2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12
21-27, összesen: 27

  1. #21
    Rezidens HUN337 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 10.
    Hely
    Balatonalmádi
    Hsz-ok
    1.198

    Alap CarMac

    Szisaztok

    nekem volt az Avensisben MacMini sokáig, imádtam. A következö kocsimba is szeretnék, nem tudom hogyan meg milyen lesz de tuti rakok bele egy media centert....

  2. #22
    Rezidens RSTom avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.601

    Alap

    Idézet TéZé: Hozzászólás megtekintése
    Magyarországon ilyesmit nem nagyon forgalmaznak, úgy általában a tuningcuccokat mindenki maga rendelgeti, nem?

    Az ARK Design beépíthető dedikált kijelző.

    Zsolti barátom épített be az NSXbe, Ő foglalkozik is vele.

    http://hardverker.hu/catalog.php?cat...%EDt%F3g%E9pek
    '92 Acura NSX red/blk
    '05 Evo VIII RS - eladva :-(

  3. 3 tagnak tetszik RSTom hozzászólása:


  4. #23
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975
    EVO VIII GSR

  5. #24
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Szereztem egy OBDII csatit, ami wifire kuldi a jelet (CLKDevice). Iphone-nal hasznalom, megvettem a DashCommand programot is hozza. Az evon faszan mukodik minden, bar meg csak 3 percre dugtam fel ra, hogy tudjam mukodik-e. Kesobb, akit erdekel irhatok rola.

    Viszont az Accordon (2011-es) az istennek sem tud csatlakozni a rendszerhez. Radugom, a ledek villognak, a wifi ott is mukodik, fel is csatlakozom ra. Aztan elinditom a DaschCommand-ot, latom, hogy csatlakozasnal feszultseget is kap a masina, de a vegen nem sikerul megtalalni az ECU-t.

    Olvastam a Dashcommand (PalmerPerformance) foruman, hogy mas is szivott mar Hondaval es Volvoval. Vajon mi az elteres? Valamiben mas a szabvany? Hardveres vagy szoftveres lehet a hiba (mas programokat is probaltam, pl. TrackAddict, EOBD-Facile, DynoChart) ? Aki szokott hibakodozni megirhatna tapasztalt-e ilyet. Honda forumokon nagyon irjak, hogy csak a gyari (meregdraga) diagnosztikai cucc megy ra.

    Egy ugyanilyen Bluetooth-os hardvert tesztelunk egy Bug Sti-n, azzal is szepen ment.




    Valamikor letesztelem majd asszony Civicjen is.
    Utoljára szerkesztette: Ceofang; 2014. 12. 23. 13:09-kor
    ///// Ceofang /////

  6. #25
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Én ugyanilyen kütyüt használok, csak a torque-val, evon, mazda mps-en és a fordon müködik, hondával nem próbáltam, azom nincs.

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Szereztem egy OBDII csatit, ami wifire kuldi a jelet (CLKDevice). Iphone-nal hasznalom, megvettem a DashCommand programot is hozza. Az evon faszan mukodik minden, bar meg csak 3 percre dugtam fel ra, hogy tudjam mukodik-e. Kesobb, akit erdekel irhatok rola.

    Viszont az Accordon (2011-es) az istennek sem tud csatlakozni a rendszerhez. Radugom, a ledek villognak, a wifi ott is mukodik, fel is csatlakozom ra. Aztan elinditom a DaschCommand-ot, latom, hogy csatlakozasnal feszultseget is kap a masina, de a vegen nem sikerul megtalalni az ECU-t.

    Olvastam a Dashcommand (PalmerPerformance) foruman, hogy mas is szivott mar Hondaval es Volvoval. Vajon mi az elteres? Valamiben mas a szabvany? Hardveres vagy szoftveres lehet a hiba (mas programokat is probaltam, pl. TrackAddict, EOBD-Facile, DynoChart) ? Aki szokott hibakodozni megirhatna tapasztalt-e ilyet. Honda forumokon nagyon irjak, hogy csak a gyari (meregdraga) diagnosztikai cucc megy ra.

    Egy ugyanilyen Bluetooth-os hardvert tesztelunk egy Bug Sti-n, azzal is szepen ment.




    Valamikor letesztelem majd asszony Civicjen is.
    EVO VIII GSR

  7. #26
    Rezidens Papírtigris avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.039

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Szereztem egy OBDII csatit, ami wifire kuldi a jelet (CLKDevice). Iphone-nal hasznalom, megvettem a DashCommand programot is hozza. Az evon faszan mukodik minden, bar meg csak 3 percre dugtam fel ra, hogy tudjam mukodik-e. Kesobb, akit erdekel irhatok rola.

    Viszont az Accordon (2011-es) az istennek sem tud csatlakozni a rendszerhez. Radugom, a ledek villognak, a wifi ott is mukodik, fel is csatlakozom ra. Aztan elinditom a DaschCommand-ot, latom, hogy csatlakozasnal feszultseget is kap a masina, de a vegen nem sikerul megtalalni az ECU-t.

    Olvastam a Dashcommand (PalmerPerformance) foruman, hogy mas is szivott mar Hondaval es Volvoval. Vajon mi az elteres? Valamiben mas a szabvany? Hardveres vagy szoftveres lehet a hiba (mas programokat is probaltam, pl. TrackAddict, EOBD-Facile, DynoChart) ? Aki szokott hibakodozni megirhatna tapasztalt-e ilyet. Honda forumokon nagyon irjak, hogy csak a gyari (meregdraga) diagnosztikai cucc megy ra.

    Egy ugyanilyen Bluetooth-os hardvert tesztelunk egy Bug Sti-n, azzal is szepen ment.




    Valamikor letesztelem majd asszony Civicjen is.
    Engem majd érdekel a beszámoló, gondolkoztam ezen milyen lehet
    www.papirtigris.com klubkártyával kedvezmény !

  8. #27
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Ok, majd megirom a tapasztalataimat (peldalul van-e lag, mennyire pontos a loero es nyomatek kalkulacio, stb.)

    Addig itt van egy lista, hogy miket tud kiolvasni a Mitsubol, itt pedig a fobb funkcio. A Race Track resz jol hangzik, erre egyebkent van a masik, TrackAddict nevu program is.
    ///// Ceofang /////

  9. 2 tagnak tetszik Ceofang hozzászólása:


2. oldal, összesen: 2 ElsőElső 12

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva