Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
én megpróbálok tényszerű maradni, mert nem célja a forumnak a fikázás de ez a drága Csabival kapcsolatban nem lesz egyszerű. Én váltót akartam tőle még jó régen, mert azt mondta, hogy jön neki valami amcsi csúcs szuper váltó, ugyanis a "kiváló" motor tuningja miatt a széria nem bírta- ki készültek a szinkron gyűrűk a 8000+ rpm-en történt váltásoktól. Oké engem is érdekel. El telt egy rakás hónap- semmi. Aztán egyszer taliztam vele és meg tudtam, hogy végül is nem azt vette meg, hanem gányolt valami itthoni szarból magának egy váltót ami kurva olcsón ki jött- ugyanis ő nem fog adni 600 ezret egy váltóért (itt jegyezném meg, hogy normális váltó nincs 900 ezer alatt) na itt mondtam azt magamban, hogy én inkább azt nem próbálnám ki.

A mentalitásáról csak annyit, hogy amikor én versenyeztem vele (megint csak a tények) akkor ő mindig azt közölte velünk, hogy a verseny úgy jó, ha az utolsó lehelletünkig küzdünk. Ehhez képest ő abban a pillanatban haza ment, amikor meglátta az első futott körünk idejét... Ugyan így szerinte a pálya slick (amit ő használt) semmit sem hoz egy utcai gumival szemben..- lol- sajnos akkor még el is hittem neki, de amikor fél évvel később fel rakták a slick-et az első mondatom az volt hogy "kuuu^!#"+# anyá%**## DCS"

nem tud veszíteni, viszont nekem az a benyomásom, hogy minden sunyi, aljas megoldás szóba jöhet ha bármilyen (anyagi, vagy morális, vagy köridő stb) előnyre lehet szert tenni.
Az a legjobb, h bárkivel beszélek aki vmilyen kapcsolatban van, volt dcsvel mindenki ugyanazt mondja, h egy inkorrekt, beképzelt hójag: ilyenkor egy kis önigazolást kapok, mert bár odáig nem jutottunk el h lehúzott volna, egypárszor hazugságon kaptam.

Mindig töbnek hazudja a kocsijai súlyát, azért h utánna ráhazudhassa h 500-600lóerős. Egyszer a lanciára mondta h üresen 1390kiló, mikor megkérdeztem akkor még csak érdeklődve h ez hogy jött ki mikor a kocsi súlya folyadékokkal mindennel együtt 1215kiló, azt mondta, h azért ilyen nehéz mert a merevítések kellenek az autóba, mert ezeken a minirallykon 10méteres ugratókból van 10 egy versenyen és h azt kibírja. Aha a reptéren...
Ja szerinte az evoja 1790 kiló, azmeg úgy jött ki h a hifi, meg a neon(sicc) miatt...

Mindegy ő ilyen a körülötte lévők beszopják amit mond, ő abból kíválóan megél, olyan helyre ahol kikaphat nem megy, csinálja ezt a szlalomdrift buzizást, néha mikor nem kotlik meg gyorsulgat, ennyi.