1-14, összesen: 14

  1. #1
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap Honda Integra Type-R JDM 96Spec

    Eladó lett egy kedves barátom integrája. Az autót ő hozta magának Angliából. Ott nem sokat áztatta az eső.
    Amit tudni érdemes róla : Az európaiakhoz képest közel 100Kg al könnyebb az autó. Nem a "randa" 4 körlámpás front van rajta. Épített bele egy B20B motort Integra cuccokkal megfűszerezve.~ 220 paci , 95 ös benyával is gond nélkül fut. . Crhome al írható ecu . Magyar papírokkal, minden rendezve. 160 LE !!!

    Az autó tényleg gyönyörű és esztméletlen módon megy egy szívóhoz képest alsó és felső tartományban egyaránt. Győrben lehet megnézni a kocsit. http://www.hasznaltauto.hu/auto/hond...spec-r-7196530 Alsó ára 2 milla... Ideális akár napi használatra is. A srác megjárta vele a Dolomitokat kétszer ... Pályanapokon is futott hibátlanul. Megbízható konstrukció . Kis súly, jó váltó. HONDA erő, precizitás. SPEER !

    ÜDV ! ,
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2013. 09. 07. 13:22-kor

  2. #2
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    SZVSZ baromi draga.

  3. Az alábbiaknak tetszik Ceofang hozzászólása:


  4. #3
    Rezidens gsrr avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hsz-ok
    369

    Alap

    (Nem a "randa" 4 körlámpás front van rajta) nekem pl "randa" 4 körlámpásom van és semmi pénzért nem cserélném le egy csíklámpásra.......................

  5. 4 tagnak tetszik gsrr hozzászólása:


  6. #4
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Ennyiért az Accord TypeR megy kb.. Vagyis ebben az árkategóriában.... És abból 2500-at gyártottak...
    Just for Fun

  7. 2 tagnak tetszik FQ-400 hozzászólása:


  8. #5
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Annyira azert nem draga. Mas sima kerek lampas integrat vesz 1.6-1.7-ert mindenfele extra motyo nelkul. Ha az allapota jo es egy kicsit enged is belole ... Szoval nem horror az ar

  9. #6
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Elölhajt,nyomaték szegény,sokat kell pörgetni,csiga is hiányzik róla,és belül rendetlenség van!! Itt kevés rajongó van erre a konfira és már a tél is közeledik!! Peace

  10. #7
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet peterz81: Hozzászólás megtekintése
    Elölhajt,nyomaték szegény,sokat kell pörgetni,csiga is hiányzik róla,és belül rendetlenség van!! Itt kevés rajongó van erre a konfira és már a tél is közeledik!! Peace
    Nyert!

    (de azért ez is nagyon komoly járgány. Láttam már integrát ami csúnyán alázott evo-t)
    (A csiga meg pótolható)

  11. Az alábbiaknak tetszik kicsievo hozzászólása:


  12. #8
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Nyert!

    (de azért ez is nagyon komoly járgány. Láttam már integrát ami csúnyán alázott evo-t)
    (A csiga meg pótolható)
    Azt nem is vitatom,hogy van egyenesbe gyorsabb autó mint az evo,én is kaptam már 400 le civictöl meg tdi töl! DE CSAK EGYENESBE! Féktáv-forduló már nem volt annyira fölényes! Itt inkább evo,sti,gtr,vfts és hasonszörü betegtárgyakat istenitünk!! Peace!

  13. Az alábbiaknak tetszik peterz81 hozzászólása:


  14. #9
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet peterz81: Hozzászólás megtekintése
    Azt nem is vitatom,hogy van egyenesbe gyorsabb autó mint az evo,én is kaptam már 400 le civictöl meg tdi töl! DE CSAK EGYENESBE! Féktáv-forduló már nem volt annyira fölényes! Itt inkább evo,sti,gtr,vfts és hasonszörü betegtárgyakat istenitünk!! Peace!

    Skyline-t kifelejtetted... Pedig az integra sem szar féktáv- kanyarban, megfelelő papucsokkal illetve fék-futóművel.mondjuk könnyebb is 300 kilóval...

  15. #10
    Rezidens peterz81 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 02.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hsz-ok
    1.392

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Skyline-t kifelejtetted... Pedig az integra sem szar féktáv- kanyarban, megfelelő papucsokkal illetve fék-futóművel.mondjuk könnyebb is 300 kilóval...
    Olvasd vissza! GTR!!

  16. #11
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    jó helyen van a kormány
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  17. 2 tagnak tetszik Coppermine hozzászólása:


  18. #12
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Bocsi, ha valakit megsértettem a "randa 4 lámpa" kifejezéssel! Nekem amiatt nem lett integrám, mert a Vizipók jut róla eszembe. Nemhiába tettem "idézőjelbe" . Ebben volt turbós motor is, de azzal a felállással nem volt már élvezhető, hiába a jó diffi és futómű. Most a B20 al NYOMATÉKOS! Aki nem hiszi ... Kellemesen lehet használni a mindennapokban és az Európaiakhoz képest ( jópárat megnéztem ) 1 csoda az autó. A Tulajdonos full fanatikus ( a fűnyírója is Honda ). Motorokat épít és Programoz + Rozsdamentes kipurendszereket készít. Hondás körökben elismert. Az autó egészen más élményt nyújt hasonló társaihoz képest. Sose voltam Elsőkerék+Szívó fan de ez meggyőző! . Nincs benne AYC, ESP , Transfer ... ami tönkremenne. Reggeltől estig lehet taposni.

    Tudom, hogy nem GTR, még csak nem is EVO, de egy nagyon jól használható olcsó fenntartású élményautó. Rendet is lehet benne tenni, nekem épp 10 perc volt megszokni (mire bemelegedett) és utána progiztuk. MC Drive ba beállni tolatva PriceLess. Ezért az árért lehet sok mindent venni . Épp egy BUSZ Civic Type-R t is. De az közel se megy így, nincs benne sperr, ...

    Peace!

  19. 3 tagnak tetszik Silva hozzászólása:


  20. #13
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Off
    Nekünk is Honda a fűnyírónk - És tény, apu is Honda fanatikus..
    On
    Just for Fun

  21. Az alábbiaknak tetszik FQ-400 hozzászólása:


  22. #14
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Jó az a honda... És nem csak fűnyírónak. Best motoringes videókból próbáltam kiszűrni a különbségeket de ha minden stock akkor a rajton kívül nem sok a különbség egy evohoz képest. de még a porschék sem mennek el nagyon. De kell hozzá egy Tetsuya sun is aki vezeti...

  23. Az alábbiaknak tetszik kicsievo hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Honda
    By jordan6 in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 101
    Utolsó hozzászólás: 2023. 05. 08., 12:37
  2. Honda NSX
    By Lonni in forum Egyéb vetélytárs márkák
    Hsz-ok: 290
    Utolsó hozzászólás: 2023. 03. 31., 12:29
  3. Honda
    By jordan6 in forum Nem Evo képek és videók
    Hsz-ok: 54
    Utolsó hozzászólás: 2020. 04. 07., 21:12
  4. pro2vti - EVo VIII GSR, JDM Integra 2000Rx
    By pro2vti in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2015. 01. 29., 19:03
  5. TéZé - Nissan 180SX RPS13 Type X
    By TéZé in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 85
    Utolsó hozzászólás: 2012. 10. 03., 16:10

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva