1-2, összesen: 2

  1. #1
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2015. 01.
    Hsz-ok
    1

    Alap Evo II eladó!!!! Ár alatt csak két hétig 1.1 M forint

    Sajnos eladóvá vált evo 2 esem sürgősen 1995.01 havi .
    Amit az autóról tudni lehet . Japán belpiac . Sosem versenyzett ! Nagyobb turbo , nagy cooler , kovácsolt dugattyú , ARP hajtókar, katona féle gátlók , Új nagy fékek piros ferodo betétek, 76mm es rendszer leömlőtől, greddy lefujoszelep, hks levegőszűrő, szinter kuplung, Most cseréltettem olajat ,szűrőket , motul 20w60 LeMans .greddy turbonyomásmérő,gyári OZ magnézium kerekek új szinterezés ráférne .Motorikusan nagyon jó állapotú keveset használtam . A külsejével picit foglalkozni kell de nem sérült stb. Tel: 06702825124 Ár : 1.1 M FORINT KP két héten belül jönnek érte külföldről ha addig elmegy akkor örülnek ha itt sikerülne gazdát találni neki!!!
    Utoljára szerkesztette: tamas.dosa91; 2015. 02. 10. 20:08-kor

  2. Az alábbiaknak tetszik tamas.dosa91 hozzászólása:


  3. #2
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Idézet tamas.dosa91: Hozzászólás megtekintése
    Sajnos eladóvá vált evo 2 esem sürgősen 1995.01 havi .
    Amit az autóról tudni lehet . Japán belpiac . Sosem versenyzett ! Nagyobb turbo , nagy cooler , kovácsolt dugattyú , ARP hajtókar, katona féle gátlók , Új nagy fékek piros ferodo betétek, 76mm es rendszer leömlőtől, greddy lefujoszelep, hks levegőszűrő, szinter kuplung, Most cseréltettem olajat ,szűrőket , motul 20w60 LeMans .greddy turbonyomásmérő,gyári OZ magnézium kerekek új szinterezés ráférne .Motorikusan nagyon jó állapotú keveset használtam . A külsejével picit foglalkozni kell de nem sérült stb. Tel: 06702825124 Ár : 1.6M
    Először is üdv, de legfőképp Ha először jársz itt...
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva