2. oldal, összesen: 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 90

  1. #21
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet hunevo6: Hozzászólás megtekintése
    én megpróbálok tényszerű maradni, mert nem célja a forumnak a fikázás de ez a drága Csabival kapcsolatban nem lesz egyszerű. Én váltót akartam tőle még jó régen, mert azt mondta, hogy jön neki valami amcsi csúcs szuper váltó, ugyanis a "kiváló" motor tuningja miatt a széria nem bírta- ki készültek a szinkron gyűrűk a 8000+ rpm-en történt váltásoktól. Oké engem is érdekel. El telt egy rakás hónap- semmi. Aztán egyszer taliztam vele és meg tudtam, hogy végül is nem azt vette meg, hanem gányolt valami itthoni szarból magának egy váltót ami kurva olcsón ki jött- ugyanis ő nem fog adni 600 ezret egy váltóért (itt jegyezném meg, hogy normális váltó nincs 900 ezer alatt) na itt mondtam azt magamban, hogy én inkább azt nem próbálnám ki.

    A mentalitásáról csak annyit, hogy amikor én versenyeztem vele (megint csak a tények) akkor ő mindig azt közölte velünk, hogy a verseny úgy jó, ha az utolsó lehelletünkig küzdünk. Ehhez képest ő abban a pillanatban haza ment, amikor meglátta az első futott körünk idejét... Ugyan így szerinte a pálya slick (amit ő használt) semmit sem hoz egy utcai gumival szemben..- lol- sajnos akkor még el is hittem neki, de amikor fél évvel később fel rakták a slick-et az első mondatom az volt hogy "kuuu^!#"+# anyá%**## DCS"

    nem tud veszíteni, viszont nekem az a benyomásom, hogy minden sunyi, aljas megoldás szóba jöhet ha bármilyen (anyagi, vagy morális, vagy köridő stb) előnyre lehet szert tenni.
    Az a legjobb, h bárkivel beszélek aki vmilyen kapcsolatban van, volt dcsvel mindenki ugyanazt mondja, h egy inkorrekt, beképzelt hójag: ilyenkor egy kis önigazolást kapok, mert bár odáig nem jutottunk el h lehúzott volna, egypárszor hazugságon kaptam.

    Mindig töbnek hazudja a kocsijai súlyát, azért h utánna ráhazudhassa h 500-600lóerős. Egyszer a lanciára mondta h üresen 1390kiló, mikor megkérdeztem akkor még csak érdeklődve h ez hogy jött ki mikor a kocsi súlya folyadékokkal mindennel együtt 1215kiló, azt mondta, h azért ilyen nehéz mert a merevítések kellenek az autóba, mert ezeken a minirallykon 10méteres ugratókból van 10 egy versenyen és h azt kibírja. Aha a reptéren...
    Ja szerinte az evoja 1790 kiló, azmeg úgy jött ki h a hifi, meg a neon(sicc) miatt...

    Mindegy ő ilyen a körülötte lévők beszopják amit mond, ő abból kíválóan megél, olyan helyre ahol kikaphat nem megy, csinálja ezt a szlalomdrift buzizást, néha mikor nem kotlik meg gyorsulgat, ennyi.

  2. #22
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet lanciafan: Hozzászólás megtekintése
    Mér húzták fel magukat?
    Mert kikaptak... Akkor még újak voltunk ott, és nagyon szúrta a szemüket, hogy megjelent a semmiből három "nagypofájú újgazdag anyucigyereke" egy Evoval, egy Imprezával és egy GTR-rel. Ez 5 éve volt.

  3. #23
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    annyi a véleményem, hogy nem jó gyerek és ráadásul nagyon nem jó "szakember"
    és ez a finom verzió, mert nem kívánom becsületsérteni

  4. #24
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Mert kikaptak... Akkor még újak voltunk ott, és nagyon szúrta a szemüket, hogy megjelent a semmiből három "nagypofájú újgazdag anyucigyereke" egy Evoval, egy Imprezával és egy GTR-rel. Ez 5 éve volt.
    velünk ugyan ez történt- S60R volt a navigátorom és egy kivételével minden versenyen kategória és abszolút elsők is lettünk- na ez nem volt DCS-nek annyira szimpi, hiszen az addig általa hülyített slepp egyszer csak el kezdte emelgetni a szemöldökét, hogy még is hogy van az, hogy egy 400 lóerősnél is gyengébb hatos elveri az adu ász nyolcasát ami néha 500 néha 600 lóerőre volt bemondva - lol
    Kell egy jó program

  5. #25
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Reméljük ő is olvassa a fórumot. (Sztem igen...)

  6. #26
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Reméljük ő is olvassa a fórumot. (Sztem igen...)
    Szerintem inkább Fapuma8 olvassa ezeket a hozzászólásokat, mert ha minden igaz, akkor a dcs fogja neki faragni Magyarország leggyorsabb EVO-ját!!!!!!!!!
    Mert, mint az a timeslip-en olvasható, hogy még idénre be van ígérve egy min. 10 sec-es evo 1/4 mérföldön, amit a dcs fog "kreálni"!!!!!!

  7. #27
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem inkább Fapuma8 olvassa ezeket a hozzászólásokat, mert ha minden igaz, akkor a dcs fogja neki faragni Magyarország leggyorsabb EVO-ját!!!!!!!!!
    Mert, mint az a timeslip-en olvasható, hogy még idénre be van ígérve egy min. 10 sec-es evo 1/4 mérföldön, amit a dcs fog "kreálni"!!!!!!
    egy autó nem attól van jól megcsinálva szerintem, hogy fel lehett tólni 2-2.5bar fölé a nyomást egy mérésre és akkor megy egy gyorsat, majd soha többé semmi hasonlót
    de persze a 10s 1/4 ettől függetlenül is gyors

  8. #28
    Rezidens ttop avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    2.447

    Alap

    Ami tény:
    DCS sok gyors autót gyárt illetve gyártott!
    A versenyen látványosan megy!
    Veszíteni különösen nem szeret!
    Nekünk soha nem csinált kocsit!
    Ha valaki tud konkrétumot az írja be plííz hogy itt ne sárdobálás legyen.
    Ha DCS vagy barátja, üzletfele olvassa a fórumot akkor onnan is kérünk tényeket plííz!

  9. #29
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet ttop: Hozzászólás megtekintése
    Nekünk soha nem csinált kocsit!
    És nem is fog.

    Egy konkrétum: emberke bemegy teljesen másért hozzájuk (xenon), de mondja, hogy rángat a kocsi. DCS team megnézi. Valamit csinálnak, de az autó nem javult meg. Utána megnézi olyan brigád, aki tényleg profi, kiderült hogy az egyik gyertya el volt repedve, és DCS-ék körbetekerték piros szigszalaggal, és úgy visszatekerték. Mindezt egy Evo-n! Szép?

    A másik konkrétum meg a HKS SSQV-nek eladott kínai bóvli, eddig ketten szívték meg akiről tudok.

    De ez itt igazán off topic, rágalmazni sem szeretnék, úgy volna értelme ha az érintett is reagálna, úgy igazságos, ha mindkét fél meghallgattatik. Ha valaki gondolja, nyisson egy topicot a dolognak. Vagy felejtsük el őket és kész.

    Ez itt a BOV topic

  10. #30
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    van konkrétumom nekem is pl. 350Z Nissan-ról, aki 900.000-ért kapott vezérmű tengelyeket meg egy nagyon profi DCS tuningdobozt, azóta megy a küzdelem, hogy a kocsi legalább a régi gyári állapotát megint elérje lóerőben

    az egyenesen 10-20 másodpercig gyorsan haladó autó még nem tuning autó építés, turbónyomás tekergetéshez nem kell sok szakértelem, viszont a kocsi gyorsabb lesz vele egy darabig az biztos

    amúgy emléxem egy turbós ladára, amiről alkalom adtán még a motorháztatő és az ajtók is eltűntek a hungaroring gyorsuláson, az én lelki szemeim előtt ez a kép jelenik meg ha a DCS név elhangzik

  11. #31
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet lezle: Hozzászólás megtekintése
    amúgy emléxem egy turbós ladára, amiről alkalom adtán még a motorháztatő és az ajtók is eltűntek a hungaroring gyorsuláson, az én lelki szemeim előtt ez a kép jelenik meg ha a DCS név elhangzik
    Nekem meg ez:


  12. #32
    Törzsvendég Zana avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    176

    Alap

    Valaki le tudná írni pontosan, hogy miért jó a lefújószelep ( a hangon kívül és hogyan is működik pontosan?Arra is kiváncsi lennék hogy a motort károsítja-e bármilyen téren, mer apu gondolkodik a beszerelésen, de neki legelső hogy a motor élettartalma megmaradjon és ne károsítsa azt semmi.
    Köszi előre is

  13. #33
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    @Miki
    te nyertél ez a kép mindent visz

    @Zana
    nem hogy nem károsítja a motort, sőt a turbo működését könnyíti, lévén elengedi a feltorlódó levegő oszlopot

  14. #34
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet Zana: Hozzászólás megtekintése
    Valaki le tudná írni pontosan, hogy miért jó a lefújószelep ( a hangon kívül és hogyan is működik pontosan?Arra is kiváncsi lennék hogy a motort károsítja-e bármilyen téren, mer apu gondolkodik a beszerelésen, de neki legelső hogy a motor élettartalma megmaradjon és ne károsítsa azt semmi.
    Köszi előre is
    Működési elvének lényege (talán már volt itt korábban, de sosem árt): gázelvételkor (váltáskor, fékezéskor) a pillangószelep elzárja a hengerekbe menő gáz útját, így az előtte lévő légoszlop feltorlódik, és lelassítja a feltöltő turbináját. A lefújószelep azt csinálja, hogy ezt a légoszlopot (felesleges levegőt) kiengedi a szabadba, hatása hogy a turbona nem lassul le, újra gázpedál újbóli lenyomásakot jobb a reakció, valamint a turbinát kíméli hogy nem kell mindig felgyorsulnia-lelassulnia. Mellékhatása a levegőbe kilépő levegő barátságos sivítása.

  15. #35

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem inkább Fapuma8 olvassa ezeket a hozzászólásokat, mert ha minden igaz, akkor a dcs fogja neki faragni Magyarország leggyorsabb EVO-ját!!!!!!!!!
    Mert, mint az a timeslip-en olvasható, hogy még idénre be van ígérve egy min. 10 sec-es evo 1/4 mérföldön, amit a dcs fog "kreálni"!!!!!!
    Szia.A történet pontosan az hogy bemondtam amikor még friss gyerek voltam a timeslipen hogy egyszer akarok egy 9-es időt futni.Ezen ment a csámcsogás hosszú ideig.De nincsen fix elvárt időim jelenleg.Majd kialakul.Egyenlőre azokat a hibákat javíttatom a kocsin amiket az előző tulaj elhanyagolt.
    Magyarország leggyorsabb evója az most az övé gyorsuláson 1/4 eden 11.0.
    Nem rossz az.Az enyém fokozatosan fog épülni ahogy lesz rá pénzem.De csak addig a határig ameddig tudom utcán használni mert nem dísznek vettem , hanem egy top állapotban lévő univerzális autónak ami mindent tud majd

  16. #36
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Magyarország leggyorsabb Evoja:

    1. Asié ha kanyarogni kell
    2. Herter Gusztié ha nem annyira kell kanyarogni
    3. valamelyik rallycross autó, ha csak a 0-100 számít



    Viccet félretéve, most a legjobb helyte mentél hogy tényleg gyors legyen a kocsid, és ne csak egyszer.

  17. #37

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Magyarország leggyorsabb Evoja:

    1. Asié ha kanyarogni kell
    2. Herter Gusztié ha nem annyira kell kanyarogni
    3. valamelyik rallycross autó, ha csak a 0-100 számít



    Viccet félretéve, most a legjobb helyte mentél hogy tényleg gyors legyen a kocsid, és ne csak egyszer.
    Hát lesz még pár kanyar mire teljesen egyenesbe jön a gép.

  18. #38
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    a 3-as pontot kibővíteném 200-ra

  19. #39
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2007. 08.
    Hely
    Érd
    Hsz-ok
    47

    Beszélő Evo

    Hello Miki.

    A szenládát is sorold ide

  20. #40
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet Intercet: Hozzászólás megtekintése
    Hello Miki.

    A szenládát is sorold ide
    Ohhh tényleg kifelejtettem Dr. Kiss karbon Evoját, sajna pontos paramétereket nem tudok, de iszonyat módon ment az is! Működik az még? És mit tud?

2. oldal, összesen: 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva