1-9, összesen: 9

  1. #1
    Bennfentes Shongi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    70

    Alap Benzin pumpa

    Lenne egy benzin pumpával kapcsolatos kérdés,az auto egy galant 2.0 régebbi tipus(tudom nem evo) de jelenleg ez nem indul a családban.gyujtás ráadásnál ennek is kéne zümmogni picit motorinditás elött?mennyire nehéz kiszedni ?mire kell figyelni?milyet kéne belerakni ha cserés a dolog?
    sürgös lenne a válasz,thx
    HÉé csajok, a strand a sziget másik oldalán van!

  2. #2
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Üdv!

    Kellene zúgnia. Első körben érdemes a biztit megnézni, ha az jó, főrelé, aztán még be is fagyhatott, meg a tank is. Az AC elvileg a hátsó ülés alatt van! Minden továbbit majd az ír be aki ért is hozzá

    A hozzáférés nehézségét nem tudom, sima Evo VI-ban könnyű, Makinenben meg nehéz... Fogalmam sincs a Galantról. (sem )

  3. #3
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Kellene zúgnia. Első körben érdemes a biztit megnézni, ha az jó, főrelé, aztán még be is fagyhatott, meg a tank is. Az AC elvileg a hátsó ülés alatt van! Minden továbbit majd az ír be aki ért is hozzá

    A hozzáférés nehézségét nem tudom, sima Evo VI-ban könnyű, Makinenben meg nehéz... Fogalmam sincs a Galantról. (sem )
    Mér ott hol van? Tankba van építve?( az enyémben az ülés alatt van)

  4. #4
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ugyanott van, csak a TME-ben nem férsz hozzá egy plusz merevítéstől. A simában 15 perc a csere, TME-ben 2 óra (ügyes szerelőnek), alul mindent le kell bontani mert az ülés felől nem fársz hozzá.

  5. #5
    Kicsy
    Vendég

    Alap

    Nemtom én sem a galantban,hogy van de például az én fajta lanceremben felülről nem szerelhető mert nem vágták ki a padlólemezt a gyárban.Le kell hozzá venni a tankot (illetve nekem már csak kellett mert én kivágtam) De ha felülről hozzáférsz akkor már nem bonyolult a dolog. Ha cserés akkor sem nagy gáz mert nem egy nagy összeg az új sem. Én 2.0turbóét vettem 10e-ftért,igaz az bontott volt de az új se sokkal több.

  6. #6
    Bennfentes Shongi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    70

    Alap

    köszi,megoldva
    HÉé csajok, a strand a sziget másik oldalán van!

  7. #7
    Törzsvendég Micák avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Losonc
    Hsz-ok
    150

    Alap

    öcsém. ez a benzinpumpa kiakaszt.... ki akarom cserélni, csak nemtom kikotorni belőle a gyárit mert olyan kis lyukat csináltak neki h egyszerűen sehogy nem fér ki az karika amivel levan fogatva az a müanyag. egyszerüen nem férni ott el. van erre valami jó praktika? mer engem már nagyon felidegesitett XD

  8. #8
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Micák: Hozzászólás megtekintése
    öcsém. ez a benzinpumpa kiakaszt.... ki akarom cserélni, csak nemtom kikotorni belőle a gyárit mert olyan kis lyukat csináltak neki h egyszerűen sehogy nem fér ki az karika amivel levan fogatva az a müanyag. egyszerüen nem férni ott el. van erre valami jó praktika? mer engem már nagyon felidegesitett XD
    Kifér az! Kicsit játszani kell vele, elforgatni stb...

  9. #9
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Micák: Hozzászólás megtekintése
    öcsém. ez a benzinpumpa kiakaszt.... ki akarom cserélni, csak nemtom kikotorni belőle a gyárit mert olyan kis lyukat csináltak neki h egyszerűen sehogy nem fér ki az karika amivel levan fogatva az a müanyag. egyszerüen nem férni ott el. van erre valami jó praktika? mer engem már nagyon felidegesitett XD
    a lehúzott csöveket, kábelt told be oldalra, hogy ne akadályozza a kiszerelést.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. HKS 3037 turbo, leömlő, befecskendező, ac pumpa
    By Mesty.a in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 5
    Utolsó hozzászólás: 2017. 04. 13., 20:31
  2. Aeromotive 340LPH pumpa
    By gtr in forum Keres
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2011. 04. 07., 10:52

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva