1. oldal, összesen: 2 12 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 24

  1. #1
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap Speedline Corse 2120 8x18

    Speedline Corse 2120 8x18 5x114.3
    6db van.
    200.000.-/6db
    Utoljára szerkesztette: Krissz; 2015. 02. 22. 20:40-kor

  2. Az alábbiaknak tetszik Krissz hozzászólása:


  3. #2
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Idézet Krissz: Hozzászólás megtekintése
    Speedline Corse 2120 8x18 5x114.3
    6db van.
    200.000.-/6db
    Milyen állapotúak?
    EVO VIII GSR

  4. #3
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet bajno: Hozzászólás megtekintése
    Milyen állapotúak?
    Mecsek, meg egy Szilveszter rally van bennük.
    Utoljára szerkesztette: Krissz; 2015. 02. 23. 00:32-kor

  5. #4
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Ez azért így elég tág.
    Pont oda is lehet verni mind a 6ot 2 verseny alatt.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  6. Az alábbiaknak tetszik Lasi hozzászólása:


  7. #5
    Rezidens Musitz laci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 06.
    Hely
    Kapospula
    Hsz-ok
    905

    Alap

    Szia!
    ET?

  8. #6
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet Lasi: Hozzászólás megtekintése
    Ez azért így elég tág.
    Pont oda is lehet verni mind a 6ot 2 verseny alatt.
    És miért árulnék odavert, szar kereket?! Ha baja lenne leírtam volna hogy sérült, vagy hegesztett vagy repedt, bármi... Ügyes gyerek az aki lekukáz 6 kereket 1 versenyen.
    Utoljára szerkesztette: Krissz; 2015. 02. 23. 11:53-kor

  9. #7
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Nem a csúfot akartam beleverni, csak szeretem ha egy hirdetés pontos ... és valós kép van a dolgokról.
    Ha van közeli képed a felnikről akkor felrakhatod ide, vagy lasi8531@gmail.com ra is küldheted.
    Lehet érdekelne a dolog.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  10. #8
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Krissz: Hozzászólás megtekintése
    És miért árulnék odavert, szar kereket?!

    Nekem azért sikerült már olyat vennem tőled.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  11. #9
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Nekem azért sikerült már olyat vennem tőled.
    Mit?

    volt itt 4 17-es technomagnesio kerék, mondtam autóhoz adták, én nem nézegettem, oda volt baszva a többi mellé, itt nézegetted, majd elvitted. Írtál 2 nap múlva hogy nem egyformák a közepei. 7x forgattad át, majd mondtál egy kisebb számot hogy annyiért viszed.

    Most akkor mivan??? Postán kaptad, úgy hogy meg sem nézted? Ehhez értetek osztani az észt, meg utána okoskodni. Lejöttél itt nézegetted, ott a beszélgetés is, amiben leírtam hogy tiszta retek mindegyik én nem néztem őket kaptál képet, itt is forgattad nézegetted, miért vitted el?

    Elmondtam Neked is, játszani jó, utcára nem tenném fel mert tiszta retek, azt mondtad jó az neked. Ezek után ne okoskodj, nem tartott senki a fejedhez .... hogy vidd el.
    Utoljára szerkesztette: Krissz; 2015. 02. 23. 13:50-kor

  12. #10
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Krissz: Hozzászólás megtekintése
    Mit?

    volt itt 4 17-es technomagnesio kerék, mondtam autóhoz adták, én nem nézegettem, oda volt baszva a többi mellé, itt nézegetted, majd elvitted. Írtál 2 nap múlva hogy nem egyformák a közepei. 7x forgattad át, majd mondtál egy kisebb számot hogy annyiért viszed.

    Most akkor mivan??? Postán kaptad, úgy hogy meg sem nézted? Ehhez értetek osztani az észt, meg utána okoskodni. Lejöttél itt nézegetted, ott a beszélgetés is, amiben leírtam hogy tiszta retek mindegyik én nem néztem őket kaptál képet, itt is forgattad nézegetted, miért vitted el?

    Elmondtam Neked is, játszani jó, utcára nem tenném fel mert tiszta retek, azt mondtad jó az neked. Ezek után ne okoskodj, nem tartott senki a fejedhez .... hogy vidd el.
    Tudom mi hogy volt, pont ahogy írtad,nem is reklamáltam meg, hogy szar. Csak megjegyeztem, hogy azért árulsz szart is. Nem osztottam az észt, uh szépen beszéljél
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  13. #11
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Tudom mi hogy volt, pont ahogy írtad,nem is reklamáltam meg, hogy szar. Csak megjegyeztem, hogy azért árulsz szart is. Nem osztottam az észt, uh szépen beszéljél
    inkább nem írok semmit.
    Utoljára szerkesztette: Krissz; 2015. 02. 23. 15:05-kor

  14. #12
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Én egyszer vettem sz@r felnit és nem Krisztől, azóta csak gumisnál átnézve megforgatva vagy sehogy!
    Pont olyan mint a képről neten kocsit venni szép képek mire ideér meg egy f@s....
    (ezt meg már korábban akartam írni hogy egy parkolóban is le lehet írni 2 felnit egy nap alatt nem kell ahhoz versenyezni)

  15. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  16. #13
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Én egyszer vettem sz@r felnit és nem Krisztől, azóta csak gumisnál átnézve megforgatva vagy sehogy!
    Pont olyan mint a képről neten kocsit venni szép képek mire ideér meg egy f@s....
    (ezt meg már korábban akartam írni hogy egy parkolóban is le lehet írni 2 felnit egy nap alatt nem kell ahhoz versenyezni)
    Látta képeken hogy nézett ki, megmondtam neki csúnyák szarok de én nem foglalkozok vele, így adták az autóhoz, még közel 14 kerékkel, látta képeken, eljött, itt is elmondtam utcára f@szom se tenné fel, max játszani, átforgatta 7x, mondott egy számot hogy annyiért viszi... akkor minek kellett elvinni ha szarok????????????????????
    és akkor megjegyzi árulsz szart is... ha valami szar, nem veszem meg...
    *(optikailag voltak szarok)
    Utoljára szerkesztette: Krissz; 2015. 02. 23. 21:59-kor

  17. #14
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Krissz: Hozzászólás megtekintése
    Látta képeken hogy nézett ki, megmondtam neki csúnyák szarok de én nem foglalkozok vele, így adták az autóhoz, még közel 14 kerékkel, látta képeken, eljött, itt is elmondtam utcára f@szom se tenné fel, max játszani, átforgatta 7x, mondott egy számot hogy annyiért viszi... akkor minek kellett elvinni ha szarok????????????????????
    és akkor megjegyzi árulsz szart is... ha valami szar, nem veszem meg...
    Nyugimááán 28i M3 ! Előfordul, hogy légy van levesbe. Elmondtad neki, hogy nem tuti mégis elvitte. Van ez így. Otthon vette észre, hogy mégse jó. Nekem is volt már ilyen többször is.(tanul belőle az ember) DCS is 400 lovat ígért azt nem lett annyi. Köcsög szakma ez az autósport. Ezért nem kell veszekedni! Senki nem mondta, hogy átverted, csak arra utalt, hogy nálad se minden első osztályú. Gondolom nem is új felni áron vitte el.
    Utoljára szerkesztette: Silva; 2015. 02. 23. 22:08-kor

  18. #15
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Nem értem mit pattogsz. Nem reklamáltam meg, hogy szarok, és nem csak optikailag, hiszen az látszott képen is,hanem konkrétan szétvert szarok, az agy(!) is görbe! Ezt forgathatod akármeddig szemre. De így van, fasz voltam ez az én bajom. Bár más szerintem visszavitte volna. Én arra reagáltam, amit írtál, hogy miért árulnál szart. Árulsz. Amíg lószar van, veréb is ahogy szokták mondani......
    Utoljára szerkesztette: Papírtigris; 2015. 02. 23. 22:57-kor
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  19. #16
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    Nem értem mit pattogsz. Nem reklamáltam meg, hogy szarok, és nem csak optikailag, hanem konkrétan szétvert szarok. Így van, fasz voltam ez az én bajom. Én arra reagáltam, amit írtál, hogy miért árulnál szart. Árulsz. Amíg lószar van, veréb is ahogy szokták mondani......
    "mit pattogsz"...szép, látom nagy a kabát, majd vetess be kicsit belőle. Itt forgattad, átnézted NEM EGYSZER stb. Mondtál egy számot hogy annyiért viszed, és nemértem akkor hogy mi a b....tos f...ért vitted el. Ha valami szétvert szar a Balaton parton, akkor az ha hazaérsz Pestre, ott is egy szétvert szar lesz.
    Utoljára szerkesztette: Krissz; 2015. 02. 23. 23:03-kor

  20. #17
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Tedd be az autóba, hozd vissza. Kimegyünk a gumishoz, megfuttatja nekem gyorsan, ha szar, görbe az agy minden, visszaveszem.
    Ennyi

  21. #18
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Krissz: Hozzászólás megtekintése
    "mit pattogsz"...szép, látom nagy a kabát, majd vetess be kicsit belőle. Itt forgattad, átnézted NEM EGYSZER stb. Mondtál egy számot hogy annyiért viszed, és nemértem akkor hogy mi a b....tos f...ért vitted el. Ha valami szétvert szar a Balaton parton, akkor az ha hazaérsz Pestre, ott is egy szétvert szar lesz.
    A kabát pont jó szerintem. Leírhatod 100x is mi történt, 1x sem tagadtam, és itt nem is erről volt szó. De ha már nézzem vissza a beszélgetést, visszanéztem. Még rá is kérdeztem mennyire szétvert szarok, a válasz, hogy egy gyors van benne, csak retkesen tette el a parszt, ha szépet akarsz szinter kell. Ennyi. Szemre pedig forgathatod a kereket reggelig, gép és hozzáértés nélkül nem látod. De továbbra is mondom, nem ezért írtam, hanem egy kijelentésedre reagáltam.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  22. #19
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap

    Idézet Papírtigris: Hozzászólás megtekintése
    A kabát pont jó szerintem. Leírhatod 100x is mi történt, 1x sem tagadtam, és itt nem is erről volt szó. De ha már nézzem vissza a beszélgetést, visszanéztem. Még rá is kérdeztem mennyire szétvert szarok, a válasz, hogy egy gyors van benne, csak retkesen tette el a parszt, ha szépet akarsz szinter kell. Ennyi. Szemre pedig forgathatod a kereket reggelig, gép és hozzáértés nélkül nem látod. De továbbra is mondom, nem ezért írtam, hanem egy kijelentésedre reagáltam.
    Ha hazudtam, más után hazudtam. Egy szilveszter rally gyorsra tették fel előtte utcain volt. Az ember ott az utcai autóról vette le, tették át a versenyautóra.

    Nem igazán érdekel.Nem bujkálok. Hozd vissza. Megfuttatom gumisnál, ha valóban görbe az agy, vagy annyira szétvert szarok, akkor visszaveszem.

    u.i: ha ennyire szarok miért nem szóltál előbb?
    Utoljára szerkesztette: Krissz; 2015. 02. 23. 23:17-kor

  23. #20
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Krissz: Hozzászólás megtekintése
    Ha hazudtam, más után hazudtam. Egy szilveszter rally gyorsra tették fel előtte utcain volt. Az ember ott az utcai autóról vette le, tették át a versenyautóra.

    Nem igazán érdekel.Nem bujkálok. Hozd vissza. Megfuttatom gumisnál, ha valóban görbe az agy, vagy annyira szétvert szarok, akkor visszaveszem.

    u.i: ha ennyire szarok miért nem szóltál előbb?
    Korrekt. Amúgy meg azért, mert ritkán megyek az autóval és el is felejtem, illetve kurva messze vagy.
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

1. oldal, összesen: 2 12 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Speedline 2120 Turini 17'
    By Krissz in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2016. 01. 13., 12:27
  2. 17-es Speedline Corse garnitúra
    By D16V in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2013. 12. 17., 10:21
  3. 2 db 17-es Speedline Corse felni
    By D16V in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 17., 10:32
  4. Speedline 8x18"
    By bunker in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 7
    Utolsó hozzászólás: 2010. 08. 06., 08:57
  5. 8x18 Speedline Flowforming 5x114.3
    By HUN337 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 9
    Utolsó hozzászólás: 2010. 04. 07., 20:53

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva