretezve, igy tokeletes ahogy van. Kereknek kell helyet csinalni...
    Utoljára szerkesztette: pzs00; 2012. 10. 04. 13:44-kor

  22. Az alábbiaknak tetszik pzs00 hozzászólása:


  23. #17
    Törzsvendég FQ-500 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 04.
    Hsz-ok
    213

    Alap




  24. Az alábbiaknak tetszik FQ-500 hozzászólása:


  25. #18
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Van esetleg valakinek peremezője kölcsön, vagy bérbe? Saját használatra. Köszönöm!

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva