1-14, összesen: 14

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2013. 12.
    Hsz-ok
    7

    Alap Mitsubishi Colt Turbó 4X4

    ELADÓ EGY SAJÁT ÉPITÉSŰ AMATŐRCROSSBAN HASZNÁLT VERSENYAUTÓ. MOTOR EVO 3,EVO 9 DUGÓGARNITÚRÁVAL,EVO 9 TURBÓ,4 LEÖMLŐ,880cm3 INJEKTOROK,SZIVÓ VEZÉRMŰTENGELYEKKEL,ETANOLLAL EDDY ECU PROGIVAL 1.5baron 400LÓERŐ. EVO3 VÁLTÓ,ELŐL-HÁTUL RALLYARTOS SPEERDIFI,3.545ÁTTÉTELLEL,KATONA BILSTEIN ELŐL,HÁTUL EVO 8 GÁTLÓ ÜLTETŐ RUGOVAL. BUKÓCSŐ,KAGYLÓÜLLÉS,4 PONTOS ŐV,ETANOL HŰTŐ,AKKSI-TANK-HŰTŐ HÁTUL.MICHELIN MURVA GUMIKKAL ÉS FEDIMA CROSS GUMIKKAL ELADÓ. IGAZI ÉLMÉNYAUTÓ! Tel:06703328857

  2. #2
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Szia. Miért kiabálsz?

  3. 2 tagnak tetszik Miki hozzászólása:


  4. #3
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Szia. Miért kiabálsz?
    AZÉRT!HOGY MINDENKI MEGHALLJA!!! bocsi, aki hangosabban kiabál annak van igaza!

    Ötlet : Facebook-os adok-veszek csoportokba alapszabály árat megadni. Megelőzve a "mennyi? -privi ár.." hsz áradatot. Nem lehetne itt is bevezetni?

  5. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  6. #4
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    egymillió kettő, a duen.hu hirdetés alapján : http://hirdetotabla.duen.hu/ver_enya...b4x4colt185960
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  7. Az alábbiaknak tetszik Coppermine hozzászólása:


  8. #5
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    egymillió kettő, a duen.hu hirdetés alapján : http://hirdetotabla.duen.hu/ver_enya...b4x4colt185960
    Nem akarok senkit bantani de ez finoman szolva is igenytelen...

  9. 3 tagnak tetszik kicsievo hozzászólása:


  10. #6
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok senkit bantani de ez finoman szolva is igenytelen...
    rallycrossra van megépítve, ott azért a kasztni elég ütött-kopott helyenként. mondjuk tény, nem mindegyik rallycross autóra jellemző, hogy így hagyják egy-egy verseny után.
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  11. #7
    Rezidens Feka avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    Páty
    Hsz-ok
    548

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    rallycrossra van megépítve, ott azért a kasztni elég ütött-kopott helyenként. mondjuk tény, nem mindegyik rallycross autóra jellemző, hogy így hagyják egy-egy verseny után.
    A rallycross egy kicsit más világ, nem (amatòr) autocrossra gondoltál véletlenül?

  12. Az alábbiaknak tetszik Feka hozzászólása:


  13. #8
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet Feka: Hozzászólás megtekintése
    A rallycross egy kicsit más világ, nem (amatòr) autocrossra gondoltál véletlenül?
    bocs, igen az. bár így megnézve a képeket, ez már talán a roncsderbi kategória
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

  14. #9
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Idézet Coppermine: Hozzászólás megtekintése
    bocs, igen az. bár így megnézve a képeket, ez már talán a roncsderbi kategória
    Mi sokat járunk gyorsasági roncsderbire, ami kb a csoró ember rally crossa .... kíváncsi lennék mit tud a nagykategoriában
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  15. #10
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2013. 12.
    Hsz-ok
    7

    Alap

    Sziasztok. Látom sok az irigykedő okos ember. Jól látjátok egy picit viseltes a kaszni de szerintem 8 bukfenc után egészen egybe van. Egyébként kiváncsi lennék,hogy melyikőtök tudna ugyan ilyen autót összerakni, elejétől a végéig,napi 12óra munka mellett. Az első-hátsó futómű berakástól a bukocsövezésen keresztül,a sárvédőiv szélesitésen át,a motor megépitése,a 4 leömlő készitése,a pedálsor és az elektromos kormánymű befaragása is az én kezem munkája. Egyébként ti is sokkal jobban értékelnétek azt amit a saját kezű munkával raknátok bele egy autó épitésbe. Szép autótól sokat várnak! Jól látjátok roncsderbibe való,mert az új gazdája ott fog vele indulni. Egyébként kiváncsi lennék,hogy mit alkotnátok a crosspályán. üdv: csoró ember
    Utoljára szerkesztette: Racsi79; 2014. 11. 17. 21:27-kor

  16. #11
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.128

    Alap

    Idézet Racsi79: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Látom sok az irigykedő okos ember. Jól látjátok egy picit viseltes a kaszni de szerintem 8 bukfenc után egészen egybe van. Egyébként kiváncsi lennék,hogy melyikőtök tudna ugyan ilyen autót összerakni, elejétől a végéig,napi 12óra munka mellett. Az első-hátsó futómű berakástól a bukocsövezésen keresztül,a sárvédőiv szélesitésen át,a motor megépitése,a 4 leömlő készitése,a pedálsor és az elektromos kormánymű befaragása is az én kezem munkája. Egyébként ti is sokkal jobban értékelnétek azt amit a saját kezű munkával raknátok bele egy autó épitésbe. Szép autótól sokat várnak! Jól látjátok roncsderbibe való,mert az új gazdája ott fog vele indulni. Egyébként kiváncsi lennék,hogy mit alkotnátok a crosspályán. üdv: csoró ember
    Szia!
    Szerintem nem sokan irigykedünk. Ellenben (ha igaz) Nagyon tisztelünk a kétkezű munkádért!
    Véleményem szerint itt a fórumon nagyon sokan építik a kocsijukat kemény munka mellett. Legtöbben utcára építenek ezért szépen próbálják összelapátolni a gépüket! Ha ilyen jellegű versenyre építenénk sokan tudnánk legalább ilyet. Senki nem esett neked. Valószínű, hogyha nem csak bemásolod a hirdetésed szövegét, hanem bemutatkozol és szépen leírod a kétkezű munkád gyümölcsének eladási okát akkor még sokaknak tetszett is volna. Szvsz nyolc bukfenc után egy kisebb lakatolás ráfért volna de ez én lettem volna.
    Ja és még valami. Nagyon sokan vagyunk itt akik jól-nagyon jól vezetnek és mégsem hencegnek vele. Ahol az ember nem félti annyira a kocsiját ott többet be lehet vállalni -> ergo gyorsabban tanul. Szerintem látnál meglepetést ha arról lenne szó...

    Üdv

  17. #12
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.541

    Alap

    Idézet Racsi79: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Látom sok az irigykedő okos ember. Jól látjátok egy picit viseltes a kaszni de szerintem 8 bukfenc után egészen egybe van. Egyébként kiváncsi lennék,hogy melyikőtök tudna ugyan ilyen autót összerakni, elejétől a végéig,napi 12óra munka mellett. Az első-hátsó futómű berakástól a bukocsövezésen keresztül,a sárvédőiv szélesitésen át,a motor megépitése,a 4 leömlő készitése,a pedálsor és az elektromos kormánymű befaragása is az én kezem munkája. Egyébként ti is sokkal jobban értékelnétek azt amit a saját kezű munkával raknátok bele egy autó épitésbe. Szép autótól sokat várnak! Jól látjátok roncsderbibe való,mert az új gazdája ott fog vele indulni. Egyébként kiváncsi lennék,hogy mit alkotnátok a crosspályán. üdv: csoró ember
    Én nem ismerem ezt a szakágat de biztos durvát megy a vas elhiszem hogy rengeteget dolgoztál rajta de ez nem a mi hibánk, sajnos a leírtaktól nem drágább lesz a termék hanem ellenkezőleg .
    Nem szép de lehet kurvagyors a kategóriájában ennyi a lényeg szerintem.
    Ha van valami kedvcsináló videód egy futamról vagy bármi kiváncsian várjuk!

    Hajrá meló utáni autóépítők (nekem elég volt már belőle )

    Peace és sem irigynek sem okosnak nem tartom magam.

    UI: ha van kedved egy hosszú etanolos evohármas giga bukkake olvasmányhoz itt a miénk:

    http://evoklub.hu/forum/showthread.p...Lancer-Evo-III
    Utoljára szerkesztette: carkillerz; 2014. 11. 17. 23:58-kor

  18. #13
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Idézet Racsi79: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Látom sok az irigykedő okos ember. Jól látjátok egy picit viseltes a kaszni de szerintem 8 bukfenc után egészen egybe van. Egyébként kiváncsi lennék,hogy melyikőtök tudna ugyan ilyen autót összerakni, elejétől a végéig,napi 12óra munka mellett. Az első-hátsó futómű berakástól a bukocsövezésen keresztül,a sárvédőiv szélesitésen át,a motor megépitése,a 4 leömlő készitése,a pedálsor és az elektromos kormánymű befaragása is az én kezem munkája. Egyébként ti is sokkal jobban értékelnétek azt amit a saját kezű munkával raknátok bele egy autó épitésbe. Szép autótól sokat várnak! Jól látjátok roncsderbibe való,mert az új gazdája ott fog vele indulni. Egyébként kiváncsi lennék,hogy mit alkotnátok a crosspályán. üdv: csoró ember
    Bocsánat ha sértésnek jött le, hidd el nem annak szántam.
    Csak arra probáltam célozni, hogy a kisebb pénzű emberek gyorsasági roncsderbiben indulnak.... aki tehetősebb meg rally crossban. De nagyon jól tudom hogy aki minden derbin erdeményesen akar részt venni, az is éves szinten milliókat ölhet bele.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  19. Az alábbiaknak tetszik Lasi hozzászólása:


  20. #14
    Rezidens Erikaviking77 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 09.
    Hely
    Csopak
    Hsz-ok
    824

    Alap

    Ez egy célszerszám, ami működik nem kirakatba készült, és 1 200 000 Ft. Szerintem ennyiből nem sok mindent lehetne kihozni. Ehhez kell mérni.

    Idézet Racsi79: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Látom sok az irigykedő okos ember. Jól látjátok egy picit viseltes a kaszni de szerintem 8 bukfenc után egészen egybe van. Egyébként kiváncsi lennék,hogy melyikőtök tudna ugyan ilyen autót összerakni, elejétől a végéig,napi 12óra munka mellett. Az első-hátsó futómű berakástól a bukocsövezésen keresztül,a sárvédőiv szélesitésen át,a motor megépitése,a 4 leömlő készitése,a pedálsor és az elektromos kormánymű befaragása is az én kezem munkája. Egyébként ti is sokkal jobban értékelnétek azt amit a saját kezű munkával raknátok bele egy autó épitésbe. Szép autótól sokat várnak! Jól látjátok roncsderbibe való,mert az új gazdája ott fog vele indulni. Egyébként kiváncsi lennék,hogy mit alkotnátok a crosspályán. üdv: csoró ember

  21. Az alábbiaknak tetszik Erikaviking77 hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Turbó
    By stari in forum Motor
    Hsz-ok: 17
    Utolsó hozzászólás: 2021. 09. 22., 16:18
  2. Mitsubishi Colt 1.3
    By Szuti in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2016. 01. 08., 17:44
  3. Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2014. 01. 20., 06:09
  4. Horci - Colt 1.3 GLi
    By Horci in forum Klubtagok - Zárt Topic!
    Hsz-ok: 18
    Utolsó hozzászólás: 2012. 10. 18., 10:59

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva