1-20, összesen: 21

Hibrid nézet

  1. #1
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2012. 06.
    Hsz-ok
    650

    Alap Keresek Evo 4-9 gátlót

    Széria Evo 4-9 gátlót keresek, állapot mindegy, versenygátló helyett kell alá télre.
    köszi

  2. #2
    Bennfentes Mesty.a avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 11.
    Hsz-ok
    69

    Alap

    Idézet Krissz: Hozzászólás megtekintése
    Széria Evo 4-9 gátlót keresek, állapot mindegy, versenygátló helyett kell alá télre.
    köszi

    Szia! Nekem van 4 db felesleges 8-as gátlóm kb 50e km-es + hozzá adom az mr rugókat! 50e ha kell

  3. #3
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2010. 07.
    Hely
    Győr
    Hsz-ok
    61

    Alap

    Idézet Mesty.a: Hozzászólás megtekintése
    Szia! Nekem van 4 db felesleges 8-as gátlóm kb 50e km-es + hozzá adom az mr rugókat! 50e ha kell
    Az MR meg a sima 8-as rugó/gátló között van valami különbség?

  4. #4
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet pro2vti: Hozzászólás megtekintése
    Az MR meg a sima 8-as rugó/gátló között van valami különbség?
    Igen. Az MR az bilstein es kemenyebb is mint a Kayaba gatlo szett. Es ha jol emlekszem 1 centivel rovidebb is a rugo a Bilstein gatlon.

  5. #5
    Bennfentes Mesty.a avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 11.
    Hsz-ok
    69

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Igen. Az MR az bilstein es kemenyebb is mint a Kayaba gatlo szett. Es ha jol emlekszem 1 centivel rovidebb is a rugo a Bilstein gatlon.
    Akkor javítom! Van 1 komplett 8as GSR gátló gyári rugóval + van pluszba hozzá mr rugó szett(nem tudom jó e bele ha kell azt mellé odaadom mert nálam csak a helyet foglalja)
    50.000.Ft


  6. #6
    Újonc
    Csatlakozás dátuma
    2013. 12.
    Hsz-ok
    7

    Alap

    Idézet Mesty.a: Hozzászólás megtekintése
    Akkor javítom! Van 1 komplett 8as GSR gátló gyári rugóval + van pluszba hozzá mr rugó szett(nem tudom jó e bele ha kell azt mellé odaadom mert nálam csak a helyet foglalja)
    50.000.Ft

    Szia! Bocsi engem érdekelne a gátló garnitura,persze csak ha nem kell a srácnak! 06703328857

  7. #7
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Félre értetted amit írtam. Olvasd újra, és rá fogsz jönni, hogy nem a kW meg Proflex amiről beszéltem. De biztos jobb először hülyének nézni a másikat.

  8. #8
    Rezidens MES-Racing avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2006. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    3.691

    Alap

    Idézet Silva: Hozzászólás megtekintése
    Félre értetted amit írtam. Olvasd újra, és rá fogsz jönni, hogy nem a kW meg Proflex amiről beszéltem. De biztos jobb először hülyének nézni a másikat.
    Valóban félre értettem, nem akartalak hülyének nézni, csak az értő olvasással van bajom úgy látszik.
    Amúgy a gyári KYB-et lehet alacsonyra tekerni? (nem kötekedésből kérdezem)
    MES-Racing
    motorsport electronic solutions
    www.mesracing.hu / info@mesracing.hu

  9. #9
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Idézet MES-Racing: Hozzászólás megtekintése
    Valóban félre értettem, nem akartalak hülyének nézni, csak az értő olvasással van bajom úgy látszik.
    Amúgy a gyári KYB-et lehet alacsonyra tekerni? (nem kötekedésből kérdezem)
    Gyari kayaba nagy tanyeros. Fix. Csak rövidebb rugóval

  10. #10
    Rezidens Silva avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 08.
    Hsz-ok
    1.244

    Alap

    Ugyanazon az úton mentünk evo9 el bilstein, evo6 tein, evo5 KYB , evo9 öhlins talán még Reiger el is stb.. (N7 arra jár haza) Pár hónapja beszélgettünk is ezekről a dolgokról,mikor az enyémmel mentünk arra.

    A tein rosszul viselkedik a gyáriakhoz képest közúton. A Gyári magasság közelébe sem tudod tekerni, rövidebbek rugóutak is. Plusz el pattog. Lehet tükör aszfalton jobb.

    PROFLEX, ÖHLINS, REIGER stb más kategória.

    Ezért kérdeztem, hogy ültetés és elpattogás-e a cél? Mert arra Tökéletesen jó a Tein meg a BC. Jót autózni a gyárival inkább. (BC-s evoval nem mentem, csak BMW vel. De az nem éppen volt meggyőző).

    Szeretem oda tenni a közúti "kerékvetőkre". Át küldeni a mindehol IS az autót. Meglepően jól viselkednek a KYB -k. (Cserélve voltak valamikor az állapot alapján)

  11. #11
    Rezidens SomaG avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2017. 11.
    Hely
    Ajka
    Hsz-ok
    2.065

    Alap

    Alapvetően nem a topic témája de ha már így alakult csatlakozom.

    Én is azzal kezdtem amikor átvettem az autót hogy felújíttattam és beletettem az Extremtech 3-way rugóstagokat amit belealkudtam a vételárba.
    Elsőre jó ötletnek tűnt, és talán az is volt ami a kanyar sebességet illeti, de azért kellett kompromisszumot kötni. (Pl. a nitrogén patronok miatt - mivel flexi csövekkel csatlakozott a gátlóra - kellett gépészkedni a beépítéssel, és az első telók kanyarodásnál ahogy a csövek igazodtak hát nem hallattak kellemes hangot. Túl kemény volt a rugó, nagyjából pályára való, na a magyar aszfalt nem ilyen. A leg kisebb rugó előfeszítésnél is majdnem magasabb volt az autó mint a gyári futóművel - bevallom ezt a mai napig nem értem egy pálya futómű esetében. Egy dologra tudok gondolni hogy valami tehetséges Ödönke már cserélt rajta rugót.)

    Végül a műszaki zárta rövidre a témát így az Extremtech ment a polcra a gyári KYB pedig az autó alá.

    Azért minden kaput nem zártunk be, mert ha elgurul a gyógyszer lekerül még a polcról a cucc, de egy első rugó szettet kell hozzá néznem hogy használható is legyen.

    Összegezve a véleményem: utcára gyári!
    Ha pályázol vagy hasonló sportszerű tevékenységet végzel akkor meg 3-Way. A csak magasság állítással messze nem jutsz.

  12. Az alábbiaknak tetszik SomaG hozzászólása:


  13. #12
    Rezidens Coppermine avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 10.
    Hely
    Budapest / Szombathely
    Hsz-ok
    1.987

    Alap

    Sziasztok,

    keresek sárga Bilsteinhez gyári 8-9-es rugókat
    Mitsubishi Lancer Evolution VIII F(uckin') Q(uick) MIVEC

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hasonló témák

  1. Keresek Evo VIII-t
    By Adeee in forum Keres
    Hsz-ok: 44
    Utolsó hozzászólás: 2013. 07. 25., 14:09
  2. Keresek EVO IX-et!
    By paquo in forum Keres
    Hsz-ok: 57
    Utolsó hozzászólás: 2013. 07. 03., 11:50
  3. Keresek
    By LaMitsu in forum Keres
    Hsz-ok: 0
    Utolsó hozzászólás: 2013. 02. 13., 16:43
  4. Keresek Subarut
    By bajno in forum Keres
    Hsz-ok: 19
    Utolsó hozzászólás: 2012. 11. 27., 07:35

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva