1-8, összesen: 8

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hsz-ok
    5

    Alap Eladó ex-TéZé-Totalcar AE86

    Sziasztok,

    Eladó az autóm, kérlek fogadjátok szeretettel és ha kérdésetek
    van keressetek.

    Olyan embereknek ajánlom akik egy autóval szeretnének
    nyáron pályázni és driftelni, télen hóautózni és mindenzt legálisan egy
    csövezett autóban.

    Köszi
    Dani

    http://belsoseg.blog.hu/2009/06/06/fikazzak_az_autom

    http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyo...16v_gt-6444384


  2. 4 tagnak tetszik Nagy Dániel hozzászólása:


  3. #2

    Alap

    Szia!

    Egy jó tanács ha magyar oldalon hírdetsz jobb ha magyarul teszed mert a hírdetésed szövegét az emberek 90%-a nem fogja érteni!
    www.nieszmotorsport.hu
    06 30 9 715 133

  4. 5 tagnak tetszik nferi hozzászólása:


  5. #3
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Nagyon jó kocsi imádom de ez nem belföldi ár szerintem,ha csak nem találsz idehaza egy lottó nyertes hacsifüggőt

  6. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  7. #4
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Nagyon jó kocsi imádom de ez nem belföldi ár szerintem,ha csak nem találsz idehaza egy lottó nyertes hacsifüggőt
    Ennyiért (meg ennél drágábban) árulják a csoda-über-kotlák ladákat is, ez a toyota nem egy kategória azokkal, szerintem. Persze ettől függetlenül nekem is az a véleményem, hogy nem olcsó, ha olcsó lenne lehet elindulnék megnézni, megvenni, mert egyre jobban szeretnék egy ilyet tanuló autónak
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  8. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  9. #5
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Ha valamire tökéletes, hát tanulni. Azért építettem, és nálam, azt hiszem, sikeresen teljesítette is a küldetését. Öt éve még háttal ültem a moziban és nekem tartottak bemutatókat, az idén a Toyota GT86 hivatalos bemutató rendezvényein már én bemutatóztam vele és senki nem panaszkodott a műsorra. Ha meg akarod tanulni a hátsókerekes vezetés, drift és gyorsan menés alapjait, ez az ultimate megoldás. Ráadásul soha nem hagy cserben, hobbiautóhoz képest olcsón fenntartható, és ultramegbízható, aranyos és olcsón dolgozó szerelő is jár hozzá, aki az utolsó csavarjáig ismeri.

  10. #6
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Ha valamire tökéletes, hát tanulni. Azért építettem, és nálam, azt hiszem, sikeresen teljesítette is a küldetését. Öt éve még háttal ültem a moziban és nekem tartottak bemutatókat, az idén a Toyota GT86 hivatalos bemutató rendezvényein már én bemutatóztam vele és senki nem panaszkodott a műsorra. Ha meg akarod tanulni a hátsókerekes vezetés, drift és gyorsan menés alapjait, ez az ultimate megoldás. Ráadásul soha nem hagy cserben, hobbiautóhoz képest olcsón fenntartható, és ultramegbízható, aranyos és olcsón dolgozó szerelő is jár hozzá, aki az utolsó csavarjáig ismeri.
    Én is így gondolom, csak érdeklődés képpen kérdezném, hogy milyen állapotban van a motor-váltó-kuplung-hátsó difi-sper-fék, mennyi km-t ment a kocsi az építés óta, mert ha esetleg lassan minden felújításra szorul, akkor az nem lesz olcsó az új tulajnak.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  11. #7
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Szerintem ez neked sokkal többe van, mint 2M, ennyiért jól jár a vevő.

    És sokkal olcsóbban fenntartható, mint egy VFTS, még ha az talán gyorsabb is.

    A legdrágább VFTS amiről tudok 6,2-ért ment el itthon, egy fanatikus vette meg... Annyíért már a piros durrogós hacsi is vihető lenne .


    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Ha valamire tökéletes, hát tanulni. Azért építettem, és nálam, azt hiszem, sikeresen teljesítette is a küldetését. Öt éve még háttal ültem a moziban és nekem tartottak bemutatókat, az idén a Toyota GT86 hivatalos bemutató rendezvényein már én bemutatóztam vele és senki nem panaszkodott a műsorra. Ha meg akarod tanulni a hátsókerekes vezetés, drift és gyorsan menés alapjait, ez az ultimate megoldás. Ráadásul soha nem hagy cserben, hobbiautóhoz képest olcsón fenntartható, és ultramegbízható, aranyos és olcsón dolgozó szerelő is jár hozzá, aki az utolsó csavarjáig ismeri.

  12. Az alábbiaknak tetszik Erikaviking77 hozzászólása:


  13. #8
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hsz-ok
    5

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Én is így gondolom, csak érdeklődés képpen kérdezném, hogy milyen állapotban van a motor-váltó-kuplung-hátsó difi-sper-fék, mennyi km-t ment a kocsi az építés óta, mert ha esetleg lassan minden felújításra szorul, akkor az nem lesz olcsó az új tulajnak.
    Motor-kuplung-váltó-fék ok. (Egy csereváltó jár az autóhoz) (Betétcsere érett az autó, de ez egy elég megszokott állapot "versenyautóban" )

    Difit én felújítattnám, de amúgy szépen zár még mindig, múlthéten voltam vele Kakucson driftelni.

    Hogy mennyit futott az autó, nem tudnám megmondani. Tippem szerint 5-10e km-t.

  14. Az alábbiaknak tetszik Nagy Dániel hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Toyota Corolla AE86
    By jordan6 in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 57
    Utolsó hozzászólás: 2018. 10. 16., 22:41
  2. Toyota Corolla AE86
    By wolfblind in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 73
    Utolsó hozzászólás: 2016. 03. 26., 17:35
  3. 3 db AE86 eladó!
    By D16V in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 8
    Utolsó hozzászólás: 2014. 01. 20., 07:19
  4. TéZé - Nissan 180SX RPS13 Type X
    By TéZé in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 85
    Utolsó hozzászólás: 2012. 10. 03., 16:10

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva