1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó
1-20, összesen: 48

  1. #1
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Üzenet EVO VIII/IX

    Megvételre keresek jó állapotú (nem baj, ha tuningolt), rendszeresen karbantartott, bal kormányos EVO VIII/IX autót.
    A jelen árakhoz képest elég mérsékeltek az anyagi lehetőségeim. Max. 4m Ft- ot tudok rászánni. Korábbi topicokban viszont láttam, hogy volt aki ennyiért árulta az autóját, szóval remélem, hogy szerencsém lesz. Egyéb esetben még Subaru WRX STI (2003-2005) is szóba jöhet.
    Másik lehetőség, hogy beszámításra kerül a vezetett szervizkönyves Seat Leon FR 2008-as évjáratú autóm 83.000km-rel.
    Az autón ki lett cserélve a második tulaj által a futómű egy KW Suspension felfüggesztésre. A motor teljesítménye 240LE/383NM.
    Az autó kívül, belül jó állapotnak örvend. Az autó DSG, ill. F1 váltós.
    A lehetőségeket a zkecskemeti77@gmail.com e-mail címre várom.

  2. #2
    Rezidens GWRH avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2010. 08.
    Hely
    Budapest, XVIII kerület
    Hsz-ok
    10.514

    Alap

    Szia Zoli!

    Ajánlom figyelmedbe az alábbi linkeket:


    http://evoklub.hu/forum/showthread.p...6r-j%E1rsz-itt


    http://evoklub.hu/forum/showthread.p...emutatkoz%E1sa

    Mivel ez egy közösség, és beszélgetni, írogatni szoktunk egymásnak.

  3. #3
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Szia!

    Szerintem VIII és IX es már 5 alatt nem nagyon van, főleg ha épkézláb autót keres az ember. Bubut hamarabb találsz 4 körül vagy alatta is, ha valóban EVO a cél akkor picit többet kell áldozni rá.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  4. #4
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet Lasi: Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Szerintem VIII és IX es már 5 alatt nem nagyon van, főleg ha épkézláb autót keres az ember. Bubut hamarabb találsz 4 körül vagy alatta is, ha valóban EVO a cél akkor picit többet kell áldozni rá.
    Köszönöm az információt.Látom,hogy az EVO még jobban tartja az árát,mint a Bubu.
    Gondolkodtam Lancer Ralliartban is és később megtuningolva, de az mégsem lenne az igazi, illetve nekem jobban tetszik az EVOVIII/IX, mint az új X-es széria. Az 5m Ft-tal csak az a bajom, hogy már így is a házasságom forog kockán :-)

  5. Az alábbiaknak tetszik kzoli hozzászólása:


  6. #5
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Úgy kell beadagolni az asszonynak, hogy ez egy hosszú távú befektetés ÉS sokat nem is hazudsz, mert ezek már csak drágábbak lesznek az idő múlásával.
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  7. Az alábbiaknak tetszik Lasi hozzászólása:


  8. #6
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Akkor fentartasa igazi fogamzasgatlo lesz...
    De az art meg az EVO kozott fenyevnyi meg egy meter tavolsag van. Koszonoviszonyban sincsenek egymassal. Az R-art is jo de az Evo az egy megtestesult tokeletesseg(nekem).

  9. Az alábbiaknak tetszik kicsievo hozzászólása:


  10. #7
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet Lasi: Hozzászólás megtekintése
    Úgy kell beadagolni az asszonynak, hogy ez egy hosszú távú befektetés ÉS sokat nem is hazudsz, mert ezek már csak drágábbak lesznek az idő múlásával.
    Szerencsés lehetsz,ha a Te feleségedet meg lehet győzni ilyen érvekkel. Sokan mondták,hogy inkább feleséget kellene cserélnem,mint autót.

  11. #8
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Akkor fentartasa igazi fogamzasgatlo lesz...
    De az art meg az EVO kozott fenyevnyi meg egy meter tavolsag van. Koszonoviszonyban sincsenek egymassal. Az R-art is jo de az Evo az egy megtestesult tokeletesseg(nekem).
    Pont ez lett volna a másik kérdésem,hogy a fenntartása is olyan drága játék-e,mint maga a megszerzése,vagy a boxer motoros Subi szervizelése?Tudom,hogy annak nagy betegségei vannak.

  12. #9
    Rezidens Lasi avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2014. 01.
    Hsz-ok
    739

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Szerencsés lehetsz,ha a Te feleségedet meg lehet győzni ilyen érvekkel. Sokan mondták,hogy inkább feleséget kellene cserélnem,mint autót.

    Menyasszonyom van még egy szűk évig de amúgy pár év alatt megszokta már a hóbortjaimat , és tudja hogy harapok érte ha beleszólnak.
    Amúgy megpróbálom mindig úgy csinálni, hogy az autó,felni buzériám költségei ne keresztezzék a mindennapok kiadásait .
    Lexus IS 250
    Corolla 1.4 D4d Low & Loud (2005)

  13. Az alábbiaknak tetszik Lasi hozzászólása:


  14. #10
    Rezidens bajno avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2011. 07.
    Hely
    Mohacs-Miskolc,Steffisburg (Svájc)
    Hsz-ok
    1.975

    Alap

    Idézet kzoli: Hozzászólás megtekintése
    Pont ez lett volna a másik kérdésem,hogy a fenntartása is olyan drága játék-e,mint maga a megszerzése,vagy a boxer motoros Subi szervizelése?Tudom,hogy annak nagy betegségei vannak.
    Minden attól függ mi a cél az autóval,ha az utángyártott cuccokat veszed hozzá szerintem semmivel se drágább mint egy 5-6éves Passat mondjuk,viszont a másik véglet ha fejlesztesz folyamatosan akkor gyakorlatilag bármennyit rá tudsz költeni...
    EVO VIII GSR

  15. Az alábbiaknak tetszik bajno hozzászólása:


  16. #11
    Rezidens SXV450 avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 12.
    Hely
    GyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*ngyĐ***Đ**Đ*‹Đ**Đ*â€*Đ**‚*s
    Hsz-ok
    446

    Alap

    Én a feleségemnek vettem( legalábbis az ő nevén van). Igaz a 8 év alatt csak egyszer vezette! Viszont annyira megszerette, hogy már nem engedi eladni!

    A fenntartása igazi japánautós, (ahogy a mondás tartja: a BMV-hez olcsó az alkatrész a Lexus-hoz meg nem kell) de ha igen akkor se veszélyes az ára viszont néha sokat kell rá várni!!!

  17. Az alábbiaknak tetszik SXV450 hozzászólása:


  18. #12
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 02.
    Hsz-ok
    35

    Alap

    Szia!Nem nagyon szoktam hozzászólni inkább csak olvasgatom a fórumot!Viszont az autó fenntartásával kapcsolatban annyit fűznék hozzá hogy szerintem ha gyári közeliben hagyod akkor egy (átlag autó) szintjén fenntartható.Viszont ha komolyabban hozzányúlsz akkor hamar belecsúszik egy lakás árába is akár!!!!!Nagyon nézz utánna mindennek mielött bármibe is belekezdenél!!!!Amúgy meg sok sikert hozzá!

  19. Az alábbiaknak tetszik evoR hozzászólása:


  20. #13
    Rezidens kicsievo avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2013. 05.
    Hsz-ok
    3.125

    Alap

    Szerintem soha nem tarthato fent egy atlagauto szintjen.
    Ha csak azt nezem, hogy legtobben belerakjuk a draga olajat es hacsak azt 7500 kmenkent csereljuk (nalam 4000) akkor mar ott elszallnanak a koltsegek.
    Es ugye legkesobb 20ezrenkent illik cserelni az osszes olajat is.
    Mert ugye nagyon kevesen vesznek evot munkabajarasra. Ha mar roffentjuk akkor azert neha kap is.
    Ezzel automatikusan gyorsabban fogy minden.
    Alapol 100as benzin abbol se keveset.
    Persze egy lambo szervizkoltseget nem eri el de nem is egy III-as golf.

    Bar ha atlagautonak egy uj passatot vagy audit veszunk az mar egalba van egy szeria evoval.

  21. #14
    Haladó
    Csatlakozás dátuma
    2015. 02.
    Hsz-ok
    35

    Alap

    Idézet kicsievo: Hozzászólás megtekintése
    Szerintem soha nem tarthato fent egy atlagauto szintjen.
    Ha csak azt nezem, hogy legtobben belerakjuk a draga olajat es hacsak azt 7500 kmenkent csereljuk (nalam 4000) akkor mar ott elszallnanak a koltsegek.
    Es ugye legkesobb 20ezrenkent illik cserelni az osszes olajat is.
    Mert ugye nagyon kevesen vesznek evot munkabajarasra. Ha mar roffentjuk akkor azert neha kap is.
    Ezzel automatikusan gyorsabban fogy minden.
    Alapol 100as benzin abbol se keveset.
    Persze egy lambo szervizkoltseget nem eri el de nem is egy III-as golf.

    Bar ha atlagautonak egy uj passatot vagy audit veszunk az mar egalba van egy szeria evoval.
    Na ja.....Nekem a munkás futkosós autóm egy SAAB 9.3 az nem mondom hogy drága alkatrészben de nem is a legolcsóbb,főleg hogy alkatrészből csak gyárit használok!Szerintem egy gyári közeli EVO az még fenn tartható normális pénzből!

  22. #15
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Az ismerősöm szakszervizbe hordja Kecskeméten az EVO X-et és neki a legkisebb probléma esetén is röpködnek a százezrek. Ettől szeretném csak megóvni magam. Az olaj csere 7000km-enként vagy a 100-as benzin nem lenne probléma
    Bár érdekes lehet a fékek cseréjének költsége, abban meg csak reménykedhetek, hogy a motorhoz nem kell hozzányúlni.
    Van Kecskemét közelében olyan szerviz, akire rá lehet bízni ilyen autót és megfizethető áron dolgozik ?
    Előre is köszönöm.

  23. #16
    Rezidens car-hifi-bogner avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2008. 05.
    Hely
    kecskemét
    Hsz-ok
    1.000

    Alap

    Szia!Kecskeméti vagyok, van itt ismerősöm aki alapdolgokat megold,de inkább Nógrád-megyébe járok .

  24. #17
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Idézet car-hifi-bogner: Hozzászólás megtekintése
    Szia!Kecskeméti vagyok, van itt ismerősöm aki alapdolgokat megold,de inkább Nógrád-megyébe járok .
    Előre is köszönöm a segítséget,most már csak egy autó kellene

  25. #18
    Rezidens Ceofang avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2012. 10.
    Hely
    Budapest
    Hsz-ok
    719

    Alap

    Mindenki mas szerelore eskuszik, ez olyan dolog kb., mint a vallás. Kenyelmes es szerencses dolog, ha van a kozeledben ilyen (Mitsu) szerelo, de ez bizony pont az a mufaj, ahol akar 200-250km-t is megeri autozni egy jo szervizert. Jo koran kell kelni vagy ossze kell kotni egy ottalvos kirandulassal, stb. stb. Kecskemet raadasul elegge az orszag kozepe es Budapesten vagy a megyéjében van jó szerviz.

    A szervizelese a teljes mertekben a hasznalattol fugg. El lehet fogyasztani egy szett betetet es tarcsat par ezer kilometer alatt (a gyengebb minosegueket egy komolyabb Ringezés alatt ). Vagy pl. rajtolgatassal a kuplungot, hajtast hamar meg lehet enni. A gumik sem olcsok, ha minden fekezesnel es kanyarban sírnak, vagy gyakorlas kozben keresztben csusznak.
    Ha normalis picit dinamikus utcai felhasznalasra kell, akkor nem veszes egyaltalan. Ha palyazol vele, akkor hatvanyozottan nonek a koltsegek es hatar a csillagos eg.
    Utoljára szerkesztette: Ceofang; 2016. 12. 23. 07:53-kor
    ///// Ceofang /////

  26. Az alábbiaknak tetszik Ceofang hozzászólása:


  27. #19
    Szuper Moderátor carkillerz avatarja
    Csatlakozás dátuma
    2009. 03.
    Hely
    III.ker - Isaszeg
    Hsz-ok
    7.538

  28. Az alábbiaknak tetszik carkillerz hozzászólása:


  29. #20
    Bennfentes
    Csatlakozás dátuma
    2016. 12.
    Hsz-ok
    56

    Alap

    Köszönöm a tippet. Tervezem megnézni!

1. oldal, összesen: 3 123 UtolsóUtolsó

Téma információ

Tagok nézik épp a témát

Jelenleg 1 olvasó nézi ezt a témát. (0 tag, és 1 vendég)

Hozzászólás szabályok

  • Nem nyithatsz új témát
  • Nem szólhatsz hozzá
  • Nem csatolhatsz fájlt
  • You may not edit your posts
  •  
  • BB kód bekapcsolva
  • Smileyk bekapcsolva
  • [IMG] kód bekapcsolva
  • [VIDEO] kód bekapcsolva
  • HTML kód kikapcsolva