1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 58

  1. #1
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 07.
    Hsz-ok
    19

    Alap Keresek EVO IX-et!

    Sziasztok!

    Szeretnék boldog tulajdonosa és szerető gazdája lenni egy EVO IX-nek.
    Amennyiben olvassa ezt bárki, aki segíteni tudna nekem ebben, úgy örömmel várom a hozzászólását. Ne tartsátok magatokban az információt!
    Tulajdonostól, európai, kevés km-es, kitűnő állapotban lévő autók előnyben. Bár lehet, hogy túl sokat kérek...
    Mielőtt valakinek eszébe jutna és leírná... Jézuskával már próbálkoztam, tavaly nem jött be, idén meg sem próbálom... nehogy újabb csalódás áldozata legyek. Most inkább megpróbálnám KP-ért.

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    Üdv.

  2. 4 tagnak tetszik paquo hozzászólása:


  3. #2
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Szia,hahun nézted már? Mennyit szántál rá?

  4. #3
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 07.
    Hsz-ok
    19

    Alap

    Idézet peterz81: Hozzászólás megtekintése
    Szia,hahun nézted már? Mennyit szántál rá?
    Igen néztem! Azzal kelek, azzal fekszem. Az asszony imád érte... Itt is rendszeresen nézelődtem, hátha...

    Mennyit szánnék rá??? Természetesen ésszerű határok között érdekelne. A fontos, hogy megbízható, rendes gazdától legyen. Soha nem vásároltam még használt autót és őszintén szólva nagyon félek is tőle. Túl sok rosszat hall az ember... de talán itt... és most...
    Utoljára szerkesztette: paquo; 2012. 12. 13. 21:35-kor

  5. #4
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Költeni mindegyikre kell,azzal tisztába kell lenni. Szerintem olyat nem találsz ami tökéletes,arra készülj,hogy nem olcsó mulatság fenn tartani.
    De ezt a többiek is elmondják. Nekem január ota van meg,kb 5-600 000 et költöttem rá,(ha nem többett,csak nem merem összeszámolni) de minden méteren kárpótol,és most is lehetne rá pénzt locsolni. Az ésszerű határok itt nem játszanak,csak a széles mosoly mikor kiszálsz belőle! 1000+1 élmény jár az evohoz ezt mindenki alátámassza! Sok sikert a kereséshez!!!
    Ja és mindenki széria evoval kezdte.............
    Utoljára szerkesztette: peterz81; 2012. 12. 13. 21:58-kor

  6. 3 tagnak tetszik peterz81 hozzászólása:


  7. #5
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 07.
    Hsz-ok
    19

    Alap

    Költeni mindenre kell, ezzel tisztában vagyok. Most is ezt csinálom, csak most már szélesebb mosolyra vágyom...
    A fenntartási költségekkel lehet, hogy nem vagyok tisztában, de szinte biztos, hogy olcsóbb, mint egy Subaru. A szerelő barátaim legalábbis ezt mondják. Mindenesetre a mosoly lenne most a fontos...

    Igen, ezt el is felejtettem leírni, hogy lehetőség szerint gyári/széria legyen a jószág.
    ...Vannak elképzeléseim, de csak szerények.

    Köszi a jókívánságot!

    Remélem itt találok segítő szándékú embert!
    Utoljára szerkesztette: paquo; 2012. 12. 13. 22:05-kor

  8. #6
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Mi a gond a bubuval? Vigyázz mert itt is van 1-2 bubus aki keresztre feszít!!! Ha raksz bele kovácsolt motyot akkor az is jó!

    Aha,mindenkinek szerény elképzelései voltak a kezdetbe!! Szériát találni nem lessz könnyü.
    Utoljára szerkesztette: peterz81; 2012. 12. 13. 22:08-kor

  9. #7
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 07.
    Hsz-ok
    19

    Alap

    A 2.0-es Bubuval semmi gond sincs, na de a 2.5-ös... Viszont a kovácsolt motyó valóban meg is oldja ezt a problémát.
    Amúgy minden tiszteletem a Subaru tulajdonosoké, de nekem a 3 gyerek mellé megbízhatóbb autó kell. Egy barátom szervizel egy EVO IX-es versenyautót és még nem kellett a motorhoz komolyan hozzányúlni, pedig abban csak versenykilóméter van.
    Szériát biztos nem lesz könnyű találni... ezért írtam csak annyit, hogy előnyben részesítem azokat az autókat.
    Megkörnyékeztem már pár tulajdonost, de nem álltak kötélnek. Biztosan akad majd egy tulaj, aki egy megbízható, szerető gazdit/családot keres a "gyermekének".

  10. Az alábbiaknak tetszik paquo hozzászólása:


  11. #8
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet peterz81: Hozzászólás megtekintése
    Költeni mindegyikre kell,azzal tisztába kell lenni. Szerintem olyat nem találsz ami tökéletes,arra készülj,hogy nem olcsó mulatság fenn tartani.
    De ezt a többiek is elmondják. Nekem január ota van meg,kb 5-600 000 et költöttem rá,(ha nem többett,csak nem merem összeszámolni) de minden méteren kárpótol,és most is lehetne rá pénzt locsolni. Az ésszerű határok itt nem játszanak,csak a széles mosoly mikor kiszálsz belőle! 1000+1 élmény jár az evohoz ezt mindenki alátámassza! Sok sikert a kereséshez!!!
    Ja és mindenki széria evoval kezdte.............
    Ez a nem olcsó fenntartani olyan "hülye duma". Igaz is, meg nem is.

    Spec mikor én megvettem az evom másfél évig míg gyári volt, kb. ugyanannyit költöttem rá mint a korábbi 1.8T leonomra és utána is csak azért szaladt el a szekér, mert úgy használtam. Ellenben az audi S4-re többszörösét költöttem, pedig csak utcán használtam, pl. négy év alatt kellett két lengőkar szilentet cserélni az Evon úgy, hogy hülyére ringeztem magam slickel, míg az Audin egy évben egy komplett első szett elment (8db lengőkar potom 150-200e). És akkor nem beszéltem még arról, hogy az audihoz milyen qrva drága volt minden.
    Persze ha Swiftből ülök át, lehet másképp gondolnám.

    De ha veszel egy új autót (sima mezei középkategória, semmi prémium márka) annak kiszámolod a kötelező szervizét a garancia időn belül, nem hiszem, hogy egy Evo fenntartása drágábbra jönne ki.

    Az meg minden szétreszelt autóra igaz márkától függetlenül, hogy költeni kell rá gazdagon.

  12. 3 tagnak tetszik bunker hozzászólása:


  13. #9
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    1 olyan autó, amiben
    2 literes szív dobog, és
    3 gyerkőc elfér benne, az a IX-es ami most
    4 keréken gurulhatna a karácsonyfa alá


    szerintem, kevesett futott tunning menteset biztosan fogsz találni, csak hát most télen kevesen hirdetnek

  14. 3 tagnak tetszik EVO-010 hozzászólása:


  15. #10
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 07.
    Hsz-ok
    19

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    1 olyan autó, amiben
    2 literes szív dobog, és
    3 gyerkőc elfér benne, az a IX-es ami most
    4 keréken gurulhatna a karácsonyfa alá


    szerintem, kevesett futott tunning menteset biztosan fogsz találni, csak hát most télen kevesen hirdetnek
    Ez szép volt... Köszönöm!
    Ha addig nem érkezik meg az autó, akkor ezt az idézetet beteszem a fa alá...!!!

    Most télre konkrétan eltűntek az EVO-k! Biztosan mindenki várja a havat!

  16. 3 tagnak tetszik paquo hozzászólása:


  17. #11
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Ez a nem olcsó fenntartani olyan "hülye duma". Igaz is, meg nem is.

    Spec mikor én megvettem az evom másfél évig míg gyári volt, kb. ugyanannyit költöttem rá mint a korábbi 1.8T leonomra és utána is csak azért szaladt el a szekér, mert úgy használtam. Ellenben az audi S4-re többszörösét költöttem, pedig csak utcán használtam, pl. négy év alatt kellett két lengőkar szilentet cserélni az Evon úgy, hogy hülyére ringeztem magam slickel, míg az Audin egy évben egy komplett első szett elment (8db lengőkar potom 150-200e). És akkor nem beszéltem még arról, hogy az audihoz milyen qrva drága volt minden.
    Persze ha Swiftből ülök át, lehet másképp gondolnám.

    De ha veszel egy új autót (sima mezei középkategória, semmi prémium márka) annak kiszámolod a kötelező szervizét a garancia időn belül, nem hiszem, hogy egy Evo fenntartása drágábbra jönne ki.

    Az meg minden szétreszelt autóra igaz márkától függetlenül, hogy költeni kell rá gazdagon.


    Bunker,2 külömbözö dologrol beszélünk,te arrol,hogy mennyire strapabíró én pedig arrol,hogy igényli a sürübb olajcserét,kényes az üzemanyagra,és csak gyári vagy tunnig cuccal érdemes javítani ezért irtam,hogy drága a fenntartás egy átlag autóhoz képest,nem összekeverendö bármelyik márka sport modeljével,mert akkor tény és való nem helyes az állításom! Peace

  18. #12
    Törzsvendég FQ-500 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 04.
    Hsz-ok
    213

    Alap

    http://www.hasznaltauto.hu/auto/mits..._ix_mr-6097963

    Ez szerintem jó vétel lehet. :P
    Utoljára szerkesztette: FQ-500; 2012. 12. 14. 04:22-kor

  19. #13
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    5000km??? A motorcsere ota??

    Havi 70km szamomra nehezen hiheto.

  20. Az alábbiaknak tetszik Ceofang hozzászólása:


  21. #14
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Lehet megkimélt,de én ha hirdetném az enyém nem rally slickkel tenném...
    EVO VIII GSR

  22. #15
    Rezidens Gzsolt avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 02.
    Hely
    ÉRD
    Hsz-ok
    375

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    5000km??? A motorcsere ota??

    Havi 70km szamomra nehezen hiheto.
    Ha tudnád mi áll bent a garázsokba nem ezt írtad volna. Nekem volt szerencsém.

  23. #16
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Erről a kocsiról már írtunk a másik topicban. GZsolt és én is vettünk felni-gumi hegyeket a sráctól. Abszolut korrekt és ha látnátok a gépparkot biztos nem írnátok ezt. Szóval ez a legjobb vétel, valós km. Nincs semmi érdekem az autó ajnározásában, csak láttam a hátteret és hogy milyen körülmények között vannak tartva az Evo-k...

  24. Az alábbiaknak tetszik D16V hozzászólása:


  25. #17
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Ez a nem olcsó fenntartani olyan "hülye duma". Igaz is, meg nem is.

    Spec mikor én megvettem az evom másfél évig míg gyári volt, kb. ugyanannyit költöttem rá mint a korábbi 1.8T leonomra és utána is csak azért szaladt el a szekér, mert úgy használtam. Ellenben az audi S4-re többszörösét költöttem, pedig csak utcán használtam, pl. négy év alatt kellett két lengőkar szilentet cserélni az Evon úgy, hogy hülyére ringeztem magam slickel, míg az Audin egy évben egy komplett első szett elment (8db lengőkar potom 150-200e). És akkor nem beszéltem még arról, hogy az audihoz milyen qrva drága volt minden.
    Persze ha Swiftből ülök át, lehet másképp gondolnám.

    De ha veszel egy új autót (sima mezei középkategória, semmi prémium márka) annak kiszámolod a kötelező szervizét a garancia időn belül, nem hiszem, hogy egy Evo fenntartása drágábbra jönne ki.

    Az meg minden szétreszelt autóra igaz márkától függetlenül, hogy költeni kell rá gazdagon.
    Egy evot addig olcsó fenntartani amíg TELJESEN széria.

    Amint kicsit megpöckölöd a turbó nyomást, kicsit kicserélsz ezt-azt, máris elindul egy kopási folyamat amit az elején észre se veszel.

    De csak egy példát hagy mondjak: ha valaki egy kotta széria evonak ad egy kis nyomást - pl 1.5bár - és mindent hagy szériában- ekkor is elindul egy visszaszámláló kb 30-40.000 km-ről. Ugyanis ekkor szétesik minden - turbó- dugók, szelepek, hengerfej, kikopik a blokk stb. Kuka. 2 miller. Na ilyenkor szokott strokeressé alakulni- ami meg már csak legjobb esetben 20.000-t hoz. Ha az is kipukkant, akkor jön valami mégnagyobb - ez már majd csak 10.000-re lesz jó és így tovább addig amíg a fékpadon már felrobban az első 900 lovas mérés után.... Én így látom.

    Olyan drog ez aminek még senki nem tudott nemet mondani, csak az aki anyagilag tönkre ment bele.
    Kell egy jó program

  26. 6 tagnak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  27. #18
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Egy evot addig olcsó fenntartani amíg TELJESEN széria.

    Amint kicsit megpöckölöd a turbó nyomást, kicsit kicserélsz ezt-azt, máris elindul egy kopási folyamat amit az elején észre se veszel.

    De csak egy példát hagy mondjak: ha valaki egy kotta széria evonak ad egy kis nyomást - pl 1.5bár - és mindent hagy szériában- ekkor is elindul egy visszaszámláló kb 30-40.000 km-ről. Ugyanis ekkor szétesik minden - turbó- dugók, szelepek, hengerfej, kikopik a blokk stb. Kuka. 2 miller. Na ilyenkor szokott strokeressé alakulni- ami meg már csak legjobb esetben 20.000-t hoz. Ha az is kipukkant, akkor jön valami mégnagyobb - ez már majd csak 10.000-re lesz jó és így tovább addig amíg a fékpadon már felrobban az első 900 lovas mérés után.... Én így látom.

    Olyan drog ez aminek még senki nem tudott nemet mondani, csak az aki anyagilag tönkre ment bele.

    Ezzel vitatkoznék, szerintem nem fedi a teljes valóságot amit írsz. Egy programot és nyitott kipuffot bőven bír tartósan.
    Nagyon jó példa a volt nyolcasom, ami több, mint 100e km futott 1.4 és 1.6baron és soha nem esett szét, pedig voltam vele minirallyn, hringen, pringen, eringen többszáz kört mentem vele, nyüstöltem utcán, német autópályán 100km-t folyamtos 220-250km/h-val és semmi baja a motorjának. Ráadásul mindezek alatt EGYSZER cseréltek kuplungot, azt is gyárira! A gyári turbó sem esett szét rajta, és meg tudom mutatni azt az Evo9 turbót, aminek a leolvadt egt tüske kicsipkézte a melegoldali lapátjait, annak sincs ezen kívül semmi baja. Egyedül az hátsó aktív diffi cseréjét tudom a tuning számlájára írni, de ez is inkább a ringezés miatt szart be.
    És itt van a hatos, ami eleve 100e km-t futott már, idén az is kapott rendesen (als-t is bőséggel), nem hiszem, hogy a közeljövőbe kukázni kéne a motorját. Vagy nézzük Streetfighter450 gyári belsős motorját, kérdezd meg VGergőt milyen nyomáson mennyit futott (meg mekkora turbóval), most szedték szét és hibátlan.

    Persze ott van Evogyilkos Anti, akinél hetente baszart minden, de szerintem ez meg pont nem az autó hibája.

  28. 7 tagnak tetszik bunker hozzászólása:


  29. #19
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Ezzel vitatkoznék, szerintem nem fedi a teljes valóságot amit írsz. Egy programot és nyitott kipuffot bőven bír tartósan.
    Nagyon jó példa a volt nyolcasom, ami több, mint 100e km futott 1.4 és 1.6baron és soha nem esett szét, pedig voltam vele minirallyn, hringen, pringen, eringen többszáz kört mentem vele, nyüstöltem utcán, német autópályán 100km-t folyamtos 220-250km/h-val és semmi baja a motorjának. Ráadásul mindezek alatt EGYSZER cseréltek kuplungot, azt is gyárira! A gyári turbó sem esett szét rajta, és meg tudom mutatni azt az Evo9 turbót, aminek a leolvadt egt tüske kicsipkézte a melegoldali lapátjait, annak sincs ezen kívül semmi baja. Egyedül az hátsó aktív diffi cseréjét tudom a tuning számlájára írni, de ez is inkább a ringezés miatt szart be.
    És itt van a hatos, ami eleve 100e km-t futott már, idén az is kapott rendesen (als-t is bőséggel), nem hiszem, hogy a közeljövőbe kukázni kéne a motorját. Vagy nézzük Streetfighter450 gyári belsős motorját, kérdezd meg VGergőt milyen nyomáson mennyit futott (meg mekkora turbóval), most szedték szét és hibátlan.

    Persze ott van Evogyilkos Anti, akinél hetente baszart minden, de szerintem ez meg pont nem az autó hibája.
    Jó, és hány lóerő volt abban a nyolcasban? 340? vagy rosszul emlékszem?
    Kell egy jó program

  30. #20
    Rezidens gsrr avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hsz-ok
    369

    Alap

    Hát azért hogy egy Strokeres EVO csak 20ezer KM-t bírjon (de lehet valamit csak félre olvastam) vicces akkor ott valami nagyon el van baszva Nem vagyok szerelő de egy odafigyelt épített autó legyen strokeres mind1 akár 4-500loerős odafigyelve el kell menjen egy 100ezer Km-t de lehet keveset írtam.De ha keményebben is kapja ütve verve meg van gyalázva szó szerint akkor is el kell menjen 50ezret.De ezek olyan számok amiket nem lehet előre megjósolni.Mindenki másképp használja az autóját,lehet neked a 6os 20ezret bír ki....de lehet más úgy vigyáz rá hogy 500lóval is el megy neki 200ezret........................900lóval már hihető a 20ezer km.

1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Keresek Evo VIII-t
    By Adeee in forum Keres
    Hsz-ok: 44
    Utolsó hozzászólás: 2013. 07. 25., 14:09
  2. Keresek
    By LaMitsu in forum Keres
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 02. 13., 16:43
  3. Keresek Subarut
    By bajno in forum Keres
    Hsz-ok: 19
    Utolsó hozzászólás: 2012. 11. 27., 07:35
  4. Keresek 4db gyári EVO IX BBS-t
    By lalow in forum Keres
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2012. 06. 04., 03:55

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva