1-20, összesen: 58

Hibrid nézet

  1. #1
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 07.
    Hsz-ok
    19

    Alap Keresek EVO IX-et!

    Sziasztok!

    Szeretnék boldog tulajdonosa és szerető gazdája lenni egy EVO IX-nek.
    Amennyiben olvassa ezt bárki, aki segíteni tudna nekem ebben, úgy örömmel várom a hozzászólását. Ne tartsátok magatokban az információt!
    Tulajdonostól, európai, kevés km-es, kitűnő állapotban lévő autók előnyben. Bár lehet, hogy túl sokat kérek...
    Mielőtt valakinek eszébe jutna és leírná... Jézuskával már próbálkoztam, tavaly nem jött be, idén meg sem próbálom... nehogy újabb csalódás áldozata legyek. Most inkább megpróbálnám KP-ért.

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    Üdv.

  2. 4 tagnak tetszik paquo hozzászólása:


  3. #2
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Szia,hahun nézted már? Mennyit szántál rá?

  4. #3
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 07.
    Hsz-ok
    19

    Alap

    Idézet peterz81: Hozzászólás megtekintése
    Szia,hahun nézted már? Mennyit szántál rá?
    Igen néztem! Azzal kelek, azzal fekszem. Az asszony imád érte... Itt is rendszeresen nézelődtem, hátha...

    Mennyit szánnék rá??? Természetesen ésszerű határok között érdekelne. A fontos, hogy megbízható, rendes gazdától legyen. Soha nem vásároltam még használt autót és őszintén szólva nagyon félek is tőle. Túl sok rosszat hall az ember... de talán itt... és most...
    Utoljára szerkesztette: paquo; 2012. 12. 13. 20:35-kor

  5. #4
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Költeni mindegyikre kell,azzal tisztába kell lenni. Szerintem olyat nem találsz ami tökéletes,arra készülj,hogy nem olcsó mulatság fenn tartani.
    De ezt a többiek is elmondják. Nekem január ota van meg,kb 5-600 000 et költöttem rá,(ha nem többett,csak nem merem összeszámolni) de minden méteren kárpótol,és most is lehetne rá pénzt locsolni. Az ésszerű határok itt nem játszanak,csak a széles mosoly mikor kiszálsz belőle! 1000+1 élmény jár az evohoz ezt mindenki alátámassza! Sok sikert a kereséshez!!!
    Ja és mindenki széria evoval kezdte.............
    Utoljára szerkesztette: peterz81; 2012. 12. 13. 20:58-kor

  6. 3 tagnak tetszik peterz81 hozzászólása:


  7. #5
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 07.
    Hsz-ok
    19

    Alap

    Költeni mindenre kell, ezzel tisztában vagyok. Most is ezt csinálom, csak most már szélesebb mosolyra vágyom...
    A fenntartási költségekkel lehet, hogy nem vagyok tisztában, de szinte biztos, hogy olcsóbb, mint egy Subaru. A szerelő barátaim legalábbis ezt mondják. Mindenesetre a mosoly lenne most a fontos...

    Igen, ezt el is felejtettem leírni, hogy lehetőség szerint gyári/széria legyen a jószág.
    ...Vannak elképzeléseim, de csak szerények.

    Köszi a jókívánságot!

    Remélem itt találok segítő szándékú embert!
    Utoljára szerkesztette: paquo; 2012. 12. 13. 21:05-kor

  8. #6
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Mi a gond a bubuval? Vigyázz mert itt is van 1-2 bubus aki keresztre feszít!!! Ha raksz bele kovácsolt motyot akkor az is jó!

    Aha,mindenkinek szerény elképzelései voltak a kezdetbe!! Szériát találni nem lessz könnyü.
    Utoljára szerkesztette: peterz81; 2012. 12. 13. 21:08-kor

  9. #7
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet peterz81: Hozzászólás megtekintése
    Költeni mindegyikre kell,azzal tisztába kell lenni. Szerintem olyat nem találsz ami tökéletes,arra készülj,hogy nem olcsó mulatság fenn tartani.
    De ezt a többiek is elmondják. Nekem január ota van meg,kb 5-600 000 et költöttem rá,(ha nem többett,csak nem merem összeszámolni) de minden méteren kárpótol,és most is lehetne rá pénzt locsolni. Az ésszerű határok itt nem játszanak,csak a széles mosoly mikor kiszálsz belőle! 1000+1 élmény jár az evohoz ezt mindenki alátámassza! Sok sikert a kereséshez!!!
    Ja és mindenki széria evoval kezdte.............
    Ez a nem olcsó fenntartani olyan "hülye duma". Igaz is, meg nem is.

    Spec mikor én megvettem az evom másfél évig míg gyári volt, kb. ugyanannyit költöttem rá mint a korábbi 1.8T leonomra és utána is csak azért szaladt el a szekér, mert úgy használtam. Ellenben az audi S4-re többszörösét költöttem, pedig csak utcán használtam, pl. négy év alatt kellett két lengőkar szilentet cserélni az Evon úgy, hogy hülyére ringeztem magam slickel, míg az Audin egy évben egy komplett első szett elment (8db lengőkar potom 150-200e). És akkor nem beszéltem még arról, hogy az audihoz milyen qrva drága volt minden.
    Persze ha Swiftből ülök át, lehet másképp gondolnám.

    De ha veszel egy új autót (sima mezei középkategória, semmi prémium márka) annak kiszámolod a kötelező szervizét a garancia időn belül, nem hiszem, hogy egy Evo fenntartása drágábbra jönne ki.

    Az meg minden szétreszelt autóra igaz márkától függetlenül, hogy költeni kell rá gazdagon.

  10. 3 tagnak tetszik bunker hozzászólása:


  11. #8
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Ez a nem olcsó fenntartani olyan "hülye duma". Igaz is, meg nem is.

    Spec mikor én megvettem az evom másfél évig míg gyári volt, kb. ugyanannyit költöttem rá mint a korábbi 1.8T leonomra és utána is csak azért szaladt el a szekér, mert úgy használtam. Ellenben az audi S4-re többszörösét költöttem, pedig csak utcán használtam, pl. négy év alatt kellett két lengőkar szilentet cserélni az Evon úgy, hogy hülyére ringeztem magam slickel, míg az Audin egy évben egy komplett első szett elment (8db lengőkar potom 150-200e). És akkor nem beszéltem még arról, hogy az audihoz milyen qrva drága volt minden.
    Persze ha Swiftből ülök át, lehet másképp gondolnám.

    De ha veszel egy új autót (sima mezei középkategória, semmi prémium márka) annak kiszámolod a kötelező szervizét a garancia időn belül, nem hiszem, hogy egy Evo fenntartása drágábbra jönne ki.

    Az meg minden szétreszelt autóra igaz márkától függetlenül, hogy költeni kell rá gazdagon.


    Bunker,2 külömbözö dologrol beszélünk,te arrol,hogy mennyire strapabíró én pedig arrol,hogy igényli a sürübb olajcserét,kényes az üzemanyagra,és csak gyári vagy tunnig cuccal érdemes javítani ezért irtam,hogy drága a fenntartás egy átlag autóhoz képest,nem összekeverendö bármelyik márka sport modeljével,mert akkor tény és való nem helyes az állításom! Peace

  12. #9
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Ez a nem olcsó fenntartani olyan "hülye duma". Igaz is, meg nem is.

    Spec mikor én megvettem az evom másfél évig míg gyári volt, kb. ugyanannyit költöttem rá mint a korábbi 1.8T leonomra és utána is csak azért szaladt el a szekér, mert úgy használtam. Ellenben az audi S4-re többszörösét költöttem, pedig csak utcán használtam, pl. négy év alatt kellett két lengőkar szilentet cserélni az Evon úgy, hogy hülyére ringeztem magam slickel, míg az Audin egy évben egy komplett első szett elment (8db lengőkar potom 150-200e). És akkor nem beszéltem még arról, hogy az audihoz milyen qrva drága volt minden.
    Persze ha Swiftből ülök át, lehet másképp gondolnám.

    De ha veszel egy új autót (sima mezei középkategória, semmi prémium márka) annak kiszámolod a kötelező szervizét a garancia időn belül, nem hiszem, hogy egy Evo fenntartása drágábbra jönne ki.

    Az meg minden szétreszelt autóra igaz márkától függetlenül, hogy költeni kell rá gazdagon.
    Egy evot addig olcsó fenntartani amíg TELJESEN széria.

    Amint kicsit megpöckölöd a turbó nyomást, kicsit kicserélsz ezt-azt, máris elindul egy kopási folyamat amit az elején észre se veszel.

    De csak egy példát hagy mondjak: ha valaki egy kotta széria evonak ad egy kis nyomást - pl 1.5bár - és mindent hagy szériában- ekkor is elindul egy visszaszámláló kb 30-40.000 km-ről. Ugyanis ekkor szétesik minden - turbó- dugók, szelepek, hengerfej, kikopik a blokk stb. Kuka. 2 miller. Na ilyenkor szokott strokeressé alakulni- ami meg már csak legjobb esetben 20.000-t hoz. Ha az is kipukkant, akkor jön valami mégnagyobb - ez már majd csak 10.000-re lesz jó és így tovább addig amíg a fékpadon már felrobban az első 900 lovas mérés után.... Én így látom.

    Olyan drog ez aminek még senki nem tudott nemet mondani, csak az aki anyagilag tönkre ment bele.
    Kell egy jó program

  13. 6 tagnak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  14. #10
    Törzsvendég FQ-500 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 04.
    Hsz-ok
    213

    Alap

    http://www.hasznaltauto.hu/auto/mits..._ix_mr-6097963

    Ez szerintem jó vétel lehet. :P
    Utoljára szerkesztette: FQ-500; 2012. 12. 14. 03:22-kor

  15. #11
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    5000km??? A motorcsere ota??

    Havi 70km szamomra nehezen hiheto.

  16. Az alábbiaknak tetszik Ceofang hozzászólása:


  17. #12
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Lehet megkimélt,de én ha hirdetném az enyém nem rally slickkel tenném...
    EVO VIII GSR

  18. #13
    Rezidens Gzsolt avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 02.
    Hely
    ÉRD
    Hsz-ok
    375

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    5000km??? A motorcsere ota??

    Havi 70km szamomra nehezen hiheto.
    Ha tudnád mi áll bent a garázsokba nem ezt írtad volna. Nekem volt szerencsém.

  19. #14
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Erről a kocsiról már írtunk a másik topicban. GZsolt és én is vettünk felni-gumi hegyeket a sráctól. Abszolut korrekt és ha látnátok a gépparkot biztos nem írnátok ezt. Szóval ez a legjobb vétel, valós km. Nincs semmi érdekem az autó ajnározásában, csak láttam a hátteret és hogy milyen körülmények között vannak tartva az Evo-k...

  20. Az alábbiaknak tetszik D16V hozzászólása:


  21. #15
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Egy egy USA MR IX-es. Hátul volt a sárvédő sérülve, a km valós.
    Amiért még nincs nálam, az az, hogy N-es alkatrészekkel van tele. Moteces, N-es váltó ugye bent megemelve, rallykormány, kipuffrendszer, nagy fékek, rallyslickeken...

    Tehát nem éppen egy mindennapos használatra alkalmas autó, ha gyári állapotban lenne én pl. ezt elhoznám, de így sok lenne vele a tennivaló, és kellene rá költeni rendesen hogy egy utcai autó legyen belőle...

    Idézet FQ-500: Hozzászólás megtekintése

  22. #16
    Törzsvendég mukkos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 05.
    Hely
    Eger
    Hsz-ok
    134

    Alap

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Egy egy USA MR IX-es. Hátul volt a sárvédő sérülve, a km valós.
    Amiért még nincs nálam, az az, hogy N-es alkatrészekkel van tele. Moteces, N-es váltó ugye bent megemelve, rallykormány, kipuffrendszer, nagy fékek, rallyslickeken...

    Tehát nem éppen egy mindennapos használatra alkalmas autó, ha gyári állapotban lenne én pl. ezt elhoznám, de így sok lenne vele a tennivaló, és kellene rá költeni rendesen hogy egy utcai autó legyen belőle...
    Akkor meg kell beszélni hogy ezeket a Jó dolgokat nem kéred bele és hogy mennyiért rakna össze egy full stock kocsit.

  23. #17
    Rezidens Gzsolt avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 02.
    Hely
    ÉRD
    Hsz-ok
    375

    Alap

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Egy egy USA MR IX-es. Hátul volt a sárvédő sérülve, a km valós.
    Amiért még nincs nálam, az az, hogy N-es alkatrészekkel van tele. Moteces, N-es váltó ugye bent megemelve, rallykormány, kipuffrendszer, nagy fékek, rallyslickeken...

    Tehát nem éppen egy mindennapos használatra alkalmas autó, ha gyári állapotban lenne én pl. ezt elhoznám, de így sok lenne vele a tennivaló, és kellene rá költeni rendesen hogy egy utcai autó legyen belőle...

    A Reiger is alatta van?

  24. #18
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Asszem stock futóműves...
    De a fékek is akkorák pl., hogy a gyári 17-es kerék már nem megy rá...

    Idézet Gzsolt: Hozzászólás megtekintése
    A Reiger is alatta van?

  25. #19
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Asszem stock futóműves...
    De a fékek is akkorák pl., hogy a gyári 17-es kerék már nem megy rá...
    Evo X fék van alatta... majdnem 1 misi lenne mindent visszacsinálni amugy gyárira, de az még ki is jöhet ha eladod az alkatrészeket belöle...

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Keresek Evo VIII-t
    By Adeee in forum Keres
    Hsz-ok: 44
    Utolsó hozzászólás: 2013. 07. 25., 13:09
  2. Keresek
    By LaMitsu in forum Keres
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 02. 13., 15:43
  3. Keresek Subarut
    By bajno in forum Keres
    Hsz-ok: 19
    Utolsó hozzászólás: 2012. 11. 27., 06:35
  4. Keresek 4db gyári EVO IX BBS-t
    By lalow in forum Keres
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2012. 06. 04., 02:55

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva