1-15, összesen: 15

Hibrid nézet

  1. #1
    Törzsvendég FQ-500 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 04.
    Hsz-ok
    213

    Alap Tartós féknyereg fényezés

    Remélem nem baj, hogy külön topicot nyitottam ennek a témának, de remélem tudtok benne segíteni.
    A címből már lehet sejteni mi a probléma, de a lényeg, hogy már elég csúnyán,kopottan néznek ki a féknyergeim, és érdekelne, hogy esetleg tudtok valakit aki ezt igényesen, és aránylag tartósan megtudná csinálni. Fényezőm nekem is van aki ezt megcsinálná, de hátha ti ismertek valakit aki profin valami hőálló festékkel vagy valahogy orvosolni tudná a dolgot. Válaszaitokat előre is köszönöm!

  2. #2
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.978

    Alap

    Idézet FQ-500: Hozzászólás megtekintése
    Remélem nem baj, hogy külön topicot nyitottam ennek a témának, de remélem tudtok benne segíteni.
    A címből már lehet sejteni mi a probléma, de a lényeg, hogy már elég csúnyán,kopottan néznek ki a féknyergeim, és érdekelne, hogy esetleg tudtok valakit aki ezt igényesen, és aránylag tartósan megtudná csinálni. Fényezőm nekem is van aki ezt megcsinálná, de hátha ti ismertek valakit aki profin valami hőálló festékkel vagy valahogy orvosolni tudná a dolgot. Válaszaitokat előre is köszönöm!
    Nézd meg az AdamJ topicját,neki szépen megcsinálták,szerintem ö tud segiteni...
    EVO VIII GSR

  3. #3
    Törzsvendég FQ-500 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 04.
    Hsz-ok
    213

    Alap

    Igen tőle nemrég kérdeztem, meg is mondta, csak hátha tud valaki esetleg még valamit.

  4. #4
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Nem akartam kulon topicot nyitni, en szepen es gyorsan dolgozo felni fenyezot keresek. A gyari szurke Enkeibol szeretnek hofeheret csinalni. Tudtok ajanlani valakit?

  5. #5
    Törzsvendég FQ-500 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 04.
    Hsz-ok
    213

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Nem akartam kulon topicot nyitni, en szepen es gyorsan dolgozo felni fenyezot keresek. A gyari szurke Enkeibol szeretnek hofeheret csinalni. Tudtok ajanlani valakit?
    Mikor én is akartam fényeztetni a felniket, itt is érdeklődtem, és pont ilyen enkei felnit már fényezett a srác, azt hiszem 9ezer/db csinálja, nem lehet rossz.

    http://felnidesign.hu/site/pelda-oldal/

  6. #6
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Koszi szepen! Meg megkerdezem Janikat is, o ha jol emlexem 6000/db aron tud valakit Pesten. Mondjuk a lenyeg, hogy megbizhato referencia legyen, hogy tartos a festek es nem pattog le 1 ev mulva.

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Alcon 4 dugattyús Wrc féknyereg!!!!!!!!!!!
    By nferi in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2011. 02. 17., 08:16

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva