1-20, összesen: 29

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap Bukócső

    Sziasztok

    rendelnék az OFF Subaruba Custom Cages csövet - tudjàtok ki hegesztheti be úgy itthon hogy megkapjam rà a papirt?
    Vagy vannak màs ötleteitek? Mit kell tudni? Még nem volt csöves kocsim... A lényeg hogy lehessen utànna gépkönyveztetni! Legàlisan kell tudni vele közlekedni közúton (Dobogoköre pl.)

    üdv & Köszi
    Kristóf

  2. #2
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    A Subaru tenyleg egy csöves kocsi (Béke! Vicc volt.)
    Sajnos erdemben nem tudok segiteni :P

  3. #3
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    rendelnék az OFF Subaruba Custom Cages csövet - tudjàtok ki hegesztheti be úgy itthon hogy megkapjam rà a papirt?
    Vagy vannak màs ötleteitek? Mit kell tudni? Még nem volt csöves kocsim... A lényeg hogy lehessen utànna gépkönyveztetni! Legàlisan kell tudni vele közlekedni közúton (Dobogoköre pl.)

    üdv & Köszi
    Kristóf
    Tutti hogy csöves autót vennék és nem szívnám végig az egész procedúrát!!!

  4. #4
    Rezidens jlaci74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 01.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    630

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    rendelnék az OFF Subaruba Custom Cages csövet - tudjàtok ki hegesztheti be úgy itthon hogy megkapjam rà a papirt?
    Vagy vannak màs ötleteitek? Mit kell tudni? Még nem volt csöves kocsim... A lényeg hogy lehessen utànna gépkönyveztetni! Legàlisan kell tudni vele közlekedni közúton (Dobogoköre pl.)

    üdv & Köszi
    Kristóf
    Esetleg : http://www.milaga-motorsport.com/

  5. #5
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Nem értek hozzá, de szerintem attól még nem kap gépkönyvet, hogy van benne egy homológ cső. Az egész autónak homológnak kell lennie. Szerintem. Aztán lehet nagy hülyeséget írtam, de ha csak egy csővel kaphatna gépkönyvet, már az enyém is csöves lenne.

  6. #6
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    www.rollcage.hu

    Réthey Zsolti, szerintem ő a legprofibb, nekem is ő csinálta, össze sem lehet hasonlítani az itthoni bukócső "építőkkel", PROFI, inkább művész

  7. Az alábbiaknak tetszik Krissz hozzászólása:

    csr

  8. #7
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Réthey-ék tényleg nagyon profik, de sajnos hajlamosak megcsúszni, mind időben, mind pénzben, egy Hachiroku tulaj barátommal nagyon nem voltak jófejek..

    Szerintem a homológ cső jó ha van, ha utána utcán szeretnéd használni a kocsit, de nem kell minden alkatrészének homológnak lennie - csak ha MNASZ versenyen is el akarsz indulni a kocsival. Az én Corollám csövét a Gálék csinálták Szirmabesnyőn (Miskolc mellett), nem lett rossz, simán kapott gépkönyvet a kocsi (lejárt Sparco ülésekkel). Van bőven választási lehetőség, de a papírozás rész nem egyszerű. (Kell NKH szakvélemény, átalakítási engedély és jegyzőkönyv, stb. én anno komplett rábíztam az autó építőjére.)

  9. #8
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    ... nem kell minden alkatrészének homológnak lennie - csak ha MNASZ versenyen is el akarsz indulni a kocsival.
    Van bőven választási lehetőség, de a papírozás rész nem egyszerű. (Kell NKH szakvélemény, átalakítási engedély és jegyzőkönyv, stb. én anno komplett rábíztam az autó építőjére.)
    Erről tudnál kicsit bővebben írni?
    Hogy lehet megoldani, ha pl. az evot szeretném becsöveztetni úgy, hogy tudjam utcán is legálisan használni (rendszám-gépkönyv)? Nem akarok semmilyen mnasz versenyen indulni...

    Köszi!

  10. #9
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Erről tudnál kicsit bővebben írni?
    Hogy lehet megoldani, ha pl. az evot szeretném becsöveztetni úgy, hogy tudjam utcán is legálisan használni (rendszám-gépkönyv)? Nem akarok semmilyen mnasz versenyen indulni...

    Köszi!
    Bocs fönök de akkor meg minek?

  11. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  12. #10
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    nekünk is csinált már többet, ismerős körökben is nem egy autót, panasz nem volt, mind idő, mind pedig pénz részről sem! (ez nem 3 autót jelent)

    persze vannak többen az országban akik ezzel foglalkoznak, de aki szerintem egy kicsit is ad az autójára, vagy "autós" szemmel nézi ezt, az tudja, és látja hogy a varratok, letámasztások stb milyen szinten vannak megcsinálva Ő általa, SENKI nem ér fel hozzá itthon, de még kint sem nagyon ... nem hiába hordják hozzá még kintről is a komoly autókat!

    az ő általa berakott csőre, ha ránézel mikor kész, egy "ékszer" szinte, a többi kókányhoz képest... persze kinek mire van igénye, tudom csinálnak 220-250-ekért is, meg is lehet nézni...

  13. #11
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Nem értek hozzá, de szerintem attól még nem kap gépkönyvet, hogy van benne egy homológ cső. Az egész autónak homológnak kell lennie. Szerintem. Aztán lehet nagy hülyeséget írtam, de ha csak egy csővel kaphatna gépkönyvet, már az enyém is csöves lenne.
    Attól függ milyen gépkönyvet szeretnétek gondolom nem az első osztály a cél, túrában vagy sprinteken lejárt homológ cuccos is megfelel.(ülés,öv,stb.)
    De ha már cső legyen normális a szar is ugyan annyiba kerül, aztán jöhet a sportrendszám.
    Ha csak hobbikocsi lesz amivel néha csúszkálgatsz ne csövezd be szerintem mert 2x annyiba fog kerülni és körülményes vele közlekedni.

  14. #12
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Attól függ milyen gépkönyvet szeretnétek gondolom nem az első osztály a cél, túrában vagy sprinteken lejárt homológ cuccos is megfelel.(ülés,öv,stb.)
    De ha már cső legyen normális a szar is ugyan annyiba kerül, aztán jöhet a sportrendszám.
    Ha csak hobbikocsi lesz amivel néha csúszkálgatsz ne csövezd be szerintem mert 2x annyiba fog kerülni és körülményes vele közlekedni.
    Nem célom az elsö osztaly - csak néha szeretnék menni majd egy egy versenyen mint ti (amatör meg talàn tura & sprint), de nekem prioritàs hogy tudjam hasznàlni tovabba utcan a kocsit. Evente kb 30 napot vagyok otthon, szal nem hiszem hogy tul sokat lenne kedvem trelert szervezni meg minden. Be akarok ülni es menni - kesz. Ha hokocsizni hat oda, ha Minirallyra oda vagy ha épp komolyabb versenyre...


    Azert kell csö mert félek és mert szeretnék - biztonsàg az elsö mert soha nem megyek Hungaroringen ahol van hely hibazni.

    van rà megoldàs?

    üdv
    K

  15. #13
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    557

    Alap

    Idézet HUN337: Hozzászólás megtekintése
    Nem célom az elsö osztaly - csak néha szeretnék menni majd egy egy versenyen mint ti (amatör meg talàn tura & sprint), de nekem prioritàs hogy tudjam hasznàlni tovabba utcan a kocsit. Evente kb 30 napot vagyok otthon, szal nem hiszem hogy tul sokat lenne kedvem trelert szervezni meg minden. Be akarok ülni es menni - kesz. Ha hokocsizni hat oda, ha Minirallyra oda vagy ha épp komolyabb versenyre...


    Azert kell csö mert félek és mert szeretnék - biztonsàg az elsö mert soha nem megyek Hungaroringen ahol van hely hibazni.

    van rà megoldàs?

    üdv
    K
    Van, igen, Bunkernek már elmondtam, hogy nekem a Corollával ez hogyan működött, szerintem a Legacyra is megoldható ugyanaz. Hívj fel, ha gondolod.


  16. Az alábbiaknak tetszik TéZé hozzászólása:


  17. #14
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Van, igen, Bunkernek már elmondtam, hogy nekem a Corollával ez hogyan működött, szerintem a Legacyra is megoldható ugyanaz. Hívj fel, ha gondolod.

    Köszi!

    Hamarossan aktuàlis (meg költözes van meg RS3 - de ha lehet nyàron meg szeretnem csinalni a karoszeria munkat a Lego-n hogy osszel legyen motivacio mocit epiteni ) - mielott rendelnek barmit is mindenkeppen lefutom a papirozas lehetosegeit hogy ne utanna legyen fejvakaras

    udv
    Kristof

    (bocsi, szarok az ekezetek ezen a billentyuzeten es olvashatatlan lesz tole a szoveg uh inkabb kihagyom oket)

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Bukócső
    By FQ-400 in forum Keres
    Hsz-ok: 14
    Utolsó hozzászólás: 2015. 04. 20., 20:33

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva