1. oldal, összesen: 5 123 ... UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 90

  1. #1
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2007. 05.
    Hsz-ok
    13

    Alap Lefújószelep

    Milyen lepúlyószelpet vegyünk.

  2. #2
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2007. 05.
    Hsz-ok
    13

    Mosoly Ssqv

    Sziasztok Bütyök vagyok.
    Miki ajánlásával indítottam ezt a topicot.A helyzet a következő.Fel szerettem volna dobni
    egy kicsit a micumat és vettem hozzá egy SSQV lefújószelepet a "dcs" tuningtól.
    Természetesen nem kaptunk a szelepen kívül semmit a szererléshez de ezt megoldottuk,beszereltük az autóba.4-5 gyorsitás után a szelep kersztbefordult és szusz.
    Visszaküldtem,hogy nem jó visszaküldték hogy ez jó és ők amúgyis már 250 db-ot eladtak
    és mind jó volt.Újból beszereltem hiba ugyanaz.
    Segítsetek légyszi,hogy milyen szelep lenne megbízható és frankó egy evo VIII-asba.Ebbe már nem bízok.
    Előre is kőszi nektek.

  3. #3
    Rezidens rossi46 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Érd
    Hsz-ok
    576

    Alap

    Az a baj a DCS féle SSQV-val, hogy az nem eredeti HKS, hanem csak vmi amerikai utánzat!

  4. #4
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Tavaly nyáron szereltem be egy Focus ST-be igazi HKS SSQV-t.Felfogatáshoz gyártottunk egy csődarabot,és bekötöttük a szívócső vákumot,azóta hibátlan.

    Vákum csöved nem csúszik le?Nekünk anélkül semmit se csinált.Azzal "állítja be",hogy mikor engedje el a nyomást.

  5. #5
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2007. 05.
    Hsz-ok
    13

    Alap

    A vákumcső frankó.Elször a szelep ami a rudazatra csatlakozik csillag alakban négy körömmel
    onnan fordult ki amit a tuning cég forrasztó pálkával megoldott (megolvasztva a kőrmők végeit, hogy ne akadjon szét).Másdik alkalommal a szelep teljes egészében nem zárt vissza.
    Teljesen elvesztve így a turbónyomást.De Rövid tesztutam során tapasztaltam olyat is , mintha lassan zárna vissza a szelep lefújás után,nehezen töltődik fel.

  6. #6
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Szerintem a rugó lehet gyenge,ha nem nyomja vissza,bár még nem kellett szétszednem.

    Viszont ahogy leírod inkább minőségbeli próbléma lehet,nemtom DCS miért nem cseréli ki.

  7. #7
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet butyok: Hozzászólás megtekintése
    A vákumcső frankó.Elször a szelep ami a rudazatra csatlakozik csillag alakban négy körömmel
    onnan fordult ki amit a tuning cég forrasztó pálkával megoldott (megolvasztva a kőrmők végeit, hogy ne akadjon szét).Másdik alkalommal a szelep teljes egészében nem zárt vissza.
    Teljesen elvesztve így a turbónyomást.De Rövid tesztutam során tapasztaltam olyat is , mintha lassan zárna vissza a szelep lefújás után,nehezen töltődik fel.

    Szerintem vidd vissza és kérd vissza a pénzt!!!!!!!!!!!
    Nem tudom, hogy mennyiért vetted a dcs-től, de szinte biztos, hogy nem eredeti. Így többet árt, mint használ.

  8. #8
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2007. 05.
    Hsz-ok
    13

    Alap

    A tervem nekem is ez volt , hogy visszaküldöm, de milyet ajánlotok amivel ne fogok kinlódni.

  9. #9
    Rezidens rossi46 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Érd
    Hsz-ok
    576

    Alap

    Idézet butyok: Hozzászólás megtekintése
    A tervem nekem is ez volt , hogy visszaküldöm, de milyet ajánlotok amivel ne fogok kinlódni.
    Mondjuk eredeti HKS SSQV-t!

  10. #10
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2007. 05.
    Hsz-ok
    13

    Alap

    És kitől?

  11. #11
    Rezidens rossi46 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hely
    Érd
    Hsz-ok
    576

    Alap

    Idézet butyok: Hozzászólás megtekintése
    És kitől?
    Írj @Intercet-nek egy PÜ-t, ő sztem tud ebben segíteni!

  12. #12
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet butyok: Hozzászólás megtekintése
    A tervem nekem is ez volt , hogy visszaküldöm, de milyet ajánlotok amivel ne fogok kinlódni.
    olyat vegyél aminek tetszik a hangja és eredeti. yotube-n sok video van :-P

  13. #13
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2007. 05.
    Hsz-ok
    13

    Alap

    És kitől?

  14. #14
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet butyok: Hozzászólás megtekintése
    És kitől?
    Mennyi kell?
    Evo 8?

  15. #15
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2007. 05.
    Hsz-ok
    13

    Alap

    1 db és igen evo 8 gsr

  16. #16
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Villanykörte


  17. #17
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    és még hány ember jár pórul DCS-el...

  18. #18
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet lezle: Hozzászólás megtekintése
    és még hány ember jár pórul DCS-el...
    Ezt kicsit meséljétek már el, nekünk (hunlimo, ttop, én) nem volt vele dolgunk mióta felhúzták magukat anno egy szlalomversenyen... De akkor még alfáztak-lanciáztak-zsiguliztak.

    Azt hiszem ez közszolgálati dolog az Evo Klub tagjainak számára (is), ha bármit megmentünk ezzel egy csalódástól/műszaki hibától.

  19. #19
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Ezt kicsit meséljétek már el, nekünk (hunlimo, ttop, én) nem volt vele dolgunk mióta felhúzták magukat anno egy szlalomversenyen... De akkor még alfáztak-lanciáztak-zsiguliztak.

    Azt hiszem ez közszolgálati dolog az Evo Klub tagjainak számára (is), ha bármit megmentünk ezzel egy csalódástól/műszaki hibától.
    Mér húzták fel magukat?

  20. #20
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Ezt kicsit meséljétek már el, nekünk (hunlimo, ttop, én) nem volt vele dolgunk mióta felhúzták magukat anno egy szlalomversenyen... De akkor még alfáztak-lanciáztak-zsiguliztak.

    Azt hiszem ez közszolgálati dolog az Evo Klub tagjainak számára (is), ha bármit megmentünk ezzel egy csalódástól/műszaki hibától.
    én megpróbálok tényszerű maradni, mert nem célja a forumnak a fikázás de ez a drága Csabival kapcsolatban nem lesz egyszerű. Én váltót akartam tőle még jó régen, mert azt mondta, hogy jön neki valami amcsi csúcs szuper váltó, ugyanis a "kiváló" motor tuningja miatt a széria nem bírta- ki készültek a szinkron gyűrűk a 8000+ rpm-en történt váltásoktól. Oké engem is érdekel. El telt egy rakás hónap- semmi. Aztán egyszer taliztam vele és meg tudtam, hogy végül is nem azt vette meg, hanem gányolt valami itthoni szarból magának egy váltót ami kurva olcsón ki jött- ugyanis ő nem fog adni 600 ezret egy váltóért (itt jegyezném meg, hogy normális váltó nincs 900 ezer alatt) na itt mondtam azt magamban, hogy én inkább azt nem próbálnám ki.

    A mentalitásáról csak annyit, hogy amikor én versenyeztem vele (megint csak a tények) akkor ő mindig azt közölte velünk, hogy a verseny úgy jó, ha az utolsó lehelletünkig küzdünk. Ehhez képest ő abban a pillanatban haza ment, amikor meglátta az első futott körünk idejét... Ugyan így szerinte a pálya slick (amit ő használt) semmit sem hoz egy utcai gumival szemben..- lol- sajnos akkor még el is hittem neki, de amikor fél évvel később fel rakták a slick-et az első mondatom az volt hogy "kuuu^!#"+# anyá%**## DCS"

    nem tud veszíteni, viszont nekem az a benyomásom, hogy minden sunyi, aljas megoldás szóba jöhet ha bármilyen (anyagi, vagy morális, vagy köridő stb) előnyre lehet szert tenni.
    Kell egy jó program

1. oldal, összesen: 5 123 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva