1-15, összesen: 15

  1. #1
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap Bukócső

    Sziasztok! Mivel idén nincs lehetőségem bohóckodóra autót bérelni, de menni mennék... így marad az épités. Mennyiért szoktak csövezni egy Astrat kb? Nem kell homológ, de azért szart se tennék bele. Első a safety.. Az autó már ki van szemelve és meg is nézem a jovő héten. Még az is lehet, hogy elhozom azonnal csak valami kb àrat akinek van tapasztalata a csővezés vagy csöveztetés terén tudna ìrni? Mert ha nagyon nem az amivel én kalkulàlok akkor a budget miatt egyenlőre nem vàgnék a dologba.. cső nélkül pedig nem hasznàlnám. Ez gondolom érthető. Előre is köszi!
    Just for Fun

  2. #2
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Nem lesz nagy különbség a homológ meg a nem homológ között, úgyhogy szerintem, ha az autó későbbi értékét növelni akarod, akkor nem oszt nem szoroz az a 20-30e Ft különbség...
    200-250-el számolj alsó hangon.
    Az Evo 220-250 között volt Gál-nál 3-4 éve.
    Egyszerűbb, ha konkrét ajánlatokat kérsz be a csövezőktől.

  3. #3
    Rezidens ATTILA EVO 7 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 05.
    Hsz-ok
    840

    Alap

    Ne építs,vegyél inkább egy olyat,amivel már más végig kínlódta az egész folyamatot.

  4. 10 tagnak tetszik ATTILA EVO 7 hozzászólása:


  5. #4
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet FQ-400: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Mivel idén nincs lehetőségem bohóckodóra autót bérelni, de menni mennék... így marad az épités. Mennyiért szoktak csövezni egy Astrat kb? Nem kell homológ, de azért szart se tennék bele. Első a safety.. Az autó már ki van szemelve és meg is nézem a jovő héten. Még az is lehet, hogy elhozom azonnal csak valami kb àrat akinek van tapasztalata a csővezés vagy csöveztetés terén tudna ìrni? Mert ha nagyon nem az amivel én kalkulàlok akkor a budget miatt egyenlőre nem vàgnék a dologba.. cső nélkül pedig nem hasznàlnám. Ez gondolom érthető. Előre is köszi!
    Egy rendes WRC cső 300e + üléskonzol + emelési pontok + .......... + .............
    Aztán szorozd meg az egészet 1,5-el, mert szétszedeted majd valakivel, ki kell majd kaparni, homokfújni, trélerezni oda-vissza, itt-ott lakatolni, igazítani kell majd rajta, fényezni kell....
    Vennék inkább egy kupás astrát és tennék bele egy GSi motort.
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  6. 3 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  7. #5
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    http://hirdetotabla.duen.hu/ver_enya...utkeladk154080

    Jo regi a hirdetes, de olcsok voltak...
    Utoljára szerkesztette: Ceofang; 2015. 04. 16. 14:39-kor
    ///// Ceofang /////

  8. #6
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    http://hirdetotabla.duen.hu/ver_enya...utkeladk154080

    Jo regi a hirdetes, de olcsok voltak...
    Azok már elmentek.

    @Fq
    Biztos sokan segítenének, ha beírnád, hogy mi a cél és mekkora a keret.

  9. #7
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    A cél az, hogy nulláról építeni egy kupás astrat GSI motorral. Amit néztem, hogy egy alap GSI astrat venni és azt hegeszteni.Illetve most kaptam egy egész korrek ajánlatot egy Corsara ami 600 kiló 120 ló és gépkönyves pályára. Azon is elgondolkoztam, hogy lehet jobban megérné már egy készet venni mint építeni. Árban a kettő közül a corsa lehet, hogy gyengébb lenne de közel ahogy kalkuláltam 200-al lejjebb lenne. És mivel azért a súly/le arány elég jó, még okozhatna is meglepiket. sper, váltó stb stb benne van állítólag, majd megnézem valamelyik nap. Egyébként a cél az, hogy bohóckodóra legyen valami MTA-ra tanulni, vagy kisebb pályanapokra, pl Euroringre le tudjam húzni és ott menni stb stb. Első lépés a tanulás ezért szeretnék minden áron csöveset, utána 2-3 év és megcsinálom az accordot turbosra, és onnantól majd azzal veretem. De kezdőnek azért nem akarom magam a palánkra vágni. Ezért kell csöves legyen mert ha bármi van akkor azért fogjon, illetve tanulni.
    Just for Fun

  10. #8
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Fogadd meg a tanácsokat, ha van kész autó akkor azt kell megvenni, mert, ha nulláról építed az legalább egy év mire összeáll (kivéve Janit ), és közel duplájába kerül!
    Ha maga az építés okoz örömöt, csak akkor vágj bele egy nulláról építésnek, de ahhoz nagy perverzió kell...(vagyunk ilyenek is páran itt a fórumon...)

  11. Az alábbiaknak tetszik D16V hozzászólása:


  12. #9
    Adminisztrátor Miki avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    11.968

    Alap

    Van egy csomó régi kupás Astra itt-ott, azokra ugorj szerintem is rá! Aztán ízlés szerint lehet fejleszteni.

  13. Az alábbiaknak tetszik Miki hozzászólása:


  14. #10
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet Miki: Hozzászólás megtekintése
    Van egy csomó régi kupás Astra itt-ott, azokra ugorj szerintem is rá! Aztán ízlés szerint lehet fejleszteni.
    Meg clio is.

  15. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  16. #11
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet D16V: Hozzászólás megtekintése
    Ha maga az építés okoz örömöt, csak akkor vágj bele egy nulláról építésnek, de ahhoz nagy perverzió kell...(vagyunk ilyenek is páran itt a fórumon...)
    Inspiráció gyanánt betehetnél pár képet a frissen elkészült kocsid meseszép csövezéséről és a fényezésről
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  17. 3 tagnak tetszik MES-Racing hozzászólása:


  18. #12
    Rezidens D16V avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 02.
    Hsz-ok
    1.376

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Inspiráció gyanánt betehetnél pár képet a frissen elkészült kocsid meseszép csövezéséről és a fényezésről
    Mindent a maga idejében...
    De ez valóban nem a kétszázas kategória


  19. 7 tagnak tetszik D16V hozzászólása:


  20. #13
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Nem találtam sehol kupás Astrát eladót.. Viszont kaptam egy elég jó ajánlatot egy gépkönyves corsa-ra. Azon most elég erőteljesen gondolkozom, 120 ló 600 kiló. Azzal már el lehetne kezdeni bohóckodni.Hátsó kerekes autót egyáltalán nem szeretnék, számomra nagyon idegen a hátsókerék hajtás. FWD vagy AWD. De mivel az elsőkereket jobban ismerem így inkább az. AWD buli autó meg olyan áron menne ami élvezhető, hogy azt nem tudnám még finanszírozni.
    Just for Fun

  21. Az alábbiaknak tetszik FQ-400 hozzászólása:


  22. #14
    Rezidens Dino74 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 01.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    1.530

    Alap

    Idézet carkillerz: Hozzászólás megtekintése
    Meg clio is.
    És az hol? Kerestem, még ttop is nézett nekem de nem volt, azt mondta a belgák elvitték a gecibe

  23. #15
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

    Alap

    Idézet Dino74: Hozzászólás megtekintése
    És az hol? Kerestem, még ttop is nézett nekem de nem volt, azt mondta a belgák elvitték a gecibe
    Te nem vehetsz elsőkerekest!

  24. 3 tagnak tetszik carkillerz hozzászólása:


Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Bukócső
    By HUN337 in forum Karosszéria
    Hsz-ok: 28
    Utolsó hozzászólás: 2018. 05. 16., 18:33

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva