1-5, összesen: 5

  1. #1
    Törzsvendég Attila M3 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 06.
    Hsz-ok
    114

    Szuper Full HD Sportkamera - GoPro 3

    Eladó Full HD Extreme Action Camera, Teljes GoPro másolat, a vízálló tokon kívül minden tartozék kompatibilis.
    GoPro 3 Black-hez hasonló minőség harmad áron!

    Meglepően jó minőség.
    Videó felvétel, hang felvétel, fényképező, LCD kijelzőn visszanézhető felvételek, kivehető akkumulátor, Vízálló tok 30 méterig.
    Töltés közbeni felvételi lehetőség, 12 megapixeles fénykép rögzítés, HDMI kimenet. Micro SD memóriakártya bővítési lehetőség 32GB-ig. Képstabilizátor, mozgásérzékelő, arc és mosolyfelismerő funkció. Webkameraként is használható!
    Használható autóban, motoron, biciklin, szabadtéri sportok és túrázás közben. Sisakra, kormányra, állványra, üvegre és szinte bármire rögzíthető a mellékelt talpakkal, csatlakozókkal és a nagyon erős kétoldalú ragasztóval.

    7 féle színben: Fekete, Fehér, Ezüst, Arany, Sárga, Kék, Rózsaszín.

    Specifikáció:

    Kijelző: 1,5" LCD
    Látószög: 170° - Wide angle HD Lens
    Felbontások: 1080P (1920*1080) 30 Fps, 720P (1280*720) 60 Fps, VGA (848*480) 60 Fps, QVGA (640*480) 60 Fps
    Videó formátum és tömörítés: MOV - H.264
    Fénykép felbontás: 12M, 8M, 5M
    Memória kártya típus: microSD
    Fényképezési módok: Sima kép, Önkioldó (2mp, 5mp, 10mp, folyamatos/time laps)
    Akkumulátor: 4,2V, 900 mAH
    Üzemidő: 1080P módban bekapcsolt Lcd-vel 70 perc, kikapcsolt Lcd-vel 100 perc
    Töltési idő: 3,5 óra
    Méret (mm): 59.27*41.13*29.28
    HDMI: van
    USB: 2.0
    30-35 perc felvétel kb 4 Gb.

    Rengeteg tartozékkal.

    39.990 Ft

    Opcionálisan rendelhető hozzá:

    Plusz akkumulátor: 4.000 Ft
    Autós tartó (Tapadókorongos): 5.000 Ft
    16 Gb micro SD HC Class 10 (30mb/s) memóriakártya ajándék SD adapterrel: 4.500 Ft
    32 Gb micro SD HC Class 10 (30mb/s) memóriakártya ajándék SD adapterrel: 7.500 Ft
    Tokok (S,M,L): 5.000, 6.000, 7.000 Ft


    Azonnal átvehető.
    Új, bontatlan csomagolásban.

    EVOKLUBOSOKNAK AJÁNDÉK AUTÓS TARTÓ.

    Érdeklődni nálam lehet: 06/70-675-8981





    Alap tartozékok:




    Tokok:


  2. #2
    Törzsvendég Attila M3 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 06.
    Hsz-ok
    114

    Alap

    A mai talin lesz nálam ilyen kamera, ha valakit érdekel megnézheti, megfogdoshatja, kipróbálhatja.

    Ja és már megjelent a wifis változata, szóval már tényleg alig van különbség a goprohoz képes és az ára még mindig a harmada.
    Sima 35e, wifis 40e és még rengeteg tartozék is van

  3. #3
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    244

    Alap

    Idézet Attila M3: Hozzászólás megtekintése
    A mai talin lesz nálam ilyen kamera, ha valakit érdekel megnézheti, megfogdoshatja, kipróbálhatja.

    Ja és már megjelent a wifis változata, szóval már tényleg alig van különbség a goprohoz képes és az ára még mindig a harmada.
    Sima 35e, wifis 40e és még rengeteg tartozék is van
    Nekem nyár óta van ilyen (nem wifis), csak dicsérni tudom. Képminőségben a Gopro-tól nem sokban marad el, csupán az fps-ben gyengébb 1080 és 720p-ben. Ez azoknak lehet hátrány, akik lassítanák az adott felvételt. Halszemoptikás, lehet vele jó kis fényképeket csinálni, no meg videókat. Sok tartozéka miatt variálhtók jól a rögzítések. Nekem 35e körül állt meg az ára pótaksival, szivartöltővel és szélvédőre cuppantható tartóval. Én csak a "szegények" Gopro-jának hívom

  4. #4
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Nekem is van ilyenem! A Nyarat végig kameráztam vele. Csúszdapark, Balaton , MotoCross... A hangminősége gyengébb mint a gopronak. Minden másba hasonló ( 30fps t tud csak full hd ba). Nekem 35900.- Ft ért jött meg Foxoffer ről. +2 tartalék akku val, autós tartóval és töltővel + Mono Pod al. ( 1 hónapot vártam )
    . Ebben az esetben a garit nem tudod érvényesíteni itthon. Ha DHL el rendeled plusz 2500 Ft de 1 hét alatt itt van. Ebbe az árba benne van az ÁFA és a vám költsg is.

    Én nagyon megvagyok vele elégedve!

    ÜDV!

  5. #5
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hsz-ok
    244

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Nekem is van ilyenem! A Nyarat végig kameráztam vele. Csúszdapark, Balaton , MotoCross... A hangminősége gyengébb mint a gopronak. Minden másba hasonló ( 30fps t tud csak full hd ba). Nekem 35900.- Ft ért jött meg Foxoffer ről. +2 tartalék akku val, autós tartóval és töltővel + Mono Pod al. ( 1 hónapot vártam )
    . Ebben az esetben a garit nem tudod érvényesíteni itthon. Ha DHL el rendeled plusz 2500 Ft de 1 hét alatt itt van. Ebbe az árba benne van az ÁFA és a vám költsg is.

    Én nagyon megvagyok vele elégedve!

    ÜDV!
    Igen, a hangminőség nem éppen a legjobb, de nem vészes. Víz alatt is szép filmeket csinált, bár egy idő után bepárásodott.

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. AV Planet - GoPro HD Hero3
    By Miki in forum Eladó - kereskedelmi hirdetések
    Hsz-ok: 65
    Utolsó hozzászólás: 2014. 05. 08., 18:17
  2. GoPro Hero HD Motorsport Edition
    By gtr in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 10
    Utolsó hozzászólás: 2014. 02. 22., 01:38
  3. GoPro Hero HD Motorsport Edition kamera LCD kijelzővel eladó!
    By Leon in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 10
    Utolsó hozzászólás: 2012. 11. 04., 21:57
  4. GoPro Motorsports HD Hero
    By qby2k in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 21
    Utolsó hozzászólás: 2010. 04. 09., 18:00
  5. GoPro Motorsports Hero
    By simigeri in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2009. 12. 02., 14:10

Téma címkéi

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva