2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 58

  1. #21
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Jó, és hány lóerő volt abban a nyolcasban? 340? vagy rosszul emlékszem?
    345-350Le de tökmindegy, mert nem hiszem, hogy ha így elment ennyit, akkor 360-370Le-vel csak 40ezret ment volna.

    Ott van az audim, tudom, hogy az egy másik márka, de az gyárilag 220Le volt, és szerintem nem sokat ment ezzel a teljesítménnyel. 220e km-nél lett szétszedve a motor, akkor mondták, hogy hamarosan csapágyas lett volna. Megépíttettem elég igényesen pénzt nem spórolva, négy év után fordult le róla a turbó, mert a műanyag csapágyháza megadta magát (garrett betegség), egyébként semmi baja. De Aronmatic a sajátjával kb. 40e km-t elment hiba nélkül 2baron, kovibelsővel, ahogy meg ő használta kb. Anti2. Aztán a padon robbantották fel, mert kíváncsiak voltak meddig bírja, akkor tudott 740+Nm-t.
    Utoljára szerkesztette: bunker; 2012. 12. 14. 15:13-kor Ok: megépítettem--->megépíttettem

  2. #22
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Szerintem az,hogy egy motor mennyit bír ki az sok összetevös,és az egyik legfontossabb tényező azaz ember!!!! Nagyon sok mulik az emberen. Melegítés-hütés stb. de ezt szerintem mindenki jol tudja!!

  3. #23
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet gsrr: Hozzászólás megtekintése
    ...de lehet más úgy vigyáz rá hogy 500lóval is el megy neki 200ezret........................900lóval már hihető a 20ezer km.
    Istenem
    Kell egy jó program

  4. 5 tagnak tetszik hunevo6 hozzászólása:


  5. #24

    Alap

    Idézet gsrr: Hozzászólás megtekintése
    Hát azért hogy egy Strokeres EVO csak 20ezer KM-t bírjon (de lehet valamit csak félre olvastam) vicces akkor ott valami nagyon el van baszva Nem vagyok szerelő de egy odafigyelt épített autó legyen strokeres mind1 akár 4-500loerős odafigyelve el kell menjen egy 100ezer Km-t de lehet keveset írtam.De ha keményebben is kapja ütve verve meg van gyalázva szó szerint akkor is el kell menjen 50ezret.De ezek olyan számok amiket nem lehet előre megjósolni.Mindenki másképp használja az autóját,lehet neked a 6os 20ezret bír ki....de lehet más úgy vigyáz rá hogy 500lóval is el megy neki 200ezret........................900lóval már hihető a 20ezer km.
    Hozzászólásod tükrözi is hogy nem vagy szerelő de ezek szerint nem volt még komolyan tuningolt autód sem!
    Frankó 500lóval ha csak arra használod amire való akkor össze teheted a két kezed ha elmegy 20e km-et!
    Nem véletlen hogy egy szaros N-es versenymotort ami ugye kukk széria 1200ss km után fel kell újítani mert utána egy időzített bomba!
    Aki meg elmegy egy 900lovas Evoval nagyobb gond nélkül 20e Km-et annak nyáron a Hösök terén fényesre nyalom a szaros valagát de még ha csak 10e km-et is!
    Azzal ha gond nélkül elmész A-B-be akkor a seggedet a földhöz verheted!!!!!!!!!!!!!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  6. 9 tagnak tetszik nferi hozzászólása:


  7. #25
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Jól elkalandoztunk!!

  8. 4 tagnak tetszik peterz81 hozzászólása:


  9. #26
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet nferi: Hozzászólás megtekintése
    Hozzászólásod tükrözi is hogy nem vagy szerelő de ezek szerint nem volt még komolyan tuningolt autód sem!
    Frankó 500lóval ha csak arra használod amire való akkor össze teheted a két kezed ha elmegy 20e km-et!
    Nem véletlen hogy egy szaros N-es versenymotort ami ugye kukk széria 1200ss km után fel kell újítani mert utána egy időzített bomba!
    Aki meg elmegy egy 900lovas Evoval nagyobb gond nélkül 20e Km-et annak nyáron a Hösök terén fényesre nyalom a szaros valagát de még ha csak 10e km-et is!
    Azzal ha gond nélkül elmész A-B-be akkor a seggedet a földhöz verheted!!!!!!!!!!!!!
    Feri - a látványért érdemes lenne csoportossan összedobni egy 900 + 1 LEs evora, itt Svájcban 120al elmegyegetek vele 10.000km-t és majd szólok ok?



    GSSR: aki 500LEs evot tart nem avval jár Abol Bbe, hanem egy normális kocsival. Akinek itt hiper kocsija van senki nem használja a mindennapokban (Miki, hunevo6, NFeri, Füli, b.janika, berkes, ricsimae, roller....), hanem hétvégén meg amikor lehet vele menni ugy ahogyan kell...

  10. Az alábbiaknak tetszik HUN337 hozzászólása:


  11. #27
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Én egy jó ideje keresek hasonló paraméterekkel rendelkező IX-est,
    azt kell mondjam, nehéz napok elé nézel, ugyan is szinte lehetetlen ilyen autót találni (ami Mo.-i, esetleg európai, GSR Sport felszereltségű és nagyon enyhén vagy egyáltalán nem tuningolt)...

    Volt egy eladó egy éve, de az sem volt teljesen gyári, ellenben kevés volt a km és sérülésmentes is volt, sajnos elvitték az orrom elől, mire beadta volna a derekát az alkura a tulaj, addigra jött valaki és 500-al többért elvitte így arról lemaradtam.
    Na azóta semmi értelmes nem volt...
    Itt a fórumon megfordult és jelenleg is van néhány szép darab, de azok meg nem eladók vagy komolyabban tuningoltak és persze az árukat is megkérik (és csak akkor eladó ha megfizeted)...

    A Subaru szervizelése pedig - én úgy tudom - nem hogy költségesebb, olcsóbb, nem olyan drágák az alkatrészek mint az EVO-hoz. A 2.5-ös blokk pedig burtális feelinget ad, és nem hiszem, hogy lelkiismeretes és hozzáértő szervizelés mellett, nem sufnituningolva tökremenne a motor...


    Idézet paquo: Hozzászólás megtekintése
    Ez szép volt... Köszönöm!
    Ha addig nem érkezik meg az autó, akkor ezt az idézetet beteszem a fa alá...!!!

    Most télre konkrétan eltűntek az EVO-k! Biztosan mindenki várja a havat!
    Utoljára szerkesztette: lalow; 2012. 12. 15. 14:25-kor

  12. #28

    Alap

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Én egy jó ideje keresek hasonló paraméterekkel rendelkező IX-est,
    azt kell mondjam, nehéz napok elé nézel, ugyan is szinte lehetetlen ilyen autót találni (ami Mo.-i, esetleg európai, GSR Sport felszereltségű és nagyon enyhén vagy egyáltalán nem tuningolt)...

    Volt egy eladó egy éve, de az sem volt teljesen gyári, ellenben kevés volt a km és sérülésmentes is volt, sajnos elvitték az orrom elől, mire beadta volna a derekát az alkura a tulaj, addigra jött valaki és 500-al többért elvitte így arról lemaradtam.
    Na azóta semmi értelmes nem volt...
    Itt a fórumon megfordult és jelenleg is van néhány szép darab, de azok meg nem eladók vagy komolyabban tuningoltak és persze az árukat is megkérik (és csak akkor eladó ha megfizeted)...

    A Subaru szervizelése pedig - én úgy tudom - nem hogy költségesebb, olcsóbb, nem olyan drágák az alkatrészek mint az EVO-hoz. A 2.5-ös blokk pedig burtális feelinget ad, és nem hiszem, hogy lelkiismeretes és hozzáértő szervizelés mellett, nem sufnituningolva tökremenne a motor...
    Egyáltalán nem drágább a Subarut fenntartani nem is értem ki mondta ezt a faszságot!!!!
    Az viszont tény hogy a 2.5 Sti-nek a motorja akárhogy odafigyelsz rá az be fog szarni viszont kovácsolt belsővel ultra lesz!
    Az első motoromba már több mint 75e km van probléma mentesen 1,4 báron!!!!
    De van akinek ez jön be van akinek az!!!
    Az Evo IX egy jó választás egy jó kipu meg egy szoftver és nagyon élvezetes kocsi lesz belőle gyáriba inkább nem írnám le mit gondolok róla!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  13. Az alábbiaknak tetszik nferi hozzászólása:


  14. #29
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    A széria motor nagyon sokat kibir,ha nincs piszkálva! Amikor az enyémet kerestem,németeknél találtam egy evo7 est 260 000 km volt benne! Gyári bontatlan szervízkönyves 280 le!

  15. #30
    Törzsvendég Sipos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    118

    Mosoly

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Én egy jó ideje keresek hasonló paraméterekkel rendelkező IX-est,
    azt kell mondjam, nehéz napok elé nézel, ugyan is szinte lehetetlen ilyen autót találni (ami Mo.-i, esetleg európai, GSR Sport felszereltségű és nagyon enyhén vagy egyáltalán nem tuningolt)...

    Volt egy eladó egy éve, de az sem volt teljesen gyári, ellenben kevés volt a km és sérülésmentes is volt, sajnos elvitték az orrom elől, mire beadta volna a derekát az alkura a tulaj, addigra jött valaki és 500-al többért elvitte így arról lemaradtam.
    Na azóta semmi értelmes nem volt...
    Itt a fórumon megfordult és jelenleg is van néhány szép darab, de azok meg nem eladók vagy komolyabban tuningoltak és persze az árukat is megkérik (és csak akkor eladó ha megfizeted)...

    A Subaru szervizelése pedig - én úgy tudom - nem hogy költségesebb, olcsóbb, nem olyan drágák az alkatrészek mint az EVO-hoz. A 2.5-ös blokk pedig burtális feelinget ad, és nem hiszem, hogy lelkiismeretes és hozzáértő szervizelés mellett, nem sufnituningolva tökremenne a motor...
    Én kb 1,5 éve vetem a XI-esem egyik fórumtárstól és az tényleg tuningmentes és sérülésmentes volt 23 000 km-rel (meg európai). Azóta sem láttam több ilyet.
    Mondjuk az 500 ezer egy ilyen értékű kocsinál elég jelentős szerintem.
    Akkor én is úgy gondoltam, hogy megtartom gyárinak, de szerencsére vettem rá egy kipufogót és írtak hozzá egy programot. Azóta nem is értem, hogy hogy tudtam örülni a gyárinak.

  16. 9 tagnak tetszik Sipos hozzászólása:


  17. #31
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Egy egy USA MR IX-es. Hátul volt a sárvédő sérülve, a km valós.
    Amiért még nincs nálam, az az, hogy N-es alkatrészekkel van tele. Moteces, N-es váltó ugye bent megemelve, rallykormány, kipuffrendszer, nagy fékek, rallyslickeken...

    Tehát nem éppen egy mindennapos használatra alkalmas autó, ha gyári állapotban lenne én pl. ezt elhoznám, de így sok lenne vele a tennivaló, és kellene rá költeni rendesen hogy egy utcai autó legyen belőle...

    Idézet FQ-500: Hozzászólás megtekintése

  18. #32
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Jó vételt csináltál... Nem adod el?

    Idézet Sipos: Hozzászólás megtekintése
    Én kb 1,5 éve vetem a XI-esem egyik fórumtárstól és az tényleg tuningmentes és sérülésmentes volt 23 000 km-rel (meg európai). Azóta sem láttam több ilyet.
    Mondjuk az 500 ezer egy ilyen értékű kocsinál elég jelentős szerintem.
    Akkor én is úgy gondoltam, hogy megtartom gyárinak, de szerencsére vettem rá egy kipufogót és írtak hozzá egy programot. Azóta nem is értem, hogy hogy tudtam örülni a gyárinak.

  19. #33
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  20. #34
    Törzsvendég mukkos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 05.
    Hely
    Eger
    Hsz-ok
    134

    Alap

    Ennek biztos a színe nem jó

  21. Az alábbiaknak tetszik mukkos hozzászólása:


  22. #35
    Törzsvendég mukkos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 05.
    Hely
    Eger
    Hsz-ok
    134

    Alap

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Egy egy USA MR IX-es. Hátul volt a sárvédő sérülve, a km valós.
    Amiért még nincs nálam, az az, hogy N-es alkatrészekkel van tele. Moteces, N-es váltó ugye bent megemelve, rallykormány, kipuffrendszer, nagy fékek, rallyslickeken...

    Tehát nem éppen egy mindennapos használatra alkalmas autó, ha gyári állapotban lenne én pl. ezt elhoznám, de így sok lenne vele a tennivaló, és kellene rá költeni rendesen hogy egy utcai autó legyen belőle...
    Akkor meg kell beszélni hogy ezeket a Jó dolgokat nem kéred bele és hogy mennyiért rakna össze egy full stock kocsit.

  23. #36
    Törzsvendég Sipos avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    118

    Alap

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Jó vételt csináltál... Nem adod el?
    Hát biztosan lenne az a pénz, de nem tervezem.

  24. Az alábbiaknak tetszik Sipos hozzászólása:


  25. #37
    Rezidens Gzsolt avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 02.
    Hely
    ÉRD
    Hsz-ok
    375

    Alap

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Egy egy USA MR IX-es. Hátul volt a sárvédő sérülve, a km valós.
    Amiért még nincs nálam, az az, hogy N-es alkatrészekkel van tele. Moteces, N-es váltó ugye bent megemelve, rallykormány, kipuffrendszer, nagy fékek, rallyslickeken...

    Tehát nem éppen egy mindennapos használatra alkalmas autó, ha gyári állapotban lenne én pl. ezt elhoznám, de így sok lenne vele a tennivaló, és kellene rá költeni rendesen hogy egy utcai autó legyen belőle...

    A Reiger is alatta van?

  26. #38
    Rezidens lalow avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Győr - Balatonfüred
    Hsz-ok
    359

    Alap

    Asszem stock futóműves...
    De a fékek is akkorák pl., hogy a gyári 17-es kerék már nem megy rá...

    Idézet Gzsolt: Hozzászólás megtekintése
    A Reiger is alatta van?

  27. #39
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Asszem stock futóműves...
    De a fékek is akkorák pl., hogy a gyári 17-es kerék már nem megy rá...
    Evo X fék van alatta... majdnem 1 misi lenne mindent visszacsinálni amugy gyárira, de az még ki is jöhet ha eladod az alkatrészeket belöle...

  28. #40
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 07.
    Hsz-ok
    19

    Alap

    Idézet lalow: Hozzászólás megtekintése
    Én egy jó ideje keresek hasonló paraméterekkel rendelkező IX-est,
    azt kell mondjam, nehéz napok elé nézel, ugyan is szinte lehetetlen ilyen autót találni (ami Mo.-i, esetleg európai, GSR Sport felszereltségű és nagyon enyhén vagy egyáltalán nem tuningolt)...

    Volt egy eladó egy éve, de az sem volt teljesen gyári, ellenben kevés volt a km és sérülésmentes is volt, sajnos elvitték az orrom elől, mire beadta volna a derekát az alkura a tulaj, addigra jött valaki és 500-al többért elvitte így arról lemaradtam.
    Na azóta semmi értelmes nem volt...
    Itt a fórumon megfordult és jelenleg is van néhány szép darab, de azok meg nem eladók vagy komolyabban tuningoltak és persze az árukat is megkérik (és csak akkor eladó ha megfizeted)...

    A Subaru szervizelése pedig - én úgy tudom - nem hogy költségesebb, olcsóbb, nem olyan drágák az alkatrészek mint az EVO-hoz. A 2.5-ös blokk pedig burtális feelinget ad, és nem hiszem, hogy lelkiismeretes és hozzáértő szervizelés mellett, nem sufnituningolva tökremenne a motor...
    Már látom, hogy nem lesz egyszerű dolgom, de kaptam privátban egy-két jó tippet, akiknek ezúton is nagyon köszönöm.
    Én tavasz óta keresem az autót, de...

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hasonló témák

  1. Keresek Evo VIII-t
    By Adeee in forum Keres
    Hsz-ok: 44
    Utolsó hozzászólás: 2013. 07. 25., 13:09
  2. Keresek
    By LaMitsu in forum Keres
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 02. 13., 15:43
  3. Keresek Subarut
    By bajno in forum Keres
    Hsz-ok: 19
    Utolsó hozzászólás: 2012. 11. 27., 06:35
  4. Keresek 4db gyári EVO IX BBS-t
    By lalow in forum Keres
    Hsz-ok: 3
    Utolsó hozzászólás: 2012. 06. 04., 02:55

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva