2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-35, összesen: 35

  1. #21
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    18-as szerintem meg nem elmebeteg felni meret egy tobb, mint 300 loeros autora. En peldaul az evoval eleve nem megyek olyan uton, ami total szar. Inkabb kerulok.

    A 8"-osra viszont nem megy 235-nel szelesebb, akkor viszont semmi ertelmet nem latom lecserelni a 17-es 235/45 gyari felniket/gumikat 18-asokra.

    Akinek evoja van szerintem nem a diszko elotti majerkodasert vette, hanem a teljesitmeny/korido/gyorsulas/kanyarsebesseg/(design)/stb./stb. okokbol. A menozes az utolso utani szempont nekem. En a nagyobb stabilitas, nagyobb kanyarsebesseg es jobb fekezesi tapadas miatt gondoltam novelni, ill. szelesiteni. Szerintem a 8,5-es R18, 245/40 meg vallalhato. De ha valaki tapasztalatbol mondja, hogy nem birja el a futomo v. a gumi, azert fontolora veszem a cseret.
    A masik nagy kerdes, hogy milyen strapabiro felnit talalok ebben a meretben.

  2. #22
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    R888 utcára felesleges szerintem.

    Szárazon tuti, vízen meg fos....jobb az ha nedves úton sem töröd össze...

    Nem osztom. 10 pont az r888. Vizen közepszar ,de használható.
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  3. Az alábbiaknak tetszik ricsimae hozzászólása:


  4. #23
    Bennfentes Georg avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    85

    Alap

    Kb. másfél évig használtam R888-at, tényleg nem rossz vízen, sokáig tartja, viszont amikor eléri a határt, olyan mintha jégen mennél hirtelen. Az egyik legjobb gumi volt számomra utcán, ha nem nyüstöltem, akkor nem kopott, pedig féltem, hogy hamar elfogy, sok km-t raktam bele. Egyetlen negatívum, hogy iszonyatosan búúúúúg.

  5. Az alábbiaknak tetszik Georg hozzászólása:


  6. #24
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Nemrég még rengeteg rally evo 17"-el ment, ha jól tudom rallycrosson még mindig 17"-el mennek. Én S2000-en is láttam már 205-ös gumit, meg evo-n is. Ha jól tudom 535d, meg 540i bmw-ken is 17" 225/?? a gyári méret, pedig nem könnyű autók.

    Idézet András: Hozzászólás megtekintése
    nemértem minek egy evo-ra 8x18 nál szélesebb kerék, mondtak itt már nekem is olyat hogy azért kell neki a 245 ös gumi mert a 225 lefordul neki nagy tempónál körforgalmakban stb... fq-500 mondta ezt....

    röhej kategória....

  7. 2 tagnak tetszik Erikaviking77 hozzászólása:


  8. #25
    Törzsvendég husky avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Bp és SzFV
    Hsz-ok
    208

    Alap

    Idézet Fapuma8: Hozzászólás megtekintése
    R888 utcára felesleges szerintem.

    Szárazon tuti, vízen meg fos....jobb az ha nedves úton sem töröd össze...

    R1R a megoldás, szárazon olyan, mint a 888, viszont vízen is fog


    (csak Civicen van vele tapasztalatom, 1,4-esen meg a VTi-n is embertelen jó volt)


  9. #26

    Alap

    Szerintem nem lesz gyorsabb kanyarban a szélesebb gumival csak "kockábban" fog mozogni,becsapós a dolog.Még a gyári 17-es méret is olyan kanyarsebességre képes amit nem hiszem hogy sokan kiautóznak.
    Én a 18-as átmérőt javasolnám a homológ 8 széles felnivel(azért is mert ebből van sok,jó áron) a rá való gumimérettel,azt ne felejtsétek el hogy azonos szélességnél ha nagyobb átmérőre váltasz akkor nő a felvekvő felület is ,nem is kevéssel,tehát sokkal jobb,pontosabb lesz az irányíthatóság.Szerintem ezt az érzést keresitek.

  10. 5 tagnak tetszik B.Janika hozzászólása:


  11. #27
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Gyorsnak lenni, fekvőrendőrön nem leérni, viszonylag olcsón gumit találni, autentikusan kinézni - 8x18", 225 vagy 235 szélesség
    Carstylingra, tuning showra, diszkó előtt menőzni - minden ami ennél nagyobb és szélesebb

    (a profi pályagépet építőktől elnézést, arra elfér egy szélesebb 18"-as is.)

  12. 2 tagnak tetszik Miki hozzászólása:


  13. #28
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Na ja, lehet az osszes szempontot figyelembe veve a racionalitas az R18 8.0" 235/40-et diktálja majd...

  14. #29
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Ja, és ha olyan gumit kerestek, ami "E" betűs, jól tapad szárazon és vízen is, akkor Michelin Pilot Sport Cup+




    Nem összekeverendő a sima Cup-pal! Nordschleifén kipróbáltuk mindenféle körülmények között.

  15. #30
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Használtam Cup+-t, ringen kanyarban sokkal jobb, mint az R888 és nem olyan hangos, viszont féktávon utóbbit éreztem jobbnak. Utcán nekem egyik sem jött be, állandóan csúszkáltam velük, főleg a toyoval. Viszont a RE070-et nagyon szerettem, csak alig van belőle méret.

  16. Az alábbiaknak tetszik bunker hozzászólása:


  17. #31
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Nah ja,lehet marad nekem is a max 235ös,utánagondoltam,lehet nekem is 8"os a felni,meg kell néznem ha hazamegyek,azon meg tényleg hülyén mutatna a szélesebb gumi a márkában meg a Huskyt támogatom,én kb5éve megyek téli-nyári toyokkal off autón,nagyon tetszenek.
    EVO VIII GSR

  18. #32
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Használtam Cup+-t, ringen kanyarban sokkal jobb, mint az R888 és nem olyan hangos, viszont féktávon utóbbit éreztem jobbnak. Utcán nekem egyik sem jött be, állandóan csúszkáltam velük, főleg a toyoval. Viszont a RE070-et nagyon szerettem, csak alig van belőle méret.
    RE070böl volt egy ideig 235 / 45 17es JDM STi Spec C gyàri szerelésü gumim, na az ultra volt! Puhàbb keverék picit mint az EUs RE070 (abbol is elhasznàltam 4-5 garniturat), az oldalfala ugyanolyan kemény.... Legjobb gumim volt eddig! (Mondjuk én Bridgestone fan vagyok, minden kocsin mindig az van...)

  19. Az alábbiaknak tetszik HUN337 hozzászólása:


  20. #33
    Rezidens ricsimae avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 06.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Használtam Cup+-t, ringen kanyarban sokkal jobb, mint az R888 és nem olyan hangos, viszont féktávon utóbbit éreztem jobbnak. Utcán nekem egyik sem jött be, állandóan csúszkáltam velük, főleg a toyoval. Viszont a RE070-et nagyon szerettem, csak alig van belőle méret.

    Jo de Te nyomi vagy
    "az a kibaszott kormány azért van ,hogy tekerjed"

  21. 2 tagnak tetszik ricsimae hozzászólása:


  22. #34
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet ricsimae: Hozzászólás megtekintése
    Jo de Te nyomi vagy
    Ez igaz!

  23. #35
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Szerintem egy jóminöségü 17 es nyári gumi böven elég az evora,mert ha 18 coll, széles gumival,egy jó szerpentis csapatásnál szétszedi a szilenteket a jó magyar utakon.

2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. 17" Evo 6 GSR felni 5db + téli gumma
    By D16V in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2013. 02. 11., 14:17
  2. eVo IX BBS 17" felni eladó!
    By FQ-500 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2012. 11. 19., 16:36
  3. 15"-ös felni
    By Erikaviking77 in forum Keres
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2010. 09. 13., 20:21
  4. '15" felni
    By BadRobee in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2009. 06. 22., 21:02
  5. 18"-as felni
    By bunker in forum Keres
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2008. 09. 04., 18:39

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva