1. oldal, összesen: 4 123 ... UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 66

  1. #1
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap MES-Racing / LifeRacing képviselet

    Sziasztok!

    Szeretnélek tájékoztatni titeket, hogy 2015 januárjától megkezdem az angliai székhelyű LifeRacing motorvezérlő egységeket és egyéb a motorvezérléssel kapcsolatos kiegészítőket gyártó cég termékeinek a magyarországi forgalmazását. Minden LifeRacing termék a motorsport számára tervezett és gyártott high-end eszköz, amely nagyon komoly alternatívája bármely itthon forgalmazott minőségi motorvezérlő vagy egyéb kiegészítő egységnek. A gyárral történt megállapodás értelmében a LifeRacing biztosított a teljes technikai háttértámogatásáról. Ezek alapján minden információ elérhető lesz számomra, amely szükséges lehet a beépítéshez, programozáshoz, illetve ami nagyon fontos, hogy bármilyen felmerülő probléma, műszaki megoldás esetén van kiemelkedően gyors, precíz gyári támogatás.


    Tekintettel arra, hogy itthon szinte teljesen ismeretlenek a LifeRacing termékei, ezért hamarosan beépítésre kerül a saját Lancer EVO VI-osomba egy LifeRacing F88 motorvezérlő és egy D5 Dash kijelző, amely alapján bárki számára bemutatható lesz a termékek professzionális tudása. Valamint működés közben is megtapasztalható lesz a motorsport számára fejlesztett működési stratégiák hatékonysága, igény szerinti konfigurálhatósága, pontossága, precizitása, amely kiemeli ezt a terméket a többi motorvezérlőt gyártó cég termékei közül. Véleményem szerint jelenleg a professzionális minőségű motorvezérlő eszközöket gyártók piacán a LifeRacing termékei rendelkeznek a legjobb ár/érték (tudás) aránnyal.

    Ha valaki éppen motorvezérlő egység cserén vagy új vásárlásán gondolkodik, kérem, hogy keressen meg, forduljon hozzám bizalommal, hogy részletesen megismertethessem a rendkívül széles termék választékkal, azok széleskörű alkalmazási lehetőségeiről, a konkurenciához mért anyagi árelőnyeiről. Előre bocsájtom, hogy a kevesebb ki/bemenettel (ami nem is feltétlenül kevés) rendelkező ecu-k ára a tudásukhoz képest meglehetősen kedvező. Az LifeRacing F88-as motorvezérlő család alapvetően 8 különböző tudású egységet foglal magában, így mindenki megtalálhatja a saját autójához, illetve az igényeinek megfelelő motorvezérlőt. Továbbá lehetőség van az alapverziók bővítésére is pl.: 4 gyújtás kimenet bővítése 6 gyújtás kimenetre, illetve minden vezérlő egységhez számos opcionális funkció rendelhető (adaptive kopogásszabályozás, DbW vezérlés, memóriabővítés, stb). Szívesen állok rendelkezésre, ha valaki szeretne segítséget kérni, hogy az adott autójához melyik változat lenne legmegfelelőbb. Illetve lehetőség van arra is, hogy a LifeRacing termékeket tudásuk alapján összehasonlítsuk más gyártó termékeivel. Azt gondolom, hogy ha sikerül bemutatnom a motorsport számára fejlesztett szoftver átgondolt, professzionális felépítését, széleskörű alkalmazhatóságát, akkor sokak számára tudok majd elérhető áron olyan magasabb szintű motorvezérlési lehetőséget biztosítani, amely mind a tulajdonosát, mind pedig annak autóját hosszú távon nagy megelégedettséggel szolgálja ki.

    Termékek:
    F88 RL/RSL/RXL/R/RS/RX/GDI4

    F88

    F90RX

    F90

    GDI Driver

    X10

    D5 Dash

    Részletesebb információ a LifeRacing termékeiről:
    http://www.liferacing.com/?page_id=2
    Alap és kiegészítő funkciók leírása:
    http://www.liferacing.com/?page_id=117

    Néhány LifeRacing referencia:
    2015 Indy Lights – Engine ECU & Wiring
    2015 CAMS Australian FIA Formula 4 – Engine ECU & Data Logging System
    2015 Spanish F4 Championship – Engine ECU & Data Logging System
    2015 MSA Formula – Engine ECU & Data Logging System
    2013 Formula Ford EcoBoost 200 – Engine ECU & Wiring
    2013 GP3 Series – Engine Wiring Design & Manufacture
    2013 M-Sport R5 Rally Programme – Complete Electronic Control Systems
    2012 Assisted Development Of Future F1 Engine Technology Programme
    2012 MIL SPEC’ Power Distribution Units
    2012 Nissan DeltaWing – Engine Control System
    2012 Record Breaking Ford Fox 1.0L EcoBoost Road Car
    2011 American Le Mans Series Champions (Dyson/Mazda LMP1)
    2011 World Touring Car Championship Champions (RML Chevrolet Cruze)
    2010 – 2012 Grand-AM Paddleshift Systems
    2006 – 2011 Formula Ford Duratec
    2006 Approved OEM supplier of ECUs and wiring to Radical Sports Cars
    2004 Le Mans Endurance Series (LMES) Championship (LMP2)
    2004 American Le Mans Series (ALMS) Championship (LMP2)
    2002 – 2003 American Le Mans Series (ALMS) Championship (LMP675)
    2000 – 2002 Grand-Am Championship (SR2)
    2001 FIA Sports Car Championship (SR2)
    2000 Le Mans 24 Hours Class win (LMP675)
    1999 British Touring Car Championship (BTCC) (for Manufacturer, Driver and Team)

    Árak tekintetében érdeklődjetek pü-ben vagy az alábbi elérhetőségek bármelyikén. Illetve keresek olyan épülő komoly referencia autót legyen az utcai, rally, rallycross, drag, timeattack, drift, dakar, versenymotor, stb…, amibe egyedi megbeszélés alapján támogatási kedvezménnyel tudnám biztosítani a termékeket. Az olcsóbb alapkészülékeket szeretném majd elérhetővé tenni raktárról, illetve a későbbiek folyamán a teljes motorvezérlő rendszer kiépítéséhez szükséges csatlakozókat, szenzorokat, szelepeket, kapcsolókat is szeretném majd raktáron tartani. Fontos, hogy számomra ez nem pusztán egy kereskedelmi tevékenység, hanem szeretnék egy komplex szolgáltatásnyújtást biztosítani ebben a témakörben.

    Hamarosan készül majd egy sokkal részletesebb bemutatkozó cikk, illetve ide a fórumra szeretnék majd egy összeállítást, ahol bemutatom a különböző vezérlőket, illetve magát a vezérlő szoftvert. Bármilyen kérdéssel kapcsolatosan forduljatok hozzám bizalommal.

    Vértessy László
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    Tel.: 06-70-639-9941
    E-mail: vertessy.laszlo@tissylighting.hu
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu


  2. #2

    Alap

    , nekem írhatsz is árakat, készül 2 pályaevó nálam erre a szezonra(Hunevoén kívül), kíváncs lennék a DTA-hoz képest a paramétetekre.

  3. #3
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Hajrá Laci!!

  4. Az alábbiaknak tetszik Miki hozzászólása:


  5. #4
    Rezidens csibee avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 04.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.037

    Alap

    Subaruba is jó?
    Bububububububububuuuuu

  6. #5
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Gratulálok!
    ...amikor az autóbuzéria komoly formát ölt...

  7. Az alábbiaknak tetszik D16V hozzászólása:


  8. #6
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet B.Janika: Hozzászólás megtekintése
    , nekem írhatsz is árakat, készül 2 pályaevó nálam erre a szezonra(Hunevoén kívül), kíváncs lennék a DTA-hoz képest a paramétetekre.
    Kellene tudni elég pontosan, hogy hány db be/kimenetet szeretnétek majd használni, mert alapvetően ettől függ az ár. A bemeneteket alapvetően meghatározza, hogy mennyire szeretnétek felszenzorozni a kocsit, illetve kellenek-e külön kapcsolható bemenetek (als, rajtprom, log,...) a kalibrációs kapcsolón kívül. A kimeneteket pedig, hogy lesz-e hengerenkénti tarfó, kell-e használni a gyári alapjárati motort (ha igen rögtön 4db kimenet ugrik), de hát teljesen tisztában vagy Te ezzel. Ha komolyan érdekel, akkor üljünk majd le és beszéljük át személyesen, úgy, hogy közben átfutunk a szoftveren.

    A kedvezőbb árú F88RL/RSL/RXL sorozat mindhárom tagja 12 bemenettel rendelkezik és 16/20/24 kimenettel rendelhető + beépített lambda vezérlő + knock bemenet.
    A következő F88R/RS/RX sorozat mindhárom tagja 24 bemenettel rendelkezik és 16/20/24 kimenettel rendelhető + beépített lambda vezérlő + knock bemenet.
    Aztán jön az F88 (ami már bőven mindenvivő) 24 bemenet, 28 kimenet + beépített 2 lambda vezérlő + 2 knock bemenet + beépített 2 EGT bemenet.
    A csúcs F90 akár 92 bemenet, 106 kimenet + beépített 2 lambda vezérlő + 4 knock bemenet + beépített 2 EGT bemenet.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  9. #7
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet csibee: Hozzászólás megtekintése
    Subaruba is jó?
    Természetesen, a Gobstopper II-ben is ez van Syvecs S8 felirattal, de amúgy az egy LifeRacing F88
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  10. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  11. #8
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet D16V: Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok!
    ...amikor az autóbuzéria komoly formát ölt...
    Köszi! Nagyon nagy falat ez de remélem megbirkózom majd vele.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  12. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  13. #9
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Egy klubbos kocsiban már biztos, hogy hamarosan LifeRacing motorvezérlő ketyeg
    Köszönöm a bizalmat!
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  14. 5 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  15. #10
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Csak a tisztánlátás végett, főleg hogy én leragadtam az M800-nál: ez a cucc miben más, mivel tud többet mint az én M800-am? (Pont 12 éve lett M48-am, és pár évre rá lecseréltem egy M800-ra.)

  16. Az alábbiaknak tetszik Miki hozzászólása:


  17. #11
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Csak a tisztánlátás végett, főleg hogy én leragadtam az M800-nál: ez a cucc miben más, mivel tud többet mint az én M800-am? (Pont 12 éve lett M48-am, és pár évre rá lecseréltem egy M800-ra.)
    Nemsokára csinálok egy részletes összehasonlítást.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  18. #12
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Addig is a kijelzőről egy kis videó működés közben (1 perctől).


    Elég jól konfigurálható:
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  19. 11 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  20. #13
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Csak a tisztánlátás végett, főleg hogy én leragadtam az M800-nál: ez a cucc miben más, mivel tud többet mint az én M800-am? (Pont 12 éve lett M48-am, és pár évre rá lecseréltem egy M800-ra.)
    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Nemsokára csinálok egy részletes összehasonlítást.
    Elkezdtem megírni de végül nem folytattam, egyrészt nem szeretnék itt bármilyen más terméket negatívan feltüntetni, "ócsárolni", másrészt pedig ha egy tisztességes összehasonlítást szeretnék, akkor az nagyon mélyen műszaki lenne, aminek egy jelentős részét nagyon sokan nem értenék.

    Talán sokkal hitelesebb ha nem én mondom, hogy nem elég jó, hanem a MoTeC egyik alkalmazottja által írt véleményt másolom be ide az M800-ról:

    I think when people think of a Motec ECU they think of the M800 series straight away. They've been around forever and are relatively simple to use and tune with very good features. Still, a lot of functions don't work as well as they could and there are some restrictions meaning it can be difficult to make all features work on some newer cars. The core of the M800 comes from the Motec 2 group ECU designed back in the early 90's and this is where some of the restrictions lay.

    Info:
    http://www.gtrheritage.com/topic/877...cs/#entry10151

    A saját véleményem, hogy a MoTeC M800 egy nagyon korrekt belépő szintű motorsport számára is használható motorvezérlő nagyon erősen túlárazva, az ár/érték arányát nézve pedig elég gyenge.

    Egyébként az utóbbi egy hétben több érdeklődőnek is megmutattam magát szoftvert és többeket vittem a VI-ossal, ahol nem a VI-os volt a lényeg, hanem a motorvezérlő tudása. Kivétel nélkül mindenki le volt döbbenve a tudása előtt. Volt olyan érdeklődő is, aki már szinte mindent látott ebben a témakörben és ő is úgy nyilatkozott, hogy a rendszer messze meghaladja bármilyen más általa ismert, látott tudását.

    Árak tekintetében legalább 25-30%-al olcsóbb a hasonló be/kimenetekkel rendelkező LifeRacing F88, mint az M800, arról nem is beszélve, hogy nem kell venni hozzá vagyonokért kábelt, memóriát, als-, vezérműtengely állítási opciót, mert ezeket alapáron tudja LR. De az LR is fejleszthető opciókkal, így rendelhető hozzá például nagyon kedvező áron adaptive knock control is.

    Nem szeretném nagyon tovább ragozni, mert túl marketing szaga lesz dolognak (azt meg nem szeretném), de tény, hogy az M800-nál jelentősen olcsóbban sokkal jobban konfigurálható, nagyobb tudású LR ecu-t tudok szállítani. Ha bárki is motorvezérlő vásárláson gondolkodik, de kételkedik abban amit írok, ha gondolja keressen meg, hogy élőben is megmutathassam majd neki, hogy mit próbálok népszerűsíteni. Ha átlátja, megérti (elsőre nem olyan könnyű), hogy mit is tud az LR, akkor semmi kétségem afelől, hogy semmi más alternatíva nem jöhet számításba.

    Remélem hamarosan megérkeznek az első példányok és hamar be tudom majd építeni a kocsiba. Időközben eladtam az AIM MXL kijelzőt a kocsiból, így annak a helyére is LR termék érkezik majd .

    Addig is az egyik kedvenc videóm amiben ilyen vezérlő ketyeg:
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  21. 6 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  22. #14
    Zöldfülű Kulinpapa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 03.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11

    Alap

    Csak annyit tennék hozzá hogy egy ideje már nyomatom ezt a termék skálát, és teljesen bele szerelmesedtem ezekbe a cuccokba, ez most A best-buy, A jolly joker, a ferrari az autós kártyából, szóval mindent visz... Sikerült is komoly tapasztalatot felhalmozni. JÓL működő kipörgés kontrol, JÓL működő knock kontrol, JÓL működő gearcut és gear Blip, brutális launch control, minden érték 1000Hz-en logolható, pályarajzos GPS-es log G-erőkkel, ezer%-os megbízhatóság, NULLA bug, sokféle engine trip és limp mode ami tényleg megmenti a motort ha baj van, legjobb ár/érték arány a piacon, szinte végtelen lehetőségek...mindez mindenféle idegesítő opciók és extra pénzlehúzási lehetőségek nélkül...A legkomolyabb gépek már ezzel mennek. Például ez: Tuned by KulinPapa:


  23. 8 tagnak tetszik Kulinpapa hozzászólása:


  24. #15
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    3.229

    Alap

    Ahogy nézegetem a szoftverét ennek az ecu-nak, azt kell hogy mondjam, a 12 állású kalibrációs kapcsoló maga az Isten!
    Jól látom, hogy minden egyes állásához hozzá lehet rendelni a következő táblák bármelyikét?

    - 4 benzin
    - 4 gyújtás
    - 4 target lambda
    - 4 WG tábla
    - 12 ALS
    - 12 Launch
    - 2 alapjárat
    - stb

    S akkor még a befecskendezési szögekről, egyéb, nem külön táblás kompenzációkról nem beszéltem.
    Rosszul látom a dolgokat?
    Mert az biztos, hogy sok mindent kifelejtettem.

    Hja, pl a kedvencemet, a flex fuel-t
    Utoljára szerkesztette: simigeri; 2015. 01. 19. 13:02-kor

  25. Az alábbiaknak tetszik simigeri hozzászólása:


  26. #16
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Kulinpapa: Hozzászólás megtekintése
    Csak annyit tennék hozzá hogy egy ideje már nyomatom ezt a termék skálát, és teljesen bele szerelmesedtem ezekbe a cuccokba, ez most A best-buy, A jolly joker, a ferrari az autós kártyából, szóval mindent visz... Sikerült is komoly tapasztalatot felhalmozni. JÓL működő kipörgés kontrol, JÓL működő knock kontrol, JÓL működő gearcut és gear Blip, brutális launch control, minden érték 1000Hz-en logolható, pályarajzos GPS-es log G-erőkkel, ezer%-os megbízhatóság, NULLA bug, sokféle engine trip és limp mode ami tényleg megmenti a motort ha baj van, legjobb ár/érték arány a piacon, szinte végtelen lehetőségek...mindez mindenféle idegesítő opciók és extra pénzlehúzási lehetőségek nélkül...A legkomolyabb gépek már ezzel mennek. Például ez: Tuned by KulinPapa:

    Köszi, hogy megerősíted, hogy mennyire komoly is ez a motorvezérlő , jó látni, hogy más is meglátta, megértette benne azt a hatalmas potenciált amivel a szoftver tudása és maga a hardver rendelkezik. Borzasztóan komolyan szól az a kocsi, GRAT . Nálam ez a "szerelem" már 3 éve tart, talán az országban elsőként az én autómba került Syvecs ecu, ráadásul úgy, hogy egy bekábelezett, felprogramozott M800-at vettem ki miatta. Azóta el is ment már, több mint 10e km-t a saját magam által írt és folyamatosan csiszolt programmal hiba nélkül, arról nem is beszélve, hogy egy félig elfáradt walbro pumpa miatt megmentette a motorom életét is.

    De akkor a félreértések elkerülése érdekében tisztázzuk is pontosan, hogy ki mivel is foglalkozik: Kulinpapa Syvecs termékeket forgalmaz, én meg ugye a LifeRacing termékeit próbálom értékesíteni.

    Mi a hasonlóság és a különbség a két gyártó termékei között: alapvetően az, hogy nincs két gyártó csak egy az pedig a LifeRacing, aki egyedi megállapodás és egyedileg kialakított konfiguráció alapján gyártja a motorvezérlőket a Syvecs számára, illetve a többi termékének egy jelentős része is elérhető Syvecs-ként, DE maga a gyártó, illetve a szoftver és a hardver megalkotója a LifeRacing.

    Hogyan lehet ez: mivel a LifeRacing alapvetően a motorsport szegmensben képviseltette/képviselteti magát, ezért nem fektetett hangsúlyt az utcai autókban történő alkalmazásra, de mások meglátták benne a rendszer tudásából adódó hatalmas lehetőséget és megállapodva a gyárral először Solaris-ként, majd Syvecs-ként elkezdték forgalmazni elsősorban utcai autókban. Versenyképes pedig attól lett, hogy a Syvecs-nél alapként kihozott S6-os verziót teljesen egyedileg az utcai autók igényeihez alakítva dobták a piacra, talán a létező egyik legjobb support-tal. De természetesen ezért cserébe kötöttek jó pár kompromisszumot is: elmaradt az F88 cnc-zet komoly motorsportos ecu háza, az ecu csatlakozó sem az F88-as szériából származik, valamint csak egy CAN bus kimenettel rendelkezik, míg az F88 alapből kettővel, stb.

    Hogy mindezt alá is tudjam támasztani, az alábbiakban bemásolok néhány sort Mark Colby-tól a LifeRacing motorvezérlőjének a tervezőjétől:

    Hello to all. My name is Mark Colby; I'm the system architect, embedded software engineer and custom silicon designer behind the Life Racing and Syvecs ECUs. It's great to see people using them and getting good results, but that's not really why I'm here! It's been pointed out to me that there is some question over the relationship and relative abilities of the Life Racing and Syvecs products and I've been asked to clear that up. I will try to find time to revist this thread occasionally to answer any questions posted, but my time is extremely pressured currently so please don't take a delayed response as a slight!

    I've been at the sharp end of motorsport ECU design since 1995 (before that I was working on avionics and radar amongst other things). I was a founding partner of Life Racing in 2002. The F88 ECU was Life's first product and is still it's core device, having been under constant development since it first ran in 2003, with perhaps 300 firmware releases and numerous hardware improvements and extensions in that time. The principle with the F88 is to strive always for the most accurate control, as required by highly stressed engines such as a high-boost high-compression restricted-intake WRC or Le Mans engines, and low-inertia engines such as Superbikes or rotaries. With a little slaved IO the F88 will happily control a twin-turbo, twin drive-by-wire, multi-point injection V8, with full knock control, traction control and paddle shift control all built in - and it often does

    The guys behind Syvecs have been using Life Racing ECUs with great results since the get-go. Pat in particular is the most technically adept guy I have encountered in the general after-market arena. They wanted an ECU that met after-market needs and which could utilise the same ECU core with different OEM connectors. We make the S6 for them for that purpose. They have a generic-connector version and a number of plug-and-play solutions, with more in the pipeline.

    To be clear : the S6 has precisely the same core hardware, core software and custom silicon as the highest specification F88. The engine control fundamentals in these ECUs are identical. So are many of the key strategies, such as knock control. Improvements made to one are often also made available in the other, and it is not always one-way traffic; some strategies have appeared in the S6 first. Indeed it is arguable that the S6 boost control strategy is more flexible for after market vehicles currently than the F88's is. There is absolutely no intent that the S6 have inferior control, nor does it. Incidentally the same is true of all the reduced-cost F88 variants (F88R's hold lap records in Irish Superbike and Isle of Man TT victories).

    The difference between the ECUs is mainly the number and types of inputs and outputs and a few strategy differences related to that. Which ECU you choose to run is really a matter of which is most suitable for your project. For example if I was running a relatively standard (albeit high powered) Subaru personally it would likely be on S6 not F88 as it is a better fit and the ultimate control would be the same.

    Syvecs are well versed in the differences between the ECUs and can supply Syvecs-badged F88s as well as S6s if required, and frankly they have more experience setting up modified road cars (more standard sensor linearisations and base maps ready etc) than I do!

    I hope that's helped, and good luck with all your projects!

    Mark

    Info:
    http://www.mkivsupra.net/vbb/showthr...=1#post2923067

    Na és akkor a lényeg, hogy miért is lett LifeRacing annak ellenére, hogy a kocsimban is Syvecs van, illetve lehetett volna akár Syvecs képviselet is. Azért mert a LifeRacing-nek akkora a termékválasztéka és ez a széles választék is egyénileg tovább bővíthető, hogy ezzel sem a Syvecs és talán senki más sem tud versenyezni a világon. Úgy értem ezt, hogy míg a Syvecs alap ecu-ja az S6 (16 be, 22 kimenettel (8 injektor/6 gyújtás, 8 egyéb PWM), +EGT, + WBO2, +KNOCK) 6 hengeres konfigurációhoz szinte bármely utcai autóhoz elég, addig a a LifeRacing F88 sorozatnak van 8db különböző konfigurációjú ecu-ja (RL/RSL/RXL/R/RS/RX/GDI/full F88), amiből az első hat változat alapban csak 4 gyújtás kimenettel rendelkezik, de vicces felárért cserébe kérhető 6 hengeres gyújtás kimenettel is. Amúgy a Syvecs S8 felel meg kb a LifeRacing full F88-nak de azok árban már borsosabbak kicsit. A lényege a dolognak, míg az Syvecs S6 1299Ł+ÁFA addig én a LifeRacing F88-as családból 4 hengeres konfighoz vagy akár 6 henegeres konfighoz telejesen egyénre szabott módon tudok vezérlőt ajánlani, tudástól (be/kimenetek számától) függően akár jóval olcsóbban is egy bizonyos szintig.

    A programozás tekintetében pedig azt gondolom, hogy jelenleg Kulinpapának van a legnyagyobb tapasztala ezekkel a motorvezérlőkkel, így bátrán ajánlom őt, legyen szó akár az általam értékesített LifeRacing ecu-k programozásáról is. Illetve ha jól tudom akkor a klub "házi" programozója is írt már Syvecs-re programot, hasonlóan hozzánk Ő is el volt ájulva tőle
    Utoljára szerkesztette: MES-Racing; 2015. 01. 19. 09:22-kor
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  27. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  28. #17
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet simigeri: Hozzászólás megtekintése
    Ahogy nézegetem a szoftverét ennek az ecu-nak, azt kell hogy mondjam, a 12 állású kalibrációs kapcsoló maga az Isten!
    Jól látom, hogy minden egyes állásához hozzá lehet rendelni a következő táblák bármelyikét?

    - 4 benzin
    - 4 gyújtás
    - 4 target lambda
    - 4 WG tábla
    - 12 ALS
    - 12 Launch
    - 2 alapjárat
    - stb

    S akkor még a befecskendezési szögekről, egyéb, nem külön táblás kompenzációkról nem beszéltem.
    Rosszul látom a dolgokat?
    Mert az biztos, hogy sok mindent kifelejtettem.

    Hja, pl a kedvencemet, a felx fuel-t
    Teljesen jól látod, "elb@szott" egy mátrix a kalibrációs kapcsoló , de valójában sokkal többet tud, mint amit leírtál.
    Megpróbálom összeírni, hogy a 12 állású programváltó kapcsolóra milyen funkciók konfigurálhatóak fel (1-12-ig egymástól teljesen függetlenül):
    - 4 benzin/ 4 gyújtás/ 4 closed loop target lambda tábla (mindhárom tétel bármely teljes táblája minden programon +/- akár külön módosítható)
    - revlimit (az előre megadott fordulatszám értéke minden programra egyénileg módosítható)
    - 4 target boost tábla (minden programban külön sebesség fokozatonként állítható a wg duty, a map target és a tps progresszió)
    - 2 map limiter
    - 4 ALS tábla
    - 4 nitro tábla
    - pit limit (1-12 állásra on/off)
    - log (1-12 állásra on/off)
    - launch control (1-12 állásra on/off, és minden programban külön állítható a target rpm és a target map)
    - knock control (1-12 állásra on/off)
    - tyre type (1-12 állásra WET/DRY/INTERMEDIA)
    - 4 traction control tábla egy külön 12 állású kapcsolóról vezérelve (amire minden egyénileg konfigurálható)
    - DBW vezérlés (1-12 állásra külön target tps)
    - 2 külön hidegindítási tábla (1-12 állásra egyénileg konfigurálható)
    - 2 külön alapjárati motor vezérlés (1-12 állásra egyénileg konfigurálható)
    - 2 direkt vezérelt kimenet (1-12 állásra egyénileg konfigurálható)
    - motorvédelmi funkciók (víz-, olajhőfok, olaj-, benzinnyomás, szegény keverék lambda funkciók 1-12 állásra egyénileg on/off konfigurálhatóak)

    Nagy hirtelen ennyi, de szerintem ez már bőven mélyebb leírás, mint amit az átlag felhasználónak tudnia, értenie kellene.
    És ami a legkeményebb az egészben, hogy minden porcikája 100%-osan működik.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  29. 2 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  30. #18
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Csak kíváncsiságból összehasonlítottam a LifeRacing és a Syvecs szoftvert töviről hegyire, ugye én idáig minden esetben a Syvecs szoftver tudásából indultam ki (mivel ez ketyeg az autóban), ami alapban fantasztikus, mint, ahogy azt Kulinpapa is megerősítette. De összehasonlítva a kettőt azt kell, hogy mondjam, hogy a LifeRacing szinte minden beállítási pontnál olyan kiegészítő programozási, beállítási lehetőségekkel, kiegészítő 3D-s táblákkal rendelkezik, ami egy még magasabb szintre emeli az LR termékeket. Sejtettem én, hogy mint fejlesztő, gyártó megtart magának jó pár olyan professzionális a motorsport számára fejlesztett beállítási lehetőséget, amelyet a Syvecs egyáltalán nem vagy csak a későbbi frissítéseknél kaphat meg.

    Nagyon remélem, hogy hamarosan megérkezik kintről az első csomag, már nagyon várom! (lesz GPS jeladó is a VI-osban )
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  31. Az alábbiaknak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  32. #19
    Zöldfülű Kulinpapa avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 03.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11

    Alap

    Hát szerintem nézd meg mégegyszer....mert a kettő ma már ugyanaz. Vagy ha nem, akkor valamit elnéztél, vagy nem jó a program verziód. Az F88-at tudod összehasonlítani az S8-al. Az S6-ot hiába hasonlítgatod az F88-hoz, ott egyszerűbb a szoftver, más termék szint. Illetve vannak dolgok amik csak akkor jelennek meg ha már minden be és kimenetet beállítottál hozzájuk. Igaz kisebb LR ecut nem használtam még, de gondolom a belépő szintű LR egyezik az S6 programmal. Csak az S6-ból van plug and play verzió is. A fullos F88 meg pont ugyanazt tudja mint a fullos S8.

    A GPS jó amúgy, van benne 3 irányú G-szenzor is. Egy gombnyomásra csinálni lehet aztán pályarajzot a logból, így aztán sokkal magasabb szinten lehet kiértékelni az adatokat. Meg aztán így könyebb észrevenni azt is ha egy kanyart esetleg elrontott a pilóta. Nincs menekvés, a bigbrother mindent lát )

  33. 2 tagnak tetszik Kulinpapa hozzászólása:


  34. #20
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Idézet Kulinpapa: Hozzászólás megtekintése
    Hát szerintem nézd meg mégegyszer....mert a kettő ma már ugyanaz. Vagy ha nem, akkor valamit elnéztél, vagy nem jó a program verziód. Az F88-at tudod összehasonlítani az S8-al. Az S6-ot hiába hasonlítgatod az F88-hoz, ott egyszerűbb a szoftver, más termék szint. Illetve vannak dolgok amik csak akkor jelennek meg ha már minden be és kimenetet beállítottál hozzájuk. Igaz kisebb LR ecut nem használtam még, de gondolom a belépő szintű LR egyezik az S6 programmal. Csak az S6-ból van plug and play verzió is. A fullos F88 meg pont ugyanazt tudja mint a fullos S8.

    A GPS jó amúgy, van benne 3 irányú G-szenzor is. Egy gombnyomásra csinálni lehet aztán pályarajzot a logból, így aztán sokkal magasabb szinten lehet kiértékelni az adatokat. Meg aztán így könyebb észrevenni azt is ha egy kanyart esetleg elrontott a pilóta. Nincs menekvés, a bigbrother mindent lát )
    Milyen sűrűn rögzíti a GPS adatot?

1. oldal, összesen: 4 123 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Ap Racing 355mm
    By Krissz in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2015. 07. 22., 09:18
  2. Brembo Racing
    By Krissz in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 12. 27., 18:53
  3. OFF KTM Kosak Racing
    By Krissz in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 09. 15., 21:23
  4. AP Racing fékrendszer
    By Beni207 in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 6
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 14., 19:35
  5. AP Racing
    By Krissz in forum Eladó - privát hirdetések
    Hsz-ok: 2
    Utolsó hozzászólás: 2012. 12. 09., 00:48

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva