2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-27, összesen: 27

  1. #21
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet timothy: Hozzászólás megtekintése
    Yokohama Advan Neova szerintem egy elég jól használható gumi. Ha jól emlékszem N7 is ezt használja . Olvastam egy régebbi összehasonlító tesztet a Toyo R888-al ,és jobb eredményt ért el, és az ára is barátibb!
    A Westlake et talán pont ő ajánlotta nekem. A Sok autója közül, lehet valamelyiken van Advan Neova, majd rá kérdezek nála is. Csak nekünk más a prioritás .

    https://www.toyotires.com/tire/patte...e-summer-tires esetleg az R1R ?



    Erre gondoltál? Kicsit utána olvastam a dolognak. Tényleg sok jót írnak az AD08 ról! Leginkább a merev oldalfalát dícsérik...
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2018. 03. 23. 20:10-kor

  2. #22
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Lehet le leszek oltva, de nekem az Infinity Ecomax pont ebben a 225/40/18 méretben hihetetlen jól teljesít. Egyik kollegám javasolta, brutál km-eket megy, előtte csak Michelint használt, de normál használatban szinte semmi különbséget nem vett észre.
    Nekem non-stop autópálya plusz kis városi használat mellett nagyon jó a kopása, volt pár necces helyzetem hibátlanul viselkedett, olyan esőben, hogy állt a pályán a víz szintén jó volt. Semmi rosszat nem tudok mondani róla. 2 éve 60.000 volt számlával a szett...most már 80.000 körül van. Nekem is ez volt az első kínai gumim...de csak ajánlani tudom.

  3. Az alábbiaknak tetszik D16V hozzászólása:


  4. #23
    Rezidens Gzsolt avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 02.
    Hely
    ÉRD
    Hsz-ok
    375

    Alap

    Nekem Federal RS-R van fenn utcán és pályán(örömautózás euroring) is helyt áll esős versenyen sem vall szégyent. Szerintem ár érték arányban a legjobb.

  5. Az alábbiaknak tetszik Gzsolt hozzászólása:


  6. #24
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    En tettem evora olcso gumit (Achilles ATR Sport2 asszem). Kurvara visszafogta/letontotta az auto kepessegeit. Gyorsan lekaptam rola, es AD08R ment fol. Isten. Ossze sem hasonlithato. Mint egy masik auto.

    Utcai kocsin nekem kb mind1 a nyarigumi tipusa, de ilyen teljesitmenynel mar oriasi kulonbseg volt. A Legon altalaban kukazott gumik vannak, vagy noname markak nyaron (Apollo).
    ///// Ceofang /////

  7. #25
    Rezidens SXV450 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 12.
    Hely
    GyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*ngyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*s
    Hsz-ok
    446

    Alap

    Én kaptam tesztelni Infinityt az Evora. Mindig rázott, csúszott és bizonytalan volt az autó tőle! Vissza is adtam a cégnek, akkor adták a Federál-t. Minőségi ugrás volt, pedig az is Tajvani gumi. Most 4 évesek ezért cserélem. Hankook Ventus RS3 van kinézve.



    Persze attól még másnak bejöhet a kínai gumi. Lehet csak nekem nem volt szerencsém vele és már nem is lesz!

  8. #26
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Amikor megvettem az előző autómat és láttam hogy a gumira az van írva hogy Made is China, na rohantam a gumishoz, hogy azonnal szedje le.
    Akkor Yokohama Advan került fel a felnire, de sajnos az autó ment kerekestöl úgyhogy az új gazdi élvezi.

    A céges Golfra Uniroyal Rain sport került, és annyira bejött hogy vettem egy garnitúrát az EVO-ra is. Majd nyár végén megmondom hogy erre is jó döntés volt-e.

  9. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  10. #27
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    [IMG][/IMG]

  11. 5 tagnak tetszik GWRH hozzászólása:


2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Federal Gumi Előrendelési Akció
    By Red Sun Service in forum Eladó - kereskedelmi hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2014. 01. 23., 14:42
  2. 225 / 40 R18 Gumi
    By HUN337 in forum Keres
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2013. 10. 20., 21:15
  3. Gumi 225/45/17 ,235/40/18
    By borisz in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2010. 11. 04., 13:37
  4. Gumi
    By VGergo in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 8
    Utolsó hozzászólás: 2010. 11. 04., 07:11

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva