1-9, összesen: 9

  1. #1
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2016. 07.
    Hsz-ok
    23

    Alap Kinyomócsapágy

    Sziasztok!

    Nemrég cseréltem kuplung szettet (EVO X) és kb 6000 km után a kinyomó csapágy széthullott.
    Ez "általános" jelenség vagy csak pont belenyúltam és egy gyári hibásat fogtam ki?
    Cserére jó az utángyártott vagy vegyem a gyárit?

    Előre is köszönöm a válaszokat!!
    Üdv!!

  2. #2
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet TimothyPrice: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nemrég cseréltem kuplung szettet (EVO X) és kb 6000 km után a kinyomó csapágy széthullott.
    Ez "általános" jelenség vagy csak pont belenyúltam és egy gyári hibásat fogtam ki?
    Cserére jó az utángyártott vagy vegyem a gyárit?

    Előre is köszönöm a válaszokat!!
    Üdv!!
    Szia,

    A kuplung szett cserével együtt cseréltél kinyomó csapágyat is és az új hullott szét 6000 km után?

  3. #3
    Rezidens Tomó avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 01.
    Hely
    Szentendre
    Hsz-ok
    4.844

    Alap

    Eddig volt érdekes?

  4. Az alábbiaknak tetszik Tomó hozzászólása:


  5. #4
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2016. 07.
    Hsz-ok
    23

    Alap

    Igen! ACT ME3-HDSS szett került bele, hozzá való lendkerékkel.
    Kinyomó csapágyat vettem bele újat, de valami nagyon nem oké, mert hossz irányban valamiért nem mozog annyit amennyit kellene...
    Próbáltuk kicserélni a hozzá adott monoloc-os gyűrűt egy hagyományosra de még úgy sem oké...

  6. #5
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Idézet TimothyPrice: Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nemrég cseréltem kuplung szettet (EVO X) és kb 6000 km után a kinyomó csapágy széthullott.
    Ez "általános" jelenség vagy csak pont belenyúltam és egy gyári hibásat fogtam ki?
    Cserére jó az utángyártott vagy vegyem a gyárit?

    Előre is köszönöm a válaszokat!!
    Üdv!!
    Szia!

    6000 km után miért kell lendkereket is cserélni? Lehet, hogy félre értettem... Ha esetleg a gyári nyomólapnál kicsit erősebb lesz benne a szerkezet, arra számítsál, hogy a gyári műanyag pedáloldali munkahengered kb. 10 km-t fog kibírni, vagy már cserélted azt is?

  7. #6
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2016. 07.
    Hsz-ok
    23

    Alap

    Idézet EVO-010: Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    6000 km után miért kell lendkereket is cserélni? Lehet, hogy félre értettem... Ha esetleg a gyári nyomólapnál kicsit erősebb lesz benne a szerkezet, arra számítsál, hogy a gyári műanyag pedáloldali munkahengered kb. 10 km-t fog kibírni, vagy már cserélted azt is?
    Az alap történet az volt, hogy a tárcsa nyiffant ki. Gondoltam buzgok egy kicsit és kicseréltem benne az egészet egy új szettre.
    Ebben benne volt a lendkerék, tárcsa, szerkezet, kinyomócsapágy. A csere után szállt el a csapágy. Érdekesség még, hogy ugyan az ACT a gyárival megegyezőnek írja a kinyomócsapágyat, hiába vettem egy gyárit a széthullott helyett, valami nem oké vele.
    Nem illeszkedik úgy a szerkezet monoloc-os fogadó részébe mint ahogy kéne. Kipróbáltuk azt is, hogy egy másik szerkezetből kiszedtük a középrészt és átraktuk az ACT szerkezetbe de az sem volt eredményes.... A dilemma, hogy merjek-e venni egy új ACT kinyomócsapit meg esetleg egy monoloc közép részt, kockáztatva azt hogy esetleg megint megadja magát (hozzáteszem lövés nincs, hogy ez miért halt meg) vagy kuka az egész és vegyek egy új, mondjuk gyári szerkezetet (teljesítmény úgy 360-380 körül lehet épp).... A kuplung munkahenger már cserélve lett korábban valami komolyabb verzióra, azzal talán nem lesz gond.

  8. #7
    Rezidens
    Csatlakozás dátuma
    2008. 10.
    Hsz-ok
    1.953

    Alap

    Hát gratula! Te még nálam is bonyolultabb vagy🙂 Kuplungban csak azonos gyártótól vagy szettben érdemes gondolkodni. Van itt néhány jó topic ami boncolgatja a témát. Ne add fel!

  9. #8
    Adminisztrátor Sanci avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 11.
    Hely
    Mogyoród
    Hsz-ok
    2.790

    Alap

    Idézet TimothyPrice: Hozzászólás megtekintése
    Az alap történet az volt, hogy a tárcsa nyiffant ki. Gondoltam buzgok egy kicsit és kicseréltem benne az egészet egy új szettre.
    Ebben benne volt a lendkerék, tárcsa, szerkezet, kinyomócsapágy. A csere után szállt el a csapágy. Érdekesség még, hogy ugyan az ACT a gyárival megegyezőnek írja a kinyomócsapágyat, hiába vettem egy gyárit a széthullott helyett, valami nem oké vele.
    Nem illeszkedik úgy a szerkezet monoloc-os fogadó részébe mint ahogy kéne. Kipróbáltuk azt is, hogy egy másik szerkezetből kiszedtük a középrészt és átraktuk az ACT szerkezetbe de az sem volt eredményes.... A dilemma, hogy merjek-e venni egy új ACT kinyomócsapit meg esetleg egy monoloc közép részt, kockáztatva azt hogy esetleg megint megadja magát (hozzáteszem lövés nincs, hogy ez miért halt meg) vagy kuka az egész és vegyek egy új, mondjuk gyári szerkezetet (teljesítmény úgy 360-380 körül lehet épp).... A kuplung munkahenger már cserélve lett korábban valami komolyabb verzióra, azzal talán nem lesz gond.
    Hát azért ha jól volt összerakva, akkor 6000 km alatt kinyiffant csapágy valószínűleg gyári hibás volt. Azért sokkal költséghatékonyabbnak tűnik még 1 próbát tenni a csapággyal mint komplett új szettet venni.
    Én megpróbálnék még 1-et, alaposan megnézve, hogy jól legyen összerakva. Ha megint gajra megy 6000-el alatt akkor marad a komplett csere, de ahhoz képest +1 csapágy ára már megéri a próbát.

  10. Az alábbiaknak tetszik Sanci hozzászólása:


  11. #9
    Zöldfülű
    Csatlakozás dátuma
    2016. 07.
    Hsz-ok
    23

    Alap

    Idézet Sanci: Hozzászólás megtekintése
    Hát azért ha jól volt összerakva, akkor 6000 km alatt kinyiffant csapágy valószínűleg gyári hibás volt. Azért sokkal költséghatékonyabbnak tűnik még 1 próbát tenni a csapággyal mint komplett új szettet venni.
    Én megpróbálnék még 1-et, alaposan megnézve, hogy jól legyen összerakva. Ha megint gajra megy 6000-el alatt akkor marad a komplett csere, de ahhoz képest +1 csapágy ára már megéri a próbát.
    Én is inkább arra hajlok, hogy egy új ACT csapágy meg esetleg egy új gyűrű, aztán kiderül mit bír...

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva