1-6, összesen: 6

  1. #1
    Haladó loschi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2015. 05.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    37

    Alap Keresek EVO 5 vagy 6-ot.

    Sziasztok!

    Subarum leváltása után keresek egy EVO-t mint a címbe látható 5 vagy 6 ami érdekel olyan 3,5m a keretem de megfelelő példánynál ez ki tolható. Jobb vagy bal kormányos nem érdekel hogy milyen.

    köszönöm a segítségeteket.

  2. Az alábbiaknak tetszik loschi hozzászólása:


  3. #2
    Rezidens FQ-400 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hsz-ok
    4.291

    Alap

    Isten hozott
    Just for Fun

  4. Az alábbiaknak tetszik FQ-400 hozzászólása:


  5. #3
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Udv. itt!
    Ez a keret szerintem csak jobbosra elegendo. Azokkal vigyazz, mert eleg sok esetben amit Japanban nem sikerul eladni, az megy Angliaba. Ami pedig meg ott sem talal gazdat az jon Magyarorszagra. Nem tudom milyen celra venned (utca, rally, track, drag), megkimelt es maxon karbantartott (a kettot egyutt!!) Evot talalni brutal nehez feladat (ill. huzos koltseg), foleg EU modellt.
    Folyamatosan nezem a hirdeteseket, szinte csak agyonhajtott, erosen torott, hybrid (tobb kulonbozo evobol, ill. EU+US) strokeres, vizkaros, USA modellek vannak. Foleg 4-5 milla alatt. Mobile.de -n van nehany jobb peldany, de azok persze alapbol is dragak, plusz ott a honositas. Raadasul evo V-bol mindossze 6000db-ot gyartottak, mig VI-bol 7000db-ot + 5000db TME-t. Ezeknek nagy resze mar kikopott.

    Persze ha max. jatszos kocsi kell (palyazni, havazni, stb.), van jo szerelo a kozelben es della a szervizre, akkor siman lehet jo egy "chokito" darab.
    Utoljára szerkesztette: Ceofang; 2015. 05. 28. 09:56-kor
    ///// Ceofang /////

  6. #4
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Részben osztom a véleményedet. Remélem az én kocsimat nem kategorizáltad be így Miután végig néztem a hazai kínálat pár darabját, hasonlóan éreztem... Nagy szerencse kellett, a saját autóm megtalálásához is. Angliába azért van jó pár szép állapotú gép. " Amit nem tudnak japánba eladni"-dologgal nem értek feltétlenül egyet, mert figyelek pár angol import céget évek óta. Van köztük rengeteg megdöbbentően szép autó is. Természetesen ez az árukon is látszik.
    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Udv. itt!
    Ez a keret szerintem csak jobbosra elegendo. Azokkal vigyazz, mert eleg sok esetben amit Japanban nem sikerul eladni, az megy Angliaba. Ami pedig meg ott sem talal gazdat az jon Magyarorszagra. Nem tudom milyen celra venned (utca, rally, track, drag), megkimelt es maxon karbantartott (a kettot egyutt!!) Evot talalni brutal nehez feladat (ill. huzos koltseg), foleg EU modellt.
    Folyamatosan nezem a hirdeteseket, szinte csak agyonhajtott, erosen torott, hybrid (tobb kulonbozo evobol, ill. EU+US) strokeres, vizkaros, USA modellek vannak. Foleg 4-5 milla alatt. Mobile.de -n van nehany jobb peldany, de azok persze alapbol is dragak, plusz ott a honositas. Raadasul evo V-bol mindossze 6000db-ot gyartottak, mig VI-bol 7000db-ot + 5000db TME-t. Ezeknek nagy resze mar kikopott.

    Persze ha max. jatszos kocsi kell (palyazni, havazni, stb.), van jo szerelo a kozelben es della a szervizre, akkor siman lehet jo egy "chokito" darab.

  7. Az alábbiaknak tetszik Silva hozzászólása:


  8. #5
    Haladó loschi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2015. 05.
    Hely
    Pécs
    Hsz-ok
    37

    Alap

    Idézet Ceofang: Hozzászólás megtekintése
    Udv. itt!
    Ez a keret szerintem csak jobbosra elegendo. Azokkal vigyazz, mert eleg sok esetben amit Japanban nem sikerul eladni, az megy Angliaba. Ami pedig meg ott sem talal gazdat az jon Magyarorszagra. Nem tudom milyen celra venned (utca, rally, track, drag), megkimelt es maxon karbantartott (a kettot egyutt!!) Evot talalni brutal nehez feladat (ill. huzos koltseg), foleg EU modellt.
    Folyamatosan nezem a hirdeteseket, szinte csak agyonhajtott, erosen torott, hybrid (tobb kulonbozo evobol, ill. EU+US) strokeres, vizkaros, USA modellek vannak. Foleg 4-5 milla alatt. Mobile.de -n van nehany jobb peldany, de azok persze alapbol is dragak, plusz ott a honositas. Raadasul evo V-bol mindossze 6000db-ot gyartottak, mig VI-bol 7000db-ot + 5000db TME-t. Ezeknek nagy resze mar kikopott.

    Persze ha max. jatszos kocsi kell (palyazni, havazni, stb.), van jo szerelo a kozelben es della a szervizre, akkor siman lehet jo egy "chokito" darab.

    Mint ahogy is írtam engem nem zavar az ha jobb kormányos a kocsi, van és volt is jobb kormányos autóm.

    most pl. ott van Silva kocsija amit meg nézek a hétvégén ha minden jól jön össze. az is ár kategoriába bele fér.

    Sajnos a külföldi kocsival az a gondom hogy a jó példány a japánból frissen behozott darab. És annak a regadója itthon 1,5m ft. ami már el gondolkodtat hogy inkább leszek szlovák lakos és szlovák rendszámmal közlekedjek. Ezért is inkább az országba keresek, ha találok itthon akkor itt veszem meg mint külföldön inkább itthoni autós kollégának adom a pénzt mint egy külföldinek

  9. #6
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    A te kocsidhoz sajna meg nem volt szerencsem eloben. Nyilvan nem fikazom az OSSZES elado peldanyt. Mindig vannak kivetelek, en csak a kinalat tobbsegere irtam, amit irtam. Neha eleg sokaig kell keresgelni, plane ha meg a rendelkezesre allo keret is szukos.

    Angliaban valoban vannak gyonyoru patika importok, de azok -magas aruk miatt- a legritkabb esetben kerulnek a magyar hasznaltauto piacra jobboskent. Ezert irtam, hogy az itthon kaphato jobbosok (foleg ilyen "szurke" kereskedesekben) altalaban a kinalatnak a legaljat kepviselik.
    ///// Ceofang /////

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Keresek Eladó VII-est vagy VIII-ast
    By szilike in forum Autó eladó
    Hsz-ok: 17
    Utolsó hozzászólás: 2014. 10. 07., 20:44
  2. Hsz-ok: 1
    Utolsó hozzászólás: 2014. 02. 22., 19:38
  3. Keresek EVO IX-et!
    By paquo in forum Keres
    Hsz-ok: 57
    Utolsó hozzászólás: 2013. 07. 03., 11:50
  4. Keresek
    By LaMitsu in forum Keres
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 02. 13., 16:43

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva