2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
21-40, összesen: 42

  1. #21
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Nekem BC BR type volt, utcán csak annyir volt a rugó megfeszítve hogy az épp fixen álljon, ne lötyögjön.... valamint a gátlókeménység meg közepes állásban, így relatív komfortos maradt.
    Pályán adtam neki + rugóelőfeszítést és a gátlokeménységet is maxra tekertem.... tök más volt vezetni. Erre írtam azt hogy amit állítgattam azt lehetett is érezni, nem úgy mint egy D2 nél ami mindenhol kemény.

    Ha ez a Performance Meister is tudná a BC szintet hozni akkor lehet megvenném, de a D2 keménységű cucc akkor felejtős.
    Lexussal nem fogok pályázni, de azt sem akarom hogy beton kemény futomű legyen alatta.

    Ezek a 5-600 ezer ft os, gondolom már külső tartájos rendszerek amikről beszéltek csak azoknak jók akik tényleg többet vannak pályán géppel, mint utcán és a legjobb időt hajkurásszák.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  2. #22
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Elvbern a BC-hez is lehet venni különböző keménységő rugókat.
    Én félek, hogy nálam nem a rugóval van a baj. Emberi erővel gyakorlatilag mozdithatalan a kasztni, mégis felkoppan az eleje. Teszem hozzá, magyar topik, magyar autó, és magyar UTAK

  3. Az alábbiaknak tetszik simigeri hozzászólása:


  4. #23
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet Lasi: Hozzászólás megtekintése
    Nekem BC BR type volt, utcán csak annyir volt a rugó megfeszítve hogy az épp fixen álljon, ne lötyögjön.... valamint a gátlókeménység meg közepes állásban, így relatív komfortos maradt.
    Pályán adtam neki + rugóelőfeszítést és a gátlokeménységet is maxra tekertem.... tök más volt vezetni. Erre írtam azt hogy amit állítgattam azt lehetett is érezni, nem úgy mint egy D2 nél ami mindenhol kemény.

    Ha ez a Performance Meister is tudná a BC szintet hozni akkor lehet megvenném, de a D2 keménységű cucc akkor felejtős.
    Lexussal nem fogok pályázni, de azt sem akarom hogy beton kemény futomű legyen alatta.

    Ezek a 5-600 ezer ft os, gondolom már külső tartájos rendszerek amikről beszéltek csak azoknak jók akik tényleg többet vannak pályán géppel, mint utcán és a legjobb időt hajkurásszák.
    Az, hogy a d2 beton kemény volt, főleg a rugónak tudható be. Murva szettet vettem, és még így is keményebb rugó volt benne, mint a mostani kw clubsportban. Ja és elől-hátul egyforma... no comment.

  5. #24
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Elvbern a BC-hez is lehet venni különböző keménységő rugókat.
    Én félek, hogy nálam nem a rugóval van a baj. Emberi erővel gyakorlatilag mozdithatalan a kasztni, mégis felkoppan az eleje. Teszem hozzá, magyar topik, magyar autó, és magyar UTAK
    Nem tudom mivel lehet a gond, nagyobb rugófeszességnél is?
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  6. #25
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Nálunk volt Civicbe való egy utas D2 teljesen jól reagált az állításra, és a ki-be is változott ahogy állítottuk, pedig egyutas volt.
    Ettől függetlenül egy másik fórumon megállapításra került az, hogy majdnem mindegyik (ezek AE86-hoz valók voltak) egy helyen készül, még linket is láttam anno róla. Tanulva abból, hogy mi elköltöttünk egy kissebb vagyont és nem lettek igazán jók soha a Katona féle Bilsteinek, aztán vettünk egy komoly 3 utas szettet amivel bazi erős rugókkal is sokkal jobb lett. Ahogy én láttam 1200-1500 Eu körül már vannak Golf, Clio stb 2-3 utas Proflexek is. Meg az Öhlinsnek is van utcai verziója, a Bilsteinnek is van, ezek biztos minőségi, működő kipróbált termékek, a kínaiak meg vagy működnek vagy nem. Én biztos nem vennék ilyen távolkeleti csillogó kirakatbavaló kacatot, mert az lesz az igazán drága. Mi már megtanultuk.


    [QUOTE=Lasi;134475]Nem tudom mivel lehet a gond, nagyobb rugófeszességnél is?[/QUOTE

  7. 4 tagnak tetszik Erikaviking77 hozzászólása:


  8. #26
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Utóbbi esztendőkben sok ilyen D2 és társai szettek felbukkantak. Nagyjából úgy működnek ezek, mint a boltokban kapható tíz féle 99 Ft-os energiaital: mindegyik a Red Bullt meg a Burnt koppintja, ugyanott készülnek (Tajvan), olyan dobozba rakják amit a megrendelő kitalál, kicsit variálnak az ízzel. Gyenge utánzatok a tapasztalataim alapján, kidobott pénz.

    Nem szeretnék elmenni amellett, hogy Lasi úgy érzi hogy nem fogadja be a társaság. Szerintem a befogadással nincs gond, de azt ezen a fórumon senki ne várja, hogy ha valaki szerint ez a gátló kaka, akkor is azt mondja hogy jó, mert hogy új tag, és legyen egy kis öröme. Szerintem azzal sokkal többet segítünk, ha a valós véleményünket mondjuk!

    Amúgy meg gyere el a következő találkozóra, ismerd meg a társaságot face-to-face, és mindjárt máshogy fogod olvasni a fórumot

  9. 5 tagnak tetszik Miki hozzászólása:


  10. #27
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    [QUOTE=Erikaviking77;134476]Nálunk volt Civicbe való egy utas D2 teljesen jól reagált az állításra, és a ki-be is változott ahogy állítottuk, pedig egyutas volt.
    Ettől függetlenül egy másik fórumon megállapításra került az, hogy majdnem mindegyik (ezek AE86-hoz valók voltak) egy helyen készül, még linket is láttam anno róla. Tanulva abból, hogy mi elköltöttünk egy kissebb vagyont és nem lettek igazán jók soha a Katona féle Bilsteinek, aztán vettünk egy komoly 3 utas szettet amivel bazi erős rugókkal is sokkal jobb lett. Ahogy én láttam 1200-1500 Eu körül már vannak Golf, Clio stb 2-3 utas Proflexek is. Meg az Öhlinsnek is van utcai verziója, a Bilsteinnek is van, ezek biztos minőségi, működő kipróbált termékek, a kínaiak meg vagy működnek vagy nem. Én biztos nem vennék ilyen távolkeleti csillogó kirakatbavaló kacatot, mert az lesz az igazán drága. Mi már megtanultuk.


    Idézet Lasi: Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mivel lehet a gond, nagyobb rugófeszességnél is?[/QUOTE
    Ez nem is lehet vita kérdése, proflex és öhlins... valamint a blistein mind nagyon komoly, nívos cucc.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  11. #28
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Utóbbi esztendőkben sok ilyen D2 és társai szettek felbukkantak. Nagyjából úgy működnek ezek, mint a boltokban kapható tíz féle 99 Ft-os energiaital: mindegyik a Red Bullt meg a Burnt koppintja, ugyanott készülnek (Tajvan), olyan dobozba rakják amit a megrendelő kitalál, kicsit variálnak az ízzel. Gyenge utánzatok a tapasztalataim alapján, kidobott pénz.

    Nem szeretnék elmenni amellett, hogy Lasi úgy érzi hogy nem fogadja be a társaság. Szerintem a befogadással nincs gond, de azt ezen a fórumon senki ne várja, hogy ha valaki szerint ez a gátló kaka, akkor is azt mondja hogy jó, mert hogy új tag, és legyen egy kis öröme. Szerintem azzal sokkal többet segítünk, ha a valós véleményünket mondjuk!

    Amúgy meg gyere el a következő találkozóra, ismerd meg a társaságot face-to-face, és mindjárt máshogy fogod olvasni a fórumot
    Nem az a baj ha valaki megmondja a véleményét, mert szivesen fogadom... csak a hangnem nem mind1.
    Kakucsra szivesen megyek, tavaly is voltam az évadzárón.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  12. #29
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap


  13. #30
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    B@szki míg összeraknak egy szett Reiger-t vagy Öhlins-t, ezek összeraknak 100-at
    más kávéház XD egy kicsit több a mérés-számítás
    Utoljára szerkesztette: Krissz; 2014. 03. 30. 19:57-kor

  14. #31
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    És mi a helyzet az FRT-vel?

    Idézet András: Hozzászólás megtekintése
    B@szki míg összeraknak egy szett Reiger-t vagy Öhlins-t, ezek összeraknak 100-at
    más kávéház XD egy kicsit több a mérés-számítás

  15. #32
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet Lasi: Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Valakinek van tapasztalat ezzel a márkával?


    Performance MeisterR Coilovers

    Hova lehet besorolni? Mondjuk tudja azt mint egy BC coilovers?

    Honlapja alapján pont olyan, mint az összes kínai sz.r.
    Segédrugó nélkül elől 100-as, hátul 80-as rugóval kiállításra viheted, de utazási komfortot ne várj.
    32 fokozatban állítható "oda-vissza", de egy tekerővel.

    Szerintem Lexusba nem illik.

  16. #33
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet Erikaviking77: Hozzászólás megtekintése
    És mi a helyzet az FRT-vel?
    beszéltem az emberrel.... nem mondott rossz árakat, de van most egy másik a H/P, autocrossban, rallyban, rallycrossban is használják elég sok komoly autóban, pl Koutny Div1-es Fiesta, csehek szinte mindenki ezzel megy, nagykocsik is.... aki a PROFLEX-nél volt szervizes-fejlesztő stb ö csinálta ezt a céget, kaptam is képet elöl hatul csonkállványos megoldásra(független lesz hátul is, teszek s1600 csonkállványt) egy H/P Top Race 3 utas gátlóra. Elméletileg Proflex-nél jobb! de nem egy Reiger... viszont nagyon baráti ára van. Rallycrossosok, Autocrossosok dicsérik, jól állítható, baráti ára van a revizionak is stb... De rallycrossra pl: challenge, vagy eb nem is kell fullos Reiger vagy BOS, főleg a jó minőségű pályákra. Tudom hogy ez auto, moto-hajtás függő is, de lett már ezzel a futóművel is futamgyöztes olyan autó ami mögött olyan végzett amibe 12ezer euros BOS volt.... és jól is mozognak az autók, amikben H/P van. Majd használat közben derül ki a teljes igazság....


  17. 2 tagnak tetszik Krissz hozzászólása:


  18. #34
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Ahhoz képest hogy nem hallottam még a BC futómüröl, ma mibe botlok : http://evo-forum.ch/index.php?page=T...threadID=12068 , és új ára ott van ahol a Bilstein B16...http://onlineshop.autowyrschag.ch/pr...f4rlvlqudh3t50
    EVO VIII GSR

  19. #35
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Én is nézegettem régebben őket. És ha nem titok mennyi az annyi?

    Idézet András: Hozzászólás megtekintése
    beszéltem az emberrel.... nem mondott rossz árakat, de van most egy másik a H/P, autocrossban, rallyban, rallycrossban is használják elég sok komoly autóban, pl Koutny Div1-es Fiesta, csehek szinte mindenki ezzel megy, nagykocsik is.... aki a PROFLEX-nél volt szervizes-fejlesztő stb ö csinálta ezt a céget, kaptam is képet elöl hatul csonkállványos megoldásra(független lesz hátul is, teszek s1600 csonkállványt) egy H/P Top Race 3 utas gátlóra. Elméletileg Proflex-nél jobb! de nem egy Reiger... viszont nagyon baráti ára van. Rallycrossosok, Autocrossosok dicsérik, jól állítható, baráti ára van a revizionak is stb... De rallycrossra pl: challenge, vagy eb nem is kell fullos Reiger vagy BOS, főleg a jó minőségű pályákra. Tudom hogy ez auto, moto-hajtás függő is, de lett már ezzel a futóművel is futamgyöztes olyan autó ami mögött olyan végzett amibe 12ezer euros BOS volt.... és jól is mozognak az autók, amikben H/P van. Majd használat közben derül ki a teljes igazság....

  20. #36
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet Erikaviking77: Hozzászólás megtekintése
    Én is nézegettem régebben őket. És ha nem titok mennyi az annyi?
    mivel "egyedi" kell nekem meg kis súlyhoz(más szelepezés) stb... 4000 eurot mondott a 3 utas-ra(elől hátul csonkállványos verzióra, ha hátra gl szemes kell az olcsóbb).
    Nem foglalkoznék vele, de megy 4-5 elég jo referencia vele, és panasz nincs rá! Autocrossban tartósan első 5-ben autóznak vele(Fejfár is ment vele, most azt hiszem Protlum van bent neki, de Régiben H/P volt, amivel ugye Eb bajnok is volt), rallycross eb-n s1600 autó is volt absz. 4. amiben ilyen van szóval... Ár érték arányban szinte verhetetlen... elkészítés 6-8 hét között, ha más méret kell, más szelepezés stb !
    Polcon van neki Evo 4-9-ig, Colt T16 hoz, Fabia WRC-hez, Mitsu WRC-hez stb...

  21. #37
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Ahhoz képest hogy nem hallottam még a BC futómüröl, ma mibe botlok : http://evo-forum.ch/index.php?page=T...threadID=12068 , és új ára ott van ahol a Bilstein B16...http://onlineshop.autowyrschag.ch/pr...f4rlvlqudh3t50
    Ez mondjuk a legspécibb cucca, de alap street szett is nagyon jó kűlső tartály nélkül is.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  22. #38
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2010. 03.
    Hsz-ok
    563

    Alap

    Lasi, Viktornak a Celicában is D2 volt, de utcán minden csatornafedélen olyat felütött a kasztnin, hogy teljesen haszálhatatlan volt. Nekem ugye egy hasznàlt Tein került a kocsiba, amit Katonáék újítottak fel. Szerintem nagyon jó lett úgy, hogy fingot sem értek hozzá, de az autó szépen, kezelhetően mozog. Azt meg végképp nem tudom, hogy mondjuk egy gyári Tein Superstreethez képest milyen, de ültem sokat mindkét kocsiban és a D2 minőségű cuccot én semmiképpen sem erőltetném, főleg egy Lexusban.

  23. #39
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    D2 csak annyira kerül szóba, hogy fos kinai.... Én nem akartam venni.
    Kérdés az volt hogy a topik eleján szereplő cuccot ismeri e valaki, és van e olyan jó mint a BC, mert az nekem anno bevált.

    Eztán jött a szócsata hogy mind kinai szar.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  24. #40
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2010. 03.
    Hsz-ok
    563

    Alap

    Az utolsó mondatom arról szól, hogy ha ez a márka is olyan minőségű, mint a D2, akkor nem erőltetném.

2. oldal, összesen: 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva