10. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 8910
181-187, összesen: 187

  1. #181
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Sziasztok!
    Kis segítségre lenne szükségem az okosoktól, szeretnék venni az autóba egy Tial lefújó szelepet.
    Kérdésem az lenne, hogy ennek a beépítése annyi, hogy a régi gyári lefújót lehúzom és feldugom a helyére ezt, vagy kell valami átalakítást is végezni? Azért kérdezem, mert ami videókat találtam erről a szelepről, ott például van mikor csőre van hegesztve a szelep. Pl az alábbi videón is:

    Egyáltalán ajánlott ilyen szelepet betenni az autóba? Ha jól informálódtam ez 1 körös szelep, vagyis elengedi teljesen a nyomást, nem vezet vissza semmit a turbóhoz..
    Just for Fun

  2. #182
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Kis segítségre lenne szükségem az okosoktól, szeretnék venni az autóba egy Tial lefújó szelepet.
    Kérdésem az lenne, hogy ennek a beépítése annyi, hogy a régi gyári lefújót lehúzom és feldugom a helyére ezt, vagy kell valami átalakítást is végezni? Azért kérdezem, mert ami videókat találtam erről a szelepről, ott például van mikor csőre van hegesztve a szelep. Pl az alábbi videón is:

    Egyáltalán ajánlott ilyen szelepet betenni az autóba? Ha jól informálódtam ez 1 körös szelep, vagyis elengedi teljesen a nyomást, nem vezet vissza semmit a turbóhoz..
    Nekem egyutas van benne,markajat nem tudom,hangja k.va jo,de szerintem inkabb a ketutas,nekem neha elmegy az alapjarat tole+finoman nem kell kozlekedni vele,berangat mint allat ovatosabb gazelvetelnel...de az emberek felfigyelnek ra,foleg itt ahol tiltott En mindenfelekeppen ketutast raknek,nekem is lesz cserelve augusztusban, APS ,GFB ,vagy Turbosmart nalam a valasztek aztan meglatjuk melyiket tudom beszerezni...
    Utoljára szerkesztette: bajno; 2013. 06. 14. 10:42-kor
    EVO VIII GSR

  3. #183
    Törzsvendég Corro avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    190

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Kis segítségre lenne szükségem az okosoktól, szeretnék venni az autóba egy Tial lefújó szelepet.
    Kérdésem az lenne, hogy ennek a beépítése annyi, hogy a régi gyári lefújót lehúzom és feldugom a helyére ezt, vagy kell valami átalakítást is végezni? Azért kérdezem, mert ami videókat találtam erről a szelepről, ott például van mikor csőre van hegesztve a szelep. Pl az alábbi videón is:

    Egyáltalán ajánlott ilyen szelepet betenni az autóba? Ha jól informálódtam ez 1 körös szelep, vagyis elengedi teljesen a nyomást, nem vezet vissza semmit a turbóhoz..

    Az 50mm-es Tial-t kis túlzással SOHA nem fogod tudni úgy beállítani, hogy alapjáraton zárva legyen és akkor nyisson, amikor kell. Ráadásul a beépítése sem plug and play, mert a gyári 32mm a Tial pedig 50mm-es csatlakozóval készül! Miért pont ezt nézted ki?

  4. Az alábbiaknak tetszik Corro hozzászólása:


  5. #184
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Valami hasonló hanghatású lefújót szeretnék, és ez tetszett a legjobban. De így, hogy sok a vesződés vele, nem kell.. Túrok még a neten, hogy akkor mi is legyen. Valami ajánlat esetleg?
    Köszönöm az infókat!
    Just for Fun

  6. #185
    Bennfentes Mivec Tomi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    Miskolc
    Hsz-ok
    51

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Valami hasonló hanghatású lefújót szeretnék, és ez tetszett a legjobban. De így, hogy sok a vesződés vele, nem kell.. Túrok még a neten, hogy akkor mi is legyen. Valami ajánlat esetleg?
    Köszönöm az infókat!
    Hallgasd meg a Turbosmart-ot,youtube-on van róla videó!Van evo specifikus kétutas belöle.Szerintem az egyik legjobb választás.

  7. Az alábbiaknak tetszik Mivec Tomi hozzászólása:


  8. #186
    Rezidens Richie avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 01.
    Hsz-ok
    701

    Alap

    Idézet Mivec Tomi: Hozzászólás megtekintése
    Hallgasd meg a Turbosmart-ot,youtube-on van róla videó!Van evo specifikus kétutas belöle.Szerintem az egyik legjobb választás.
    GFB is jó szerintem, van hangja.

  9. Az alábbiaknak tetszik Richie hozzászólása:


  10. #187
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Köszi a tippeket és a segítséget!
    Just for Fun

10. oldal, összesen: 10 ElsőElső ... 8910

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 2 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 2 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód bekapcsolva