sziasztok,
van egy outlander turbo-m (utolsó mo-n üzembe helyezett darab), ami alapvetően ugye egy lancer evo8. szuper gép, nagyon szeretem, de sajnos vannak hiányosságai, ezeket szeretném idén orvosolni és ebben szeretném a tanácsotokat kérni. az egyik ilyen sarkalatos pontja az autónak a fékrendszer (a másik a váltó). mivel a 2 literes szívó benzines fékrendszerét kapta gyárilag, bátran és nyugodtam kimerem jelenteni közel 90e km után, hogy életveszélyes és szar ahogy van. még a szívón is, nem hogy a turbo-n.

szeretnék egy valóban erős, masszív, minőségi fékrendszert rátenni a jelenlegi gyári helyett. az autó egyébként teljesen gyári, nincsen semmi elcsavarva rajta, gyári 17-es felniken gyári gumimérettel, nagy becsben tartott autó, nagyon szép állapotban.
a mitsubishi tudásom elég minimális. amit talátlam info morzsákat (nem sok info van róla neten, még a pontos felni és fék paraméterek sem..), hogy az evo7-8-9 gyári brembo fékrendszere szinte azonos (ha nem is teljesen) és a 17-es felni alá esetleg beférne. természetesen egy használt, de jó állapotú evo9 érdekelne elsőnek, feltéve, hogy az első és hátsó tárcsafék és nyereg bolt-on, vagyis kompatibilis az outlanderrel, felcuppan a turbo kerékagyára és minden gond nélkül cserélhető rá.
nem tudom, hogy az e és ha nem az, hogyan lehet megoldani és milyen módosítások szükségesek hozzá. továbbá új felni kell e hozzá, mert az outlander 17-es felnije hiába 17-es, nem fog bemenni alá és evo9 17-es felnire lesz e hozzá szükségem. azt tudom, hogy a turbo gyárilag 215-ös gumikon megy, az evo8-9 pedig 235-ös (?) gumin megy? ez alapján máris arra tippelek, hogy a turbo gyári 17-es felnije alá nem biztos hogy bemegy a komplett fék.

aztán a másik kérdés a főfék munkahenger. megkockáztatom, hogy az outlander ebből is a gyengébbet, egyszerűbbet kapta, az evo-nak a brembo fékrendszerhez készített főfékhengere van. megítélésem szerint ez is kellene, hogy a fékrendszert rendesen ki lehessen hajtani és az egész rendszerben ne legyen gyenge láncszem, mert akkor semmit sem ér az egész.. jól gondolom?
ha netán van outlander turbo tulaj itt aki csinált már ilyet, szívesen olvasnám a tapasztalatait, de szerelők és hozzáértők is hajrá, ne kíméljetek mert megoldást kell találnom a harmatgyenge fékrendszerre, ez így nem járja. nem szeretnék elszállni a hipertuning felé, ésszerű, tiszta és minőségi rendszert szeretnék alá. nem hajtom 24/7 az autót, de ha kell legyen a fék ott és működjön ahogy azt elvárom, vagyis álljak meg. talán az evo9 megteszi, ha a lancerre jó utcára gyárilag. súlyra szinte azonosak az autók.

üdv,
3r3r