1. oldal, összesen: 2 12 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 33

  1. #1
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap Evo VI - jobbkormányos

    Ismerős kérésére:









    MITSIBISHI LANCER EVOLUTION VI.

    Évjárat 1999., 2000 cc, 4 WD, turbo, digit klíma, ABS, elektromos ablakok,el.tükör, 2 oldali légzsák, központi zár.

    Az autó jobbkormányos, 2006. májusában lett importálva Japánból, magyar okmányokkal és rendszámmal rendelkezik.

    Jelenlegi állapot: 350 HP, GREDDY intercooler kit, TOMEI kipufogó csonk, 76 mm kipufogó rendszer, RALLIART hátsó kipufogó dob, SARD sport katalizátor, HKS sport légszűrő, OS GIKEN kuplung ( dupla tárcsás, max 600 HP) városi használatra alkalmas, CUSCO első és hátsó toronymerevítő, CUSCO futómű keret alul, GREDDY turbonyomás mérő, RALLIART kilométer óra, BLITZ lefújószelep.
    Ezeket az alkatrészeket Japánból vásároltam és csúcsminőségűek, az autó nagyon szép és kellemes hatású.

    APEXI POWER FC motorvezérlő, 4 db. SARD 850 cc-es befecskendező és egy SARD üzemanyagpumpa az autó vételárán kívül megvásárolható.

    Az autó vételára: 5 250.000 Ft.

    Telefon: 06-20-556-55-11
    E-mail: ghyevo@gmail.com

  2. #2
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Ez nagyon drága... a reális ár 4m körül lenne.

    persze kérdés milyen papírjai vannak.

  3. #3
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Benne van a szövegben. Nem tudom mennyire drága, mert nem tudom mennyibe kerül rendesen átalakítani balosra.

  4. #4
    Rezidens wolfblind avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    449

    Alap

    Érdekes, hogy jobbos, de magyar rendszámos, papíros, itthon úgy tudtam jobbost nem lehet vizsgáztatni, vagy mégis.

    Szép autó, sztem ez GB Traderes, Evokat úgy halottam drágább balosítani, mint az Imprezat a tűzfal miatt.

  5. #5
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Lehet jobbkormányost vizsgáztatni!
    Az átalakítás meg kb. ugyanannyi pénz/meló mint az Imprezán.

  6. #6
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Benne van a szövegben. Nem tudom mennyire drága, mert nem tudom mennyibe kerül rendesen átalakítani balosra.

    "Milyen papír" arra gondoltam, hogyan lett papírozva.

    regadó+minden hivatalos vagy másképp---

    SZvsz 1mből nincs meg az átalakítás, azért írtam h drága mert akkor már 6M feletti az ár az pedig irreálisan magas.

  7. #7
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Miért is drága 6M-ért egy nagyon jó állapotú Evo VI??
    Félreértés ne essék, nem ezt a kocsit reklámozom, de a másik ezüst TME is 8 körül menne el, az enyémet se adnám alább, sőt...
    Annyiba kerül minden, amennyit adnak érte!

  8. #8
    Rezidens hunevo6 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    6.567

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Miért is drága 6M-ért egy nagyon jó állapotú Evo VI??
    Félreértés ne essék, nem ezt a kocsit reklámozom, de a másik ezüst TME is 8 körül menne el, az enyémet se adnám alább, sőt...
    Annyiba kerül minden, amennyit adnak érte!
    hát 8-ért én sem adnám oda az enyémet és nem csak azért mert tudtommal az utolsó piros TME Magyarországon... Aki tudja milyen jó egy 6-os az nem sajnál érte 6 millert, főleg, hogy ennyire pipec mint a képen látható.
    Kell egy jó program

  9. #9
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Én rengeteget töröm a fejem, hogy mi lenne a helyes választás evo kérdésben, ha egyszer majd eljön az ideje a vásárlásnak. Idáig az V-VI lenne a befutó, de ha hozzáveszem, hogy ezek már 9-10 éves kocsik, s az áruk annyi vagy több mint egy VII-VIII-asé akkor, azért elgondolkodik az ember. Az utóbbi időben eléggé esik az áruk a VIII-asoknak (ebből van legtöbb), s ez ha tetszik ha nem kihatással van/lesz a VI-os szériákra áraira is, persze ha a pénz nem számítana, s a Janó végre el is adná a kocsit és nem csak hírdetné, akkor azt beparkolnám a garázsba:-), de ha jobban megnézem, akkor ez egy IX-es ára, amiről az a hír járja, hogy k***a jól sikerült kocsi (nagy turbó, eltalált futómű, Mivec vezérlés).

  10. #10
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2006. 11.
    Hsz-ok
    645

    Alap

    Idézet 323_GTR: Hozzászólás megtekintése
    Én rengeteget töröm a fejem, hogy mi lenne a helyes választás evo kérdésben, ha egyszer majd eljön az ideje a vásárlásnak. Idáig az V-VI lenne a befutó, de ha hozzáveszem, hogy ezek már 9-10 éves kocsik, s az áruk annyi vagy több mint egy VII-VIII-asé akkor, azért elgondolkodik az ember. Az utóbbi időben eléggé esik az áruk a VIII-asoknak (ebből van legtöbb), s ez ha tetszik ha nem kihatással van/lesz a VI-os szériákra áraira is, persze ha a pénz nem számítana, s a Janó végre el is adná a kocsit és nem csak hírdetné, akkor azt beparkolnám a garázsba:-), de ha jobban megnézem, akkor ez egy IX-es ára, amiről az a hír járja, hogy k***a jól sikerült kocsi (nagy turbó, eltalált futómű, Mivec vezérlés).
    Ezért írtam h drága. Amikor én hoztam akkor esett nagyot az ár. Amikor árulták azt a fehér makinent akkor is lehetett tudni h irreális 8ért, asszem még mindig árulják---6ért.
    Abban pedig csak 40k van, meg asszem gems, meg nagy kipuff stb.

    Ez drága- balosan ér ennyit.

    Ahogy miki írta, annyit ér amennyit adnak érte.

  11. #11
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Hát szép darab mit ne mondjak. De 6 milláért... hát... arányaiban oylan mint az R34-es Skyline. az is most 15-20 körül megy ha jól tudom pedig 10 éves masina. És mégis veszik mint a cukrot, bitzos lesz olyan aki megveszi ezt is.

    És tényleg annyit ér amennyit adnak érte.

  12. #12
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    26

    Alap evo6

    ma megnéztem az autót, elég szép állaptban van, igaz van rajta egy-két javítani való, pl: abs lámpa állandóan világít, gátlok cserések, turbotimer nem jó meg a fényezés egy-két helyen szépítésre szorul.

  13. #13
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet GABI S1: Hozzászólás megtekintése
    ma megnéztem az autót, elég szép állaptban van, igaz van rajta egy-két javítani való, pl: abs lámpa állandóan világít, gátlok cserések, turbotimer nem jó meg a fényezés egy-két helyen szépítésre szorul.
    RS2 megy mégis?

  14. #14
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    26

    Alap bunker

    Mostmár hogy kipróbáltam több evot is biztosan
    Nem lehet a két autót egy lapon említeni az evo egészen más!

  15. #15
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet GABI S1: Hozzászólás megtekintése
    Mostmár hogy kipróbáltam több evot is biztosan
    Nem lehet a két autót egy lapon említeni az evo egészen más!
    Más persze, felesleges is hasonlítgatni!
    Ahhoz, hogy csak kedvtelésből fenntartson az ember egy olyan autót komoly fanatizmussal kell rendelkezzen, mert ész érvet nem hiszem, hogy fel lehetne hozni mellette, főleg ha már nem is gyári.
    Bár én ennek ellenére azt mondom, hogy soha nem adnám el a S2-t, talán mert tündérmesébe illő, ahogy hozzám került. De ugyanígy vagyok az Evo-val is, csak itt van alternatíva, ha eladnám jönne helyette egy IX-es!

  16. #16
    Rezidens VGergo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest - Pécs
    Hsz-ok
    1.831

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    ész érvet
    4személyes, van csomagtaró, megy télen is mert awd :-) igazi kis családi szedán :-D

  17. #17
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    26

    Alap

    Idézet bunker: Hozzászólás megtekintése
    Más persze, felesleges is hasonlítgatni!
    Ahhoz, hogy csak kedvtelésből fenntartson az ember egy olyan autót komoly fanatizmussal kell rendelkezzen, mert ész érvet nem hiszem, hogy fel lehetne hozni mellette, főleg ha már nem is gyári.
    Bár én ennek ellenére azt mondom, hogy soha nem adnám el a S2-t, talán mert tündérmesébe illő, ahogy hozzám került. De ugyanígy vagyok az Evo-val is, csak itt van alternatíva, ha eladnám jönne helyette egy IX-es!
    Igazad van, de mivel az audi mellé nem tudom megvenni ezért eladom, úgygondolom minden szempontból jobb döntés számomra.Egy igazi utcai rallyautónak érzem, amit én igazán szeretek.Valamint azért mégiscsak 5-6 évvel fiatalabb.

  18. #18
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    No azért mégis lett ez olcsóbb is!!!!!

    Amikor én beszéltem a tulajjal azt mondta, hogy 5m alatt nem adja oda, mert ennek ennyi az ára és kész, erre most:

    http://www.hasznaltauto.hu/1939959_m...hi_lancer_1999

  19. #19
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Így szokott ez menni...

  20. #20
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2007. 07.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    200

    Alap

    Azért ez már tényleg nem rossz ár!
    Nagyszájúak vegye meg valaki!:-)

1. oldal, összesen: 2 12 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva