Érdekes téma, szépen fel is pörgött..

Az MNASZ vezetők között akad olyan, aki azt a törekvést erősíti, hogy egységesítsék a rendszert és minden, közúton is használt versenyautó legyen kötelezően SP rendszámos. Aztán vannak olyanok, akik ennek ellenállnak, ellen próbálnak tartani, tudtommal még nincs olyan szabály, hogy a normál rendszámos autódat ne lehetne csak és kizárólag SP-vel verseny célúvá átalakítani.

Az átalakítás és lepapírozás azonban nem olyan egyszerű folyamat, megváltozik az autó felhasználási célja (szgk-ból versenyautó), a szállítható személyek száma, ki kerül belőle a széria biztonsági öv, stb.) Ehhez kell az NKH által elismert műhely átalakítási terve, annak engedélyezése majd az elkészült autó vizsgája. Nem tűnik egyszerűnek, de rali műhelyek (Niesz Feri, pl.) szerintem simán megoldják. A vizsgához gépkönyv kell, a gépkönyvhöz pedig gépátvétel, ahol be kell mutatni a versenykész gépkocsit, a homológ csővel és certifikáttal, ha van homológlappal, stb. Ha megfelel az autó kap műszakit, amit tényleg évente kell hosszabbíttatni, de az már nem macerásabb mint egy sima műszaki. Nekem így volt a Corolla és megállított vele a rendőr a Mátrában, Parádsasvár mellett, átnyújtottam neki a dokumentációt, átnézte, visszaadta és jó utat kívánt. Pedig nagyon szeretett volna belém kötni.. A rendőrnél nem lehet kérdés, hogy milyen felni, milyen fékrendszer, milyen ülés, milyen öv, milyen motortuning, milyen lámpasor van a kocsiban vagy a kocsin, és ez bizony nagy fegyvertény. Bunker, ha részletesebben érdekel csörrenj: T-Mobile, 288-tizenhét-90.