4. oldal, összesen: 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
61-80, összesen: 90

  1. #61
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Kéretik nem személyeskedni

    Azt hiszem az elkövetkező időkben sok dolga lesz a moderátoroknak...

  2. #62
    Rezidens EvoSasa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    1.335

    Alap

    Idézet 1stDriver: Hozzászólás megtekintése
    Mér? leszívószelep is van...
    Nesze neked evoklub... LOL
    Beszarás jót nevettem ezen a témán

  3. #63
    kopacos
    Vendég

    Alap szivás

    Köszi a tippeket ***MODERÁLVA***
    Utoljára szerkesztette: hunevo6; 2009. 05. 01. 07:51-kor

  4. #64
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet kopacos: Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tippeket ***MODERÁLVA***
    Ja de kis humoros vagy..:P
    Utoljára szerkesztette: hunevo6; 2009. 05. 01. 07:51-kor

  5. #65
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Kérdés

    Idézet 1stDriver: Hozzászólás megtekintése
    ...alapjárati problémáid lehetnek, leáll a lámpánál a motor, check engine light jön elő stb...
    Nekem már most van ilyen problémám, pedig full széria az autó. Múlt héten hibakód: alapjárat nem stimmel. Kiütötték, egészen máig nem is jött vissza, de ma megint világít a check engine és ahogy írod a lámpánál volt is fordultszám ingadozásom. Még nem olvastuk ki (holnap...) a hibakódot, de abból indulok ki hogy ugyanaz lesz. Valakinek volt hasonló? Marhára nem szeretem ezt a lámpát nézegetni...

  6. #66
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Idézet qby2k: Hozzászólás megtekintése
    Nekem már most van ilyen problémám, pedig full széria az autó. Múlt héten hibakód: alapjárat nem stimmel. Kiütötték, egészen máig nem is jött vissza, de ma megint világít a check engine és ahogy írod a lámpánál volt is fordultszám ingadozásom. Még nem olvastuk ki (holnap...) a hibakódot, de abból indulok ki hogy ugyanaz lesz. Valakinek volt hasonló? Marhára nem szeretem ezt a lámpát nézegetni...
    Nálam kb 15-17ezrenként kell kitisztítani a pillangószelepet.Első alkalomnál még garos autót a márkaszervizbe vittem,másfél-két hónapig keresték a hibát,nem találták még a mindenféle mitsu műszerrel sem.Mikor már nagyon pipa voltam,és untam a hibakódtörölgetéseket(legtöbbször elég volt levenni az akkusarút pár percre)"finoman"rábeszéltem a szervizes kollégát egy kis "ugyan koszold már egy kicsit össze a kezedetre",ugyan szedjük már le azt a bilincset,nézzünk már be a pillangószelepre.
    Azóta én "javítom",kb 10 perc munka.Rongy,kis féktisztító.

  7. #67
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Nálam kb 15-17ezrenként kell kitisztítani a pillangószelepet.
    THX! Holnap megnézzük!

  8. #68
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    Idézet qby2k: Hozzászólás megtekintése
    THX! Holnap megnézzük!
    így van, ezt nagyon fontos megcsinálni, de sokkal jobb ha le is szereled, és úgy mosod át. És nem árt egy tisztító adalékot is venned a benzinbe, ezt jobb autósboltokban kapsz.Ezáltal a fogyasztásod is csökkenni fog.
    És ha még így sem oldódik meg a problémád, akkor rá kell tenni egy műszert,(nem kötelező a gyári), és az alapjárati motor lépésszámát megnézni, és beállítani.

    Üdv: Roli

  9. #69
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Hmmm. Mostanában nekem is nagyon hullámzik, néha majd le akar állni.
    Na majd megnézetem.

  10. #70
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Hmmm. Mostanában nekem is nagyon hullámzik, néha majd le akar állni.
    Na majd megnézetem.
    Mer mindig elveszed a gáázt vazee!

  11. #71
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.791

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Mer mindig elveszed a gáázt vazee!
    Ja alapjáraton el szoktam.

  12. #72
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    kaposvár
    Hsz-ok
    35

    Alap

    Sziatok

    Nerkem is volt alapjárati hibakódom széria IX-en.
    Kaposváron a mitsu.szervizben kiírták nem lett jó.
    Akksi saru le ,jó egy darabig.
    Visszavittem,majd a pill.szelepet injector tisztito folyadékkal megtisztították.Sok dzsuva lejött róla.
    Most jó

  13. #73
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    igen pillangószelepet is érdemes kifujkálni és utána akár MUT3 alapjárat állítás léptető motort nézi. utána biztosan jó lesz !

  14. #74
    Kitiltva
    Csatlakozás dátuma
    2009. 08.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    ma kifujattam a pillangoszelepet, aztan hibakodkiutes (persze megint az alapjaratot irta)
    remelem ezzel most egy darabig megszunt a problema

    kosz mindenkinek a tippeket!

  15. #75
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 08.
    Hsz-ok
    13

    Alap Szívó motoros EVO VIII gsr :)

    Sziasztok!

    Új vagyok a fórumon.
    A fent említett autóval olyan problémám van, hogy úgy megy, mintha egy kb 140 le-s szívó lenne. Hibakód csak a szokásos p0505 van benne (alapjárati levegőrendszer), amiről tudom, hogy a folytószeleptisztítás és a műszeres beállítás a megoldás (amúgy az alapjárat még tökéletes). Az autóban elvileg 80e KM van, ami a motor tisztaságából akár lehet is. nem fúj ki sehol. Minden gyári rajta, kivéve a kipufogót (nincs katalizátor és a kontroll szonda is hátrébb került (a kábele meg van toldva). a gyári lefújót néztem meg először. Lefújni lefúj, de már 3-4ezres üresjárati fordulatnál is elenged némi levegőt. Ez lehet normális? A másik kérdés, hogy a gyári turbó mennyire hangos, mikor felpörög? Mert én egyáltalán nem hallom. A motor nem kartergázos, a turbó és a szívócsövek és kartergáz csövek szép szárazak, nem olajosak. Kérem szépen, ha tudtok segítsetek. Köszönöm.

  16. #76
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet blant: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Új vagyok a fórumon.
    A fent említett autóval olyan problémám van, hogy úgy megy, mintha egy kb 140 le-s szívó lenne. Hibakód csak a szokásos p0505 van benne (alapjárati levegőrendszer), amiről tudom, hogy a folytószeleptisztítás és a műszeres beállítás a megoldás (amúgy az alapjárat még tökéletes). Az autóban elvileg 80e KM van, ami a motor tisztaságából akár lehet is. nem fúj ki sehol. Minden gyári rajta, kivéve a kipufogót (nincs katalizátor és a kontroll szonda is hátrébb került (a kábele meg van toldva). a gyári lefújót néztem meg először. Lefújni lefúj, de már 3-4ezres üresjárati fordulatnál is elenged némi levegőt. Ez lehet normális? A másik kérdés, hogy a gyári turbó mennyire hangos, mikor felpörög? Mert én egyáltalán nem hallom. A motor nem kartergázos, a turbó és a szívócsövek és kartergáz csövek szép szárazak, nem olajosak. Kérem szépen, ha tudtok segítsetek. Köszönöm.
    Irány Janika - szerintem
    Kell egy jó program

  17. #77
    Rezidens Mx Roli avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 12.
    Hely
    Nagykanizsa
    Hsz-ok
    402

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    Irány Janika - szerintem
    ez sok segítség volt egy újoncnak

  18. 3 tagnak tetszik Mx Roli hozzászólása:


  19. #78
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet blant: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Új vagyok a fórumon.
    A fent említett autóval olyan problémám van, hogy úgy megy, mintha egy kb 140 le-s szívó lenne. Hibakód csak a szokásos p0505 van benne (alapjárati levegőrendszer), amiről tudom, hogy a folytószeleptisztítás és a műszeres beállítás a megoldás (amúgy az alapjárat még tökéletes). Az autóban elvileg 80e KM van, ami a motor tisztaságából akár lehet is. nem fúj ki sehol. Minden gyári rajta, kivéve a kipufogót (nincs katalizátor és a kontroll szonda is hátrébb került (a kábele meg van toldva). a gyári lefújót néztem meg először. Lefújni lefúj, de már 3-4ezres üresjárati fordulatnál is elenged némi levegőt. Ez lehet normális? A másik kérdés, hogy a gyári turbó mennyire hangos, mikor felpörög? Mert én egyáltalán nem hallom. A motor nem kartergázos, a turbó és a szívócsövek és kartergáz csövek szép szárazak, nem olajosak. Kérem szépen, ha tudtok segítsetek. Köszönöm.
    Üdv itt!
    válassz közülük ami a legközelebb van hozzád és nézesd meg szakemberrel.


    http://www.bartosmotorsport.hu/

    http://www.nieszmotorsport.hu/

    http://www.kspeed.hu/cegunkrol.html

  20. #79
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2012. 08.
    Hsz-ok
    13

    Alap Köszönet

    Köszönöm a segítségeteket.
    A belinkelt szervizek közül a 2. és a 3.-nál nem találok címet. Meg tudjátok mondani, hogy ezek hol találhatók?
    Nem biztos, továbbá, hogy a legközelebbit akarom választani, hanem fontosabb, hogy olyat találjak, ahol már itt a fórumozók közül is jártak páran és jók a tapasztalatok. Melyiket ajánljátok legjobban?
    Köszönöm.

  21. #80
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet blant: Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a segítségeteket.
    A belinkelt szervizek közül a 2. és a 3.-nál nem találok címet. Meg tudjátok mondani, hogy ezek hol találhatók?
    Nem biztos, továbbá, hogy a legközelebbit akarom választani, hanem fontosabb, hogy olyat találjak, ahol már itt a fórumozók közül is jártak páran és jók a tapasztalatok. Melyiket ajánljátok legjobban?
    Köszönöm.
    3. Kspeed Motorsport, Bp. XI. Kondorosi út 2/A.

    Mindhárom szervizbe járnak fórumtagok, de olyat nem fogsz találni, amelyiket mindenki egyformán ajánlana. A döntés a Te kezedben van.

  22. Az alábbiaknak tetszik bunker hozzászólása:


4. oldal, összesen: 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva