2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-33, összesen: 33

  1. #21
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2008. 08.
    Hsz-ok
    40

    Alap

    Idézet 1stDriver: Hozzászólás megtekintése
    Azért ez már tényleg nem rossz ár!
    Nagyszájúak vegye meg valaki!:-)

    Most már 3.8 millió Ft az ára!!!!! Egyre jobban megfontolandó...

  2. #22
    No name
    Vendég

    Alap

    Idézet PEPE85: Hozzászólás megtekintése
    Most már 3.8 millió Ft az ára!!!!! Egyre jobban megfontolandó...

    Sziasztiok!

    Az első és az utolsó hozzászólásom lesz ezen az oldalon csak már muszály egy-két dolgot elmondanom!
    Tudjátok én nagyon jól ismerem a tulajt és számomra elég elkeserítő az ahogyan írtok a témában. Olyan dolgokról írtok amiről semmit sem tudtok. Az autó tökéletes, hacsak hibának azt felróhatnánk, hogy jobbkormányos, de kérem benzinnel megy vagy jobbkormánnyal? Nekem volt jobbkormányos autóm és abszolut nem érdekelt, hogy melyik oldalon ülök!!!!
    Én tudom, hogy ez az autó a tulajnak mennyiben van és az az összeg elhihetitek, hogy jócskán 3,8 M fölött van!!! De ha valaki odamenne, hogy kell neki ennyiért és a tulaj azt mondja, jó de visszaállítom az autóban az eredeti állapotot akkor az illető lenne a legjobban megsértődve, hogy nincsenek benne a spéci cuccok. Gondolom, hogy tudjátok, hogy mondjuk egy olyan kuplung ami benne van, vagy egy Tomei kipufogó csonk mennyibe kerül ha meg kéne venni??? Ennél az autónál már ezt nem kell megvenni és azt hiszem ezen az áron igen baráti. Ráadásul még magyar okmányokkal is rendelkezik, ami azt hiszem, hogy nem egy utolsó szempont. Ha már valaki ült egy evo VI-ba az tudja igazán, hogy az milyen érzés és, hogy az mit jelent az egyén számára!
    Persze egyáltalán nem kötelező senkinek sem megvennie, csak arra kérek mindenkit, hogy egy kicsit gondolja végig azt amit leír és nem kell gúnyosan fogadni, hogy már 3,8 M az ára. Persze én tudom, hogy ha 2 M lenne akkor már mindenkinek ideális lenne az ár sőt még mehetne lejjebb is, nem igaz?! De azt ne felejtsük el, hogy mégis egy Evo!
    Köszönöm, hogy írhattam és talán elgondolkodtató az írásom. Választ nem várok, nem kívánok irogatni, remélem érthető, de ha nem az se baj!
    Szép napot mindenkinek!

  3. #23
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet No name: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztiok!

    Az első és az utolsó hozzászólásom lesz ezen az oldalon csak már muszály egy-két dolgot elmondanom!
    Tudjátok én nagyon jól ismerem a tulajt és számomra elég elkeserítő az ahogyan írtok a témában. Olyan dolgokról írtok amiről semmit sem tudtok. Az autó tökéletes, hacsak hibának azt felróhatnánk, hogy jobbkormányos, de kérem benzinnel megy vagy jobbkormánnyal? Nekem volt jobbkormányos autóm és abszolut nem érdekelt, hogy melyik oldalon ülök!!!!
    Én tudom, hogy ez az autó a tulajnak mennyiben van és az az összeg elhihetitek, hogy jócskán 3,8 M fölött van!!! De ha valaki odamenne, hogy kell neki ennyiért és a tulaj azt mondja, jó de visszaállítom az autóban az eredeti állapotot akkor az illető lenne a legjobban megsértődve, hogy nincsenek benne a spéci cuccok. Gondolom, hogy tudjátok, hogy mondjuk egy olyan kuplung ami benne van, vagy egy Tomei kipufogó csonk mennyibe kerül ha meg kéne venni??? Ennél az autónál már ezt nem kell megvenni és azt hiszem ezen az áron igen baráti. Ráadásul még magyar okmányokkal is rendelkezik, ami azt hiszem, hogy nem egy utolsó szempont. Ha már valaki ült egy evo VI-ba az tudja igazán, hogy az milyen érzés és, hogy az mit jelent az egyén számára!
    Persze egyáltalán nem kötelező senkinek sem megvennie, csak arra kérek mindenkit, hogy egy kicsit gondolja végig azt amit leír és nem kell gúnyosan fogadni, hogy már 3,8 M az ára. Persze én tudom, hogy ha 2 M lenne akkor már mindenkinek ideális lenne az ár sőt még mehetne lejjebb is, nem igaz?! De azt ne felejtsük el, hogy mégis egy Evo!
    Köszönöm, hogy írhattam és talán elgondolkodtató az írásom. Választ nem várok, nem kívánok irogatni, remélem érthető, de ha nem az se baj!
    Szép napot mindenkinek!

    Szia!

    Ha esetleg még visszanézel, hogy mi lesz a reakcióra amit írtál, csak egy pár sorban reagálnék.

    2-3-4 évvel ezelőttig, egy EVO teljesen elérhetelen dolog volt az emberek nagy részének!!!!
    Ha láttam egy VI-ost "ünnepnap" volt", VII-esből is nagyon kevés mászkált az utakon. Aztán jött a VIII-as, amit már itthon is egyre több szalonban meg lehetett venni/rendelni, egyre nagyobb hansúlyt fektettek erre a szegmensre is a forgalmazók, kiadták fűnek-fának tesztautónak, vitték rendezvényekre. Közben elkezdték behordani szép számmal az usa-ból, s ez történt a IX-el is, illetve most a X-el. Míg régen ha volt egy eladó EVO szinte annyit kérhettél érte amennyit akartál, mert ha valaki ilyet akart venni, akkor megvette. Most tele van a használtautó EVO hirdetésekkel, s nem egy autót majdnem évek óta hirdetnek. Én anno felhívtam a tulajt és nagyon korrekten elmondott mindent a kocsiról, amikor megkérdeztem, hogy mennyire alkuképes a kocsi azt mondta, hogy 5m az alja. Körbekérdeztem mennyi lenne igényesen átépítve, mondtak rá 800-900e ft-ot, ergo 6 milla lenne a vége. Böngészgettem mennyiért lehetne behozni kintről, mert nagyon rázott a hideg az átépítéstől (valamiért az van bennem, hogy átépítve később már csak ár alatt lehet majd eladni) aztán arra jutottam, hogy olaszban elég sokat hirdetnek 20-22e eur-ért. Ha a korábbi 1-2 hónap árfolyamát nézem, akkor kiderül, hogy 232-233 ft-ért lehetett venni eur nagyban. Eredmény: 233*20,000= 4,660,000ft + 100,000 (kiutazás) + ~600,000 (regadó) + 150,000 (vizsga+ költségek)=5,510,000 FT!!!!!!!!!! És akkor nem alkudtam az autó árból semmit.
    Miért venne meg bárki egy kocsit amit ha balkormányosan szeretne használni drágábban, mint egy echte balost, amin nem kell tűzfalat cserélni, kábelkorbácsot gyártani hozzá + 1000 más dolgot kicsrélni, hogy olyan legyen, mint egy balos.

    Visszatérve a tuningra, Sasa az írta valahol, ha jól emlékszem, hogy 6,7m körül odaadná a VIII-ast, amiben 2,5m FT értékű extra tuning van anyagárban (M800, IX-es turbo, HKS cuccok......) és az jópár évvel fiatalabb kocsi.

    Évek óta figyelve az itthoni EVO árakat, azt kell, hogy mondjam, hogy folymatosan majdnem hogy drasztikus csökkenés van a piacon. Senki nem akar venni egy V-VI-ost 6m -ért, amikor egy 2002-es STi 4m-ért megkap, vagy 2003-2005-öst 6,5m-ért. Illetve 7m-ért IX-es EVO-t lehet venni, ami állítólag a legjobban sikerült darab.

    Elnézést a hosszért, remélem nem bántottam meg senkit, de az éremnek mindíg két oldala van, sajnos senkit se érdekel, hogy az én GTR-em tele van HKS/GReddy/... tuning cuccokkal a kutya se akarja megvenni pedig csak 2500 db-ot gyártottak belőle.

    Remélem sikerül eladni az EVO-t nem elkótyavetyélt áron!!!

  4. #24
    Törzsvendég
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    202

    Alap

    van egy 98-as GT Impreza-m elég komolyan átépítve - illetve jelenleg darabokban - egyetlen eredeti alaktrésze sincs már talán, soksok JDM STi cucc, 2.2stroker stb. - Tomei, HKS, GReddy, Cusco stb.
    ha kiszámolnám mennyit költöttem rá magam semm hinném el, DE nem lehetnék megsértődve senkire, ha ez másnak nem érné meg azt amiért én eladnám
    meghírdethetném 8millióért, ami még minidg erősen veszteséges lenne nekem, de nem hiszem hogy bárki megvenné ennyiért, pedig hibátlan a gép, és alkatrészre többet költöttem rá asszem

    ez egy ilyen dolog, bontottan, kiszerelve jobban el lehet adni a tuning cuccokat az a tapasztalat

  5. #25
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2008. 08.
    Hsz-ok
    40

    Alap

    Erre csak annyit mondanék, hogy én "lelkesedve" újságoltam, hogy 3.8-ért van meghirdetve, most már csak 3.5 millióért, mert komolyan gondolkodom a megvételén csak mivel erősen nem értek az EVO-khoz, szervízelés és fenntartás tekintetében főleg, ezért kérdezősködök még itt-ott, hogy ki mit mondd.


    Idézet No name: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztiok!

    Az első és az utolsó hozzászólásom lesz ezen az oldalon csak már muszály egy-két dolgot elmondanom!
    Tudjátok én nagyon jól ismerem a tulajt és számomra elég elkeserítő az ahogyan írtok a témában. Olyan dolgokról írtok amiről semmit sem tudtok. Az autó tökéletes, hacsak hibának azt felróhatnánk, hogy jobbkormányos, de kérem benzinnel megy vagy jobbkormánnyal? Nekem volt jobbkormányos autóm és abszolut nem érdekelt, hogy melyik oldalon ülök!!!!
    Én tudom, hogy ez az autó a tulajnak mennyiben van és az az összeg elhihetitek, hogy jócskán 3,8 M fölött van!!! De ha valaki odamenne, hogy kell neki ennyiért és a tulaj azt mondja, jó de visszaállítom az autóban az eredeti állapotot akkor az illető lenne a legjobban megsértődve, hogy nincsenek benne a spéci cuccok. Gondolom, hogy tudjátok, hogy mondjuk egy olyan kuplung ami benne van, vagy egy Tomei kipufogó csonk mennyibe kerül ha meg kéne venni??? Ennél az autónál már ezt nem kell megvenni és azt hiszem ezen az áron igen baráti. Ráadásul még magyar okmányokkal is rendelkezik, ami azt hiszem, hogy nem egy utolsó szempont. Ha már valaki ült egy evo VI-ba az tudja igazán, hogy az milyen érzés és, hogy az mit jelent az egyén számára!
    Persze egyáltalán nem kötelező senkinek sem megvennie, csak arra kérek mindenkit, hogy egy kicsit gondolja végig azt amit leír és nem kell gúnyosan fogadni, hogy már 3,8 M az ára. Persze én tudom, hogy ha 2 M lenne akkor már mindenkinek ideális lenne az ár sőt még mehetne lejjebb is, nem igaz?! De azt ne felejtsük el, hogy mégis egy Evo!
    Köszönöm, hogy írhattam és talán elgondolkodtató az írásom. Választ nem várok, nem kívánok irogatni, remélem érthető, de ha nem az se baj!
    Szép napot mindenkinek!

  6. #26
    Bennfentes Shongi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hsz-ok
    70

    Alap

    ha most vennék autot én tuti megvenném,nem érdekel h jobbos,,,a győri skylinos srác is igencsak elvan jobbkormánnyal!
    HÉé csajok, a strand a sziget másik oldalán van!

  7. #27
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Sajnos egy jobbkormányos autónál abból indul ki az ember, hogy mennyi lehetett az Japánban, használtan? (Ennél újonnan sem volt sokkal drágább...)

    De, mint azt már ide is többször beírtam, minden annyit ér, amennyit adnak érte! Én nem haragszom akkor se valakire, ha 10-et kérne érte.

  8. #28
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Sziasztok!
    Vegre eljott a nap,mikor ujra evo tulaj leszek.Holnap indulok egy 6-os rs-ert.Jobbkormanyos es mivel versenyzesre-hobbi celokra akarom ez nem szamit.Ugyis atepitem balosra.Olyan kerdesem lenne,hogy mi a kodszama az rs-nek,honnan tudom,hogy a rovid valto van e benne es hogy a turbo eredeti e meg.Az auto kivul belul rs-tekeros ablakok,no ayc,no airbag,no klima,no abs,vas difis.Csak nem szeretnem,hogy nem azt veszem,amit hirdetnek.Annyira hulye azert nem vagyok hozza,csak szeretnem tudni ezeknek az alkatreszeknek a szamait.Koszonom elore is valaszokat.

    Ne haragudjatok,hogy ide irtam,de nem talaltam megfelelo topikot.Kesobb majd nyitok a kocsinak egy ujat,es at lehet majd oda rakni.

  9. #29
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    263

    Alap

    Idézet wrcfrenky: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Vegre eljott a nap,mikor ujra evo tulaj leszek.Holnap indulok egy 6-os rs-ert.Jobbkormanyos es mivel versenyzesre-hobbi celokra akarom ez nem szamit.Ugyis atepitem balosra.Olyan kerdesem lenne,hogy mi a kodszama az rs-nek,honnan tudom,hogy a rovid valto van e benne es hogy a turbo eredeti e meg.Az auto kivul belul rs-tekeros ablakok,no ayc,no airbag,no klima,no abs,vas difis.Csak nem szeretnem,hogy nem azt veszem,amit hirdetnek.Annyira hulye azert nem vagyok hozza,csak szeretnem tudni ezeknek az alkatreszeknek a szamait.Koszonom elore is valaszokat.

    Ne haragudjatok,hogy ide irtam,de nem talaltam megfelelo topikot.Kesobb majd nyitok a kocsinak egy ujat,es at lehet majd oda rakni.
    Átépítés szép móka lesz ám állítólag az igényes az milliós tétel meg ugye tüzfal cserés móka, mert nem szimmetrikus mint a bubunál. Csak ha csúnya zsetont akarsz rátolni akkor lehet esetleg érdemes átépíttetni, de mindenki más. Direkt japóbol hozatod majd lábon haza kikötőből? Vagy konténerbe jön kapuig?

  10. #30
    Rezidens bunker avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2007. 01.
    Hsz-ok
    3.533

    Alap

    Idézet tRebroN: Hozzászólás megtekintése
    Átépítés szép móka lesz ám állítólag az igényes az milliós tétel meg ugye tüzfal cserés móka, mert nem szimmetrikus mint a bubunál. Csak ha csúnya zsetont akarsz rátolni akkor lehet esetleg érdemes átépíttetni, de mindenki más. Direkt japóbol hozatod majd lábon haza kikötőből? Vagy konténerbe jön kapuig?
    Írta, hogy versenyzésre lesz, azt nem szokták annyira "igényesre".

  11. #31
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Igen,csak versenyzesre lesz,ugyhogy nem kell annyira igenyesre csinalni.Van mar tapasztalat:-D.Az auto mar csehorszagban van,ejjel utazunk ki erte.Ha tudtok valami tengelytav erteket,megdobhatnatok vele.Lecsekkolnam azt is,nem e volt mar torve.

  12. #32
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    RS turbó: TD05HRA-16G6-10.5T

    A tengelytáv 2510 mm, de ha valami extra futómű van benne, amivel lehet az utánfutást állítani, akkor ettől eltérhet.

    Milyen adat kell még?

  13. #33
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2007. 03.
    Hely
    Fülek sk
    Hsz-ok
    360

    Alap

    Koszi,ennyi eleg is lesz.

2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva